Czwartek, 01 grudnia 2022 r.   Imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 16

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Nowe limity już od 1 grudnia Nowe limity już od 1 g...
Przez najbliższe 3 miesiące, licząc od grudnia 2022 r. będą obowiązywały nowe limity dorabiania dla emerytów i rencistów. Pracujący... »22-latek z Lubina kradł rowery. Został zatrzymany. Usłyszał także zarzut za kradzież rozbójniczą. 22-latek z Lubina krad...
Kryminalni z Lubina zatrzymali 22-latka, który podejrzany jest o kradzież kilku rowerów z terenu miasta, a także kradzież rozb&oacu... »Auto w rowie, kierowca w szpitalu. Auto w rowie, kierowca...
Lubińscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj na drodze relacji Jurcz-Zaborów. Kierujący ... »MIKOŁAJKOWY MARATON HORRORÓW MIKOŁAJKOWY MARATON HO...
Już 9 grudnia zagramy Mikołajkowy Maraton Horrorów z trzema przedpremierami, w tym najmocniejszym horrorem tego roku - TERRIFIER 2. MASAKR... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Po przeprowadzonej w 2000 roku inwentaryzacji przyrodniczej na terenie Lubina stwierdzono występowanie 8 gatunków roślin, grzybów i porostów podlegających ochronie ścisłej, 8 gatunków roślin podlegających ochronie częsciowej oraz 26 gatunków roślin rzadkich, 8 gatunków chronionych i 17 gatunków rzadkich bezkręgowców, wśród ryb 1 gatunek chroniony i 1 rzadki, 5 gatunków chronionych płazów (wszystkie występujące w Polsce gatunki płazów znajdują się pod ochroną) 4 gatunki chronionych gadów (wszystkie występujące w Polsce gatunki gatunki gadów znajdują się pod ochroną_, 92 gatunki chronionych ptaków, 9 gatunków chronionych nietoperzy( wszystkie występujące w Polsce gatunki nietoperzy znajdują się pod ochroną) oraz 6 gatunków chronionych ssaków. Główne zasoby naturalne Lubina to: ruda miedzi, srebro, pokłady żwiru i piasku.

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa prokuratura spośród 20770 artykułów.

Uwaga! Oszuści podszywają się pod KGHM i namawiają do „inwestowania” w złoto i srebro.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 listopada 2022 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga! Oszuści podszywają się pod KGHM i namawiają do „inwestowania” w złoto i srebro.Oszuści wymyślają coraz to nowe metody przestępczej działalności. Tym razem wykorzystują logo firmy KGHM Polska Miedź S.A. Namawiają do inwestowania pieniędzy w srebro obiecując przy tym spore zyski. Oszuści próbują w ten sposób wyłudzić inwestycje przez internet. UWAGA! Oszuści podrabiają strony internetowe innych znanych polskich fi... »


Finał śledztwa, w tle towar akcyzowy za 80 mln zł
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 lipca 2022 — komentarze: brak komentarzy

Finał śledztwa, w tle towar akcyzowy za 80 mln zł· Dolnośląska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS), Straż Graniczna (SG) i Centralne Biuro Śledcze Policji (CBŚP) rozpracowały grupę przestępczą. · Zatrzymano 7 osób. Członkowie grupy zajmowali się nielegalną produkcją, przemytem i obrotem wyrobami tytoniowymi bez polskich znaków akcyzy, a także sprzedażą narkotyk&oacut... »


Lubińscy kryminalni przechwycili broń palną, 7,5 kilograma dynamitu, ponad tysiąc sztuk amunicji oraz kontrabandę
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 czerwca 2022 — komentarze: brak komentarzy

Lubińscy kryminalni przechwycili broń palną, 7,5 kilograma dynamitu, ponad tysiąc sztuk amunicji oraz kontrabandęPolicjanci wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubinie w wyniku działań operacyjnych ustalili, że jeden z mieszkańców miasta może być w posiadaniu nielegalnych przedmiotów. Po jego zatrzymaniu funkcjonariusze zabezpieczyli broń palną, ponad 7 kilogramów materiałów wybuchowych w postaci lasek dynamitu wraz ... »


PODCZAS POŚCIGU PODEJRZANY ZMUSZAŁ INNYCH KIEROWCÓW DO ZJEŻDŻANIA NA POBOCZE, STWARZAŁ ZAGROŻENIE W RUCHU DROGOWYM.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 marca 2022 — komentarze: brak komentarzy

PODCZAS POŚCIGU PODEJRZANY ZMUSZAŁ INNYCH KIEROWCÓW DO ZJEŻDŻANIA NA POBOCZE, STWARZAŁ ZAGROŻENIE W RUCHU DROGOWYM.Prokuratura Rejonowa w Lubinie prowadzi śledztwo w sprawie między innymi wywierania wpływu na czynności funkcjonariuszy publicznych w nocy z dnia 14 na 15 marca 2022 roku, w godzinach 23.30 – 0.15. Kierujący samochodem osobowym marki Daewoo chcąc uniknąć zatrzymania i kontroli, swoim zachowaniem stwarzał zagrożenie w ruchu drogowym dla innych... »


Gdzie mogą pracować absolwenci kryminologii?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 lipca 2021 — komentarze: brak komentarzy

Gdzie mogą pracować absolwenci kryminologii? Kryminologia to dość niszowy kierunek, który w ostatnim czasie zyskał zainteresowanie wielu studentów. Jakie umiejętności można zdobyć dzięki temu wykształceniu? Jako że ta dziedzina zajmuje się badaniem przestępczości, sam kierunek łączy w sobie wiedzę z różnych obszarów. Te dyscypliny to najczęściej: prawo, nauki... »


SPOTKAŁ POLICJANTA PO SŁUŻBIE I GROZIŁ MU POZBAWIENIEM ŻYCIA I ZNISZCZENIEM SAMOCHODU.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 czerwca 2021 — komentarze: brak komentarzy

SPOTKAŁ POLICJANTA PO SŁUŻBIE I GROZIŁ MU POZBAWIENIEM ŻYCIA I ZNISZCZENIEM SAMOCHODU. 24-latek z Lubina spotkał na mieście policjanta po służbie, który wcześniej kilkukrotnie zatrzymywał go za popełniane przestępstwa. Mężczyzna groził funkcjonariuszowi pozbawieniem życia i zniszczeniem samochodu widząc jaki autem jeździ. Zaraz po tym zbiegł. Lubinianin został zatrzymany i dodatkowo udowodniono mu dwie kradzieże rozbó... »


WYDZIAŁ KRYMINALNY Z LUBINA ZATRZYMAŁ DILERA NARKOTYKOWEGO
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 czerwca 2021 — komentarze: brak komentarzy

WYDZIAŁ KRYMINALNY Z LUBINA ZATRZYMAŁ DILERA NARKOTYKOWEGOPolicjanci Wydziału Kryminalnego z Lubina w wyniku pracy operacyjnej namierzyli i zatrzymali 22 – letniego lubinianina, który posiadał blisko 185 porcji narkotyków. W pojemnikach w swoim mieszkaniu przechowywał on susz marihuany a dodatkowo zabezpieczono sporo gotówki. Sąd przychylił się do wniosku Prokuratury i wobec męż... »


Zlikwidowany szlak przemytu marihuany z Hiszpanii
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 czerwca 2021 — komentarze: brak komentarzy

Zlikwidowany szlak przemytu marihuany z Hiszpanii Centralne Biuro Śledcze Policji (CBŚP) zatrzymało 6 osób. Działania realizowano współpracując w ramach Europolu z francuskimi służbami, wspólnie przejęto 72 kg marihuany. Wsparcia udzieliła, również dolnośląska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) podczas jednej z akcji na terenie powiatu bolesławieckiego. ... »


Spółka nie opodatkowała 25 mln zł, transferowała milionowe wpłaty do podmiotów na całym świecie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 kwietnia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Spółka nie opodatkowała 25 mln zł, transferowała milionowe wpłaty do podmiotów na całym świecie Dolnośląska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) skontrolowała spółkę, która w okresie od listopada 2018 r. do grudnia 2019 r. otrzymała ponad 25 mln zł, których nie opodatkowała. Wpłaty natychmiast były transferowane do innych firm na całym świecie. Zaniżenie podatku dochodowego CIT określono na 3,7 mln zł.   Skon... »


OPUŚCIŁ ARESZT, BY ZA CHWILĘ DO NIEGO WRÓCIĆ
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 31 marca 2021 — komentarze: brak komentarzy

OPUŚCIŁ ARESZT, BY ZA CHWILĘ DO NIEGO WRÓCIĆ Sąd, Prokuratura i Policja działają bezwzględnie wobec sprawców, którzy zagrażają bezpieczeństwu, życiu i zdrowiu pokrzywdzonych. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie zatrzymali 24 – latka, który podejrzany jest o kilkukrotne naruszenie sądowego zakazu kontaktowania się i zbliżania do swojej babci. Mężczyzn... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
Copyright © 2006-2022 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.184 sek.Lubin 1.0