Czwartek, 01 grudnia 2022 r.   Imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 20

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Nowe limity już od 1 grudnia Nowe limity już od 1 g...
Przez najbliższe 3 miesiące, licząc od grudnia 2022 r. będą obowiązywały nowe limity dorabiania dla emerytów i rencistów. Pracujący... »22-latek z Lubina kradł rowery. Został zatrzymany. Usłyszał także zarzut za kradzież rozbójniczą. 22-latek z Lubina krad...
Kryminalni z Lubina zatrzymali 22-latka, który podejrzany jest o kradzież kilku rowerów z terenu miasta, a także kradzież rozb&oacu... »Auto w rowie, kierowca w szpitalu. Auto w rowie, kierowca...
Lubińscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj na drodze relacji Jurcz-Zaborów. Kierujący ... »MIKOŁAJKOWY MARATON HORRORÓW MIKOŁAJKOWY MARATON HO...
Już 9 grudnia zagramy Mikołajkowy Maraton Horrorów z trzema przedpremierami, w tym najmocniejszym horrorem tego roku - TERRIFIER 2. MASAKR... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.10.2002r. Powstała pierwsza szkoła wyższa – Uczelnia Zawodowa Zagłębia Miedziowego

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa rektor spośród 20770 artykułów.

Koleje Dolnośląskie uruchamiają nowy sklep internetowy. Bilet kupisz szybko i bez logowania
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 listopada 2022 — komentarze: brak komentarzy

Koleje Dolnośląskie uruchamiają nowy sklep internetowy. Bilet kupisz szybko i bez logowaniaPasażerowie Kolei Dolnośląskich zyskali nową opcję zakupu biletów. Przewoźnik uruchomił właśnie swój sklep internetowy i zapewnia, że jest to najszybsza dostępna możliwość zakupu biletu na przejazd liniami KD. Czym różni się od popularnych aplikacji? – Nie trzeba pobierać żadnej aplikacji, nie ma potrzeby rejestrować kon... »


Ogólnopolska kampania edukacyjna Nowoczesny Senior
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 listopada 2022 — komentarze: brak komentarzy

Ogólnopolska kampania edukacyjna Nowoczesny SeniorKampania Nowoczesny Senior organizowana jest  w ramach 4. edycji Digital Festival. Bezpłatny poradnik  wprowadza seniorów w świat nowych technologii . To inicjatywa skierowana do osób starszych, które chcą nauczyć się korzystać z internetu. Pandemia COVID-19 udowodniła, że technologie pozwalają na nieograniczone możl... »


Szefowie Administracji Celnych Grupy Wyszehradzkiej spotkali się we Wrocławiu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 listopada 2022 — komentarze: brak komentarzy

Szefowie Administracji Celnych Grupy Wyszehradzkiej spotkali się we Wrocławiu Odbywające się 2-4 listopada 2022 r. we Wrocławiu spotkanie szefów Administracji Celnych  V4 było okazją do podsumowania dotychczasowych działań oraz rozmów o ich kierunkach na przyszłość. Jednym z poruszonych tematów była współpraca międzynarodowa krajów V4 z Ukrainą w obliczu wojny. Efektem spotkania je... »


Podcasty UPWr „Mamy zielone pojęcie”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 października 2022 — komentarze: brak komentarzy

Podcasty UPWr „Mamy zielone pojęcie”Naukowcy UPWr rozmawiają o problemach współczesnego świata: bezpieczeństwie energetycznym, wojnach o wodę czy zrównoważonych metodach produkcji żywności. UPWr rusza z podcastem „Mamy zielone pojęcie”, w którym głos zabierają eksperci i odwołują się do naukowo potwierdzonych faktów, a nie potocznych opinii. I... »


Smaki wiecznej młodości – kulinarne warsztaty
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 października 2022 — komentarze: brak komentarzy

Smaki wiecznej młodości – kulinarne warsztatyWarsztaty pod takim hasłem zorganizowano dla seniorów z gminy Lubin w świetlicy w Niemstowie. Było bardzo smacznie a do tego zdrowo!  Seniorzy słuchali o zdrowym odżywianiu, gotowali  a potem smakowali. Był również konkurs na najciekawszy fartuch kuchenny. Uczestnicy warsztatów wysłuchali wykładu prowadzonego przez d... »


Prawie wszystkie wyprawki już wypłacone
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 października 2022 — komentarze: brak komentarzy

Prawie wszystkie wyprawki już wypłaconeDo tej pory dolnośląscy rodzice do wysłali do ZUS 240 832 wnioski na 329 038 dzieci. Wypłaconych zostało już 313 126 wyprawek na kwotę: 93 925 050 zł. W całej Polsce wpłynęło 3 223 417 wniosków na 4 549 493 dzieci, przyznanych zostało 4 390 198 wyprawek na kwotę 1 316 886 271 zł. Rok wcześniej, w 2021 roku na Dolnym Śląsku złożono 225... »


16. Dolnośląska Brygada OT to dzisiaj porządna, rozpoznawalna marka
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 października 2022 — komentarze: brak komentarzy

16. Dolnośląska Brygada OT to dzisiaj porządna, rozpoznawalna markaJak wojna rosyjsko-ukraińska zmieniła plany szkolenia żołnierzy WOT na Dolnym Śląsku? Czym będzie się różnił 163. Batalion Lekkiej Piechoty w Wałbrzychu od dwóch pozostałych? Czego Szwajcarzy nauczą naszych terytorialsów? I dlaczego nie ma obaw o brak chętnych do służby w 16. Dolnośląskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej? O tym ... »


Centralne obchody Dnia Krajowej Administracji Skarbowej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Centralne obchody Dnia Krajowej Administracji Skarbowej 21 września 2022 r. we Wrocławiu odbyły się centralne obchody Dnia Krajowej Administracji Skarbowej (KAS). W wydarzeniu uczestniczyli m.in. minister finansów Magdalena Rzeczkowska, szef KAS Bartosz Zbaraszczuk oraz dyrektor generalny w Kancelarii Prezydenta RP Barbara Brodowska-Mączka. Pracowników i funkcjonariuszy KAS wyr&oa... »


Ambasador Polski: obrady Kapituły zakończone! Poznaj nominowanych w plebiscycie KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Ambasador Polski: obrady Kapituły zakończone! Poznaj nominowanych w plebiscycie KGHMNaukowcy, sportowcy, artyści… - wybitni Polacy, którzy podbijają świat, podbili również serca członków Kapituły konkursu Ambasador Polski 2022. W poniedziałek 19 września, na Zamku Królewskim w Warszawie, odbyły się obrady mające na celu wyłonić laureatów plebiscytu. KGHM jako ambasador polskiej gospodarki... »


Ambasador Polski: obrady Kapituły zakończone! Poznaj nominowanych w plebiscycie KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Ambasador Polski: obrady Kapituły zakończone! Poznaj nominowanych w plebiscycie KGHMNaukowcy, sportowcy, artyści… - wybitni Polacy, którzy podbijają świat, podbili również serca członków Kapituły konkursu Ambasador Polski 2022. W poniedziałek 19 września, na Zamku Królewskim w Warszawie, odbyły się obrady mające na celu wyłonić laureatów plebiscytu. KGHM jako ambasador polskiej gospodarki... »


Copyright © 2006-2022 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.183 sek.Lubin 1.0