Czwartek, 22 sierpnia 2019 r.   Imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 74

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
KGHM: solidne wzrosty pomimo niesprzyjających warunków makroekonomicznych KGHM: solidne wzrosty ...
Kolejne rekordy w produkcji miedzi i wynikach finansowych odnotowała Grupa Kapitałowa KGHM Polska Miedź SA. W pierwszym półroczu tego roku... »Maraton wakacyjnych strachów w kinach Helios! Maraton wakacyjnych st...
Już w najbliższy piątek w kinach sieci Helios odbędzie się MARATON WAKACYJNYCH STRACHÓW z czterema, zupełnie różnymi, obliczami hor... »Ratownicy z KGHM Ratownicy z KGHM
W związku z licznymi pytaniami o ratowników z KGHM, którzy wspierają uwięzionych grotołazów w Jaskini Wielkiej Śnieżnej i dy... »Dolny Śląsk zagłębiem Ukraińców Dolny Śląsk zagłębiem ...
W 2018 roku w województwie dolnośląskim pracowało 48 006 obcokrajowców, dzisiaj ubezpieczonych w ZUS jest już 60 624 cudzoziem... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1968 Uzyskano pierwszy koncentrat miedzi w skali przemysłowej

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa trans spośród 16417 artykułów.

NIK o inwestycji KGHM w złoże Sierra Gorda. KGHM wydał oświadczenie.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

NIK o inwestycji KGHM w złoże Sierra Gorda. KGHM wydał oświadczenie.Najwyższa Izba Kontroli negatywnie oceniła zakup przez KGHM ”Polska Miedź SA” kanadyjskiej spółki Quadra kopalni miedzi Sierra Gorda w Chile. KGHM wydał oświadczenie spółki w sprawie opublikowanego raportu NIK dotyczącego inwestycji KGHM w Chile. Według NIK przeznaczenie na zakup i dofinansowanie spółki... »


Oferty pracy KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy KGHMMERCUS Logistyka sp. z o.o.Specjalista ds. Postępowań Przetargowych KGHM Polska Miedź S.A. O/Centralny Ośrodek Przetwarzania InformacjiMłodszy SPECJALISTA – Programista ABAP KGHM ZANAM S.A.Specjalista Konstruktor - Hydraulik KGHM Polska Miedź S.A. CentralaStarszy Specjalista KGHM Polska Miedź S.A. O/ZG "Polkowice-Sieroszowice"Maszynista u... »


Poszukiwany europejskim nakazem aresztowania zatrzymany
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Poszukiwany europejskim nakazem aresztowania zatrzymany Policjanci wydziału ruchu drogowego lubińskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej 30 – letniego mieszkańca powiatu lubińskiego, który rozmawiał przez telefon, kierując samochodem osobowym marki Renault. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnej bazie danych okazało się, że jest poszukiwany europejskim nakazem aresztowania za p... »


ZMIANY W PODATKACH DLA PRZEDSIĘBIORCÓW – CZY NA LEPSZE?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

ZMIANY W PODATKACH DLA PRZEDSIĘBIORCÓW – CZY NA LEPSZE?Od 1 września br. zaczną obowiązywać nowe regulacje podatkowe, do których będą musieli dostosować się przedsiębiorcy. Nowelizacja ustawy o VAT zakłada , m.in. białą listę podatników, a od 1 listopada obowiązkowy split payment. Ekspertka z kancelarii prawnej Ecovis Milczarek i Wspólnicy wyjaśnia, na jakie zmiany muszą przygotowa... »


Termin zgłaszania konkursowych wieńców tylko do piątku!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Termin zgłaszania konkursowych wieńców tylko do piątku!To już ostatni dzwonek, by złożyć zgłoszenie do Konkursu na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy Gminy Lubin. Termin mija w najbliższy piątek 16 sierpnia. Wieniec jest najważniejszym symbolem dożynek, symbolizującym plony, które rodzi ziemia i z których człowiek może korzystać. Wieniec jest także wyrazem dumy i radości z zebranych plon&o... »


5000 złotych stypendium dla zdolnej młodzieży ze wsi
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

5000 złotych stypendium dla zdolnej młodzieży ze wsiTo już ostatni moment na złożenie wniosku o stypendium pomostowe dla maturzystów oraz obecnych studentów pochodzących ze wsi oraz z ubogich rodzin. Termin upływa 14 sierpnia. Kiedyś „Stypendia pomostowe” były realizowane przez Agencję Nieruchomości Rolnych, a obecnie udziela ich Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości. W t... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 9 sierpnia 2019 r. SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH – 1 wolne miejsce, znajomość obsługi komputera, znajomość programów Word i Excel, dokładność, kreatywność, umiejętność pracy w grupie PRACOWNIK GOSPODARCZY &n... »


Pogoda sprzyja wypadkom przy pracy. ZUS radzi
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Pogoda sprzyja wypadkom przy pracy. ZUS radziWypadek przy pracy może zdarzyć się każdemu i na każdym stanowisku. Lato niestety temu sprzyja zwłaszcza w sezonie boomu budowniczo-remontowego. Niekiedy leczenie oraz powrót do zdrowia zabiera długie miesiące. Jeśli nie mamy ubezpieczenia wtedy możemy pozostać bez środków do życia. Dlatego warto sprawdzić legalność i formę swojego za... »


X Sesja Rady Gminy Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

X Sesja Rady Gminy LubinUstalenie wysokości dopłat do taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków – to jeden z tematów najbliższej sesji Rady Gminy Lubin. W porządku obrad znalazł się także m.in. projekt uchwały, na mocy którego od września mieszkańcy Gminy Lubin będą mogli korzystać z bezpłatnej komunikacji na linii P... »


Oferty pracy KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy KGHMKGHM ZANAM S.A.Ślusarz - praca w Legnicy KGHM ZANAM S.A.Spawacz - praca w Legnicy KGHM ZANAM S.A.Ślusarz-spawacz - praca w Legnicy MERCUS Logistyka sp. z o.o.Magazynier KGHM ZANAM S.A.Operator SMG pod ziemią (przodkowe SWS) KGHM ZANAM S.A.Operator SMG pod ziemią (obsługa ŁK) KGHM ZANAM S.A.Operator Urządzeń Technicznych - praca w Polkowicach ... »


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.151 sek.Lubin 1.0