Niedziela, 03 grudnia 2023 r.   Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Lucjusza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 72

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Lubinianin stracił oszczędności na inwestycji w akcje koncernu paliwowego i gazowego Lubinianin stracił osz...
70-latek chcąc zainwestować pieniądze w akcje koncernu paliwowego i gazowego stracił 130 tysięcy złotych. Reklama szybkiego zysku dostępna była n... »Uroczyste ślubowanie w zimowej aurze. Uroczyste ślubowanie w...
Już w najbliższą niedzielę, 3 grudnia 2023 roku, mieszkańcy Lubania będą świadkami ostatniej w tym roku przysięgi wojskowej żołnierzy 16 Dolnoślą... »Barbórka 2023 w KGHM Barbórka 2023 w KGHM
Akademia wręczania odznaczeń najbardziej zasłużonym pracownikom rozpoczęła tegoroczne obchody Barbórki w KGHM. Podczas centralnej uroczyst... »Obwieszczenia o licytacjach (dolnośląskie) Obwieszczenia o licyta...
Licytacje opublikowane dnia: 30 listopada 2023   Kategoria: pozostałe ruchomości 1. Garaż metalowy wolnostojący, lokalizacja: PRZE... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Według danych z 31 grudnia 2010 miasto miało 74 045 mieszkańców.

Magazyn elubin.plTanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa wypadek spośród 21912 artykułów.

Bezpiecznie na terenie powiatu lubińskiego podczas policyjnych działań „Wszystkich Świętych 2023”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 listopada 2023 — komentarze: brak komentarzy

Bezpiecznie na terenie powiatu lubińskiego podczas policyjnych działań „Wszystkich Świętych 2023”Zakończyła się policyjna akcja „Wszystkich Świętych 2023". W działaniach na terenie powiatu lubińskiego jak co roku brali udział funkcjonariusze z lubińskiej komendy. Mundurowi czuwali nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby swoich najbliższych. Byli tam, gdzie ich obecność była najbardziej potrzebna. W ciągu trzydniowej akcji, t... »


W Zakładach Górniczych Lubin doszło do śmiertelnego wypadku pracownika
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

W Zakładach Górniczych Lubin doszło do śmiertelnego wypadku pracownika W Zakładach Górniczych Lubin doszło do śmiertelnego wypadku pracownika. W wyniku obniesionych obrażeń 43-letni pracownik - przodowy pola - zmarł w szpitalu. Powołana już została komisja do wyjaśnienia wszystkich okoliczności wypadku. Górnik był mieszkańcem Lubina, osierocił dwoje dzieci. Pracował z ZG Lubin od 2001 roku. ... »


Kolejni seniorzy nie dali się oszukać – akcje profilaktyczne przynoszą skutek
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 sierpnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Kolejni seniorzy nie dali się oszukać – akcje profilaktyczne przynoszą skutekPolicjanci z Lubina ostrzegają przed oszustwami „na policjanta” i "na córkę". Prowadzone akcje profilaktyczne przynoszą efekty. Funkcjonariusze otrzymują coraz więcej zgłoszeń od starszych osób, które wykazały się czujnością i nie dały się okraść. Tak było wczoraj na terenie miasta, kiedy kilku mieszkańców Lu... »


Próba oszustwa na policjanta… Przestępca czekał już pod domem na pieniądze
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 sierpnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Próba oszustwa na policjanta… Przestępca czekał już pod domem na pieniądzeDo małżeństwa z Lubina zadzwoniła oszustka podająca się za policjantkę, informując, że ich córka spowodowała wypadek ze skutkiem śmiertelnym. Na szczęście senior po dłuższej rozmowie zorientował się, że prawdopodobnie jest to oszustwo. Kiedy wyszedł przed dom, już czekał na pieniądze jeden z przestępców. Kiedy mężczyzna poinformował g... »


Czy możliwe jest dziedziczenie środków zgromadzonych w ZUS?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 sierpnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Czy możliwe jest dziedziczenie środków zgromadzonych w ZUS?Część składek emerytalnych można dziedziczyć. Dotyczy to składek przekazywanych do II filaru systemu emerytalnego, czyli na konto emerytalne w ramach Otwartych Funduszy Emerytalnych (OFE) oraz na tzw. subkonto w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). Natomiast środki zgromadzone na głównym koncie w ZUS nie podlegają dziedziczeniu. Z danyc... »


Policjanci z Lubina i Legnicy na autostradzie pomogli poszkodowanym w wypadku motocyklistom
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 lipca 2023 — komentarze: brak komentarzy

Policjanci z Lubina i Legnicy na autostradzie pomogli poszkodowanym w wypadku motocyklistomSierż. Krystian Winnik - przewodnik psa służbowego z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie i asp. szt. Zbigniew Morawski - funkcjonariusz Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy, znaleźli się w odpowiednim miejscu i czasie. Niemal w tym samym momencie każdy z nich „najechał” na wypadek, do którego doszło na autostrad... »


Groźny wypadek z udziałem pieszej. Policjanci apelują o ostrożność i czujność na drodze
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 lipca 2023 — komentarze: brak komentarzy

Groźny wypadek z udziałem pieszej. Policjanci apelują o ostrożność i czujność na drodzeDo groźnego wypadku doszło wczoraj po południu na skrzyżowaniu świetlnym u zbiegu al. Kaczyńskiego i Marii Skłodowskiej – Curie w Lubinie. 63-letni kierowca volkswagena busa potrącił na oznakowanym przejściu kobietę. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że piesza prawdopodobnie wtargnęła pod nadjeżd... »


Piesza, cyklista i kierująca pojazdem trafili do szpitala. Policjanci apelują o ostrożną jazdę
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 maja 2023 — komentarze: brak komentarzy

Piesza, cyklista i kierująca pojazdem trafili do szpitala. Policjanci apelują o ostrożną jazdęDo trzech wypadków doszło w miniony weekend na terenie powiatu lubińskiego. W jednym przypadku ucierpieli kierowcy, w drugim piesza, a w trzecim cyklista, który kierował skuterem, mając aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Policjanci apelują o ostrożność na drodze oraz rozwagę i rozsądek. Do pierwszego w... »


Chcą służyć Ojczyźnie – kolejni dolnośląscy ochotnicy założyli mundur żołnierza Wojska Polskiego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 maja 2023 — komentarze: brak komentarzy

Chcą służyć Ojczyźnie –  kolejni dolnośląscy ochotnicy założyli mundur żołnierza Wojska PolskiegoChęć sprawdzenia swoich możliwości, bycia gotowym na wypadek wojny, wyjścia ze swojej strefy komfortu – ich motywacje są rozmaite, ale łączy ich jedno: wszyscy chcą zostać żołnierzami 16. Dolnośląskiej Brygady Obrony Terytorialnej. W sobotę ponad pięćdziesięcioosobowa grupa ochotników z całego Dolnego Śląska rozpoczęła szkolenie podsta... »


Wyższe odszkodowania za wypadek przy pracy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 marca 2023 — komentarze: brak komentarzy

Wyższe odszkodowania za wypadek przy pracyOd 1 kwietnia będą obowiązywały nowe, wyższe kwoty. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu przysługiwać będzie 1269 zł. W 2022 roku była to kwota 1133 zł a w 2021 1033 zł (2020 - 984 zł). O odszkodowanie za wypadek przy pracy może wystąpić każda ubezpieczona osoba.   Za każdy procent stałego lub długotrwałego u... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.186 sek.Lubin 1.0