Środa, 18 maja 2022 r.   Imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 45

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Punktuj sercemWiadomości z Lubina
Przyszli emeryci zyskają ponad 9 proc. na koncie Przyszli emeryci zyska...
Już w czerwcu zwiększy się kapitał, który każdy pracujący gromadzi na swoim kocie w ZUS. W 2022 roku składki wysłane do Zakładu Ubezpiecze... »Pomoc nadeszła na czas. Policjanci przekonali lubinianina, że warto żyć. Pomoc nadeszła na czas...
Oficer dyżurny lubińskiej komendy otrzymał informację od mężczyzny, który zgłosił, że jego kolega wysłał mu wiadomość, z której wyn... »Groził młotkiem własnej matce. Najbliższe 3 miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Groził młotkiem własne...
Interwencja lubińskich policjantów zakończyła się tymczasowym aresztowaniem 28-latka, który znęcał się nad swoją matką. Jak wynikał... »Gala Laureatów Dolnośląskich Konkursów zDolny Ślązak Gala Laureatów Dolnośl...
W dniu 17 maja 2022r. w Auli Jana Pawła II Uniwersytetu Przyrodniczego odbyła się Gala Laureatów Dolnośląskich Konkursów zDolny Ślą... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...09.1999 I Nocny Turniej Piłkarski rozegrano przy sztucznym świetle, na murawie wewnątrz toru do jazdy szybkiej. Turniej skupił 80 graczy.

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa stracili spośród 20135 artykułów.

Oświadczenie w sprawie działań Policji w związku z interwencją w rejonie miejscowości Wielowieś,
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 kwietnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

Oświadczenie w sprawie działań Policji w związku z interwencją w rejonie miejscowości Wielowieś, Biorąc pod uwagę różnego rodzaju jednostronne komentarze, które pojawiają się w lokalnych mediach, funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie podjęli decyzję o przekazaniu szczegółowych informacji na temat pościgu za kierującym ciągnikiem rolniczym, który uciekał bo obawiał się pobytu w więzieniu w zw. z wi... »


Lubinianka wystawiła sukienkę na sprzedaż. Została oszukana znaną już metodą.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 stycznia 2022 — komentarze: brak komentarzy

Lubinianka wystawiła sukienkę na sprzedaż. Została oszukana znaną już metodą.Policjanci przestrzegają przed oszustami, którzy pod pretekstem zakupu wystawionego towaru za pośrednictwem OLX, przesyłają link przekierowujący do witryny łudząco podobnej do strony banku, celem potwierdzenia transakcji i rzekomego szybkiego przelania pieniędzy. W ten sposób przestępcy uzyskują dostęp do środków finansowych sp... »


Trzech nietrzeźwych kierujących zatrzymanych przez policjantów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 grudnia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Trzech nietrzeźwych kierujących zatrzymanych przez policjantówPolicjanci ruchu drogowego i prewencji lubińskiej komendy zatrzymali w ciągu jednej doby aż 3 nietrzeźwych kierujących. Jeden z nich miał 0,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, drugi 1,2 promila, natomiast trzeci „wydmuchał” 1,8 promila alkoholu. Wszyscy stracili swoje uprawnienia, a za to przestępstwo odpowiedzą przed sądem. Do ... »


Wpadli podczas kontroli drogowej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 września 2021 — komentarze: brak komentarzy

Wpadli podczas kontroli drogowej Lubińscy policjanci w miniony weekend zatrzymali kierujących, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę swoich pojazdów, będąc pod wpływem alkoholu. 47 – letni mieszkaniec Lubina, pędził krajową trójką, mając na liczniku 168 km/h. Swoje prawo jazdy stracili też kierowcy bmw i opla. Za kierowanie pojazdem w stanie niet... »


Czterech kierowców straciło swoje prawo jazdy. Prędkość to jedna z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych. Zwolnij!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 31 sierpnia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Czterech kierowców straciło swoje prawo jazdy. Prędkość to jedna z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych. Zwolnij! Policjanci wydziału ruchu drogowego lubińskiej komendy, należący do grupy „Speed”, w trakcie służby, zwracają szczególną uwagę na tych kierowców, którzy swoim zachowaniem stwarzają zagrożenie na drodze. Pod lupą funkcjonariuszy znaleźli się w szczególności „piraci drogowi”. Czterech kierujących,... »


Nie chcesz kłopotów – podaj dobry adres
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 sierpnia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Nie chcesz kłopotów – podaj dobry adresWcale nierzadko adres zameldowania jest zupełnie inny niż ten, pod którym faktycznie mieszkamy, dlatego gdy lekarz wypisuje e-ZLA trzeba pamiętaj o tym, by mu podać aktualny adres. Jeśli zdarzy się, że zmienimy miejsce pobytu w trakcie zwolnienia trzeba o tym w ciągu 3 dni od tej zmiany poinformować pracodawcę i ZUS. Wiele osób wynaj... »


Ogromny pożar we wsi Nowa Biała. Płonęło co najmniej 36 budynków
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 czerwca 2021 — komentarze: brak komentarzy

Ogromny pożar we wsi Nowa Biała. Płonęło co najmniej 36 budynkówW miejscowości Nowa Biała w powiecie nowotarskim doszło do ogromnego pożaru. Zapaliło się co najmniej 13 budynków mieszkalnych i 23 budynki gospodarcze. Na miejsce przybyło 100 zastępów straży pożarnej. Jak informują strażacy, pożar udało się już opanować. Do szpitala z lekkimi oparzeniami trafiło 9 osób.   Zgłoszeni... »


Dawać nadzieję innym
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 kwietnia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Dawać nadzieję innymOstatni czas jest dla nas czasem, w którym zostaliśmy postawieni w rzeczywistości, która ogranicza w jakiś sposób nie tylko naszą wolność, ale też może pozostawić skutki, które wycisną długotrwały ślad w naszym życiu. Podstawowe pytanie, które powinniśmy sobie zadać to czy dobrze przeżyliśmy czas odosobnienia, a ... »


Lubin. Wpadli na policyjny radar
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 marca 2021 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Wpadli na policyjny radar Lubińscy policjanci z grupy SPEED mają sporo pracy związanej z dyscyplinowaniem drogowych piratów, którzy jeżdżą zbyt szybko. Kolejne osoby na trzy miesiące muszą przesiąść się na fotel pasażera. Warunki na drogach, z trudnych zimowych, znów stały się sprzyjające dla kierujących. Niestety, wielu z nich, zapomina o bezpieczeńs... »


Podsumowanie świąt Bożego Narodzenia w powiecie lubińskim
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 grudnia 2020 — komentarze: brak komentarzy

Podsumowanie świąt Bożego Narodzenia w powiecie lubińskim Minione Święta Bożego Narodzenia, to czas intensywnej pracy lubińskich policjantów. Od dnia 24 do 27 grudnia br. funkcjonariusze przeprowadzili 163 różnego rodzaju interwencji, zatrzymali na gorącym uczynku przestępstwa 11 osób oraz zatrzymali 6 osób poszukiwanych, w tym jedną osobę nieletnią. Od czwartku do niedzieli,... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Copyright © 2006-2022 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.544 sek.Lubin 1.0