Niedziela, 04 czerwca 2023 r.   Imieniny: Franciszka, Karola, Gościmiła
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 33

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Płyną pieniądze na nowe 500+ Płyną pieniądze na now...
Pierwsze 600 mln zł zostało przelanych na konta rodziców. 1 czerwca rozpoczął się kolejny roczny okres wypłaty świadczenia Rodzina 500+. T... »Obwieszczenia o licytacjach (dolnośląskie) Obwieszczenia o licyta...
Licytacje opublikowane dnia: 01 czerwca 2023   Kategoria: mieszkania 1. udział w 1/2 cześci w lokalu mieszkalnym o pow. 62,70 m2 p... »Zmiany w zasiłkach - bezpłatne webinarium ZUS Zmiany w zasiłkach - b...
Zmiany w Kodeksie Pracy i zasiłkach z ubezpieczenia chorobowego są tematem bezpłatnego webinarium. Spotkanie odbędzie się 20 czerwca 2023 r. (wt... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawc... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...7.06.1990 Po pierwszych wolnych wyborach do samorządu Lubina prezydentem miasta zostaje Robert Raczyński a przewodniczącym rady miejskiej Paweł Niewodniczański

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa pwsz spośród 21345 artykułów.

Fantastyczny recital Zbigniewa Zamachowskiego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 września 2021 — komentarze: brak komentarzy

Fantastyczny recital Zbigniewa ZamachowskiegoTegorocznej edycji Dni Kultury Gminnej oraz uroczystości wręczania Aniołów Kultury Gminy Lubin towarzyszył recital.  Uznany aktor Zbigniew Zamachowski, wraz z akompaniującym mu Romanem Hudaszkiem,  dali wspaniały występ, w którym piosenki przeplatały się z anegdotami z życia sławnych ludzi i wspomnieniami aktora. Zbigniew Z... »


Edukacja i rzeczywistość pracodawców – KGHM dba o przyszłe kadry
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 czerwca 2021 — komentarze: brak komentarzy

Edukacja i rzeczywistość pracodawców – KGHM dba o przyszłe kadryZapewnienie kadr przyszłości dla kluczowych projektów – KGHM dba o szkolnictwo wyższe na Dolnym Śląsku wspierając najbardziej pożądane na rynku pracy zawody. Miedziowy gigant objął właśnie patronatem kierunek „automatyka i robotyka” w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie. Porozumienie w tej sprawie podpisali Wice... »


Trwają XII Legnickie Prezentacje Edukacyjne. Znajdź swoją Szkołę w sieci!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 marca 2021 — komentarze: brak komentarzy

Trwają XII Legnickie Prezentacje Edukacyjne.  Znajdź swoją Szkołę w sieci!W sieci trwają XII Legnickie Prezentacje Edukacyjne zorganizowane przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Witelona w Legnicy. Na platformie www.lpe.pwsz.legnica.edu.pl prezentowane są oferty edukacyjne szkół ponadpodstawowych z Legnicy i  powiatu legnickiego, uczelni wyższych a także instytucji edukacyjno-szkoleniowych. W ramach plat... »


Już w lutym 2021 XII Legnickie Prezentacje Edukacyjne on-line
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Już w lutym 2021  XII Legnickie Prezentacje Edukacyjne on-linePaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza na dwunastą już edycję Legnickich Prezentacji Edukacyjnych, które rozpoczną się 9 lutego 2021 roku. Tym razem wydarzenie organizowane jest w bezpiecznej formule on-line i trwać będzie przez dwa miesiące. Ideą jest przybliżenie uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowy... »


MDK. Gitariada lubińska – wycieczka archeologiczna (11) Lubińska Grupa Jamowa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 października 2020 — komentarze: brak komentarzy

MDK. Gitariada lubińska – wycieczka archeologiczna (11) Lubińska Grupa JamowaNa Zachodzie ogromnie popularne jest domowe muzykowanie. Urodziny babci, imieniny cioci czy wujka są okazją do koncertu. Wówczas bliższa i dalsza rodzina oraz znajomi przygotowują ów koncert. Grają jak umieją i bywa, że skład instrumentalny jest bardzo nietypowy. Ale czy to przeszkadza komukolwiek z muzykujących? W czasie ... »


Autorskie spotkanie z Rafałem Podrazą w Lubinie i Legnicy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Autorskie spotkanie z Rafałem Podrazą w Lubinie i LegnicyZespół Szkół Sportowych w Lubinie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Rafałem Podrazą, poetą, pisarzem, poetą, dziennikarzem, absolwentem szkoły. Również Stowarzyszenie Przyjaciół Teatru Modrzejewskiej w Legnicy zaprasza na promocję książki Rafała Podrazy „Anna Jantar, ikona z przypadku?”. Dziennik... »


Akcja „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Akcja „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”Troje uczniów Gminnego Gimnazjum powróciło z Ukrainy, gdzie wzięli udział w dziewiątej już edycji akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”, organizowanej przez Fundację Studio Wschód we Wrocławiu. Gimnazjaliści weszli w skład grupy wolontariuszy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Skład ... »


ZUS rozpoczyna współpracę z PWSZ w Legnicy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 października 2017 — komentarze: brak komentarzy

ZUS rozpoczyna współpracę z PWSZ w LegnicyPrezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Rektor PWSZ podpisali umowę o współpracy w zakresie promocji wiedzy o zabezpieczeniu społecznym. Specjaliści ZUS będą m.in. doradzali i konsultowali oraz wspierali merytorycznie studentów piszących prace dyplomowe z zakresu ubezpieczeń społecznych. Dzięki współpracy z Zakładem studenci u... »


Najzdolniejsi z Gminy Lubin otrzymali stypendia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Najzdolniejsi z Gminy Lubin otrzymali stypendiaWójt Gminy Lubin po raz kolejny przyznał stypendia najlepszym uczniom i studentom. Za bardzo dobre wyniki w nauce nagrodzonych zostało 49 uczniów i studentów. Za szczególne osiągnięcia sportowe stypendium otrzymało pięć osób. Jedna osoba otrzymała stypendium za szczególne osiągnięcia artystyczne. Wręczenie ... »


Muzykowanie w Lubinie (3) – melodia przyszłości…
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Muzykowanie w Lubinie (3) – melodia przyszłości…Muzykowanie jest formą refleksyjnego uczestnictwa w kulturze, w ramach której jednostka realizuje się jednocześnie jako twórca i odbiorca kultury. Nie rzadko środowiska i organizacje związane z edukacją muzyczną przekonują, iż warto przyglądać się amatorskiemu muzykowaniu w różnych krajach/miastach i szukać nowych, w... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3
Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.458 sek.Lubin 1.0