Czwartek, 22 luty 2024 r.   Imieniny: Małgorzaty, Marty, Piotra
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 47

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Z PRZEJŚCIA PODZIEMNEGO PROSTO DO POLICYJNEJ CELI Z PRZEJŚCIA PODZIEMNEG...
Młody mieszkaniec Lubina postanowił przelać za pomocą czerwonej farby w sprayu swoją frustrację na betonowe ściany przejścia podziemnego przy u... »LUBIŃSKA POLICYJNA GRUPA SPEED - PODSUMOWANIE STYCZNIOWE LUBIŃSKA POLICYJNA GRU...
Lubińscy policjanci ruchu drogowego zostali powołani do specjalnej grupy SPEED. Tylko w styczniu w naszym powiecie w ramach tych służb zatrzymali... »Lutowe premiery w kinach Helios Lutowe premiery w kina...
Koniec miesiąca przyniesie premierę jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów roku – „Diuna: Część druga”, jak ró... »Poszukujemy świadków zdarzenia drogowego na drodze S-3 Poszukujemy świadków z...
Referat Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Lubinie, prowadzi postępowanie wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, kt... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1995 Lubin otrzymał nagrodę i tytuł "Miasta bez barier"

Magazyn elubin.plTanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa studenci spośród 22127 artykułów.

Kulinarny e-book studentów UPWr dla chorych m.in. na nowotwór
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 lutego 2024 — komentarze: brak komentarzy

Kulinarny e-book studentów UPWr dla chorych m.in. na nowotwórStudenci żywienia człowieka i dietetyki na UPWr przygotowali kulinarnego e-booka z przepisami, których głównym składnikiem jest Nutridrink – wysokoenergetyczny preparat odżywczy. Potrawy odpowiadają na potrzeby i problemy osób chorujących m.in. na nowotwór. Dr Dorian Nowacki z Katedry Żywienie Człowieka zaproponow... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 lutego 2024 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 2 luty 2024 roku.  KUCHARZ – PIZZERMAN - 1 wolne miejsce, wykształcenie... »


Nowi Terytorialsi zdali egzamin – zwieńczeniem uroczysta Przysięga.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 stycznia 2024 — komentarze: brak komentarzy

Nowi Terytorialsi zdali egzamin – zwieńczeniem uroczysta Przysięga.Okolice Żagania, godzina 5:00 nad ranem. Temperatura oscyluje w granicach 0 st. C. Księżyc w pełni co chwilę znika za szybko przesuwającymi się chmurami. Nagle nocną ciszę przerywa donośny głos alarmu. Żołnierze błyskawicznie opuszczają swoje śpiwory. Dookoła rozbłyskują światła, słychać tupot butów, szczęk metalu i głośne pokrzykiwania. To ... »


Zdjęcie studentów PWr poleci na Międzynarodową Stację Kosmiczną
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 stycznia 2024 — komentarze: brak komentarzy

Zdjęcie studentów PWr poleci na Międzynarodową Stację KosmicznąPocztówkę ze zdjęciem i nazwiskami studentów i studentek PWr z Projektu Scorpio zabierze w kosmos pierwszy turecki astronauta Alper Gezeravci. To nagroda za ich zwycięstwo w ubiegłorocznych zawodach łazików Anatolian Rover Challenge.   Na pokład Dragona 2 firmy SpaceX wsiądzie dziś czterech astro... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 listopada 2023 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 3 listopada 2023 roku.  NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO – 1 wolne ... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 października 2023 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 27 października 2023 roku.  PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY -  1 wolne miejsce... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 października 2023 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 13 października 2023 roku.  KIEROWCA AUTOBUSU -  1 wolne miejsce, wymaga... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 października 2023 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 6 października 2023 roku.  ELEKTROMONTER MASZYN I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH POD ... »


Inauguracja programu Cyfrowa Przyszłość Miedzi
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

Inauguracja programu Cyfrowa Przyszłość MiedziKGHM zainaugurował nowy program edukacyjny dla uczniów szkół ponadpodstawowych „Cyfrowa Przyszłość Miedzi”. W projekcie pilotażowym udział wzięło 250 uczniów z 8 placówek z Zagłębia Miedziowego i województwa lubuskiego. Projekt koordynuje oddział miedziowej spółki, Centralny Ośrodek Przetwarzani... »


ZUS nie wypłaci renty gdy nie ma zaświadczenia ze szkoły
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 sierpnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

ZUS nie wypłaci renty gdy nie ma zaświadczenia ze szkołyUczniowie szkół ponadpodstawowych, którzy dostają rentę rodzinną po śmierci swojego rodzica, muszą pamiętać, by do końca września złożyć wniosek potwierdzający, że nadal się uczą. Jeśli zrobią to z opóźnieniem, czyli złożą dokumenty np. w październiku, to stracą rentę rodzinną za wrzesień. — W przypadku maturzystó... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Copyright © 2006-2024 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.172 sek.Lubin 1.0