Piątek, 30 września 2022 r.   Imieniny: Honoriusza, Wery, Hieronima
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 52

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawc... »Helios zaprasza na Filmowy Poranek. Helios zaprasza na Fil...
Helios dla Dzieci to wspaniałe animacje, moc atrakcji, konkursy z super nagrodami, najlepsze bajki dla dzieci, wyjątkowe filmy oraz kino dla całe... »ZOO Lubin - Europejskie Dni Ptaków 2022 ZOO Lubin - Europejski...
Już po raz 6. w lubińskim zoo w pierwszy weekend października odbędą się Europejskie Dni Ptaków. Organizatorem ogólnopolskim jest O... »Kino Konesera w październiku Kino Konesera w paździ...
Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane his... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...pod Lubinem znajdują się najbogatsze złoża rudy miedzi w Europie?

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa samochodowe spośród 20562 artykułów.

Rekordowy miesiąc w Kolejach Dolnośląskich
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 sierpnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

Rekordowy miesiąc w Kolejach Dolnośląskich Nowy rekord przewozowy w Kolejach Dolnośląskich. Przewoźnik właśnie podsumował wyniki za drugi kwartał 2022 roku. W maju z pociągów KD skorzystało blisko półtora miliona pasażerów. To najwyższy wynik w historii spółki – wzrost względem rekordowego października 2019 roku aż o 10 proc. podróżnych. Liczb... »


Letni repertuar Helios pełen atrakcji!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 lipca 2022 — komentarze: brak komentarzy

Letni repertuar Helios pełen atrakcji!Filmowa machina z nowościami nie zatrzymuje się nawet na chwilę wprawiając w zachwyt miliony widzów na całym świecie. Nie inaczej jest też w kinach Helios, gdzie w każdy piątek na kinomanów czeka nowa porcja zaskakujących tytułów. Oprócz nich repertuar oferuje wiele nowości, w tym hity z poprzedniego tygodnia o... »


Tragiczny wypadek na przejściu dla pieszych. Policjanci apelują o szczególną ostrożność na drodze.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 lipca 2022 — komentarze: brak komentarzy

Tragiczny wypadek na przejściu dla pieszych. Policjanci apelują o szczególną ostrożność na drodze. Dzisiaj przed godziną 10. doszło do potrącenia kobiety, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych. Poszkodowana to 78 – letnia mieszkanka Lubina. Niestety, pomimo reanimacji, nie udało się uratować życia starszej kobiety. Policjanci apelują o ostrożność na drodze. Kierowco, przed przejściem dla pieszych zachowaj szcz... »


KAS przejęła podróbki odzieży luksusowych marek i wyroby tytoniowe
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 lipca 2022 — komentarze: brak komentarzy

KAS przejęła podróbki odzieży luksusowych marek i wyroby tytoniowe Podczas kilku kontroli dolnośląska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) przechwyciła ponad 3 tys. sztuk podrobionej odzieży, oznaczonej znakami znanych marek oraz 63 kg tytoniu oraz 3011 paczek papierosów i 40 opakowań z płynem do e-papierosów bez znaków akcyzy. Kontrole przeprowadzono na targowisku we Wrocławiu i na giełdzi... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 czerwca 2022 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 3 czerwca 2022 roku.  LOGOPEDA- 1 wolne miejsce, wykszt. wyższe kierunkowe z ... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 maja 2022 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 27 maja 2022 roku. ZMYWACZ NACZYŃ- 1 wolne miejsce, umowa zlecenie, praca 3-4 dni ... »


Sprzedała samochód znajomego. Teraz odpowie za kradzież.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 marca 2022 — komentarze: 2 komentarze

Sprzedała samochód znajomego. Teraz odpowie za kradzież.Lubińscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej, odzyskali samochód marki Volkswagen, który został skradziony z terenu miasta. Do sprawy tej funkcjonariusze zatrzymali kobietę w wieku 25 lat, która podejrzana jest o ten czyn. Pojazd w całości przekazano już właścicielowi. Mieszkanka Lubina usłyszała za... »


Policjanci odzyskali skradziony pojazd i zatrzymali trzech podejrzanych o to przestępstwo
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 marca 2022 — komentarze: brak komentarzy

Policjanci odzyskali skradziony pojazd i zatrzymali trzech podejrzanych o to przestępstwoLubińscy policjanci zatrzymali 3 osoby podejrzane o kradzież samochodu osobowego z terenu Wrocławia. Wszyscy trzej mężczyźni w wieku 19 i 24 lat trafili w ręce kryminalnych podczas dolnośląskiej akcji skierowanej przeciwko przestępczości samochodowej. Dodatkowo, funkcjonariusze udowodnili podejrzanym kradzież głośników, słuchawek i but&oacut... »


18 luksusowych pojazdów odzyskanych przez lubińskich policjantów przy ścisłej współpracy z jednostkami Policji w kraju i za granicą.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 lutego 2022 — komentarze: brak komentarzy

18 luksusowych pojazdów odzyskanych przez lubińskich policjantów przy ścisłej współpracy z jednostkami Policji w kraju i za granicą.Lubińscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej przy skoordynowanych działaniach z jednostkami policji na terenie całego kraju oraz Europy, a także samymi pokrzywdzonymi, w zaledwie dwa dni, ujawnili i odzyskali łącznie 18 luksusowych samochodów osobowych o łącznej wartości ponad 3 milionów złotych. Policjan... »


BEZPIECZNE FERIE
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 stycznia 2022 — komentarze: brak komentarzy

BEZPIECZNE FERIERozpoczęły się ferie zimowe będące dla dzieci i młodzieży czasem odpoczynku. W tym okresie należy spodziewać się na drogach wzmożonego ruchu autokarowego i samochodowego związanego z wyjazdami.   Niezależnie od środka komunikacji podróż powinna być dla wszystkich bezpieczna. Policjanci ruchu drogowego będą monitorowali płynność ruchu ... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
Copyright © 2006-2022 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.130 sek.Lubin 1.0