Piątek, 05 czerwca 2020 r.   Imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 18

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wypadanie włosów – przyczyny powodujące ten popularny problem mogą Cię zaskoczyć. Za głównych sprawców nadmiernego wypadania włosów uważa się stres, anemię czy złą dietę, jednak badania wykazały, że jest to także częsta przypadłość osób, u których wykryto zaburzenia hormonalne.

Wiadomości z Lubina
SZEFOWIE FIRM ZATRZYMANI PRZEZ CBŚP SZEFOWIE FIRM ZATRZYMA...
CBŚP zatrzymało 6 osób podejrzanych o przestępstwa gospodarcze. Wartość strat w wyniku działania grupy wynosi co najmniej 4,4 mln zł. Do... »Silny wstrząs w kopalni Polkowice-Sieroszowice Silny wstrząs w kopaln...
Do silnego wstrząsu doszło dzisiaj o godzinie 12.50 w kopalni Polkowice-Sieroszowice (woj. dolnośląskie). Wszyscy górnicy zostali już wyco... »PUP Lubin. Nabór wniosków na wsparcie dla pracodawców, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców samozatrudnionych PUP Lubin. Nabór wnios...
Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie ogłasza nabór wniosków na formy wsparcia wskazane w Ustawie o zmianie ustawy o szczególnych ... »Lubińscy policjanci już od rana prowadzą krajowe działania pn. „Prędkość”. Lubińscy policjanci ju...
Policjanci z lubińskiej drogówki, dzisiaj od godziny 6.00, prowadzą działania w ramach ogólnopolskiej akcji pn. "Prędkość".... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Lubin Górniczy (ruch pociągów pasażerskich do 31 VIII 2010 i zawieszenie z powodu źle utrzymanej przez PKP infrastruktury kolejowej, wprowadzenie zastępczej komunikacji autobusowej do 11 XII 2010. Planowana budowa węzła przesiadkowego – połączenie komunikacji autobusowej PKS z komunikacją kolejową PKP i KD do 2012 r.)

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa strzelnica spośród 17438 artykułów.

Strzelnica ponownie otwarta!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 stycznia 2020 — komentarze: brak komentarzy

Strzelnica ponownie otwarta!Po krótkiej przerwie ponownie zapraszamy na Strzelnicę Regionalnego Centrum Sportowego przy ul. Baczynowej 3 w Lubinie.  Do dyspozycji są 24 stanowiska o różnych odległościach, gdzie jest możliwość strzelania statycznego i dynamicznego z wielu rodzajów broni. Strzelnica kulowa z 4 stanowiskami o długości 50 metr&oac... »


Piknik Charytatywny dla Juleczki
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 września 2018 — komentarze: brak komentarzy

Piknik Charytatywny dla JuleczkiW sobotę, 15 września, w Parku Leśnym na Przylesiu odbędzie się Piknik Charytatywny dla Juleczki Nieckarz organizowany przez Stowarzyszenie Miasto dla Mieszkańców. Julia jest pogodną radosną i pełną życia dziewczynką. Chce mieć takie same szanse w dorosłym życiu jak każde inne zdrowe dziecko. Julcia urodziła się z szeregiem wad wrodzonych ... »


Strzelnice w powiecie – nowy program MON
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Strzelnice w powiecie – nowy program MONMinisterstwo Obrony Narodowej ogłosiło konkurs ofert na dofinansowanie budowy lub remontu strzelnic, które będą umożliwiały prowadzenie zorganizowanego szkolenia strzeleckiego. Dzięki konkursowi ofert pn. „Strzelnica w powiecie” samorządy będą mogły uzyskać dotacje od Ministerstwa Obrony Narodowej do 80 proc. wartości projektu. ... »


Park Leśny, miejsce z historią i duszą
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Park Leśny, miejsce z historią i dusząNa obrzeżach lubińskiej dzielnicy Przylesie znajduje się miejsce magiczne, stary park. Miejsce to nosi wdzięczna nazwę Park Leśny, lub potocznie nazywany jest "strzelnicą", ponieważ w parku znajdziemy nieźle zachowane poniemieckie zabudowania tzw. „Strzelnicy". Historia tego miejsca przedstawia się następująco... W roku 1933 w Lubinie stacj... »


7. Festiwal Edukacji Zawodowej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

7. Festiwal Edukacji ZawodowejZespół Szkół Zawodowych nr 1 w Lubinie zaprasza wszystkich gimnazjalistów do udziału w VII edycji Festiwalu Edukacji Zawodowej w dniach 29-30 maja 2018 r.. W bogatej ofercie zajęć każdy znajdzie coś dla siebie, a przygotowane warsztaty oraz ćwiczenia poszerzą Wasze zainteresowania oraz pomogą podjąć trudną decyzję wyboru dals... »


Kurs ratownictwa taktycznego TCCC w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 kwietnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Kurs ratownictwa taktycznego TCCC w LubinieZapraszamy na szkolenie Kursu ratownictwa taktycznego TCCC, które odbędzie się w Lubinie w dniach 19 maja – 20 maja b.r. Program kursu z zakresu ratownictwa taktycznego będzie obejmował m.in.: Dzień 1 - Historia - Wprowadzenie do Tactical Combat Casualty Care. - “Przyczyny zgonów do uniknięcia na polu walki”. - Fa... »


Klasa mundurowa w III LO w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 kwietnia 2018 — komentarze: 1 komentarz

Klasa mundurowa w III LO w LubiniePrawdopodobnie klasa mundurowo - wojskowa ma powstać w tym roku szkolnym w dawnym Gimnazjum nr 4 w Lubinie, a obecnie III LO. W programie m.in. zajęcia terenowe (poligon, strzelnica), obozy szkoleniowe i wycieczki tematyczne. Jeśli znajdą się chętni, to w Lubinie ruszy pierwsza klasa wojskowa w naszym powiecie. Licealiści z klasy mundurowej będą ... »


Zawody strzeleckie z okazji Święta Niepodległości – uczniowie kontra nauczyciele
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zawody strzeleckie z okazji Święta Niepodległości – uczniowie kontra nauczyciele– Uczniowie kontra nauczyciele. Serdecznie zapraszamy uczniów i nauczycieli na zawody strzeleckie z okazji Święta Niepodległości – mówią organizatorzy. Zawody w konkurencji karabinek sportowy, 14 strzałów w pozycji stojącej do tarczy NT 32p pomniejszonej, 10 najlepszych oceniane. Zawody w formule dw&oacu... »


Zawody strzeleckie z okazji Święta Niepodległości
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zawody strzeleckie z okazji Święta Niepodległości– Uczniowie kontra nauczyciele. Serdecznie zapraszamy uczniów i nauczycieli na zawody strzeleckie z okazji Święta Niepodległości – mówią organizatorzy. Zawody w konkurencji karabinek sportowy, 14 strzałów w pozycji stojącej do tarczy NT 32p pomniejszonej, 10 najlepszych oceniane. Zawody w formule dw&oacu... »


MOCNE ROCKOWE UDERZENIE I RYK MOTOCYKLI
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

MOCNE ROCKOWE UDERZENIE I RYK MOTOCYKLICo tu dużo mówić… w dniu 23 czerwca 2017 roku wszystkie drogi prowadzą do miejscowości  Gwizdanów w gminie Rudna gdzie odbędzie się XII Zlot Motocykli. Ciekawe zespoły muzyczne z Czech oraz gwiazdy : Paweł Kukiz z zespołem, Rezerwat oraz Turbo  zadowolą każdego fana muzyki (żadne disco polo tylko muzyka przyj... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3
Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.151 sek.Lubin 1.0