Poniedzialek, 19 luty 2018 r.   Imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 74

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Zostań stypendystą programu „Marzenie o Nauce” Zostań stypendystą pro...
Ogłoszono kolejną, ósmą już rekrutację, do programu „Marzenie o Nauce” prowadzonego przez Edukacyjną Fundację im. prof. Romana... »Ruszyły zapisy do V Biegu Papieskiego Ruszyły zapisy do V Bi...
Z dniem 13 lutego 2018 r. o godz. 12:00 ruszyły zapisy do V Biegu Papieskiego, który tym razem odbędzie się 21 kw... »Pewna wygrana w Piotrkowie Pewna wygrana w Piotrk...
Nasze zawodniczki szybko zrehabilitowały się za ostatni nieudany występ w derbowym meczu z Kobierzycami. Dziś bardzo pewnie wygrywamy na trudnym ... »Koncert Sławomira i kabaretu Czwarta Fala Koncert Sławomira i ka...
Idealne rozwiązanie na spędzenie piątkowego, zimowego wieczoru: mnóstwo śmiechu, dużo tańców i największych polskich hitów Y... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...6.04.1996 uroczystość wręczenia dowodu osobistego oraz poświadczenia obywatelstwa polskiego pani Halinie Brodowskiej z Kazachstanu, która została zaproszona do osiedlenia się na stałe na terenie miasta

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa stowarzyszenie spośród 14327 artykułów.

BIEGAMY POMAGAMY. I CHARYTATYWNY BIEG POLKOWICKI dla Lubinianki
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

BIEGAMY POMAGAMY. I CHARYTATYWNY BIEG POLKOWICKI dla Lubinianki„Nazywam się Karolina, mam 21 lat. Moja historia to ciągła walka z chorobą. Chce żyć normalnie i być całkowicie sprawna. Niestety mam wroga, który od 10 lat krzyżuje moje plany – ZANIK MIĘŚNI. Kiedy 10 lat temu ja i moja rodzina usłyszeliśmy diagnozę, dystrofia mięśniowa obręczowo- kończynowa, potocznie zwana zanikiem mięśni oraz... »


Opowieści o ludziach: Skoczyła po ulgę?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Opowieści o ludziach: Skoczyła po ulgę?-Oj, panie, jaka to ulga? – załamuje ręce mama Joanny. – Jaka ulga, gdy pozostawia się łzy… Na koronach drzew lubińskiego cmentarza urzęduje mnóstwo ptaków. Dokucza i żywym, i umarłym. Na grobach widać ślady tego urzędowania. Pani Maria pokazuje mi zaschnięte odchody. Potem wciska nerwowo ścierkę do kubełka z wodą ... »


Trwa głosowanie finałowe na OSOBOWOŚCI ROKU. Głosujemy na Lubinian
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Trwa głosowanie finałowe na OSOBOWOŚCI ROKU. Głosujemy na LubinianPlebiscyt powiatowy organizowany przez Gazetę Wrocławską na Osobowość Roku 2017 zakończony. Rozpoczął się plebiscyt finałowy. Od lutego zwycięzcy z Lubina przechodzą do głosowania finałowego. Głosowanie będzie trwać do czwartku, 15 lutego do godz. 20.00. – Może warto było by ich jakoś wesprzeć i zachęcić czytelników by wsparli „... »


Opowieści o ludziach: „Uniosę cię, przeniosę…”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Opowieści o ludziach: „Uniosę cię, przeniosę…”Ania była dziewczyną bardzo wrażliwą. Uczyła się lepiej jak dobrze. Kochała poezję, kochała ludzi. Jej ulubionym wierszem był ten zaczynający się od słów: Uniosę cię, przeniosę / Jak ramionami głosem. / W czas daleki wysoko, / W obcowanie obłokom… – Często śpiewała. Poznałem ją wtedy, gdy napisała do mnie, bo zmi... »


Bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowychDolnośląski Punkt Doradczy dla organizacji pozarządowych w Lubinie prowadzony przez Stowarzyszenie Civis Europae we współpracy z Powiatową Radą Działalności Pożytku Publicznego zapraszają na bezpłatne szkolenie pt. „Ochrona danych osobowych w organizacjach pozarządowych”. W maju 2018 roku wchodzi w życie nowe rozporządzenie o oc... »


Szymon Hołownia poprowadzi koncert charytatywny
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Szymon Hołownia poprowadzi koncert charytatywnyŚcinawianie już nie raz udowodnili, że są ludźmi dobrego serca. Kolejną okazją do wsparcia potrzebujących będzie koncert kolęd i pastorałek pod nazwą „Ścinawski Anioł Dobroczynności”, który organizowany jest już po raz piąty. Kolejna edycja charytatywnego koncertu odbędzie się w najbliższą sobotę, 13 stycznia o godz. 16:00 w ści... »


Dziwny jest ten świat
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 grudnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Dziwny jest ten światWszyscy ludzie rodzą się wolni i równi w swej godności i w swych prawach. Są oni obdarzeni rozumem i sumieniem i powinni postępować wobec innych w duchu braterstwa. Prawa człowieka przysługują każdej osobie bez względu na płeć, język, kolor skóry, narodowość, pochodzenie społeczne, orientację seksualną, wyznanie, światopogląd, poglądy... »


Obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Obchody Międzynarodowego Dnia Osób NiepełnosprawnychTańce, śpiewy, akrobacje… Tak w trzech słowach można opisać obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, które odbyły się  w  dniu 29 listopada 2017 roku  w Centrum Kultury „Muza” w Lubinie. Organizatorami uroczystości byli Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Przyjaciół ... »


Mastersi z Lubina najlepsi – foto
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Mastersi z Lubina najlepsi – fotoDwanaście drużyn z całej Polski wzięło udział III Barbórkowym Turnieju Piłki Ręcznej Masters, który rozegrany został w Lubinie. Organizatorem rozgrywek było Lubińskie Stowarzyszenie Sportowe Handball z Czerńca. Nie do pokonania okazali się gospodarze. Drużyna Zagłębia Lubin zajęła pierwsze miejsce w kategorii mężczyzn. Wśr&... »


Dotyk nieba
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Dotyk niebaChciałabym Was zachęcić do lektury niesamowitej książki „Dotyk nieba”. Opowiada prawdziwą historię wypadku, choroby oraz cudownego uzdrowienia Emy McKinley. W życiu nie ma przypadków, nawet jeśli niejednokrotnie z naszych usta padają takie słowa. Książka ta trafiła do mnie za sprawą przyjaciółki, która stwierdziła,... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53
Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.093 sek.Lubin 1.0