Czwartek, 01 grudnia 2022 r.   Imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 17

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Nowe limity już od 1 grudnia Nowe limity już od 1 g...
Przez najbliższe 3 miesiące, licząc od grudnia 2022 r. będą obowiązywały nowe limity dorabiania dla emerytów i rencistów. Pracujący... »22-latek z Lubina kradł rowery. Został zatrzymany. Usłyszał także zarzut za kradzież rozbójniczą. 22-latek z Lubina krad...
Kryminalni z Lubina zatrzymali 22-latka, który podejrzany jest o kradzież kilku rowerów z terenu miasta, a także kradzież rozb&oacu... »Auto w rowie, kierowca w szpitalu. Auto w rowie, kierowca...
Lubińscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj na drodze relacji Jurcz-Zaborów. Kierujący ... »MIKOŁAJKOWY MARATON HORRORÓW MIKOŁAJKOWY MARATON HO...
Już 9 grudnia zagramy Mikołajkowy Maraton Horrorów z trzema przedpremierami, w tym najmocniejszym horrorem tego roku - TERRIFIER 2. MASAKR... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...04.1997 uruchomiono oficjalny serwis WWW miasta Lubina (ok. 200 stron w trzech językach)

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa wroclaw spośród 20770 artykułów.

PUE ZUS - Bezpłatne Szkolenia online
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 listopada 2022 — komentarze: brak komentarzy

PUE ZUS - Bezpłatne Szkolenia onlineOd 1 stycznia 2023 r. każdy, kto jest płatnikiem składek, ma ustawowy obowiązek posiadania profilu na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. PUE ZUS to duże ułatwienie, dlatego nie warto czekać na ostatnią chwilę. Wrocławski Oddział ZUS przygotował spotkania online dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej ... »


Przetarg na dokumentację dla przebudowy DK94 i DK36
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 października 2022 — komentarze: brak komentarzy

Przetarg na dokumentację dla przebudowy DK94 i DK36GDDKiA ogłosiła przetarg na opracowanie Studium techniczno–ekonomiczno–środowiskowego z elementami koncepcji programowej wraz z uzyskaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach (STEŚ-R) dla przebudowy dróg krajowych nr 94 i 36 na odcinku Wrocław - Lubin. Dwa warianty Dokumentacja STEŚ-R zostanie opracowana w dwóch... »


Centralne obchody Dnia Krajowej Administracji Skarbowej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Centralne obchody Dnia Krajowej Administracji Skarbowej 21 września 2022 r. we Wrocławiu odbyły się centralne obchody Dnia Krajowej Administracji Skarbowej (KAS). W wydarzeniu uczestniczyli m.in. minister finansów Magdalena Rzeczkowska, szef KAS Bartosz Zbaraszczuk oraz dyrektor generalny w Kancelarii Prezydenta RP Barbara Brodowska-Mączka. Pracowników i funkcjonariuszy KAS wyr&oa... »


Esperal - pozbądź się nałogu!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 sierpnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

Esperal - pozbądź się nałogu! Wszycie esperalu to jedna z popularnych metod leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to groźna choroba, która niesie opłakane skutki nie tylko dla osoby uzależnionej, ale i jej najbliższych. Wszywka alkoholowa, czyli chirurgicznie umieszczany podskórnie esperal jest często ostatnią deską ratunku na wyrwanie się ze szpon nałog... »


Jak nie zostać wakacyjnym przemytnikiem
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 czerwca 2022 — komentarze: brak komentarzy

Jak nie zostać wakacyjnym przemytnikiem Wracając z urlopu, zamiast do pracy możesz trafić do więzienia! lub dostać wysoką karę grzywny. Wystarczy, że zabierzesz ze sobą kawałek rafy koralowej lub muszlę chronionego gatunku. Pamiętaj! nie wszystkie towary można swobodnie przewozić. Uwaga, przemytnicy wykorzystują nieświadomych turystów jako swoich pośredników! Spraw... »


KAS i ZOLL ujawnili nielegalne wyroby tytoniowe na targowisku w Sieniawce
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 czerwca 2022 — komentarze: brak komentarzy

KAS i ZOLL ujawnili nielegalne wyroby tytoniowe na targowisku w Sieniawce Funkcjonariusze dolnośląskiej Służby Celno-Skarbowej oraz niemieckiej służby celnej (ZOLL) podczas czynności służbowych na terenie targowiska w Sieniawce wykryli 46 kg tytoniu oraz 167 tys. sztuk papierosów bez znaków akcyzy. Wartość zatrzymanych nielegalnych wyrobów tytoniowych oszacowano na prawie 160 tys. zł. Wsp&oacut... »


Szukasz mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu? Sprawdź nasz poradnik
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 kwietnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

Szukasz mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu? Sprawdź nasz poradnik Wrocław to miasto, do którego co roku przyjeżdża setki nowych mieszkańców. Wśród nich są przede wszystkim studenci oraz osoby szukające zatrudnienia. Wszyscy oni potrzebują miejsca do zamieszkania. Co warto wziąć pod uwagę wynajmując mieszkanie we Wrocławiu? Jak znaleźć lokal, który stanie się naszym domem na dłuże... »


Bezpłatne szkolenie dla klientów ZUS o tym jak wysyłać wnioski o 500+ i RKO
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 kwietnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

Bezpłatne szkolenie dla klientów ZUS o tym jak wysyłać wnioski o 500+ i RKOJak pobrać online zaświadczenie z ZUS? Jak składać elektroniczne wnioski o 500+, Rodzinny kapitał Opiekuńczy i dofinansowanie do żłobka?   Tego dowiesz się podczas bezpłatnego szkolenia online, na które zapraszamy 20 kwietnia (środa) o godz. 10.00. - W czasie spotkania online nasz ekspert opowie o najnowszych rozwiązaniach, któ... »


KAS wykryła nielegalne wyroby tytoniowe na targowisku w Sieniawce
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 kwietnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

KAS wykryła nielegalne wyroby tytoniowe na targowisku w Sieniawce Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej ze Zgorzelca podczas czynności służbowych na terenie targowiska w Sieniawce wykryli 15 kg tytoniu oraz 85 580 sztuk papierosów bez znaków akcyzy. Wartość zatrzymanych nielegalnych wyrobów tytoniowych oszacowano na 76 tys. zł.     Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowe... »


A w sobotę idziemy do szkoły!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 kwietnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

A w sobotę idziemy do szkoły!Zwiedzanie sal i laboratoriów, spotkania z nauczycielami oraz szczegóły rekrutacji – to tylko część naszych propozycji na Dzień Otwarty Akademickiego Liceum Politechniki Wrocławskiej. Zapraszamy wszystkich uczniów wraz z rodzicami w sobotę, 2 kwietnia, od godz. 9.00 do siedziby szkoły w budynku C-... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Copyright © 2006-2022 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.236 sek.Lubin 1.0