Piątek, 22 września 2023 r.   Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 25

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Najnowszy film Agnieszki Holland na ekranach kin Helios Najnowszy film Agniesz...
Sieć kin Helios zaprasza na przejmujący i bardzo aktualny dramat Agnieszki Holland – „Zielona granica”. Scenariusz został zains... »Wszczął alarm bombowy… bo miał w domu zimną wodę Wszczął alarm bombowy&...
Policjanci z Lubina zatrzymali 50-latka podejrzanego o wywołanie fałszywego alarmu. Mężczyzna zadzwonił na numer alarmowy 112 i poinformował o rz... »Wydobywają miedź już 55 lat – jubileusz najstarszego oddziału KGHM Wydobywają miedź już 5...
Zakłady Górnicze Lubin obchodzą jubileusz 55-lecia – to pierwsza i najstarsza kopalnia KGHM, która otworzyła drogę do najwięk... »KGHM zaprasza mieszkańców Zagłębia Miedziowego do programu EKO-Zdrowie KGHM zaprasza mieszkań...
Nauka pływania, gimnastyka, zajęcia nordic walking – niemal tysiąc osób już jesienią będzie mogło skorzystać z szerokiej oferty zaję... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Miasto posiada rozbudowaną sieć ścieżek rowerowych łączących poszczególne osiedla i będących częścią turystycznych szlaków rowerowych powiatu lubińskiego

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa rektor spośród 21697 artykułów.

KGHM zaprasza na Bieg Pokoju w Głogowie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

KGHM zaprasza na Bieg Pokoju w GłogowieRozpoczęły się zapisy na Bieg Pokoju 2023 pod patronatem Ministra Obrony Narodowej Mariusza Błaszczaka i prezesa zarządu KGHM Tomasza Zdzikota. Już 7 października (sobota) na biegaczy z całego kraju czeka tor motocrossowy Górkowo w Głogowie. Zarejestrować można się za pośrednictwem strony internetowej www.bieg-pokoju.pl. Liczba miejsc j... »


21 września przypada Dzień Krajowej Administracji Skarbowej (KAS). W województwie dolnośląskim obchody odbyły się 18 września 2023 roku.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

21 września przypada Dzień Krajowej Administracji Skarbowej (KAS).  W województwie dolnośląskim obchody odbyły się 18 września 2023 roku.To święto pracowników i funkcjonariuszy KAS, ustanowione, by podkreślić znaczenie KAS dla prawidłowego rozwoju gospodarczego naszego kraju, dla bezpieczeństwa finansowego państwa oraz bezpieczeństwa Polski i Unii Europejskiej. KAS nieustannie się zmienia i rozwija by jeszcze lepiej wspierać podatników i odpowiadać na ich oczekiwania. ... »


5 lat Polskiej Strefy Inwestycji – firma AURO Automation & Robotics rozwija się dzięki wsparciu LSSE
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

5 lat Polskiej Strefy Inwestycji – firma AURO Automation & Robotics rozwija się dzięki wsparciu LSSEMikrofirmy w Polsce stanowią aż 97% wszystkich firm – jest ich 2,1 mln i to właśnie do nich już od 5 lat Polska Strefa Inwestycji kieruje swoją ofertę wsparcia. Jedną z takich mikrofirm jest AURO, specjalizująca się w automatyce i robotyce, która otrzymała pod koniec 2022 roku decyzję o wsparciu od Legnickiej Specjalnej Stref... »


Team Kompetentni – ponad dwa tysiące uczniów z patronatem KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

Team Kompetentni – ponad dwa tysiące uczniów z patronatem KGHMWyższe stypendia naukowe, do 2000 zł za szczególne osiągnięcia i rekordowa liczba pierwszoklasistów. KGHM rozwija swój program edukacyjny „Kompetentni w branży” i motywuje uczniów w nowym roku szkolnym. – W tym roku szkolnym w naszym programie „Kompetentni w branży” naukę rozpocznie aż... »


"Porusz serce" i uratuj ludzkie życie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 sierpnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

List intencyjny w sprawie wspólnej realizacji programu "Porusz serce" został podpisany i teraz podmioty oraz instytucje zaangażowane w ten projekt, przystąpią do intensyfikacji wspólnych działań. Wszystko w trosce o życie i zdrowie mieszkańców, bo jak wynika z analiz tylko połowa mieszkańców Polski, u których dosz... »


KGHM z umową z Grupą NKT. Sprzeda walcówkę o maksymalnej wartości 14 miliardów złotych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 sierpnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

KGHM z umową z Grupą NKT. Sprzeda walcówkę o maksymalnej wartości 14 miliardów złotychKGHM Polska Miedź S.A. podpisał kolejną długoterminową umowę sprzedaży z Grupą NKT. Polska Miedź dostarczy podmiotom NKT walcówkę miedzianą w latach 2023-2027. Wartość transakcji wynosi od 9,6 do 14,2 miliardów zł zależnie od dodatkowych opcji dotyczących ilości i okresu obowiązywania umowy. – Kontynuacja współpracy w ta... »


VI Gminne Zawody Kajakowe w Raszowej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 sierpnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

VI Gminne Zawody Kajakowe w RaszowejJuż po raz czwarty w urokliwej Raszowej zorganizowano zawody kajakarskie. Miejsce wyjątkowo malownicze, bo położone w sąsiedztwie ruin dawnego pałacu splądrowanego i spalonego przez Armię Sowiecką w 1945r. Udało się odrestaurować fosę, na której amatorzy – kajakarze ścigali się na czas. Każdy z uczestników miał do pokonania dyst... »


KGHM przekazał ponad 105 tys. zł na działania charytatywne w Zagłębiu Miedziowym
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 sierpnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

KGHM przekazał ponad 105 tys. zł na działania charytatywne w Zagłębiu MiedziowymZałoga wypowiedziała się o firmie, pieniądze przekazane – dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników KGHM, miedziowy potentat przekazał ponad 105 tys. zł na działania charytatywne samorządów i organizacji pozarządowych w Zagłębiu Miedziowym.  To efekt badań ankietowych przeprowadzonych wśród załogi firmy. Z... »


Będzie cieplej, oszczędniej i estetyczniej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 lipca 2023 — komentarze: brak komentarzy

Będzie cieplej, oszczędniej i estetyczniejRozpoczęły się prace przy termomodernizacji Szkoły Podstawowej w Chobieni. Część zadania zostanie wykonana zanim uczniowie rozpoczną naukę, a całość z końcem tego roku. Koszt prowadzonych prac to ponad 10,7 mln zł. Środki pochodzą z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych  w wysokości 6,84 mln zł, reszta finansowana j... »


Kolejna Narada Odrzańska z udziałem strony rządowej i samorządowej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 lipca 2023 — komentarze: brak komentarzy

Kolejna Narada Odrzańska z udziałem strony rządowej i samorządowejWe wtorek 25 lipca 2023 roku w budynku Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu odbyła się Narada Odrzańska. To kolejne, po kwietniowym, spotkanie z udziałem strony rządowej i samorządowej. Spotkanie prowadziła Pani Małgorzata Golińska, wiceminister w Ministerstwie Klimatu i Środowiska. W naradzie uczestniczyli również przedst... »


Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.225 sek.Lubin 1.0