Wtorek, 25 kwietnia 2017 r.   Imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 67

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Dolnośląskie jeździ koleją! Dolnośląskie jeździ ko...
Liczba mieszkańców, którzy zaczęli korzystać z kolei w województwie dolnośląskim, w ciągu zaledwie czterech lat wzrosła o ... »Ubezpieczenie OC online? Tak! sprawdź dlaczego! Ubezpieczenie OC onlin...
ieczności wychodzenia z domu, o dowolnej porze, nawet w niedzielny wieczór można wykupić ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla ... »Pożyczki w Lubinie - warto spróbować online? Pożyczki w Lubinie - w...
Lubin znany jest z szeroko rozwiniętego rynku surowców takich jak miedź czy srebro. W mieście tym funkcjonują jednak także instytucje... »Wielkie porządki w Niemstowie Wielkie porządki w Nie...
Mieszkańcy Niemstowa postanowili znów przyłączyć się do akcji Międzynarodowy Dzień Ziemi i posprzątać swoją miejscowość. Z rowów ... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.12.1969 Otwarcie Młodzieżowego Domu Kultury

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa rynek spośród 13175 artykułów.

Spotkanie informacyjne dla kobiet powracających na rynek pracy. Bezpłatne
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Spotkanie informacyjne dla kobiet powracających na rynek pracy. BezpłatneNajczęściej to kobiety przerywają pracę i wychowują dzieci, opiekują się niepełnosprawnym członkiem rodziny, chorym rodzicem. Po kilku a niekiedy kilkunastu latach trudno im wrócić do pracy. Rynek się zmienia, pracodawcy szukają pracowników z nowymi kompetencjami, umiejętnościami po długiej przerwie kobietom sprawia problem po... »


Po wakacjach będziemy mieć Rynek jak malowany
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 kwietnia 2017 — komentarze: 2 komentarze

Po wakacjach będziemy mieć Rynek jak malowanyNo i stało się, po wakacjach będziemy mieć Rynek w Lubinie jak malowany i to dosłownie. Prezydent Lubina zwołał wczoraj konferencję prasową, żeby poinformować lubinian za pomocą miejscowych mediów o tym niebywałym sukcesie. A sukces to zaprawdę znamienny, bo po 12 latach tzw. dziury w rynku, dziesiątek koncepcji zagospodarowania, od ... »


Lubin ma wrócić na kolejową mapę Polski. Znamy harmonogram prac torowych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubin ma wrócić na kolejową mapę Polski. Znamy harmonogram prac torowychTo, że pociągi osobowe wrócą do Lubina w 2020 roku wydaje się być przesądzone. Do przetargu ogłoszonego przez PLK na modernizację linii kolejowej nr 289 na odcinku Legnica – Rudna Gwizdanów zgłosiło się czterech oferentów. Harmonogram prac torowych Na pierwszy ogień pójdzie stacja Lubin Górniczy... »


Uwaga na podróbki viagry: nielegalny handel niebieską tabletką wciąż trwa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 marca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga na podróbki viagry: nielegalny handel niebieską tabletką wciąż trwa Niemoc w sypialni jest dla mężczyzny źródłem olbrzymiej frustracji. Z problemem panowie rzadko chodzą do lekarzy, preferując załatwienie sprawy „na własną rękę”, poprzez kupowanie leków na zaburzenia erekcji z wątpliwej renomy źródeł. Na męskim wstydzie i desperackiej potrzebie zachowania wstydliwego sekretu... »


Od marca bezrobotni więcej spraw załatwią on-line
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 marca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Od marca bezrobotni więcej spraw załatwią on-line Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie od 1 marca uruchomił nowe usługi elektroniczne, za pomocą których osoba bezrobotna, poszukująca pracy i pracodawca  może złożyć wniosek o: - wydanie zaświadczenia (np. o okresach pobierania zasiłku, Rp-7 do zakładu pracy czy ZUS,  do NFZ o kartę EKUZ, statusie poszukującego pracy al... »


Opieka nad seniorami – cechy dobrego opiekuna
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 lutego 2017 — komentarze: brak komentarzy

Opieka nad seniorami – cechy dobrego opiekunaWedług danych GUS w Polsce żyje ponad 15 mln osób w wieku 60 i więcej lat. Problem starzenia się społeczeństw dotyczy coraz większej liczby krajów, zwłaszcza tych wysokorozwiniętych, jak Niemcy czy Wlk. Brytania. Oznaczać to może lukę w postaci setek tysięcy miejsc pracy dla osób, które zajmą się opieką nad sen... »


Drgnęło w sprawie lubińskiego Rynku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 lutego 2017 — komentarze: brak komentarzy

Drgnęło w sprawie lubińskiego RynkuGmina miejska Lubin ogłosiła przetarg nieograniczony na Opracowanie dokumentacji projektowej dla placu rynkowego przy nowo powstającej drodze gminnej. Miasto informuje, że kwotę jaka zamierza przeznaczyć na planowane zadanie to 120,000,00 (brutto). Termin realizacji 10.03.2017r. Przypomnijmy. Starosta Lubiński w grudniu ub. roku na wniosek zł... »


Zainwestuj z Dolnośląskim Centrum Developerskim SA w rynek nieruchomości – czyli alternatywa dla wymagających inwestorów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 stycznia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zainwestuj z Dolnośląskim Centrum Developerskim SA w rynek nieruchomości – czyli alternatywa dla wymagających inwestorów Jak wybrać spółkę, której pożyczy się pieniądze? Czy warto jeszcze inwestować w mieszkania? Na pewno, zwłaszcza gdy strategiczne cele działalności developera wpisują się w nadrzędny dla gminy cel rozwoju społeczno-gospodarczy i fakt niedawno uchwalonego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Lubin, należącej ... »


I po „galerii rynek”?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 stycznia 2017 — komentarze: brak komentarzy

I po „galerii rynek”?Czy Lubin doczeka się wreszcie uporządkowania terenu w sercu miasta? Co będzie z „dziurą” w rynku? Czy będzie tak długo wyczekiwana Galeria Rynek? A może będzie zupełnie coś innego…? „Budowa galerii handlowej ma ruszyć jeszcze w tym roku, a planowane otwarcie ma nastąpić w 2017 roku”. Takie były  zamierz... »


Pożyczka przez telefon – kiedy nie ma połączenia z Internetem
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 stycznia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Pożyczka przez telefon – kiedy nie ma połączenia z InternetemXXI wiek to bez wątpienia czas wielkich zmian. Dzięki nowym technologiom ludzkość może o wiele łatwiej porozumiewać się, a załatwienie wielu spraw jest o zdecydowanie prostsze niż to było przed laty. Z całą pewnością w życiu nie raz skorzystałeś z dobrodziejstw dostępnej dziś technologii. Tym, co najbardziej zmieniło nasze codzienne życie ... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 1.365 sek.Lubin 1.0