Czwartek, 20 lipca 2017 r.   Imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 82

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Wielkie Otwarcie Lidla w Cuprum Arena w Lubinie Wielkie Otwarcie Lidla...
20 lipca otwarty został  trzeci sklep Lidla w Lubinie – w Galerii Handlowej Cuprum Arena przy ul. Sikorskiego. Nie zabrakło przeci... »Jak przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną? Jak przygotować się na...
Znalezienie właściwej oferty pracy i wysłanie dopracowanej aplikacji to dopiero początek. Chcąc zdobyć wymarzoną posadę, musisz dobrze przygotowa... »Dodatki w pracy Dodatki w pracy
Za pracę należy się wynagrodzenie. Oprócz pensji zasadniczej otrzymujemy również dodatki, np. za pracę w nocy lub w godzinach nadli... »7 oznak wypalenia w pracy 7 oznak wypalenia w pr...
Problemy z koncentracją, zmienne nastroje, zmęczenie – to kilka niepokojących sygnałów, które mogą świadczyć o tym, że potrze... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1974 Powstają przedsiębiorstwa ELPO (obecnie "LUBINEX") i PGO

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll













Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa rynek spośród 13475 artykułów.

Zamczysko Chobienia i Zlot Motocyklowy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zamczysko Chobienia i Zlot MotocyklowyW  dniach 21-23 lipca 2017 Chobieński Ośrodek Kultury zaprasza na Zamczysko 2017 i Zlot Motocykli w Chobieni . Czeka Was dobra zabawa i niezapomniane wrażenia. 21 lipca zagrają dla Was: Maciej Krystkowiak , Morning Hookers, Tamp i Jokiel & Juszczyk (Darkcel) A 22 lipca na scenie wystąpią: The Pozyt, Why, Air Strike, 230Volt, Karola... »


Zamczysko Chobienia i Zlot Motocyklowy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zamczysko Chobienia i Zlot MotocyklowyOrganizatorzy zapraszają na Zamczysko Chobienia 21-23 lipca 2017 Chobienia woj.dolnośląskie powiat Lubin Zagrają dla Was: 21 lipca Maciej Krystkowiak , Morning Hookers, Tamp, Jokiel & Juszczyk (Darkcel) 22 lipca The Pozyt, Why, Air Strike, 230Volt Karolat on Fire Teatr Ognia Kat & Roman Kostrzewski Pokazy sztucznych ogni Centrum Chobieni c... »


Oświadczenie rzecznika UM Lubina dotyczące Rewitalizacji Rynku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Oświadczenie rzecznika UM Lubina dotyczące Rewitalizacji RynkuInformacja Gminy Miejskiej w Lubinie jako Inwestora na zadaniu Rewitalizacja Rynku w Lubinie o stanie jej realizacji oraz odstąpieniu od umowy na roboty budowlane zawarte z wykonawcą Polskie Surowce Skalne Sp. z o.o. Grupa Budowlana z siedzibą w Bielanach Wrocławskich. Po wyłonieniu w drodze przetargu nieograniczonego wykonawcy przedmiotow... »


Turtle Rover – najpierw łaziki marsjańskie, a teraz… ziemskie!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Turtle Rover – najpierw łaziki marsjańskie, a teraz… ziemskie!Grupa studentów, którzy jeszcze niedawno tworzyli łaziki marsjańskie na Politechnice Wrocławskiej, wypuszcza na rynek pierwszego łazika… ziemskiego! Nowy łazik nazywa się Turtle. To czterokołowy robot, który w ma zachęcać do spędzania większej ilości czasu poza domem. W dobie, gdy coraz mniej czasu spędzamy na... »


Kyczera w Rudnej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Kyczera w RudnejPodczas Międzynarodowego Festiwalu „Świat pod Kyczerą” będziemy podziwiać artystów z 8 krajów świata: Kostaryki, Chin, Turcji, Gruzji, Czech, Rumunii i Polski. W tym roku Kyczera odbędzie się w niedzielę 2 lipca i zespoły wystąpią tylko w Rudnej, nie będą grać w wybranych miejscowości gminy. Początek o godzin... »


Praca dla młodych? 5 rzeczy, które musisz wiedzieć o pokoleniu Z
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Praca dla młodych? 5 rzeczy, które musisz wiedzieć o pokoleniu ZMyślisz o zatrudnianiu młodych osób? Szykuj się na pokolenie Z – otwarte, wychowane na nowych technologiach i chcące zmieniać świat.   Urodzeni po 1995 roku (według niektórych po 1990), dwudziestolatkowie – dzieci mass mediów, powszechnego dostępu do internetu i cyfryzacji. Pokolenie Z cora... »


Kulinarne dziedzictwo w Rynku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Kulinarne dziedzictwo w RynkuJuż w najbliższą sobotę (13.05) kolejna edycja Konkursu Kulinarnego na Najlepszą Potrawę Regionalną i Wypieki Ciast. Tym razem wyjątkowa, bo odbędzie się w polkowickim Rynku pod hasłem „Nasze Kulinarne Dziedzictwo. Smaki Regionów”.   Konkurs na stałe wpisał się do kalendarza wydarzeń w naszej gminie. Prze... »


Spotkanie informacyjne dla kobiet powracających na rynek pracy. Bezpłatne
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Spotkanie informacyjne dla kobiet powracających na rynek pracy. BezpłatneNajczęściej to kobiety przerywają pracę i wychowują dzieci, opiekują się niepełnosprawnym członkiem rodziny, chorym rodzicem. Po kilku a niekiedy kilkunastu latach trudno im wrócić do pracy. Rynek się zmienia, pracodawcy szukają pracowników z nowymi kompetencjami, umiejętnościami po długiej przerwie kobietom sprawia problem po... »


Po wakacjach będziemy mieć Rynek jak malowany
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 kwietnia 2017 — komentarze: 2 komentarze

Po wakacjach będziemy mieć Rynek jak malowanyNo i stało się, po wakacjach będziemy mieć Rynek w Lubinie jak malowany i to dosłownie. Prezydent Lubina zwołał wczoraj konferencję prasową, żeby poinformować lubinian za pomocą miejscowych mediów o tym niebywałym sukcesie. A sukces to zaprawdę znamienny, bo po 12 latach tzw. dziury w rynku, dziesiątek koncepcji zagospodarowania, od ... »


Lubin ma wrócić na kolejową mapę Polski. Znamy harmonogram prac torowych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubin ma wrócić na kolejową mapę Polski. Znamy harmonogram prac torowychTo, że pociągi osobowe wrócą do Lubina w 2020 roku wydaje się być przesądzone. Do przetargu ogłoszonego przez PLK na modernizację linii kolejowej nr 289 na odcinku Legnica – Rudna Gwizdanów zgłosiło się czterech oferentów. Harmonogram prac torowych Na pierwszy ogień pójdzie stacja Lubin Górniczy... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 2.219 sek.Lubin 1.0