Niedziela, 29 stycznia 2023 r.   Imieniny: Franciszka, Zdzisława, Walerego
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 45

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Wpadł w ręce policjantów, gdy jechał na kradzionym rowerze. Oprócz tego miał wiele na sumieniu Wpadł w ręce policjant...
Patrol prewencji pełniąc służbę na ul. Bieszczadzkiej zauważył mężczyznę jadącego rowerem. Z uwagi na to, że funkcjonariusze wiedzieli, że 33-lat... »Helios prezentuje film „Pokusa” Helios prezentuje film...
Najnowsza produkcja w reżyserii Marii Sadowskiej to ekranizacja bestsellera Edyty Folwarskiej. Autorka jak nikt zna tajemnice polskiego establish... »Sportowe Ferie 2023 Sportowe Ferie 2023
Każdego roku staramy się przekonać najmłodszych mieszkańców Lubina, że zimą również można spędzić czas wolny aktywnie i przede wszy... »Startuje organizowany przez KGHM maraton programowania CuValley Hac 2023 Startuje organizowany ...
Zaczynamy – dziś startuje organizowany przez KGHM maraton programowania CuValley Hac 2023 Ponad 330 uczestników, ciekawe tematy i a... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...09.1999 I Nocny Turniej Piłkarski rozegrano przy sztucznym świetle, na murawie wewnątrz toru do jazdy szybkiej. Turniej skupił 80 graczy.

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa zagranica spośród 20936 artykułów.

Pamiętajmy o MDK-u...
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 czerwca 2021 — komentarze: 1 komentarz

Pamiętajmy o MDK-u...Pracownicy Młodzieżowego Domu Kultury (w likwidacji) w swoim liście pożegnalnym wyrażają nadzieję, że 50-letnia edukacyjna działalność placówki nie zostanie zapomniana i pozostanie w pamięci i sercu jej wychowanków i przyjaciół. https://mdk-lubin.pl/ Pamięć indywidualną o MDK-u (bez względu na naturalny proces zapominania) z... »


Efektywnie, ekologicznie i elastycznie. Skuteczna strategia KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 grudnia 2020 — komentarze: brak komentarzy

Efektywnie, ekologicznie i elastycznie. Skuteczna strategia KGHMStabilny poziom produkcji krajowej, znacząco większe moce przerobowe zakładu Sierra Gorda, inwestycje w proekologiczne rozwiązania i wzrost efektywności finansowania zewnętrznego to niektóre z kluczowych osiągnięć realizacji Strategii na lata 2019 – 2023.   Marcin Chludziński, Prezes Zarządu KGHM Polska Miedź S.A. podkreśla, że ... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 września 2020 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinGŁÓWNY KSIĘGOWY- 1 wolne miejsce, Wykszt. wyższe lub średnie kierunkowe (z zakresu rachunkowości, finansów, ekonomii), doświadczenie na stanowisku głównego księgowego lub samodzielnym stanowisku w dziale księgowości min. 3 lata, znajomość przepisów finansowo- księgowych oraz podatkowych, mile widziana znajomość obsługi p... »


Defilowska sentymentalna tradycja gitarowa…
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Defilowska sentymentalna tradycja gitarowa…Wydaje się, że Dolnośląska Fabryka Instrumentów Lutniczych (DFIL) to dziś wstydliwa historia Lubina i zapomniany rozdział w historii polskiej muzyki.   Lubińska fabryka funkcjonowała po II wojnie światowej przez kilkadziesiąt lat i na długo przed powstaniem KGHM-u była największym zakładem pracy w mieście. W tej jedynej w PRL-u fabr... »


Defilowska sentymentalna tradycja gitarowa…
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 lutego 2017 — komentarze: 1 komentarz

Defilowska sentymentalna tradycja gitarowa…Wydaje się, że Dolnośląska Fabryka Instrumentów Lutniczych (DFIL) to dziś wstydliwa historia Lubina i zapomniany rozdział w historii polskiej muzyki. Lubińska fabryka funkcjonowała po II wojnie światowej przez kilkadziesiąt lat i na długo przed powstaniem KGHM-u była największym zakładem pracy w mieście. W tej jedynej w PRL-u fabr... »


Najnowsze oferty pracy z PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 lipca 2016 — komentarze: brak komentarzy

Najnowsze oferty pracy z PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 29 lipca 2016 roku. RECEPCJONISTA- 2 wolne miejsca, wykszt. średnie lub wyższe kierunkowe, mile widziane doświadczenie, kursy, znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego, komunikatywność, odporność na stres, praca w Lubini... »


Najnowsze oferty pracy z PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 lipca 2016 — komentarze: brak komentarzy

Najnowsze oferty pracy z PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 22 lipca 2016 roku. ELEKTROMONTER – 1 wolne miejsce, średnie elektryczne, mile widziane świadectwo kwalifikacji         w  zakresie eksploatacji urządzeń z grupy 1 PAKOWACZKA / POMO... »


Defilowska (sentymentalna) tradycja gitarowa - w budowie...
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 czerwca 2014 — komentarze: 2 komentarze

Defilowska (sentymentalna) tradycja gitarowa - w budowie...Wydaje się, że Dolnośląska Fabryka Instrumentów Lutniczych (DFIL) to dziś wstydliwa historia Lubina i zapomniany rozdział w historii polskiej muzyki. Lubińska fabryka funkcjonowała po II wojnie światowej przez kilkadziesiąt lat i na długo przed powstaniem KGHM-u była największym zakładem pracy w mieście. W tej jedynej w PRL-u fabryce produku... »


Dziś już nikt - nawet niegdysiejsi euro-sceptycy - nie mają wątpliwości. Nasze pięć lat w Unii Europejskiej to sukces.
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 04 maja 2009 — komentarze: brak komentarzy

Dziś już nikt - nawet niegdysiejsi euro-sceptycy - nie mają wątpliwości. Nasze pięć lat w Unii Europejskiej to sukces.Zarówno dla Polski, która po latach antyszambrowania w przedpokojach demokracji wreszcie weszła tam, gdzie mentalnie zawsze była - do wspólnoty wolnych państw. Ale to również, a może przede wszystkim, sukces zwykłych ludzi. W sferze czysto materialnej - do Polski od pięciu lat płynie rzeka pieniędzy, które zm... »


KGHM: Zagraniczne złoża receptą na kryzys
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 kwietnia 2009 — komentarze: 2 komentarze

KGHM: Zagraniczne złoża receptą na kryzysJednym z najważniejszych działań, podejmowanych przez KGHM Polska Miedź w ramach przeciwdziałania kryzysowi i planowania rozwoju, jest pozyskanie złóż rud miedzi za granicą - ocenia prezes firmy, Mirosław Krutin.- Jest absolutnie konieczne, by pozyskać złoża na świecie - już nie po atrakcyjnej cenie, bo taka była 2-3 miesiące temu. Dziś mamy... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2
Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.414 sek.Lubin 1.0