Środa, 15 sierpnia 2018 r.   Imieniny: Marii, Napoleona, Stelii
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 74

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
17 - latek ukradł towar o wartości kilku tysięcy złotych 17 - latek ukradł towa...
Lubińscy policjanci zatrzymali 17- latka z Lubina. Funkcjonariusze udowodnili mężczyźnie kradzieże sklepowe, włamania do piwnic i kradzie... »Kultura Dostępna z filmem Pitbull. Ostatni pies Kultura Dostępna z fil...
Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwel... »Znęcał się nad żoną Znęcał się nad żoną
Lubińscy policjanci zatrzymali 59-letniego mężczyznę, który będąc w stanie nietrzeźwości znęcał się fizycznie i psychicznie nad sw... »„Kaskadowy pomiar prędkości” na drogach powiatu lubińskiego „Kaskadowy pomia...
Lubińscy policjanci włączyli się dzisiaj w ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Ich... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...08.02.1999 Powołano na stanowisko III wiceprezydenta Krzysztofa Szczepaniaka

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa stowarzyszenie spośród 15012 artykułów.

Festiwal Rolnictwa Obora 2018
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Festiwal Rolnictwa Obora 2018Posiadasz ciekawe maszyny rolnicze lub wytwarzasz produkty spożywcze, które chcesz promować? Weź udział w festiwalu organizowanym w Oborze! Trwają przygotowania do kolejnej edycji festiwalu. Już wiadomo, że w programie imprezy atrakcji będzie wiele, ale z pewnością najważniejsza z nich to konkursowa wystawa maszyn i urządzeń rolniczych. Zac... »


Zapłonęła łemkowska watra
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Zapłonęła łemkowska watraZłożeniem wieńców pod pomnikiem „Pamięci Rusinów/Łemków Ofiar Akcji Wisła 1947 roku” zainaugurowano tegoroczną Łemkowską Watrę na Obczyźnie  w Michałowie.  Później, zgodnie z tradycją najstarszy mieszkaniec rozpalił ognisko, czyli tytułową watrę.  Przez dwa dni Łemkowie z różnych rejon&o... »


Opowieści o ludziach: Wojna światów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Opowieści o ludziach: Wojna światówMichał patrzy mi prosto w oczy. Jest bardzo spokojny. Wydaje się, ze nie dopuszcza do siebie myśli, że to nikt inny tylko ukochana żona targnęła się na jego życie. Nie odpowiada na pytania. Jedynie od czasu do czasu mówi pojedyncze zdania, które później składają się w jednolite opowiadanie. Oderwane całkowicie od dzisiejszej rz... »


Działają Lokalnie w Gminie Lubin.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Działają Lokalnie w Gminie Lubin.Program „Działaj Lokalnie” powstał w 2000 roku i jest przedsięwzięciem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności (PAFW). Od początku realizuje go Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce (ARFP). Głównym celem Programu jest wspieranie i aktywizowanie lokalnych społeczności na terenach wiejskich i ... »


Harcerskie podsumowanie roku pracy gromad i drużyn
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Harcerskie podsumowanie roku pracy gromad i drużynW dniu 16 czerwca br. na terenie Aeroklubu Zagłębia Miedziowego w Lubinie harcerze wraz z zuchami podsumowali rok pracy. Najlepsze jednostki w swoich pionach metodycznych zostały nagrodzone, a teraz czas na niezapomniane obozy w Wygnańczycach... W pionie zuchowym - najmłodszych: 1 miejsce - 16 Gromada Zuchowa "Festina Lente" z Lubina 2 miejsce -... »


Opowieści o ludziach: Śmierć klezmera
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Opowieści o ludziach: Śmierć klezmera    Nad grobem dźwięki i obrazy przesuwają się same. Ile to już lat? Pewnie dlatego jest to świat pożółkłych fotografii... Na parkiecie kręci się kilkanaście par. Nastrojowe światło i cienie skaczące po sukniach... Subtelna muzyka, ciepły głos solisty... I twarze. Zadumane, uśmiechnięte, a tuż obok poważne i smutne. Tańczą ludzkie ... »


II Charytatywny bieg na Grzybową Górę
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

II Charytatywny bieg na Grzybową GóręPrzez piękne koźlickie lasy można pobiec na  Grzybową Górę. Po biegu będzie grochówka, kiełbaski i ciasto. Nie zabraknie też stoiska z fantastycznym rękodziełem. - Biegnąc z nami 16 czerwca na Grzybową Górę pomożecie zapewnić lepsze i godne warunki rehabilitacji osobom z niepełnosprawnościami ze Stowarzyszenia Dać Nadziej... »


Wspólne czytanie na Festynie Rodzinnym w Niemstowie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Wspólne czytanie na Festynie Rodzinnym w NiemstowieSpotkania z policjantami i strażakami, dmuchane zjeżdżalnie, pokaz pojazdów jednośladowych, malowanie twarzy i liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami wypełniły program tegorocznego Festynu z okazji Dnia Dziecka, który odbył się w Niemstowie. Był on także okazją do zainaugurowania Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. B... »


O SPOSOBACH ŚWIĘTOWANIA
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

O SPOSOBACH ŚWIĘTOWANIA     Śmiem przypuszczać, że jestem człowiekiem, czyli różnię się od zwierzątek umiejętnościami: mówienia, myślenia, pisania, świętowania etc. Wymyślam więc sobie coraz to nowe święta. Zastanawiam się nawet, czy przypadkiem nie urządzić sobie obchodów dnia pismaka zakończonych oczywiście pięknym festynem... »


Stary, kopsnij szluga.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Stary, kopsnij szluga.Spotkałem niedawno kolesia, z którym przesiedziałem dwa lata w tej samej klasie. Wspomnień mieliśmy mnóstwo. Buzie nam się nie mogły zamknąć. Zaproponowałem więc, żebyśmy przysiedli troszeczkę w przedziale (czytaj: kawiarnia w popularnych lubińskich jamnikach). Koleś ucieszył się bardzo. - Bo to i strzemiennego można so... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56
Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.220 sek.Lubin 1.0