Niedziela, 04 czerwca 2023 r.   Imieniny: Franciszka, Karola, Gościmiła
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 30

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Płyną pieniądze na nowe 500+ Płyną pieniądze na now...
Pierwsze 600 mln zł zostało przelanych na konta rodziców. 1 czerwca rozpoczął się kolejny roczny okres wypłaty świadczenia Rodzina 500+. T... »Obwieszczenia o licytacjach (dolnośląskie) Obwieszczenia o licyta...
Licytacje opublikowane dnia: 01 czerwca 2023   Kategoria: mieszkania 1. udział w 1/2 cześci w lokalu mieszkalnym o pow. 62,70 m2 p... »Zmiany w zasiłkach - bezpłatne webinarium ZUS Zmiany w zasiłkach - b...
Zmiany w Kodeksie Pracy i zasiłkach z ubezpieczenia chorobowego są tematem bezpłatnego webinarium. Spotkanie odbędzie się 20 czerwca 2023 r. (wt... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawc... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...17-20.10.2002r. Odbył się XIX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Francuskiej

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa sad spośród 21345 artykułów.

Płyną pieniądze na nowe 500+
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 czerwca 2023 — komentarze: brak komentarzy

Płyną pieniądze na nowe 500+Pierwsze 600 mln zł zostało przelanych na konta rodziców. 1 czerwca rozpoczął się kolejny roczny okres wypłaty świadczenia Rodzina 500+. Tak, jak dotychczas w każdym miesiącu będzie dziesięć terminów wypłat. Zdecydowana większość rodziców i opiekunów zachowała dotychczasowy termin wypłat, co ułatwia planowanie domowego b... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 czerwca 2023 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 2 czerwca 2023 roku. KELNER – 1 wolne miejsce, wykształcenie zawodowe lub śr... »


Amerykańscy snajperzy szkolili polskich Terytorialsów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 czerwca 2023 — komentarze: brak komentarzy

Amerykańscy snajperzy szkolili polskich Terytorialsów Swoje doświadczenie, które zdobywali w czasie wielu lat misji wojskowych przekazują teraz Terytorialsom. Żołnierze z Gwardii Narodowej Stanu Illinois w ramach współpracy z Centrum Szkolenia WOT z Torunia realizują drugą edycję kursu snajperskiego. W tygodniowych szkoleniach udział biorą Terytorialsi z różnych Brygad OT z rejo... »


Konkurs – „Bądź bezpieczny” 2023
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 czerwca 2023 — komentarze: brak komentarzy

Konkurs – „Bądź bezpieczny” 2023Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego PT w Polkowicach corocznie odnotowuje ok. 40 wypadków w gospodarstwach. Zauważyć jednak można powolny ale systematyczny wzrost świadomości zagrożeń występujących podczas prac rolniczych. Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w konkursie dotyczącym zasad BHP w rolnictwie. Konkurs polega na znalez... »


Koleje Dolnośląskie organizują wyścig dla swoich pasażerów. Start już 2 czerwca!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 31 maja 2023 — komentarze: brak komentarzy

Koleje Dolnośląskie organizują wyścig dla swoich pasażerów. Start już 2 czerwca!Koleje Dolnośląskie z okazji jubileuszu 15-lecia przygotowały pierwszy w swojej historii konkurs -wyścig dla podróżnych. Na trzy osoby, które w dowolny czerwcowy weekend przejadą najwięcej kilometrów pociągami KD, czekają atrakcyjne nagrody. Przewoźnik organizuje wyścig pod hasłem „Ścigamy się? W weekend z KD!”. Wy... »


Ostatnie dwa dnia na to żeby dostać zwrot
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 maja 2023 — komentarze: brak komentarzy

Ostatnie dwa dnia na to żeby dostać zwrotZłożenie rozliczenia składki zdrowotnej po terminie, który upłynął 22 maja, nie skutkuje konsekwencjami, ale tylko wysłanie wniosku o najpóźniej pierwszego czerwca - gwarantuje zwrot nadpłaty. Zgodnie z przepisami 1 czerwca 2023 r. jest ostatnim dniem na złożenie wniosku o zwrot nadpłaty składki na ubezpieczenie zdrowotne jednak żeb... »


Dzień dziecka z lubińskimi policjantami
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 maja 2023 — komentarze: brak komentarzy

Dzień dziecka z lubińskimi policjantamiNa terenie powiatu lubińskiego z okazji „Dnia dziecka”, organizowanych jest wiele atrakcji dla dzieci. Do działań promujących bezpieczeństwo najmłodszych, jak co roku włączyli się lubińscy policjanci. Rozmawiali z dziećmi o tym dlaczego warto korzystać z odblasków, jak poruszać się bezpiecznie po chodniku i ścieżce dla rower&oacu... »


Kolejarze będą chronieni z urzędu. „To historyczny moment dla polskiej kolei” – Damian Stawikowski, prezes Kolei Dolnośląskich
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 maja 2023 — komentarze: brak komentarzy

Kolejarze będą chronieni z urzędu. „To historyczny moment dla polskiej kolei” – Damian Stawikowski, prezes Kolei DolnośląskichPrezydent RP Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy o transporcie kolejowym. Dzięki zmianom członkowie obsady pociągu skorzystają z ochrony przewidzianej dla funkcjonariuszy publicznych. Oznacza to, że każde naruszenie nietykalności cielesnej kolejarza, będzie ścigane z urzędu przez prokuraturę. Dzięki nowelizacji ustawy o transporcie kolejowym ... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 maja 2023 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 26 maja 2023 roku. MURARZ -  1 wolne miejsce pracy, wymagane doświadczenie w ... »


Pomnik Św. Floriana stanął przy Hucie Miedzi Legnica
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 maja 2023 — komentarze: brak komentarzy

Pomnik Św. Floriana stanął przy Hucie Miedzi LegnicaPrezent na jubileusz – obchodząca w tym roku 70-lecie Huta Miedzi Legnica świętuje w wyjątkowy sposób. Przy oddziale KGHM odsłonięty został wyjątkowy pomnik patrona hutników Św. Floriana. Mierząca blisko 3 metry rzeźba została wykonana z brązu i stanęła przy wejściu głównym do Huty Miedzi Legnica. Autorem pomnika Św. Flo... »


Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.165 sek.Lubin 1.0