Środa, 23 kwietnia 2014 r.   Imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 64

UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Wiadomości z Lubina
25 punktów karnych za złamanie przepisów drogowych dla kierowcy z Polkowic - film 25 punktów karnych za ...
1000 zł grzywny i 25 punktów karnych otrzymał kierowca z Polkowic za wykrocznia, ktorych się dopuścił podczas jazdy. Policję zawiadomil za... »Egzamin w gimnazjum Egzamin w gimnazjum
Dzisiaj około 380 tys. uczniów III klas gimnazjów w całej Polsce przystąpiło do egzaminu, który ma sprawdzić ich wiedzę huma... »UPC zaoferuje darmowy dostęp do internetu i telewizję na urządzeniach przenośnych UPC zaoferuje darmowy ...
UPC rozpoczyna testy szybkiego internetu 500 Mb/s i darmowego Wi-Fi dla klientów. Operator pracuje również nad rozwiązaniem oferują... »Walczą o podatek miedziowy Walczą o podatek miedz...
Właśnie mija dwa lata od wprowadzenia podatku od niektórych kopalin, zwanym powszechnie podatkiem miedziowym. Kuriozum jest to, że ten po... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...lubińska drużnya piłki siatkowej mężczyzn - Inova Cuprum Lubin awansowała do II ligii?

Reklama
Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa wypadki spośród 10926 artykułów.

Nie kontrolujesz ciśnienia w oponach? Sprawdź, czym ryzykujesz
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 marca 2014 — komentarze: brak komentarzy

Nie kontrolujesz ciśnienia w oponach? Sprawdź, czym ryzykujeszJedną z głównych przyczyn wypadków drogowych spowodowanych złym stanem technicznym pojazdu jest niewłaściwy stan jego ogumienia. Duży wpływ na kondycję opon ma utrzymanie w nich optymalnego poziomu ciśnienia – zarówno za słabo, jak i za mocno napompowane opony poważnie zagrażają bezpieczeństwu ruchu na drodze. ... »


Co zmienia się od 1 stycznia 2014 roku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 stycznia 2014 — komentarze: brak komentarzy

Co zmienia się od 1 stycznia 2014 rokuOd 1 stycznia w górę pójdzie pensja minimalna, a zasiłki rodzinne otrzyma więcej osób. Z jednej strony wróci możliwość pełnego odpisu VAT od aut z kratką, ale wzrośnie akcyza na alkohol i tytoń. Młodzi uzyskają finansowe wsparcie z kasy państwa na zakup mieszkania w ramach MdM, ale zniknie możliwość uzyskania kre... »


Wypadkowy 13 - film, zdjęcia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 listopada 2013 — komentarze: brak komentarzy

Wypadkowy 13 - film, zdjęcia13 listopada niestety był pechowy dla niektórych uczestników ruchu. W tym dniu doszło do dwóch wypadków w krótkim odstępie czasowym. Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności na drogach.   Przed godziną 12.00 dyżurny lubińskiej policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym z udziałem dw&oacu... »


Uwaga wypadki. Drogi wyjazdowe z Lubina częściowo zablokowane
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 listopada 2013 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga wypadki. Drogi wyjazdowe z Lubina częściowo zablokowaneUwaga kierowcy, droga do Legnicy jest zablokowana z powodu zderzenia dwóch samochodów osobowych na ulicy Legnickiej w Lubinie, w poblizu salonów samochodowych. W wypadku na ulicy  Legnickiej uczestniczyło dwa samochody osobowe. Kierowcy osobówek zostali przewiezieni do szpitala. Na miejscu ruchem kieruje policja. ... »


Masz L4 i tak mogą cię zwolnić...
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 października 2013 — komentarze: brak komentarzy

Masz L4 i tak mogą cię zwolnić...W powszechnej świadomości ludzi utrwaliło się przekonanie, że chorego pracownika nie można zwolnić. To jednak nie do końca prawda. Przebywanie na zwolnieniu lekarskim nie zawsze chroni przed utratą pracy. Sprawdź, o jakie sytuacje chodzi. Pracownik, który przebywa na tzw. chorobowym jest z zasady chroniony przed wypowiedzeniem umowy o prac... »


Im więcej prewencji, tym mniej wypadków
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 października 2013 — komentarze: brak komentarzy

Im więcej prewencji, tym mniej wypadkówKwestie bezpieczeństwa pracy w polskim górnictwie omawiano w Lubinie podczas dwudniowego, wyjazdowego posiedzenia Rady Ochrony Pracy. 30 września członkowie rady zapoznali się z działalnością Jednostki Ratownictwa Górniczo - Hutniczego w KGHM, dzisiaj, 1 października, na plenarnym posiedzeniu omawiano przykłady i rezultaty działań pre... »


Odszkodowanie za wypadek na nierównym chodniku?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 września 2013 — komentarze: 1 komentarz

Odszkodowanie za wypadek na nierównym chodniku?Nierówne czy dziurawe drogi w polskich realiach to chleb powszedni. Taki stan jest z reguły przyczyną uszkodzeń samochodów, a nawet wypadków. Niestety wiele do życzenia pozostawiają również chodniki. Liczne wyboje i dziury można napotkać praktycznie wszędzie. Miły spacer może przekształcić się w spacer z przeszko... »


Nie uważasz na to? Grozi ci 500 zł mandatu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 marca 2013 — komentarze: 4 komentarze

Nie uważasz na to? Grozi ci 500 zł mandatuNa polskich ulicach codziennie toczy się walka kierowcy vs piesi, która jednych kosztuje nerwy a innych zdrowie lub życie. Wzajemna niechęć może prowadzić do tragedii - czy wina leży po obu stronach? Spór ten jest o tyle nietypowy, że zwykle obie strony wymieniają się rolami. Ci którzy spędzają za kierownicą długie godziny idą... »


Niesamowita Dominus Svantevitus
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 marca 2013 — komentarze: brak komentarzy

Niesamowita Dominus SvantevitusPercival Schuttenbach i Quo Vadis mają już za sobą 1/3 trasy Dominus Svantevitus 2013. Opinie są nadzwyczaj pozytywne - reakcje fanów zarówno podczas koncertów, jak i w komentarzach na YT i FB są niesamowicie entuzjastyczne. Trasa przynosi również sensacyjne, pozamuzyczne incydenty. Niczym w filmie Hitchcocka rozpoczęła ... »


Waloryzacja – podwyżka od 1 marca
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 lutego 2013 — komentarze: brak komentarzy

Waloryzacja – podwyżka od 1 marcaOd 1 marca wzrasta wysokość wszystkich świadczeń emerytalno-rentowych wypłacanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. W wyniku waloryzacji, wyższe emerytury i renty z legnickiego Oddziału ZUS dostanie blisko 147 tys. osób. Wskaźnik waloryzacji emerytur i rent w 2013 r. wynosi 104,0 % i dotyczy osób, którym świadczenia przyzn... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Copyright © 2006-2014 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.148 sek.Lubin 1.0