Czwartek, 21 czerwca 2018 r.   Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 94

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
XIII Otwarty Zlot Motocyklowy Rudna - Gwizdanów XIII Otwarty Zlot Moto...
W dniu 22 czerwca 2018 roku wszystkie drogi prowadzą do miejscowości Gwizdanów w gminie Rudna gdzie odbędzie się XIII Zlot Motocykli. Cie... »Twój Vincent w Kulturze Dostępnej Twój Vincent w Kulturz...
Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwel... »Zawody sportowo-pożarnicze Zawody sportowo-pożarn...
Jak co roku, gminne jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej, stanęły w szranki by wygrać w konkurencjach na najlepszą męską i kobiecą drużynę. Zawo... »Linia kolejowa Rudna Gwizdanów na półmetku Linia kolejowa Rudna G...
Przed końcem tego roku przywrócony zostanie ruch towarowy, a później pasażerski na odcinku kolejowym Legnica – Lubin. W lipc... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1-8.09.1996 Obchody pierwszych DNI LUBINA

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa rynek spośród 14802 artykułów.

Legalne firmy bukmacherskie doczekały się korzystnych zmian prawnych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Legalne firmy bukmacherskie doczekały się korzystnych zmian prawnychUstawę regulującą działalność firm bukmacherskich uchwalono w 2009 roku i pomimo iż znajdujące się w niej przepisy nie były odpowiednio skuteczne w walce z nielegalnymi bukmacherami, to ta niekorzystna sytuacja trwała aż do końcówki roku 2016, kiedy to postanowiono wprowadzić duże zmiany w obowiązującym prawie. Dzięki nowelizacji ustawy... »


III Bieg KOPERNIKA
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

III Bieg KOPERNIKAW dniu 9 czerwca 2018r. odbędzie się III Biegu Kopernika w Lubinie.  BIEG ULICZNY organizowany jest w celu: uczczenia obchodów Dni Patrona I Liceum Ogólnokształcącego im. M.Kopernika w Lubinie; rozpoczęcia obchodów 70-lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M.Kopernika w Lubinie populary... »


I LO w Lubinie z drugim miejscem w Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

I LO w Lubinie z drugim miejscem w Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości Spośród 140 najlepszych szkół w Polsce, które wspierają rozwój kompetencji przyszłości, I LO w Lubinie zajęło drugie miejsce w rankingu Zwolnionych z Teorii i Rzeczpospolitej. Nagrodę dyrektorowi szkoły wręczy Anna Zalewska, Minister Edukacji Narodowej, podczas Wielkiego Finału olimpiady, który odbędzie się ... »


Od grudnia 12 par pociągów do Lubina
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Od grudnia 12 par pociągów do LubinaWedług aktualnych założeń, do których dotarł "Rynek Kolejowy", od grudnia ruszy 10 par bezpośrednich połączeń Wrocław - Lubin plus dwie z przesiadką w Legnicy. Nie uda się uruchomić części połączeń w październiku.   O planowanej na grudzień reaktywacji połączeń do Lubina – największego w tej części Europy miasta bez dostępu do k... »


Lubin. Długi weekend i procesje – uważajmy na drogach!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Długi weekend i procesje – uważajmy na drogach! W związku ze zbliżającym się długim weekendem spodziewać się należy na dolnośląskich drogach wzmożonego ruchu pojazdów. Oznacza to także możliwość zaistnienia na drogach sytuacji niebezpiecznych, powodowanych przez nieodpowiedzialnych kierowców. Do najbardziej niebezpiecznych zachowań kierowców należy zaliczyć: przekroc... »


III Bieg KOPERNIKA
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

III Bieg KOPERNIKAWspólnie z I Liceum Ogólnoszktałcącym 9 czerwca 2018r. zapraszamy do udziału w III Biegu Kopernika w Lubinie.  BIEG ULICZNY organizowany jest w celu: uczczenia obchodów Dni Patrona I Liceum Ogólnokształcącego im. M.Kopernika w Lubinie; rozpoczęcia obchodów 70-lecia I Liceum Og&oa... »


Baśniowy Dzień Dziecka „Od Bałtyku, aż po Tatry”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Baśniowy Dzień Dziecka „Od Bałtyku, aż po Tatry”1 czerwca 2018 r., Rynek w Lubinie, godz. 10.00 -18.00 Ośrodek Kultury „Wzgórze Zamkowe” w Lubinie, Muzeum Historyczne w Lubinie oraz Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie zapraszają do udziału w Baśniowym Dniu Dziecka, w tym roku organizowanym na lubińskim Rynku. Tegoroczny Dzień Dziecka odbędzie się pod hasłem: „Od Ba... »


Lubin. V Marsz dla Życia i Rodziny
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. V Marsz dla Życia i RodzinySpołeczny Komitet Organizacyjny Marszu dla Życia i Rodziny w Lubinie, który stanowi zespół wolontariuszy będących przedstawicielami różnych wspólnot i organizacji, organizuje V Marsz dla Życia i Rodziny w dniu 27 maja 2018 r.   Marsze dla Życia i Rodziny są manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych i szacun... »


Bezpłatne konsultacje w ZUS-ach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Bezpłatne konsultacje w ZUS-achJeśli chcesz się starać o fundusze z Unii Europejskiej, ale nie wiesz jak się do tego zabrać skorzystaj z bezpłatnych konsultacji w ZUS. W placówkach legnickiego ZUS posłuchasz o europejskich funduszach. - Tylko w maju w naszych salach obsługi klientów na zainteresowanych pieniędzmi z unii czekają specjalni konsultanci. Zachęcam do ... »


III ŁABĘDZI BIEG - 9KM ULICAMI ŚCINAWY - 13 MAJA 2018
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

III ŁABĘDZI BIEG - 9KM ULICAMI ŚCINAWY - 13 MAJA 2018Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie, Klub sportowy Start Ścinawa, Stowarzyszenie Nordic Walking, RCS Lubin zapraszają wszystkich miłośników sportu  na III ŁABĘDZI BIEG, czyli blisko 10 km ulicami naszego miasta. Bieg odbędzie się w niedzielę  13 maja 2018r. Start zawodów zaplanowany jest na godzinę 11:00 sp... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.291 sek.Lubin 1.0