Czwartek, 24 maja 2018 r.   Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 73

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Po Lubinie pełzają groźne żmije Po Lubinie pełzają gro...
- Uwaga, dzisiaj widziano żmiję przy wjeździe do salonu Switoń - Paczkowski. W tym roku mamy plagę tych zwierzątek. Ugryzienie szczegó... »Dawid Kwiatkowski i V Festyn Rodzinny z okazji Dnia Strażaka Dawid Kwiatkowski i V ...
W dniu 25 maja o godzinie 15:00 w lubińskim Rynku odbędzie się uroczysty Apel z okazji Dnia Strażaka. W dniu 26 maja o godzinie 15:00 na lubiński... »Zapisy na III Gminny Rajd Rowerowy Zapisy na III Gminny R...
Zachęcamy wszystkich mieszkańców do zapisów i udziału w trzecim już Rajdzie Rowerowym przez Gminę Lubin.  Rajd odbędzie się 17... »KGHM planuje przeznaczyć ponad 11 miliardów złotych na realizację inwestycji krajowych KGHM planuje przeznacz...
KGHM planuje przeznaczyć ponad 11 miliardów złotych na realizację inwestycji krajowych w Spółce KGHM Polska Miedź w latach 2018 &nd... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1992 Drużyna piłkarska Zagłębia Lubin zostaje mistrzem I ligi

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa stowarzyszenie spośród 14694 artykułów.

Stary, kopsnij szluga.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Stary, kopsnij szluga.Spotkałem niedawno kolesia, z którym przesiedziałem dwa lata w tej samej klasie. Wspomnień mieliśmy mnóstwo. Buzie nam się nie mogły zamknąć. Zaproponowałem więc, żebyśmy przysiedli troszeczkę w przedziale (czytaj: kawiarnia w popularnych lubińskich jamnikach). Koleś ucieszył się bardzo. - Bo to i strzemiennego można so... »


FANTASMAGORIE, CZYLI…
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

FANTASMAGORIE, CZYLI…    Kiedy zanurzam się w fotelu i puszczam pierwszy dymek z (ocalałego cudem) papierosa, czuję, że mnie znowu odwiedzają właśnie oni - ludzie królujący w kulturze. Nawet poruszają rękami, a z gardeł wyrywają się im okrzyki zdumienia. Taki piękny raport o stanie kultury udało się stworzyć.     Z czego się ś... »


III ŁABĘDZI BIEG - 9KM ULICAMI ŚCINAWY - 13 MAJA 2018
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

III ŁABĘDZI BIEG - 9KM ULICAMI ŚCINAWY - 13 MAJA 2018Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie, Klub sportowy Start Ścinawa, Stowarzyszenie Nordic Walking, RCS Lubin zapraszają wszystkich miłośników sportu  na III ŁABĘDZI BIEG, czyli blisko 10 km ulicami naszego miasta. Bieg odbędzie się w niedzielę  13 maja 2018r. Start zawodów zaplanowany jest na godzinę 11:00 sp... »


Biało-czerwona Niepodległa i dni pracy Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Biało-czerwona Niepodległa i dni pracy Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we WrocławiuDolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu informuje, że na podstawie zarządzenia Szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów dzień 4 maja 2018 r. (piątek) został ustalony dniem wolnym od pracy. Tego dnia Urząd będzie zamknięty. Przypominamy także, że 2 maja (środa) jest dniem pracującym, Urząd będzie otwarty. Z okazji Dnia Flagi Rzeczyp... »


Opowieści o ludziach: Jak pies z kotem…
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 kwietnia 2018 — komentarze: 1 komentarz

Opowieści o ludziach: Jak pies z kotem…Kiedyś byli bardzo szczęśliwi. Łączyło ich wszystko. I dom, i wspólne spacery, a nade wszystko Marzenka. Dla niej gotowi byli oddać duszę diabłu. Każdy gest ukochanej córeczki przyjmowali z radością. Uśmiech nie znikał z ich twarzy. Nigdzie im się też nie spieszyło. Ale to tylko kiedyś. Monika i Zygmunt poznali się na festynie. Ona s... »


Opowieści o ludziach: Wolała umrzeć…
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 kwietnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Opowieści o ludziach: Wolała umrzeć…Zuzanna czuła się potrzebna. To prawda, że życie jej nie głaskało, że sama wychowywała dziecko, że musiała pokonać różne trudności codziennej egzystencji. Często popłakiwała sobie do poduszki. Ale na drugi dzień  ruszała do pracy. Dzięki niej widziała sens życia. A Mateuszek był jego treścią.  Zuzanna poznała Janka u znajomych. Za... »


Opowieści o ludziach: Dla sławy wszystko!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 kwietnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Opowieści o ludziach: Dla sławy wszystko!Nie ogląda się na ludzi, nie słucha co mówią o niej. Wiadomo, w małych miasteczkach każdy kto się wybije ponad przeciętność jest podejrzany. Ludzie – gdyby tylko mogli – zaglądaliby do łóżka, kuchni, a nawet w zęby. Ich drażni swoboda. Tak zawodowa, tak obyczajowa, tak ciała. Po prostu zżera ich purytanizm i zazdrość. Mar... »


Przedświąteczna zbiórka dla Mateuszka
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 kwietnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Przedświąteczna zbiórka dla MateuszkaPrzed Świętami Wielkanocnymi, 24 marca 2018 r, w Centrum Kultury "Muza" w ramach odbywającego się Jarmarku Wielkanocnego organizowanego przez Stowarzyszenie Seniorów "Trzeci Wiek", Fundacja "Konkrety" przeprowadziła zbiórkę funduszy na leczenie i rehabilitację Mateusza Cichonia, podopiecznego Fundacji "Złotowianka".   Działaj... »


ZOO Lubin w Radzie Dyrektorów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 marca 2018 — komentarze: 1 komentarz

ZOO Lubin w Radzie DyrektorówOgród zoologiczny w Lubinie reprezentowany przez dyrektor Agatę Bończak dołączył do prestiżowego grona ogrodów zrzeszonych w Radzie Dyrektorów Polskich Ogrodów Zoologicznych i Akwariów. Rada Dyrektorów POZiA jest stowarzyszeniem, którego podstawowym celem działalności jest przyczynianie się do rozwo... »


Opowieści o ludziach: Nerwy puściły
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Opowieści o ludziach: Nerwy puściłyZofia była w ciągłym stresie. Cóż z tego, że miała rodzinę (męża i dwoje dzieci) ? Cóż z tego, ze  w pracy ją szanowano za wiedzę i umiejętności? Cóż   z tego wreszcie, że potrafiła gospodarować budżetem rodzinnym? – Cóż z tego, skoro tak naprawdę to ciagle nurza ła się w codziennych kłopotach. Bo po... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55
Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.082 sek.Lubin 1.0