Wtorek, 23 kwietnia 2024 r.   Imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 25

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
KAS zatrzymała podejrzanych o oszustwa podatkowe KAS zatrzymała podejrz...
Dolnośląska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) rozbiła zorganizowaną grupę przestępczą, która dopuszczała się oszustw podatkowych oraz... »Biegi na orientację – Mistrzostwa Wojsk Obrony Terytorialnej Biegi na orientację &#...
W dniach 16-18 kwietnia w Dusznikach Zdroju odbyły się Mistrzostwa Wojsk Obrony Terytorialnej (WOT) w Biegu na Orientację. Na starcie zameldowało... »KGHM – Oferty pracy – Rekrutacja KGHM – Oferty pr...
KGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wy... »Największy akademik UPWr otwarty po remoncie - europejski standard kwaterowanie studentów Największy akademik UP...
Po trwającym trzy lata kompleksowym remoncie, UPWr otwiera swój największy Dom Studencki „Arkę”. Na studentów czekają p... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.08.1954 Zaczęła ukazywać się Gazeta Lubińska (do 1956)

Magazyn elubin.plTanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa rolnik spośród 22281 artykułów.

15 kwietnia rozpoczyna się nabór wniosków w ramach programu Działaj Lokalnie 2024
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 kwietnia 2024 — komentarze: brak komentarzy

15 kwietnia rozpoczyna się nabór wniosków w ramach programu Działaj Lokalnie 2024Przed nami kolejna edycja lokalnego konkursu grantowego. Stowarzyszenie Lokalna Grupa „Wrzosowa Kraina” planuje ogłoszenie naboru wniosków w terminie od 15 kwietnia do 15 maja.  Łączna pula środków finansowych w konkursie przeznaczona na dotacje w 2024 roku wynosi  60.000 zł. Wnioski o dotację w konkursie mogą s... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 marca 2024 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 8 marzec 2024 roku.  Więcej: https://www.facebook.com/PUPLubin ELEKTROM... »


„Kości i stawy też rolnika sprawy”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 marca 2024 — komentarze: brak komentarzy

„Kości i stawy też rolnika sprawy”„Kości i stawy też rolnika sprawy” – to hasło jednej z licznych kampanii prewencyjnych Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w 2024 roku. Jej celem jest zwrócenie uwagi na przyczyny chorób i urazów układu mięśniowo-szkieletowego, które poza dolegliwościami, zwiększają ryzyko wypadku przy pracy rolni... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 marca 2024 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 23 luty 2024 roku.  Więcej: https://www.facebook.com/PUPLubin KIEROWCA-... »


KOMUNIKAT W SPRAWIE PIĄTKOWEGO PLANOWANEGO PROTESTU ROLNIKÓW, POLICJA OSTRZEGA I APELUJE O WYROZUMIAŁOŚĆ
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 lutego 2024 — komentarze: brak komentarzy

KOMUNIKAT W SPRAWIE PIĄTKOWEGO PLANOWANEGO PROTESTU ROLNIKÓW, POLICJA OSTRZEGA I APELUJE O WYROZUMIAŁOŚĆW najbliższy piątek, 16 lutego rolnicy zapowiadają kolejny Ogólnopolski Strajk Generalny. W wielu miejscach w kraju, a także na terenie powiatu lubińskiego planowany jest protest rolników, który przyniesie pewne utrudnienia w ruchu w godzinach od 09.00 do 14.00. Lubińscy  policjanci informują, że w piątek, 16 lutego w god... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 stycznia 2024 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 12 stycznia 2024 roku.  MONTAŻYSTA REKLAM – 1 wolne miejsce, wymagane p... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 stycznia 2024 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 05 stycznia 2024 roku.  LABORANT - WYTWÓRNIA MAS BITUMICZNYCH - 1 woln... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 grudnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 8 grudnia 2023 roku.  SPAWACZ -  2 wolne miejsca, wykształcenie zawodowe... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 grudnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 1 grudnia 2023 roku. KURSANT / POLICJANT - 20 wolnych miejsc pracy, obywatelstwo p... »


KONKURS KRUS dla rolników i członków ich rodzin pt. „Rola rolnika by upadku unikał”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 października 2023 — komentarze: brak komentarzy

KONKURS KRUS dla rolników i członków ich rodzin  pt. „Rola rolnika by upadku unikał”Od wielu lat toczą się spory jak wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa w rolnictwie. Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego od wielu lat prowadzi działania prewencyjne ,które mają na celu zmniejszenie ryzyka wypadków w gospodarstwach. Jednym z najskuteczniejszych sposobów „walki” z wypadkami są szkolenia na któ... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Copyright © 2006-2024 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.257 sek.Lubin 1.0