Sobota, 02 grudnia 2023 r.   Imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 30

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Lubinianin stracił oszczędności na inwestycji w akcje koncernu paliwowego i gazowego Lubinianin stracił osz...
70-latek chcąc zainwestować pieniądze w akcje koncernu paliwowego i gazowego stracił 130 tysięcy złotych. Reklama szybkiego zysku dostępna była n... »Uroczyste ślubowanie w zimowej aurze. Uroczyste ślubowanie w...
Już w najbliższą niedzielę, 3 grudnia 2023 roku, mieszkańcy Lubania będą świadkami ostatniej w tym roku przysięgi wojskowej żołnierzy 16 Dolnoślą... »Barbórka 2023 w KGHM Barbórka 2023 w KGHM
Akademia wręczania odznaczeń najbardziej zasłużonym pracownikom rozpoczęła tegoroczne obchody Barbórki w KGHM. Podczas centralnej uroczyst... »Obwieszczenia o licytacjach (dolnośląskie) Obwieszczenia o licyta...
Licytacje opublikowane dnia: 30 listopada 2023   Kategoria: pozostałe ruchomości 1. Garaż metalowy wolnostojący, lokalizacja: PRZE... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...04.1997 uruchomiono oficjalny serwis WWW miasta Lubina (ok. 200 stron w trzech językach)

Magazyn elubin.plTanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa produkty spośród 21912 artykułów.

🌟 Odkryj siłę kubków termicznych z logo w reklamie twojej firmy! 🌟
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 listopada 2023 — komentarze: brak komentarzy

🌟 Odkryj siłę kubków termicznych z logo w reklamie twojej firmy! 🌟Zastanawiasz się, jak wyróżnić swoją markę na tle konkurencji? Odpowiedź może być prostsza niż myślisz! Podaruj swoim klientom coś więcej niż tylko gadżet - podaruj im codzienną dawkę Twojej marki ! Dowiedz się, jak te kubki termiczne z logo przedmioty mogą mieć olbrzymi wpływ na Twoją kampanię marketingową.   ☕ Od pierwsze... »


KGHM z tytułem Spółki Świadomej Klimatycznie 2023
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 listopada 2023 — komentarze: brak komentarzy

KGHM z tytułem Spółki Świadomej Klimatycznie 2023KGHM wyróżniony tytułem Spółki Świadomej Klimatycznie 2023 w prestiżowym badaniu Świadomości Klimatycznej Spółek, prowadzonym m.in. przez Fundację Standardów Raportowania, Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych oraz Bureau Veritas. Ranking powstaje na podstawie danych z raportów rocznych przedsiębiorstwa. Uzys... »


KGHM przedłuża kontrakt z China Minmetals. Wartość umowy może sięgać do 4,882 mld dolarów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 listopada 2023 — komentarze: brak komentarzy

KGHM przedłuża kontrakt z China Minmetals. Wartość umowy może sięgać do 4,882 mld dolarówKGHM w latach 2024-2028 sprzeda China Minmetals łącznie od 250 tysięcy do 600 tys. ton miedzi. Warunki handlowe na dany rok będą uszczegóławiane na bieżąco w kontraktach rocznych zawieranych w ramach przedmiotowej umowy ramowej. Szacowana wartość umowy pięcioletniej według notowań z dnia podpisania wynosi od 2,034 mld dolarów do 4,882... »


Podzielą się dobrem – KGHM prowadzi dwie akcje wolontariackie w Zagłębiu Miedziowym
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 października 2023 — komentarze: brak komentarzy

Podzielą się dobrem – KGHM prowadzi dwie akcje wolontariackie w Zagłębiu MiedziowymZbiórka książek i artykułów dla potrzebujących zwierząt – przez cały tydzień (23-27 października) wolontariusze KGHM będą zbierać wśród załogi „dary serca” dla bibliotek, ale też dla schronisk dla bezdomnych zwierząt w Zagłębiu Miedziowym. W oddziałach miedziowej spółki stanęły specjalne kosze i kontene... »


Wspólnie dla bezpieczeństwa surowcowego Polski – KGHM i Lubelski Węgiel „Bogdanka” podpisały list intencyjny o współpracy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 października 2023 — komentarze: brak komentarzy

Wspólnie dla bezpieczeństwa surowcowego Polski – KGHM i Lubelski Węgiel „Bogdanka” podpisały list intencyjny o współpracyPlany wspólnych projektów górniczych w zakresie surowców przyszłości, współpraca i budowa niezależności energetycznej Polski – KGHM i Lubelski Węgiel „Bogdanka” podpisały list intencyjny dotyczący współdziałania w m.in. zabezpieczeniu dostępu do surowców kluczowych dla zrówno... »


Złap Jesienną Aurę w Butelce: 4 najpiękniejszych perfum na jesień
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 października 2023 — komentarze: brak komentarzy

Złap Jesienną Aurę w Butelce: 4 najpiękniejszych perfum na jesieńJesień to pora roku, która kojarzy się z wieloma zapachami: od wilgotnej ziemi po świeże jabłka i korzenne przyprawy. Dlatego właśnie jesienią warto zadbać o perfumy, które oddają ducha tej unikatowej pory roku. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem słodkich, korzennych czy kwiatowych nut, jest coś dla każdego. Oto pięć wyjątkow... »


Gminne Święto Miodu w Chobieni
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

Gminne Święto Miodu w ChobieniMiód różnego rodzaju, nalewki i produkty wytwarzane przez pszczoły dominowały na chobieńskim rynku. Na Gminne Święto Miodu przyjechali pszczelarze z gminy Rudna. Zachęcali do spożywania miodu i pszczelich produktów. VIII Gminne Święto Miodu w Chobieni to wyjątkowe wydarzenie dla pszczelarzy i lokalnej społeczności. Pszczelarze... »


Jak przygotować uczniom idealny lunch-box i kilka innych żywieniowych rad
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

Jak przygotować uczniom idealny lunch-box i kilka innych żywieniowych radMonika Maćków, dietetyk kliniczny z Katedry Żywienia Człowieka Uniwersytetu Przyrodniczego we we Wrocławiu, o tym, co dziecko powinno jeść na śniadanie, by wspomóc pracę mózgu i koncentrację, jak przygotować uczniom idealny lunch-box i dlaczego z diety należy wyeliminować słodzone napoje, a zwłaszcza energetyki. Dietetyczka UP... »


KGHM z umową z Grupą NKT. Sprzeda walcówkę o maksymalnej wartości 14 miliardów złotych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 sierpnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

KGHM z umową z Grupą NKT. Sprzeda walcówkę o maksymalnej wartości 14 miliardów złotychKGHM Polska Miedź S.A. podpisał kolejną długoterminową umowę sprzedaży z Grupą NKT. Polska Miedź dostarczy podmiotom NKT walcówkę miedzianą w latach 2023-2027. Wartość transakcji wynosi od 9,6 do 14,2 miliardów zł zależnie od dodatkowych opcji dotyczących ilości i okresu obowiązywania umowy. – Kontynuacja współpracy w ta... »


Wysoka produkcja w Polsce i stabilna sytuacja finansowa - KGHM zaprezentował wyniki za pierwsze półrocze 2023 roku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 sierpnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Wysoka produkcja w Polsce i stabilna sytuacja finansowa - KGHM zaprezentował wyniki za pierwsze półrocze 2023 rokuBezpieczeństwo finansowe i inwestycje - Grupa Kapitałowa KGHM Polska Miedź S.A. w zmiennej sytuacji makroekonomicznej na światowych rynkach utrzymuje bezpieczne wyniki produkcyjne i finansowe w pierwszym półroczu 2023 roku. Pierwsze półrocze tego roku w Grupie KGHM to konsekwentna realizacja zaplanowanych przedsięwzięć ... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.183 sek.Lubin 1.0