Niedziela, 25 luty 2024 r.   Imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 36

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Odpowiedzialnie i bezpiecznie – zarządzanie dopływami wód dołowych w KGHM Odpowiedzialnie i bezp...
Kopalnie miedzi KGHM od początku działania zmagają się z zagrożeniem wodnym i potrafią działać w warunkach takiego zagrożenia. Zmiany dopływ&oacu... »KAMIZELKA ODBLASKOWA NICZYM „PANCERZ” KAMIZELKA ODBLASKOWA N...
Codziennie policjanci podczas służby pełnionej w porze wieczorowo-nocnej zwracają uwagę na pieszych i rowerzystów, którzy poruszają... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawc... »Od marca emerytury i renty w górę Od marca emerytury i r...
W piątek 1 marca ruszy pierwsza transza wypłat zwaloryzowanych emerytur i rent. Coroczna waloryzacja przeprowadzana jest z urzędu, co oznacza, że... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...30.06.2000r Rozporządzeniem Rady Ministrów do Legnickiej Specjalnej Sterfy Ekonomicznej włączono nowy obszar lubiński obszar 27, 83 ha.

Magazyn elubin.plTanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa zagranica spośród 22131 artykułów.

Pamiętajmy o MDK-u...
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 czerwca 2021 — komentarze: 1 komentarz

Pamiętajmy o MDK-u...Pracownicy Młodzieżowego Domu Kultury (w likwidacji) w swoim liście pożegnalnym wyrażają nadzieję, że 50-letnia edukacyjna działalność placówki nie zostanie zapomniana i pozostanie w pamięci i sercu jej wychowanków i przyjaciół. https://mdk-lubin.pl/ Pamięć indywidualną o MDK-u (bez względu na naturalny proces zapominania) z... »


Efektywnie, ekologicznie i elastycznie. Skuteczna strategia KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 grudnia 2020 — komentarze: brak komentarzy

Efektywnie, ekologicznie i elastycznie. Skuteczna strategia KGHMStabilny poziom produkcji krajowej, znacząco większe moce przerobowe zakładu Sierra Gorda, inwestycje w proekologiczne rozwiązania i wzrost efektywności finansowania zewnętrznego to niektóre z kluczowych osiągnięć realizacji Strategii na lata 2019 – 2023.   Marcin Chludziński, Prezes Zarządu KGHM Polska Miedź S.A. podkreśla, że ... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 września 2020 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinGŁÓWNY KSIĘGOWY- 1 wolne miejsce, Wykszt. wyższe lub średnie kierunkowe (z zakresu rachunkowości, finansów, ekonomii), doświadczenie na stanowisku głównego księgowego lub samodzielnym stanowisku w dziale księgowości min. 3 lata, znajomość przepisów finansowo- księgowych oraz podatkowych, mile widziana znajomość obsługi p... »


Defilowska sentymentalna tradycja gitarowa…
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Defilowska sentymentalna tradycja gitarowa…Wydaje się, że Dolnośląska Fabryka Instrumentów Lutniczych (DFIL) to dziś wstydliwa historia Lubina i zapomniany rozdział w historii polskiej muzyki.   Lubińska fabryka funkcjonowała po II wojnie światowej przez kilkadziesiąt lat i na długo przed powstaniem KGHM-u była największym zakładem pracy w mieście. W tej jedynej w PRL-u fabr... »


Defilowska sentymentalna tradycja gitarowa…
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 lutego 2017 — komentarze: 1 komentarz

Defilowska sentymentalna tradycja gitarowa…Wydaje się, że Dolnośląska Fabryka Instrumentów Lutniczych (DFIL) to dziś wstydliwa historia Lubina i zapomniany rozdział w historii polskiej muzyki. Lubińska fabryka funkcjonowała po II wojnie światowej przez kilkadziesiąt lat i na długo przed powstaniem KGHM-u była największym zakładem pracy w mieście. W tej jedynej w PRL-u fabr... »


Najnowsze oferty pracy z PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 lipca 2016 — komentarze: brak komentarzy

Najnowsze oferty pracy z PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 29 lipca 2016 roku. RECEPCJONISTA- 2 wolne miejsca, wykszt. średnie lub wyższe kierunkowe, mile widziane doświadczenie, kursy, znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego, komunikatywność, odporność na stres, praca w Lubini... »


Najnowsze oferty pracy z PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 lipca 2016 — komentarze: brak komentarzy

Najnowsze oferty pracy z PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 22 lipca 2016 roku. ELEKTROMONTER – 1 wolne miejsce, średnie elektryczne, mile widziane świadectwo kwalifikacji         w  zakresie eksploatacji urządzeń z grupy 1 PAKOWACZKA / POMO... »


Defilowska (sentymentalna) tradycja gitarowa - w budowie...
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 czerwca 2014 — komentarze: 2 komentarze

Defilowska (sentymentalna) tradycja gitarowa - w budowie...Wydaje się, że Dolnośląska Fabryka Instrumentów Lutniczych (DFIL) to dziś wstydliwa historia Lubina i zapomniany rozdział w historii polskiej muzyki. Lubińska fabryka funkcjonowała po II wojnie światowej przez kilkadziesiąt lat i na długo przed powstaniem KGHM-u była największym zakładem pracy w mieście. W tej jedynej w PRL-u fabryce produku... »


Dziś już nikt - nawet niegdysiejsi euro-sceptycy - nie mają wątpliwości. Nasze pięć lat w Unii Europejskiej to sukces.
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 04 maja 2009 — komentarze: brak komentarzy

Dziś już nikt - nawet niegdysiejsi euro-sceptycy - nie mają wątpliwości. Nasze pięć lat w Unii Europejskiej to sukces.Zarówno dla Polski, która po latach antyszambrowania w przedpokojach demokracji wreszcie weszła tam, gdzie mentalnie zawsze była - do wspólnoty wolnych państw. Ale to również, a może przede wszystkim, sukces zwykłych ludzi. W sferze czysto materialnej - do Polski od pięciu lat płynie rzeka pieniędzy, które zm... »


KGHM: Zagraniczne złoża receptą na kryzys
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 kwietnia 2009 — komentarze: 2 komentarze

KGHM: Zagraniczne złoża receptą na kryzysJednym z najważniejszych działań, podejmowanych przez KGHM Polska Miedź w ramach przeciwdziałania kryzysowi i planowania rozwoju, jest pozyskanie złóż rud miedzi za granicą - ocenia prezes firmy, Mirosław Krutin.- Jest absolutnie konieczne, by pozyskać złoża na świecie - już nie po atrakcyjnej cenie, bo taka była 2-3 miesiące temu. Dziś mamy... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2
Copyright © 2006-2024 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.462 sek.Lubin 1.0