Wtorek, 25 lipca 2017 r.   Imieniny: Krzysztofa, Walentyny, Jakuba
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 76

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Przemysł i elektronika - jak to się uzupełnia? Przemysł i elektronika...
Nie da się ukryć, że jeśli chodzi o elektronikę, to właśnie w przemyśle jest ona wykorzystywana zdecydowanie bardzo mocno. Przede wszystkim dziej... »Pies w rozgrzanym samochodzie a właścicielka na zakupach Pies w rozgrzanym samo...
Lubińscy policjanci kolejny raz musieli wybić szybę w aucie, w którym przebywał mały piesek. Właścicielka jak się okazało poszła na za... »Modernizacja dróg powiatowych w Składowicach, Księginicach i Niemstowie Modernizacja dróg powi...
To inwestycje, na które mieszkańcy czekali od wielu lat. W kosztach modernizacji dróg partycypuje Gmina Lubin. Stan dróg po... »Szklary Górne bez wody Szklary Górne bez wody...
We wtorek w godzinach od 9.00 do 13.00 nastąpi przerwa w dostawie bieżącej wody dla mieszkańców Szklar Górnych. Jak informuje Gmi... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1975 Otwarcie Szkoły Muzycznej I stopnia

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa rowerowe spośród 13490 artykułów.

Lubińskie trasy rowerowe. Gogołowice
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubińskie trasy rowerowe. GogołowiceGogołowice to malownicza wieś położona na skraju gminy Lubin, w powiecie lubińskim, przy drodze nr 3 Wrocław- Lubin. Proponujemy dwie trasy do Gogołowic,  jedną można dojechać do wsi, a drugą wrócić. Trasa do Gogołowic nr 1 Rozpoczynamy przy przejściu dla pieszych przez drogę do Wrocławia, tuż za Castoramą. Uwaga – duży ruch ... »


Policyjny apel do rowerzystów.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Policyjny apel do rowerzystów.Każdego roku w okresie letnim dochodzi do wielu wypadków drogowych z udziałem rowerzystów. Wraz z rozpoczęciem tego sezonu policjanci otrzymują także większą ilość zgłoszeń o kradzieżach jednośladów. Aby więc zapobiec wszelkim zdarzeniom drogowym oraz utracie „dwóch kółek,, funkcjonariusze przypomina... »


Dzień Dziecka na sportowo w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Dzień Dziecka na sportowo w LubinieGry i zabawy sportowe, znakowanie roweru, test wiedzy z zakresu ruchu drogowego – to tylko niektóre atrakcje, jakie czekały na 4-klasistów z okazji Dnia Dziecka. Zorganizowana 01 czerwca na Stadionie Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie akcja okazał się być dla najmłodszych nie lada przeżyciem. Dzień Dziecka to bar... »


Gmina promuje bezpieczeństwo
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Gmina promuje bezpieczeństwoPo raz trzeci Gmina Lubin przekazała ochronne kaski rowerowe czwartoklasistom. Akcja wójta gminy ma przede wszystkim zachęcać dzieci do bezpiecznej jazdy na rowerze. W tym roku rozdano 80 kasków, w sumie natomiast już niemal 300 sztuk trafiło w ręce małych rowerzystów. Po raz pierwszy ochronne kaski rowerowe zostały wrę... »


Lubińskie trasy rowerowe. Mała pętla wokół Lubina
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubińskie trasy rowerowe. Mała pętla wokół LubinaZaczynamy w Lubinie przy skrzyżowaniu ulic Hutniczej i prezydenta Kaczyńskiego. Jedziemy ścieżką rowerową wzdłuż ulicy Hutniczej na południowy zachód. Gdy natkniemy się na ulicę Krupińskiego skręcamy w prawo (na zachód). Objeżdżamy Osiedle Wyrzykowskiego i docieramy do ulicy Jana Pawła II. Skręcamy przy tej ulicy w prawo (na ... »


Cykliści na start! Wkrótce rajd rowerowy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Cykliści na start! Wkrótce rajd rowerowyRuszyły zapisy na II Gminny Rajd Rowerowy. Impreza zapowiada się niezwykle ciekawie. Uczestnicy rajdu będą mieli okazję odwiedzić najbardziej malownicze zakątki naszej gminy. Co więcej, będzie także okazja, aby zdobyć odznaki turystyczne „Znam Gminę Lubin” oraz Kolarskie Odznaki Turystyczne. W planie są także konkursy oraz wsp... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 31 marca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 31 marca 2017 roku. KIEROWCA CYSTERNY- 1 wolne miejsce, doświadczenie jako kierowca samochodu ciężarowego min. 5 lat, konieczne prawo jazdy kat. C, uprawnienia ADR (w przypadku ich braku- konieczność ukończenia kursu przed ro... »


Pętla rowerowa z Lubina do Księginic i Składowic
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 marca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Pętla rowerowa z Lubina do Księginic i SkładowicPętla rowerowa z Lubina do Księginic i Składowic liczy sobie 18 kilometrów. Najwyższy punkt 166 m n.p.m., najniższy punkt 118 m n.p.m. Trasę zaczynamy przy rondzie i kierujemy się ulicą Ścinawską do dwupasmówki (droga nr 3). Na „światłach” przekraczamy tę drogę i ścieżką rowerową docieramy do ulicy Zielonej. Skr... »


Pierwsze kino w Lubinie – Kino Deli i Hotel Kaiser
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 lutego 2017 — komentarze: brak komentarzy

Pierwsze kino w Lubinie – Kino Deli i Hotel KaiserTrzeba przyznać, że obecnie budynek przy ul. Odrodzenia 8 jest ozdobą tej najładniejszej lubińskiej części miasta i po remoncie z lat 2012/2013 wygląda bardzo interesująco. Jaka jest jego historia i przylegającego do niego budynku sklepu rowerowego znanego sportowca – olimpijczyka z Seulu Jacka Bodyka? Oto ona. Ten dziś ciekawy, re... »


Gmina Lubin zbuduje nowe ścieżki rowerowe
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 grudnia 2016 — komentarze: 1 komentarz

Gmina Lubin zbuduje nowe ścieżki roweroweNieczynne od ponad 30 lat torowisko na trasie Lubin – Chocianów zamieni się w ścieżkę rowerową. Na razie na odcinku Obora – Szklary Górne. Gmina Lubin zarezerwowała na ten cel w budżecie roku 2017 ponad milion złotych. Projekt zakłada budowę ścieżki rowerowej dwukierunkowej o długości ok. sześciu kilometrów... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 1.924 sek.Lubin 1.0