Czwartek, 01 grudnia 2022 r.   Imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 22

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Nowe limity już od 1 grudnia Nowe limity już od 1 g...
Przez najbliższe 3 miesiące, licząc od grudnia 2022 r. będą obowiązywały nowe limity dorabiania dla emerytów i rencistów. Pracujący... »22-latek z Lubina kradł rowery. Został zatrzymany. Usłyszał także zarzut za kradzież rozbójniczą. 22-latek z Lubina krad...
Kryminalni z Lubina zatrzymali 22-latka, który podejrzany jest o kradzież kilku rowerów z terenu miasta, a także kradzież rozb&oacu... »Auto w rowie, kierowca w szpitalu. Auto w rowie, kierowca...
Lubińscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj na drodze relacji Jurcz-Zaborów. Kierujący ... »MIKOŁAJKOWY MARATON HORRORÓW MIKOŁAJKOWY MARATON HO...
Już 9 grudnia zagramy Mikołajkowy Maraton Horrorów z trzema przedpremierami, w tym najmocniejszym horrorem tego roku - TERRIFIER 2. MASAKR... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...6.04.1996 uroczystość wręczenia dowodu osobistego oraz poświadczenia obywatelstwa polskiego pani Halinie Brodowskiej z Kazachstanu, która została zaproszona do osiedlenia się na stałe na terenie miasta

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa studenci spośród 20770 artykułów.

Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 30 września 2022 roku. KROJCZY ODZIEŻY- 1 wolne miejsce, wymagana umiejętność wykr... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 23 września 2022 roku. KASJER – 4 wolne miejsca, wymagana obsługa kompu... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 9 września 2022 roku.   ŚLUSARZ- SPAWACZ– 2 wolne miejsca, wykszt.... »


ZUS musi wiedzieć gdzie chorujesz
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

ZUS musi wiedzieć gdzie chorujeszW czasie wystawiania zwolnienia lekarskiego warto poprosić lekarza o wpisanie tego adresu, pod którym będziemy się kurować. Dotyczy to zwłaszcza osób, które wynajmują mieszkanie lub leczą się w innym miejscu niż ich miejsce zameldowania. Jeśli natomiast zmienimy miejsce pobytu, już w trakcie e-ZLA, powinniśmy w ciągu trzech dni... »


Bez zaświadczenia ZUS nie wypłaci renty
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Bez zaświadczenia ZUS nie wypłaci rentyTylko do końca września uczniowie szkół ponadpodstawowych, którzy dostają rentę rodzinną z ZUS, mają czas na złożenie wniosku o dalszą wypłatę. Do wniosku musi być dołączone zaświadczenie ze szkoły potwierdzające, że nadal się uczą. Jeśli zrobią to z opóźnieniem, czyli złożą dokumenty np. w październiku, to stracą rentę rodzinn... »


UPWr wraz z Europejską Agencja Kosmiczną tworzą nowe laboratorium ESA w Polsce
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 czerwca 2022 — komentarze: brak komentarzy

UPWr wraz z Europejską Agencja Kosmiczną tworzą nowe laboratorium ESA w PolsceEuropejska Agencja Kosmiczna i Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu podpisały porozumienie, w wyniku którego powstanie nowe laboratorium ESA w Polsce ( ESA_Lab@UPWr). Będzie ono miejscem rozwoju systemów nawigacyjnych, transferu technologii oraz wymiany dla młodych naukowców chcących rozwijać się w obszarze badań kosmicznych i... »


Szukasz mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu? Sprawdź nasz poradnik
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 kwietnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

Szukasz mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu? Sprawdź nasz poradnik Wrocław to miasto, do którego co roku przyjeżdża setki nowych mieszkańców. Wśród nich są przede wszystkim studenci oraz osoby szukające zatrudnienia. Wszyscy oni potrzebują miejsca do zamieszkania. Co warto wziąć pod uwagę wynajmując mieszkanie we Wrocławiu? Jak znaleźć lokal, który stanie się naszym domem na dłuże... »


„Marzec ‘68” na ekranach kin Helios od piątku!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 marca 2022 — komentarze: brak komentarzy

„Marzec ‘68” na ekranach kin Helios od piątku!Tytułowa data zapisała się na kartach historii Polski dzięki protestom studentów w obronie wolności kulturalnej w PRL. To początek fali społecznego buntu i ważny etap na drodze Polaków do przeciwstawienia się represjom… Sieć kin Helios zaprasza na premierowe seanse porywającego romansu z wielką historią w tle od piątku, 25... »


Rekordowe wykoty owiec na UPWr, w tym pięcio i sześcioraczki!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 marca 2022 — komentarze: brak komentarzy

Rekordowe wykoty owiec na UPWr, w tym pięcio i sześcioraczki!Studenci weterynarii i zootechniki, a także pracownicy Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu mają ręce pełne roboty. W Stacji Badawczej-Dydaktycznej w Swojczycach już urodziło się 80 jagniąt, a jeszcze 10 owiec czeka na poród. To rekordowe wykoty na UPWr!   - Mamy owce rasy olkuskiej, a one są bardzo plenne – mówi Mart... »


Pracujesz? Rozlicz się z ZUS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 lutego 2022 — komentarze: brak komentarzy

Pracujesz? Rozlicz się z ZUSEmeryci i renciści, którzy dorabiają do swoich wypłat z ZUS, muszą pamiętać by do końca lutego poinformować Zakład Ubezpieczeń Społecznych o dodatkowych przychodach. Chodzi między innymi o ubiegłoroczne wynagrodzenia z umowy o pracę, umowy zlecenia czy też przychody z prowadzenia działalności gospodarczej. Konieczność rozliczenia swoich doch... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Copyright © 2006-2022 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.196 sek.Lubin 1.0