Środa, 26 czerwca 2019 r.   Imieniny: Jana, Pawła, Miromira
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 76

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Kino Helios. Kino Helios. "Fuga" w ...
Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie z... »ZOO Lubin - Zbiórka krwi ZOO Lubin - Zbiórka kr...
ZOO Lubin - Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie oraz partnerzy wydarzenia już po raz czwarty zapraszają do udziału w zbiórce krwi dla... »Student w pracy na wakacjach Student w pracy na wak...
Sporo studentów w czasie wakacyjnej przerwy od nauki, planuje podjęcie sezonowej pracy. Zatrudnienie może odbywać się na podstawie r&oacut... »Wywołał fałszywy alarm bombowy na Przylesiu Wywołał fałszywy alarm...
Policjanci z wydziału prewencji lubińskiej komendy zatrzymali 37-letniego mężczyznę, podejrzanego o wywołanie alarmu bombowego. Na szczęś... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...25.01.1947 Uruchomienie produkcji w Fabryce Mechanizmów Pianinowych - obecnie Dolnośląska Fabryka Instrumentów Lutniczych DEFIL

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa schronisko spośród 16212 artykułów.

Zaproszenie ślubne – kiedy i jak je wybrać?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 lutego 2019 — komentarze: brak komentarzy

Zaproszenie ślubne – kiedy i jak je wybrać?Wydawać by się mogło, że wybór projektu zaproszeń na ślub to łatwe zadanie. Nic jednak bardziej mylnego. Szeroki wybór wzorów dostępnych na rynku znacznie utrudnia podjęcie decyzji. Czym się kierować podczas wyboru zaproszeń ślubnych – podpowiadamy w naszym artykule.  Dlaczego zaproszenia ślubne są takie ważn... »


Policjanci i pracownicy GOPS - wspólnie pomagają osobom bezdomnym
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Policjanci i pracownicy GOPS - wspólnie pomagają osobom bezdomnym 15 stycznia 2019 roku, policjanci i pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubinie przeprowadzili wspólne działania, mające na celu pomoc osobom bezdomnym. Policjanci stale kontrolują miejsca przebywania osób bezdomnych, samotnych czy nieporadnych życiowo. Z uwagi na niskie temperatury, przebywanie poza budynkami i po... »


Przyjęto Program Opieki na Zwierzętami na 2018 rok
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 kwietnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Przyjęto Program Opieki na Zwierzętami na 2018 rokWzorem lat poprzednich Rada Gminy Lubin przyjęła „Program opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Lubin na 2018 rok”. Określa on zasady opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zasady zapobiegania ich bezdomności. Podobnie jak w latach ubiegłych, bezdomne zwierzęta z terenu naszej gminy p... »


Na wolierę dla Liski Leviski – uciekinierki z lisiej farmy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Na wolierę dla Liski Leviski – uciekinierki z lisiej farmyLisce Levisce pozostał tydzień do wyprowadzki. Aktualnie straciła tymczasowe miejsce pobytu i nie ma co z nią zrobić!Pilnie prosimy o pomoc. – informuje organizator zbiorki Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Lubinie. Liska Leviska uciekła z lisiej fermy i schroniła się w stajni- to uratowało ją przed obdarciem ze skó... »


Groźne mrozy – osoby bezdomne i samotne potrzebują pomocy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Groźne mrozy – osoby bezdomne i samotne potrzebują pomocyOd kilku dni towarzyszą nam kilkunastostopniowe mrozy i zgodnie z ostrzeżeniami Biura Prognoz Meteorologicznych potrwają one co najmniej do 1 marca. Dlatego apelujemy, by nie być obojętnym i zwracać uwagę m.in. na osoby starsze lub bezdomne, znajdujące się na dworze. Wystarczy zgłosić zauważony przypadek pod numerem 112 lub 997. Pamiętajmy że jeden... »


Opieka nad bezdomnymi zwierzętami w Gminie Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Opieka nad bezdomnymi zwierzętami w Gminie LubinW ubiegłym roku na realizację Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi i zapobieganie bezdomności zwierząt, Gmina Lubin wydała ponad 103 tysiące złotych. To przede wszystkim koszty odłowów i transportu zwierząt  do schronisk oraz koszty usług weterynaryjnych.   To ustawy o samorządzie gminnymi i o ochronie zwierząt obligują wsz... »


Ferie 2018 z Ośrodkiem Kultury Gminy Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Ferie 2018 z Ośrodkiem Kultury Gminy LubinW okresie  zimowej przerwy  Ośrodek Kultury  proponuje dzieciom i młodzieży ciekawe spędzenie wolnego czasu z zabawą, przygodą i licznymi niespodziankami. Ośrodek zaprasza do  wybranych świetlic Gminy Lubin oraz na inne atrakcje wyjazdowe. Wszystkie proponowane spotkania odbywać się będą pod opieką instruktorów OKGL. &nb... »


Placówki pomocy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 grudnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Placówki pomocyW związku ze zbliżającym się sezonem zimowym, w czasie którego często zagrożone jest życie bezdomnych, Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego we Wrocławiu przypomina dane kontaktowe placówek na naszym terenie ,świadczących pomoc. Z raportu Rządowego Centrum Bezpieczeństwa wynika, że orientacyjna prognoza sezonowa IMGW na ... »


Adresy jadłodajni, schronisk i noclegowni dla osób bezdomnych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Adresy jadłodajni, schronisk i noclegowni dla osób bezdomnychWojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak, w związku z nadchodzącym okresem zimowym, przekazuje INFORMATOR ZIMA 2017/2018 zawierający informacje o jadłodajniach, schroniskach i noclegowniach dla osób bezdomnych i najuboższych w województwie dolnośląskim. Poniżej przedstawiamy Powiat lubiński, polkowicki, głogowski gdzie bezdomni i najubożsi... »


IX Otwarte Mistrzostwa Lubina w NORDIC WALKING
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 października 2017 — komentarze: brak komentarzy

IX Otwarte Mistrzostwa Lubina w NORDIC WALKINGJuż teraz zapraszamy na IX Otwarte Mistrzostwa Lubina w NORDIC WALKING, które odbędą się 29 października 2017r. w Lubinie na Górkach za PKS (przy ul. Konstytucji 3 Maja). Zawodnicy pokonają trasę o długości: ok. 2 km (szkolna), 4 km (amatorzy) i 8 km (profesjonaliści) Kategorie wiekowe: Szkolna:    &nb... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.428 sek.Lubin 1.0