Sobota, 24 luty 2024 r.   Imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 24

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Odpowiedzialnie i bezpiecznie – zarządzanie dopływami wód dołowych w KGHM Odpowiedzialnie i bezp...
Kopalnie miedzi KGHM od początku działania zmagają się z zagrożeniem wodnym i potrafią działać w warunkach takiego zagrożenia. Zmiany dopływ&oacu... »KAMIZELKA ODBLASKOWA NICZYM „PANCERZ” KAMIZELKA ODBLASKOWA N...
Codziennie policjanci podczas służby pełnionej w porze wieczorowo-nocnej zwracają uwagę na pieszych i rowerzystów, którzy poruszają... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawc... »Od marca emerytury i renty w górę Od marca emerytury i r...
W piątek 1 marca ruszy pierwsza transza wypłat zwaloryzowanych emerytur i rent. Coroczna waloryzacja przeprowadzana jest z urzędu, co oznacza, że... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1957 Pierwszy odwiert dotarł do złoża miedzi

Magazyn elubin.plTanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa stadion spośród 22131 artykułów.

KOMUNIKAT W SPRAWIE PIĄTKOWEGO PLANOWANEGO PROTESTU ROLNIKÓW, POLICJA OSTRZEGA I APELUJE O WYROZUMIAŁOŚĆ
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 lutego 2024 — komentarze: brak komentarzy

KOMUNIKAT W SPRAWIE PIĄTKOWEGO PLANOWANEGO PROTESTU ROLNIKÓW, POLICJA OSTRZEGA I APELUJE O WYROZUMIAŁOŚĆW najbliższy piątek, 16 lutego rolnicy zapowiadają kolejny Ogólnopolski Strajk Generalny. W wielu miejscach w kraju, a także na terenie powiatu lubińskiego planowany jest protest rolników, który przyniesie pewne utrudnienia w ruchu w godzinach od 09.00 do 14.00. Lubińscy  policjanci informują, że w piątek, 16 lutego w god... »


Imprezy masowe i ich organizacja – co trzeba wiedzieć?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 grudnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Imprezy masowe i ich organizacja – co trzeba wiedzieć?Wydarzenia określane powszechnie mianem imprez masowych to obecnie niezwykle ważny element życia społecznego. Koncerty, festiwale, pikniki, festyny, kiermasze, wyścigi kolarskie, biegi i maratony, marsze czy demonstracje uliczne nie tylko tworzą przestrzeń do budowania więzi, ale są także potężnym narzędziem propagowania różnych idei. One ws... »


Mieszko I oraz Jadwiga Śląska na pamiątkowych banknotach Kolei Dolnośląskich
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 października 2023 — komentarze: brak komentarzy

Mieszko I oraz Jadwiga Śląska na pamiątkowych banknotach Kolei DolnośląskichKoleje Dolnośląskie wyemitują serię pamiątkowych banknotów z wizerunkami twórcy polskiej państwowości Mieszka I oraz patronki Dolnego Śląska, św. Jadwigi. Pieniądze o nominale 0 euro opracowane zostały we współpracy ze spółką Banknoty Pamiątkowe. Przedsięwzięcie wpisuje się w obchody 15-lecia regionalnego przewoźnika. &... »


Stadion Zagłębia Lubin z nową nazwą – od dziś kibiców wita KGHM ZAGŁĘBIE ARENA
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 października 2023 — komentarze: brak komentarzy

Stadion Zagłębia Lubin z nową nazwą – od dziś kibiców wita KGHM ZAGŁĘBIE ARENAStadion piłkarskiego Zagłębia Lubin dołącza do elitarnego grona obiektów sportowych posiadających sponsora i unikalną nazwę. Oficjalne nadanie nazwy KGHM ZAGŁEBIE ARENA to efekt kilkumiesięcznej pracy związanej m.in. ze zmianami infrastrukturalnymi. Stadion Zagłębia powstał w 2009 roku. Przez ponad dekadę kibice na arenie w Lubinie byli świ... »


Smacznie i wesoło na festynie w Rudnej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 sierpnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Smacznie i wesoło na festynie w RudnejGry i zabawy dla dzieci, malowanie twarzy, dmuchańce i kurtyna wodna, smaczna grochówka i pyszne ciasta to wszystko na weekendowym festynie w Rudnej. Pogoda mimo upału nie pokrzyżowała planów i mieszkańcy Rudnej przyszli na stadion, aby spędzić czas z rodziną i sąsiadami. Sobotnie popołudnie bawili się na festynie rodzinnym. Rada Soł... »


Akcja Lato
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 czerwca 2023 — komentarze: brak komentarzy

Akcja LatoRCS jak co roku przygotował szereg bezpłatnych imprez sportowych, turniejów i zajęć dla dzieci i młodzieży w okresie od 3 lipca do 26 sierpnia 2023r. Wakacje z RCS rozpoczniemy Poniedziałkiem na basenie 3 lipca o godzinie 10:00 na basenie Centrum 7. W sumie w okresie od lipca do końcówki s... »


Ruszyło biuro zawodów VIII Biegu Papieskiego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 maja 2023 — komentarze: brak komentarzy

Ruszyło biuro zawodów VIII Biegu PapieskiegoVIII Bieg Papieski już w tę sobotę 13 MAJA, wczoraj czyli w czwartek 11 maja ruszyło biuro zawodów, gdzie będzie można odebrać swój pakiet startowy!!! Zostały nam miejsca więc będzie się można również zapisać na bieg główny jak i biegi dla dzieci. Przypominamy opłata za bieg główny wynosi 60 zł, a biegi dla dzie... »


Derby Dolnego Śląska w Rugby
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 kwietnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Derby Dolnego Śląska w RugbyPrzed nami 7 kolejka 2 Polskiej Ligi Rugby XV. Niezwykle emocjonująco zapowiada sie mecz derbowy pomiędzy Miedziowymi Lubin a Klubem Rugby z Wrocławia. Przypomnijmy, że jesienią Miedziowi we Wrocławiu przegrali tylko rzutem karnym 24:27.    Lubinianie wzmocnieni powrotami takich zawodników jak Jakub Lisiewski c... »


Wojskowe Targi Służby i Pracy – sprawdź, co da ci wojsko
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 marca 2023 — komentarze: brak komentarzy

Wojskowe Targi Służby i Pracy – sprawdź, co da ci wojskoMinisterstwo Obrony Narodowej oraz Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji i Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych zapraszają 17 - 18 marca 2023 r. (piątek - sobota) na pierwsze Wojskowe Targi Służby i Pracy w Olsztynie oraz w 15 miastach. To szansa dla wszystkich, którzy szukają ciekawej pracy, stałego wynagrodzenia (ponad ... »


Kontrole autokarów – Ferie 2023
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 stycznia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Kontrole autokarów – Ferie 2023Z uwagi na dużą liczbę zgłoszeń kontroli autokarów wiozących dzieci na zimowiska, informujemy, że na kontrolę policjantów ruchu drogowego, należy umówić się co najmniej na kilka dni wcześniej przed planowanym wyjazdem. W Lubinie autokary sprawdzane są w zatoczce przy stadionie, przy ulicy M. Skłodowskiej-Curie w kierunku Polkow... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
Copyright © 2006-2024 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.198 sek.Lubin 1.0