Wtorek, 31 stycznia 2023 r.   Imieniny: Ludwika, Marceliny, Cyrusa
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 19

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
NIE BĄDŹ OBOJĘTNY, REAGUJ! STOP AGRESJI DROGOWEJ! NIE BĄDŹ OBOJĘTNY, REA...
Jeśli byłeś świadkiem agresywnego zachowania ze strony innego uczestnika ruchu drogowego na terenie powiatu lubińskiego - POWIADOM NAS!!! Komenda... »Znamy miedziowych gigantów kodowania – zakończył się hackathon KGHM CuValley Hack Znamy miedziowych giga...
Rekordowa liczba uczestników i wyjątkowe rozwiązania maratonu programowania - zakończyła się trzecia edycja hackathonu CuValley Hack! Sw&o... »Kontrole autokarów – Ferie 2023 Kontrole autokarów ...
Z uwagi na dużą liczbę zgłoszeń kontroli autokarów wiozących dzieci na zimowiska, informujemy, że na kontrolę policjantów ruchu dro... »Wpadł w ręce policjantów, gdy jechał na kradzionym rowerze. Oprócz tego miał wiele na sumieniu Wpadł w ręce policjant...
Patrol prewencji pełniąc służbę na ul. Bieszczadzkiej zauważył mężczyznę jadącego rowerem. Z uwagi na to, że funkcjonariusze wiedzieli, że 33-lat... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1975 Oddanie sztucznego lodowiska i toru jazdy szybkiej - OSiR

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa rolnik spośród 20939 artykułów.

Rehabilitacja lecznicza w CRR KRUS dla emerytów oraz zasady BHP w gospodarstwie rolnym
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 stycznia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Rehabilitacja lecznicza w CRR KRUS dla emerytów oraz zasady BHP w gospodarstwie rolnymOd 1 stycznia 2023 roku z rehabilitacji leczniczej mogą skorzystać osoby uprawnione  do emerytury rolniczej. Ogólnoustrojowy charakter rehabilitacji leczniczej realizowany przez Kasę, ukierkunkowany jest na poprawę stanu zdrowia, poprawę stanu funkcjonalnego i kondycji psychofizycznej pacjentów. Rehabilitacja jest... »


Rola rolnika by upadku unikał – szczególnie zimą
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 grudnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

Rola rolnika by upadku unikał – szczególnie zimąPraca rolnika uzależniona jest w szczególny sposób od pory roku oraz pogody. W okresie zimowym większość prac wykonuje się na terenie obejścia. Jak pokazują statystyki KRUS to właśnie w tym czasie dochodzi do największej liczby wypadków, a zwłaszcza do upadków na nawierzchni podwórzy, upadków z drabin, scho... »


Wielopokoleniowa dożynkowa zabawa w Ustroniu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Wielopokoleniowa dożynkowa zabawa w UstroniuTytuł Rolnika Roku, pożar i wizyta OSP, a potem odkrycie złóż ropy i gazu – oj działo się, działo na tegorocznych dożynkach w Ustroniu. To jedno z mniejszych sołectw naszej gminy, ale za to z  bardzo dobrze zintegrowaną społecznością, która doskonale się zna i jeszcze lepiej bawi. – Cieszę się że po raz kolejny jes... »


Wielopokoleniowa dożynkowa zabawa w Ustroniu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Wielopokoleniowa dożynkowa zabawa w UstroniuTytuł Rolnika Roku, pożar i wizyta OSP, a potem odkrycie złóż ropy i gazu – oj działo się, działo na tegorocznych dożynkach w Ustroniu. To jedno z mniejszych sołectw naszej gminy, ale za to z  bardzo dobrze zintegrowaną społecznością, która doskonale się zna i jeszcze lepiej bawi. – Cieszę się że po raz kolejny jes... »


Święto plonów w Gorzycy, Niemstowie i Bukownej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Święto plonów w Gorzycy, Niemstowie i Bukownej – Dożynki to przede wszystkim święto rolników, ale wokół dożynkowego chleba gromadzimy się wszyscy bez względu na wykonywany zawód, pełnioną rolę społeczną czy miejsce zamieszkania. W tych podniosłych chwilach nasze myśli koncentrujemy na nim, bohaterze dzisiejszego dnia, czyli chlebie, który taki powszedni, a mi... »


Sołectwo Czerniec zainaugurowało dożynki w gminie Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 sierpnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

Sołectwo Czerniec zainaugurowało dożynki w gminie LubinUroczystą mszą świętą, podczas której poświęcono dożynkowy chleb i dożynkowy wieniec, rozpoczęły się w Czerńcu  pierwsze, tegoroczne dożynki w naszej gminie. Niestety burza  pokrzyżowała plany organizatorów, którzy przygotowali zabawę na świeżym powietrzu, ale zgromadzeni przenieśli się do świetlicy i doskonale się ba... »


Dożynki 2022 w Pieszkowie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 sierpnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

Dożynki 2022 w PieszkowieUlewny deszcz i burza wykluczyły w tym roku zabawy i konkursy na świeżym powietrzu, mimo to tegoroczne Dożynki w Pieszkowie przeszły do historii jako bardzo udane! W licznych konkurencjach rywalizowali zarówno najmłodsi, jak i najstarsi mieszkańcy sołectwa. Organizatorom imprez plenerowych należą się bardzo duże słowa uznania, zwłaszcza kie... »


Bezpieczeństwo dzieci przebywających na obszarach wiejskich w okresie wakacji
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 lipca 2022 — komentarze: brak komentarzy

Bezpieczeństwo dzieci przebywających na obszarach wiejskich w okresie wakacjiW okresie wakacji dzieci potrzebują szczególnej troski i zainteresowania ze strony dorosłych. Zapewnienie bezpieczeństwa najmłodszym to najważniejsze zadanie, przed którym stają rodzice. Jest to szczególnie trudne w przypadku dzieci z terenów wiejskich, gdy intensywne pra... »


Pracujący senior nie zapłaci podatku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 lipca 2022 — komentarze: brak komentarzy

Pracujący senior nie zapłaci podatkuWystarczy dłużej pracować żeby nie zapłacić podatku dochodowego. 1 stycznia 2022 r. osoby, które osiągnęły wiek emerytalny, ale nie zrezygnowały ze swojej aktywności zawodowej i nie dostają emerytury z ZUS - mogą skorzystać z ulgi dla pracujących seniorów zwanej popularnie PIT-0. Ulga dotyczy zarówno tych seniorów, kt&... »


Rolniku – mądrze postępujesz wypadku nie spowodujesz
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 czerwca 2022 — komentarze: brak komentarzy

Rolniku – mądrze postępujesz wypadku nie spowodujeszObecnie produkowane ciągniki, maszyny i urządzenia rolnicze zapewniają użytkownikom wysoki poziom bezpieczeństwa. Mimo coraz bezpieczniejszych rozwiązań konstrukcyjnych, co roku dochodzi do wielu wypadków z udziałem maszyn i ciągników oraz urządzeń rolniczych.  Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego przestrzega i apeluje. Mec... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.197 sek.Lubin 1.0