Czwartek, 23 stycznia 2020 r.   Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 16

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Ślisko na drogach! Policjanci apelują o ostrożną jazdę Ślisko na drogach! Pol...
Lubińscy policjanci apelują o szczególną ostrożność i dostosowanie prędkości do warunków pogodowych. Obecna aura, a przede ... »Mały ZUS PLUS już od lutego Mały ZUS PLUS już od l...
Dzięki znacznemu podniesieniu progu rocznego przychodu więcej firm skorzysta z niższych składek na ubezpieczenia społeczne. 1 lutego wchodzą w ży... »Salezjański Kociołek Kultury Salezjański Kociołek K...
Parafia świętego Jana Bosko oraz wspólnota Wiara i Rozum zapraszają na 76 spotkanie w ramach cyklu Salezjański Kociołek Kultury, któ... »Posiedzenie Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego Posiedzenie Wojewódzki...
W dniu 21 stycznia 2020 r. w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu odbyło się posiedzenie Wojewódzkiego Zespołu Zarządzani... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...7.06.1990 Po pierwszych wolnych wyborach do samorządu Lubina prezydentem miasta zostaje Robert Raczyński a przewodniczącym rady miejskiej Paweł Niewodniczański

Magazyn elubin.pl

Gabinet Psychologiczny

polec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa zalew spośród 16978 artykułów.

Szukasz pracy – wyróżnij się z tłumu!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 lipca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Szukasz pracy – wyróżnij się z tłumu! Zdobycie nowej pracy nie musi być trudne. Rynek pracy daje dzisiaj ogromne możliwości zarówno osobom z doświadczeniem zawodowym, jak i młodym absolwentom zaczynającym dopiero swoją karierę. Warto jednak pamiętać, że współczesny pracodawca jest wybredny. Jeżeli zatem chcesz mieć szansę na dobrą pracę, zacznij wyróżniać się... »


Gitarowy Rekord Guinnessa. Szykujcie się
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Gitarowy Rekord Guinnessa. Szykujcie sięCzas stroić gitary. Gitarowy Rekord Guinnessa, zgodnie z tradycją,  już 1 maja we Wrocławiu kolejna próba pobicia Gitarowego Rekordu Guinnessa, który stał się już wizytówką Wrocławia w całej Europie i świecie. "W tym roku zagramy już po raz siedemnasty. Nasz rekord ustanowiony w ubiegłym roku, to 7411 (słownie: siedem tys... »


Oferty pracy KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy KGHMKGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wyzwań w międzynarodowym środowisku, w zespole doświadczonych specjalistów z branży wydobycia i przetwórstwa metali. Niezależnie od tego czy jesteś uczniem, studentem, absolwentem czy pracowni... »


Skazany na futbol. Filigranowy pomocnik w drodze na piłkarski szczyt
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Skazany na futbol. Filigranowy pomocnik w drodze na piłkarski szczytTrzecie i piąte miejsce w największym turnieju piłkarskim dla dzieci w Europie, trzy zaproszenia na zgrupowania najbardziej utalentowanych młodych polskich piłkarzy i gol w debiucie w narodowych barwach – dużo osiągnięć jak na dwunastolatka. Bohater tego tekstu nie zamierza jednak spoczywać na laurach. W drodze do realizacji marzeń na każdym ... »


Powstali „dzięki” władzom miasta, teraz startują w wyborach ze swoim programem wyborczym
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Powstali „dzięki” władzom miasta, teraz startują w wyborach ze swoim programem wyborczymStowarzyszenie Miasto dla Mieszkańców od początku swojego istnienia było spontanicznym oddolnym ruchem zwykłych mieszkańców Lubina, którzy sprzeciwili się stawianiu płotu i ingerencji w Park Leśny. Nieprzerwanie od ponad roku walczyło i walczy o Park, pisząc petycję do prezydenta, protestując i zwracając uwagę na problem ... »


Stanowisko Gminy w sprawie składowiska w Kłopotowie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Stanowisko Gminy w sprawie składowiska w KłopotowieGdy merytorycznych argumentów brak sięga się po populistyczne hasła i atakuje politycznych kontrkandydatów. Tak jest w przypadku jednego z kandydatów na wójta Gminy Lubin, który działa wytacza nie tylko w stronę politycznych adwersarzy, ale także pracowników Urzędu Gminy, bo to oni od kilku lat robią, co mo... »


Murem za III LO w Lubinie!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 lipca 2018 — komentarze: 1 komentarz

Murem za III LO w Lubinie!Odkąd pamiętam w budynku przy ulicy Konopnickiej w Lubinie swoje siedziby zawsze miały szkoły, które uchodziły w mieście za najlepsze. Takie zresztą były. Najpierw Szkoła Podstawowa nr 4, później, na skutek reformy w 1999 roku, Gimnazjum nr 4, któremu z czasem nadano imię Jana Pawła II. Marzeniem młodzieży było móc uczyć... »


I LO w Lubinie z drugim miejscem w Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

I LO w Lubinie z drugim miejscem w Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości Spośród 140 najlepszych szkół w Polsce, które wspierają rozwój kompetencji przyszłości, I LO w Lubinie zajęło drugie miejsce w rankingu Zwolnionych z Teorii i Rzeczpospolitej. Nagrodę dyrektorowi szkoły wręczy Anna Zalewska, Minister Edukacji Narodowej, podczas Wielkiego Finału olimpiady, który odbędzie się ... »


O SPOSOBACH ŚWIĘTOWANIA
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

O SPOSOBACH ŚWIĘTOWANIA     Śmiem przypuszczać, że jestem człowiekiem, czyli różnię się od zwierzątek umiejętnościami: mówienia, myślenia, pisania, świętowania etc. Wymyślam więc sobie coraz to nowe święta. Zastanawiam się nawet, czy przypadkiem nie urządzić sobie obchodów dnia pismaka zakończonych oczywiście pięknym festynem... »


Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” edycja 2018
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” edycja 20184 marca w Lubinie wzorem lat ubiegłych odbędzie się VI edycja wydarzenia o nazwie „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. W naszym mieście wydarzenie jest organizowane przez  Stowarzyszenie Sympatyków Zagłębia Lubin „Zagłębie Fanatyków” , a głównym współorganizatorem Starosta... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.210 sek.Lubin 1.0