Wtorek, 22 stycznia 2019 r.   Imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 104

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Pożar mieszkania w Chocianowie Pożar mieszkania w Cho...
19 stycznia 2019r. po godzinie 14.00 do JRG Polkowice  wpłynęło zgłoszenie o pożarze mieszkania w bloku mieszkalnym przy ul. Pileckiego w Ch... »Integracja czy dezintegracja? Integracja czy dezinte...
Integracja, wzmocnienie potencjału rozwoju miasta i jego konkurencyjności oraz miejski charakter sołectw – to główne argumenty prezy... »Włamywał się do szpitalnych szafek, piwnic i altanek. Usłyszał już zarzuty… Włamywał się do szpita...
Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 28-letniemu mieszkańcowi Lubina, który podejrzany jest o liczne kradzieże. Zatrzymany przez p... »Okradał drogerię pod nieobecność ochrony Okradał drogerię pod n...
Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach ustalili i zatrzymali mężczyznę, który od pewnego czasu regularnie okradał jedną z d... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...30.06.2000r Rozporządzeniem Rady Ministrów do Legnickiej Specjalnej Sterfy Ekonomicznej włączono nowy obszar lubiński obszar 27, 83 ha.

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa stowarzyszenie spośród 15621 artykułów.

Ludzie ludziom… dokąd zmierzamy?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Ludzie ludziom… dokąd zmierzamy?„Nie mam prawa robić ani mówić czegokolwiek, co pomniejsza człowieka w jego własnych oczach. Liczy się nie to, co ja myślę o nim, lecz to, co on myśli o sobie samym. Uwłaczanie godności człowieka jest przestępstwem.” Antoine de Saint-Exupéry. Długo nosiłam się z zamiarem napisania czegoś na temat godności i szacunku wobec... »


POCZUĆ SIĘ JAK PTAK
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 grudnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

POCZUĆ SIĘ JAK PTAKSpojrzeć na krajobraz tak jak ptak… Wznieść się ponad szczyty drzew i lecieć... Poczuć niczym nie ograniczoną wolność lotu… Marzenie o lataniu i podziwianiu ziemi z góry towarzyszyło człowiekowi od zarania dziejów - historię o mitycznym Dedalu i Ikarze znają wszyscy, a pragnienie latania pozostaje żywe do dziś. Jedni ty... »


Wernisaż prac Lubińskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 listopada 2018 — komentarze: brak komentarzy

Wernisaż prac Lubińskiego Stowarzyszenia Twórców KulturyDzisiaj 29.11. o godzinie 17-tej w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. KEN w Lubinie - dawna szkoła górnicza odbędzie się Wernisaż prac Lubińskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury na którym wystawione są prace malarskie, rękodzielnicze, ceramika i fotografia.   Tematy; górniczy, wspomnienie lata i tradycje ś... »


Patrycja Kamola & Giganci Rocka wystąpią na Out Of Control
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 listopada 2018 — komentarze: brak komentarzy

Patrycja Kamola & Giganci Rocka wystąpią na Out Of ControlPatrycja Kamola & Giganci Rocka - to nazwa nowego projektu muzycznego wokalistki Patrycji Kamola, której towarzyszą znani na ogólnopolskich scenach, legniccy muzycy. - Muzycy, których zaprosiłam do współpracy przy tym projekcie, mają w swoim wspólnym dorobku artystycznym udział w ponad 30 sesjach nagraniowych... »


Ptaki Powiatu Lubińskiego – wystawa do obejrzenia w Rynku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 listopada 2018 — komentarze: brak komentarzy

Ptaki Powiatu Lubińskiego – wystawa do obejrzenia w RynkuDo 3 grudnia 2018 r., wystawę fotografii pt.: "Ptaki Powiatu Lubińskiego" obejrzeć można w Rynku w Lubinie. Wystawa składa się z 30 plansz, a na każdej z nich przedstawiony jest jeden gatunek ptaka, którego zaobserwować można w okolicach Lubina, w obrębie powiatu lubińskiego. Każdej fotografii towarzyszy krótki opis zawierający inf... »


Powstali „dzięki” władzom miasta, teraz startują w wyborach ze swoim programem wyborczym
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Powstali „dzięki” władzom miasta, teraz startują w wyborach ze swoim programem wyborczymStowarzyszenie Miasto dla Mieszkańców od początku swojego istnienia było spontanicznym oddolnym ruchem zwykłych mieszkańców Lubina, którzy sprzeciwili się stawianiu płotu i ingerencji w Park Leśny. Nieprzerwanie od ponad roku walczyło i walczy o Park, pisząc petycję do prezydenta, protestując i zwracając uwagę na problem ... »


Lubin. Wycięli skwer przy Reja.. pozostał zaniedbany plac
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Wycięli skwer przy Reja.. pozostał zaniedbany placStowarzyszenie Miasto dla Mieszkańców postanowiło przypomnieć jaka jest obecna sytuacja skweru przy Reja, gdzie urzędnicy miejscy postanowili pozbyć się starych drzew, nie mając jeszcze prawomocnej decyzji o rewitalizacji tego miejsca. -Tutaj w kwietniu 2017 r. mieszkańcy protestowali przeciwko masowej wycince drzew, to był piękny zielony s... »


(Nie) pierwsza ofiara płotu w Parku Leśnym
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

(Nie) pierwsza ofiara płotu w Parku LeśnymTo było w zeszłym tygodniu. (...) Ulica Kwiatowa. Tuż obok Park Leśny. Ogrodzony. Na ulicy pojawia się sarenka. Płoszą ją samochody. Miota się. Biega. Usiłuje wejść do Parku - pisze mieszkaniec Lubina.  -A park jest ogrodzony. Odbija się od płotu. Ponownie wbiega na ulicę. Nadjeżdżający samochód nie zdążył wyhamować. T... »


Lubin. Zmieniono okręgi wyborcze. Dlaczego?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 października 2018 — komentarze: 1 komentarz

Lubin. Zmieniono okręgi wyborcze. Dlaczego?Stowarzyszenie Miasto Dla Mieszkańców zwraca uwagę jak na przełomie 10 lat zmieniły się okręgi wyborcze i co mogło na to wpłynąć.   -Porównaliśmy kształt i zasięg okręgów wyborczych w Lubinie (mapa w załączeniu) W 2008 r. i w 2018 r. Z inicjatywy prezydenta Roberta Raczyńskiego i za zgodą obecnych radnych Rady Miast... »


V Memoriał Iwony Buczek
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

V Memoriał Iwony BuczekMaja Mieziako z Wrocławia i Wojciech Pełka z Krakowa wygrali V Memoriał Iwony Buczek we wspinaniu na trudność, który odbył się w Lubinie. W zawodach wystartowało kilkudziesięciu wspinaczy, rozegrane zostały w trzech kategoriach.  Najlepszymi zawodnikami Gminy Lubin byli Grzegorz Mańczak i Wiktoria Mańczak. Gmina Lubin była współo... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.173 sek.Lubin 1.0