Sobota, 20 stycznia 2018 r.   Imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 114

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Pies i koty czekają na dom Pies i koty czekają na...
Siedem kotów z terenu gminy Rudna oraz pies wyłapany w Chełmie, szukają swojego właściciela lub nowego domu. Koty są przebadane przez leka... »Wykazy nieruchomości do sprzedaży Wykazy nieruchomości d...
Urząd Gminy Lubin publikuje dwa wykazu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.   Wykazy obej... »Wyborco – sprawdź, czy jesteś w rejestrze wyborców! Wyborco – sprawd...
Wyborco przeprowadzałeś się lub wyjeżdżałeś z Polski? Wyjechałeś ze swojej miejscowości na studia lub do pracy? Zmieniałeś adres zamieszkania alb... »Niedopałkiem papierosa zniszczył dziecięcy wózek i rower Niedopałkiem papierosa...
Szybka reakcja policjantów oraz straży pożarnej być może zapobiegła tragedii do jakiej mogło dojść na jednym z bloków na te... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1964 Otwarcie szpitala górniczego

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa rynek spośród 14179 artykułów.

Mieszkanie na wynajem – sukces gwarantowany?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Mieszkanie na wynajem – sukces gwarantowany?Polacy coraz chętniej i coraz częściej kupują mieszkania w celach inwestycyjnych. Z danych opublikowanych przez Izbę Zarządzających Funduszami i Aktywami wynika, że w 2016 roku aż 51% Polaków wybrało nieruchomość, by zainwestować swój kapitał   Mieszkanie na wynajem – sukces gwarantowany? W niejednym artykule poświęc... »


Chcą wesprzeć przedsiębiorcze kobiety
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 grudnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Chcą wesprzeć przedsiębiorcze kobietyCentrum Doradztwa i Szkoleń Europrojekt realizuje na terenie województwa dolnośląskiego projekt pt. Przedsiębiorcze kobiety 2.0. Projekt jest realizowany w ramach Osi Priorytetowej 8 Rynek Pracy, Działania 8.3 Samozatrudnienie, przedsiębiorczość i tworzenie nowych miejsc pracy Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląski... »


Czytelnik alarmuje…wycinają drzewa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 grudnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Czytelnik alarmuje…wycinają drzewa„Od rana wycinają nasze podwórko w rynku. Wyrżnęli już prawie wszystkie drzewa. Zostały dwa największe – alarmują mieszkańcy Rynku w Lubinie.   Nie ostrzegli mieszkańców o wycince, nikt nie zabrał samochodów a oni jak złodzieje nad ranem przyszli i zaczęli demolkę.  Mieszkańcy im tego nie zapom... »


Adresy jadłodajni, schronisk i noclegowni dla osób bezdomnych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Adresy jadłodajni, schronisk i noclegowni dla osób bezdomnychWojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak, w związku z nadchodzącym okresem zimowym, przekazuje INFORMATOR ZIMA 2017/2018 zawierający informacje o jadłodajniach, schroniskach i noclegowniach dla osób bezdomnych i najuboższych w województwie dolnośląskim. Poniżej przedstawiamy Powiat lubiński, polkowicki, głogowski gdzie bezdomni i najubożsi... »


ZUS rozpoczyna współpracę z PWSZ w Legnicy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 października 2017 — komentarze: brak komentarzy

ZUS rozpoczyna współpracę z PWSZ w LegnicyPrezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Rektor PWSZ podpisali umowę o współpracy w zakresie promocji wiedzy o zabezpieczeniu społecznym. Specjaliści ZUS będą m.in. doradzali i konsultowali oraz wspierali merytorycznie studentów piszących prace dyplomowe z zakresu ubezpieczeń społecznych. Dzięki współpracy z Zakładem studenci u... »


Warto stawiać na jakość.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 października 2017 — komentarze: brak komentarzy

Warto stawiać na jakość.Każdy, kto jest posiadaczem samochodu, motocykla, motoroweru, czy też nawet roweru, potrzebuje tej części, by jeździć. To jedyna część pojazdu, która styka się z nawierzchnią. Od jej stanu zależy bardzo wiele – zarówno w kwestii bezpieczeństwa, komfortu, a także ekonomii. Mowa tu o oponie. Ta z wyglądu niepozorna część sa... »


Pol-Miedź Trans z dużym potencjałem rozwoju w regionie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Pol-Miedź Trans z dużym potencjałem rozwoju w regionieW rozmowie z „Rynkiem Kolejowym” Prezes Zarządu Pol–Miedź Trans (PMT) Marcin Jankowski zapowiada rozwój nowej oferty transportowej w Polsce oraz inwestycje w segment przewozów intermodalnych, w ramach których jest plan na budowę m.in. nowoczesnego hubu przeładunkowego. Intermodal to już dzisiaj istotny... »


ZUS stawia na edukację i zaprasza uczniów do konkursu. Są nagrody
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

ZUS stawia na edukację i zaprasza uczniów do konkursu. Są nagrodyZUS przez niemałą część społeczeństwa jest postrzegany, jako w pełni samodzielny twór, który sam ustala kształt systemu emerytalnego, decyduje o wysokości składek, zbiera pieniądze do swojego budżetu, ustala, komu i w jakiej wysokości wypłaci świadczenia. Wyniki badań jasno pokazują konieczność edukowania społeczeństwa w zak... »


Lubin: pacjenci skarżą się na SOR
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 sierpnia 2017 — komentarze: 1 komentarz

Lubin: pacjenci skarżą się na SORMimo że Szpitalny Oddział Ratunkowy w Regionalnym Centrum Zdrowia w Lubinie funkcjonuje dopiero od 1 lipca, wielu mieszkańców ma zastrzeżenia do jego pracy. Godzinami czekają na przyjęcie przez lekarza, a jeśli już zostaną przyjęci, lekarz nie kieruje ich na żadne badania. Ojciec chłopca, który miał uraz nogi skarży się, że... »


Turtle – pierwszy wrocławski łazik ziemski (foto)
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Turtle – pierwszy wrocławski łazik ziemski (foto)“To pierwszy robot jeżdżący, który z powodzeniem zastąpi profesjonalnego drona. Turtle robi zdjęcia i filmy, jest wodoodporny i potrafi przenosić rzeczy za pomocą robotycznego ramienia. Nasz robot to gratka dla hobbystów jedynym limitem zastosowań jest wyobraźnia użytkownika.” – mówi Szymon Dzwończyk, ... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.149 sek.Lubin 1.0