Poniedzialek, 02 pazdziernika 2023 r.   Imieniny: Teofila, Dionizego, Trofima
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 41

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
KGHM zaprasza seniorów na bezpłatne zajęcia gimnastyki rekreacyjnej KGHM zaprasza seniorów...
KGHM zaprasza seniorów na bezpłatne zajęcia gimnastyki rekreacyjnej z użyciem specjalistycznych hamaków oraz innych rekwizytó... »KGHM – Oferty pracy – Rekrutacja KGHM – Oferty pr...
KGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wy... »Złap Jesienną Aurę w Butelce: 4 najpiękniejszych perfum na jesień Złap Jesienną Aurę w B...
Jesień to pora roku, która kojarzy się z wieloma zapachami: od wilgotnej ziemi po świeże jabłka i korzenne przyprawy. Dlatego właśnie jesi... »Październik należy do Dolnego Śląska. Rusza Święto Województwa! Październik należy do ...
W sobotę 30 września po raz pierwszy na tory wyjechał pociąg z wizerunkiem świętej Jadwigi, patronki Dolnego Śląska. Tym samym symbolicznie rozpo... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...02-08.09.1999 Podpisanie z miastami Böblingen, Hof, powiatem Rhain-Lahn listów intencyjnych dotyczących przyszłego partnerstwa

Magazyn elubin.plTanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa wynagrodzenia spośród 21732 artykułów.

Coraz więcej emerytów i rencistów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

Coraz więcej emerytów i rencistówDziesięć lat temu było ich niecałe 5 mln, dzisiaj ponad 6 mln osób dostaje co miesiąc emeryturę z ZUS. Liczba osób, które zakończyły aktywność zawodową z roku na rok wzrasta. W 2013 roku było w Polsce 7 307 000 osób, które dostawały z ZUS rentę lub emeryturę. W tej liczbie emeryci stanowili 4 964 000 os... »


Dla kogo renta socjalna
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

Dla kogo renta socjalnaNa Dolnym Śląsku o miesiąc wypłacanych jest ponad 18 tys. rent. W całym kraju – prawie 300 tys. Od marca 2023 wysokość renty socjalnej wynosi 1588,44 zł brutto, czyli jest równa kwocie najniższej renty z tytułu całkowitej niezdolności do pracy. Renta socjalna jest wsparciem dla osób, które nie nabyły upraw... »


ZUS nie wypłaci renty gdy nie ma zaświadczenia ze szkoły
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 sierpnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

ZUS nie wypłaci renty gdy nie ma zaświadczenia ze szkołyUczniowie szkół ponadpodstawowych, którzy dostają rentę rodzinną po śmierci swojego rodzica, muszą pamiętać, by do końca września złożyć wniosek potwierdzający, że nadal się uczą. Jeśli zrobią to z opóźnieniem, czyli złożą dokumenty np. w październiku, to stracą rentę rodzinną za wrzesień. — W przypadku maturzystó... »


Nowe limity dla dorabiających
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 sierpnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Nowe limity dla dorabiającychJeśli nie masz jeszcze powszechnego wieku emerytalnego a już dostajesz emeryturę lub rentę z ZUS - musisz uważać  na limity dorabiania. Każdego roku we wrześniu niższy jest limit dorabiania dla emerytów i rencistów. Jest to efekt tego, że przeciętne miesięczne wynagrodzenie za II kwartał jest, co roku niższe niż w pierwszym kwart... »


Zaliczka na poczet zysków oraz jednorazowa nagroda dla pracowników KGHM Polska Miedź S.A.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 sierpnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Zaliczka na poczet zysków oraz jednorazowa nagroda dla pracowników KGHM Polska Miedź S.A.Dialog jest najważniejszy – zarząd KGHM podjął uchwałę w sprawie kwoty zaliczki dla załogi na poczet dodatkowej nagrody za I półrocze 2023 roku oraz dodatkowej jednorazowej nagrody za ten okres. To efekt spotkania i porozumienia ze związkami zawodowymi w ramach Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy. Zgodnie z porozumieniem i uchwałą zar... »


ZUS - Emeryt – właścicielem firmy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 sierpnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

ZUS - Emeryt – właścicielem firmyW ciągu ostatnich ośmiu lat liczba pracujących emerytów wzrosła w Polsce o ponad 40 proc. Wśród tego grona 57,5 proc. to pracujące na emeryturze panie. Najczęściej emeryci są na umowach o pracę, ale wielu z nich decyduje się na założenie własnej działalności.  W skali kraju na koniec grudnia 2022 roku aż 29 proc. pracujących emer... »


Mały ZUS plus jeszcze dłużej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 sierpnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Mały ZUS plus jeszcze dłużej12 miesięcy dodatkowych miesięcy dla przedsiębiorców korzystających z ulgi mały ZUS plus. Rozszerzenie jest jednorazowe i dotyczy tylko przedsiębiorców, którzy korzystali lub skorzystają z tej ulgi, choć raz w 2023 r.   Mały ZUS plus to możliwość opłacania nawet 4 razy niższych składek na ubezpieczenia społeczne niż... »


Od czerwca seniorzy dorobią więcej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 31 maja 2023 — komentarze: brak komentarzy

Od czerwca seniorzy dorobią więcejWielu emerytów i rencistów pomimo tego, że dostają pieniądze z ZUS - nadal pracuje. Na koniec ubiegłego roku w rejestrach ZUS było ponad 826 tys. osób, które pracowały pomimo przejścia na emeryturę. W tym 351 tys. to mężczyźni i 474 tys. - kobiety. Pracujący seniorzy, którzy nie osiągnęli jeszcze powszechnego... »


Zwolnienia i bezpłatne urlopy to droga do niższej emerytury.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 maja 2023 — komentarze: brak komentarzy

Zwolnienia i bezpłatne urlopy to droga do niższej emerytury.Chcesz mieć wysoką emeryturę – pracuj legalnie i długo. O wysokości wypłat, które będą wpływały co miesiąc na twoje bankowe konto gdy przejdziesz na emeryturę, decyduje kilka czynników. Najważniejsze jest jednak to ile zgromadziłeś na swoim indywidualnym koncie emerytalnym w ZUS, czyli ile składek i w jakiej wysokości tam wpłynę... »


Zdrowotne a chorobowe w czym tkwi różnica?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 kwietnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Zdrowotne a chorobowe w czym tkwi różnica?Ubezpieczenie chorobowe i zdrowotne - choć nazwy mogą sugerować podobieństwo, są to zupełnie różne ubezpieczenia. Dlatego w przypadku ubezpieczeń niewiedza może dużo kosztować. Te dwa pojęcia są często mylone a efekt jest taki, że w czasie choroby nie mamy prawa do płatnego zwolnienia lekarskiego.   W dużym uproszczeniu można powiedz... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.140 sek.Lubin 1.0