Poniedzialek, 29 maja 2017 r.   Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 80

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Film Lubinianina Marcina Lesisza na waszyngtońskim Festiwalu filmowym Film Lubinianina Marci...
Film dokumentalny „Goran the Camel Man” Marcina Lesisza został oficjalnie zaproszony do udziału w festiwalu AFI DOCS w Waszyngtonie... »Lubin. Rozdanie kasków dla czwartoklasistów Lubin. Rozdanie kasków...
Z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca o godz. 12:00 na stadionie lekkoatletycznym RCS po raz 12 zostaną rozdane kaski dla uczniów klas czwa... »Cuprum Arena na finiszu rekomercjalizacji Cuprum Arena na finisz...
Galeria Cuprum Arena w Lubinie jest w trakcie rekomercjalizacji. Jak przebiega ten proces? Jakie zmiany zatem zaszły w ostatnim czasie w Cuprum ... »Remont ulicy Rubinowej w Oborze zakończony Remont ulicy Rubinowej...
Zakończyła się modernizacja ulicy Rubinowej w Oborze. Zakres rzeczowy zadania objął przebudowę  drogi wewnętrznej na działkach nr 354/3 ... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...02-08.09.1999 Podpisanie z miastami Böblingen, Hof, powiatem Rhain-Lahn listów intencyjnych dotyczących przyszłego partnerstwa

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa rynek spośród 13301 artykułów.

Praca dla młodych? 5 rzeczy, które musisz wiedzieć o pokoleniu Z
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Praca dla młodych? 5 rzeczy, które musisz wiedzieć o pokoleniu ZMyślisz o zatrudnianiu młodych osób? Szykuj się na pokolenie Z – otwarte, wychowane na nowych technologiach i chcące zmieniać świat.   Urodzeni po 1995 roku (według niektórych po 1990), dwudziestolatkowie – dzieci mass mediów, powszechnego dostępu do internetu i cyfryzacji. Pokolenie Z cora... »


Kulinarne dziedzictwo w Rynku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Kulinarne dziedzictwo w RynkuJuż w najbliższą sobotę (13.05) kolejna edycja Konkursu Kulinarnego na Najlepszą Potrawę Regionalną i Wypieki Ciast. Tym razem wyjątkowa, bo odbędzie się w polkowickim Rynku pod hasłem „Nasze Kulinarne Dziedzictwo. Smaki Regionów”.   Konkurs na stałe wpisał się do kalendarza wydarzeń w naszej gminie. Prze... »


Spotkanie informacyjne dla kobiet powracających na rynek pracy. Bezpłatne
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Spotkanie informacyjne dla kobiet powracających na rynek pracy. BezpłatneNajczęściej to kobiety przerywają pracę i wychowują dzieci, opiekują się niepełnosprawnym członkiem rodziny, chorym rodzicem. Po kilku a niekiedy kilkunastu latach trudno im wrócić do pracy. Rynek się zmienia, pracodawcy szukają pracowników z nowymi kompetencjami, umiejętnościami po długiej przerwie kobietom sprawia problem po... »


Po wakacjach będziemy mieć Rynek jak malowany
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 kwietnia 2017 — komentarze: 2 komentarze

Po wakacjach będziemy mieć Rynek jak malowanyNo i stało się, po wakacjach będziemy mieć Rynek w Lubinie jak malowany i to dosłownie. Prezydent Lubina zwołał wczoraj konferencję prasową, żeby poinformować lubinian za pomocą miejscowych mediów o tym niebywałym sukcesie. A sukces to zaprawdę znamienny, bo po 12 latach tzw. dziury w rynku, dziesiątek koncepcji zagospodarowania, od ... »


Lubin ma wrócić na kolejową mapę Polski. Znamy harmonogram prac torowych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubin ma wrócić na kolejową mapę Polski. Znamy harmonogram prac torowychTo, że pociągi osobowe wrócą do Lubina w 2020 roku wydaje się być przesądzone. Do przetargu ogłoszonego przez PLK na modernizację linii kolejowej nr 289 na odcinku Legnica – Rudna Gwizdanów zgłosiło się czterech oferentów. Harmonogram prac torowych Na pierwszy ogień pójdzie stacja Lubin Górniczy... »


Uwaga na podróbki viagry: nielegalny handel niebieską tabletką wciąż trwa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 marca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga na podróbki viagry: nielegalny handel niebieską tabletką wciąż trwa Niemoc w sypialni jest dla mężczyzny źródłem olbrzymiej frustracji. Z problemem panowie rzadko chodzą do lekarzy, preferując załatwienie sprawy „na własną rękę”, poprzez kupowanie leków na zaburzenia erekcji z wątpliwej renomy źródeł. Na męskim wstydzie i desperackiej potrzebie zachowania wstydliwego sekretu... »


Od marca bezrobotni więcej spraw załatwią on-line
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 marca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Od marca bezrobotni więcej spraw załatwią on-line Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie od 1 marca uruchomił nowe usługi elektroniczne, za pomocą których osoba bezrobotna, poszukująca pracy i pracodawca  może złożyć wniosek o: - wydanie zaświadczenia (np. o okresach pobierania zasiłku, Rp-7 do zakładu pracy czy ZUS,  do NFZ o kartę EKUZ, statusie poszukującego pracy al... »


Opieka nad seniorami – cechy dobrego opiekuna
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 lutego 2017 — komentarze: brak komentarzy

Opieka nad seniorami – cechy dobrego opiekunaWedług danych GUS w Polsce żyje ponad 15 mln osób w wieku 60 i więcej lat. Problem starzenia się społeczeństw dotyczy coraz większej liczby krajów, zwłaszcza tych wysokorozwiniętych, jak Niemcy czy Wlk. Brytania. Oznaczać to może lukę w postaci setek tysięcy miejsc pracy dla osób, które zajmą się opieką nad sen... »


Drgnęło w sprawie lubińskiego Rynku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 lutego 2017 — komentarze: brak komentarzy

Drgnęło w sprawie lubińskiego RynkuGmina miejska Lubin ogłosiła przetarg nieograniczony na Opracowanie dokumentacji projektowej dla placu rynkowego przy nowo powstającej drodze gminnej. Miasto informuje, że kwotę jaka zamierza przeznaczyć na planowane zadanie to 120,000,00 (brutto). Termin realizacji 10.03.2017r. Przypomnijmy. Starosta Lubiński w grudniu ub. roku na wniosek zł... »


Zainwestuj z Dolnośląskim Centrum Developerskim SA w rynek nieruchomości – czyli alternatywa dla wymagających inwestorów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 stycznia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zainwestuj z Dolnośląskim Centrum Developerskim SA w rynek nieruchomości – czyli alternatywa dla wymagających inwestorów Jak wybrać spółkę, której pożyczy się pieniądze? Czy warto jeszcze inwestować w mieszkania? Na pewno, zwłaszcza gdy strategiczne cele działalności developera wpisują się w nadrzędny dla gminy cel rozwoju społeczno-gospodarczy i fakt niedawno uchwalonego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Lubin, należącej ... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 1.473 sek.Lubin 1.0