Poniedzialek, 02 pazdziernika 2023 r.   Imieniny: Teofila, Dionizego, Trofima
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 38

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
KGHM zaprasza seniorów na bezpłatne zajęcia gimnastyki rekreacyjnej KGHM zaprasza seniorów...
KGHM zaprasza seniorów na bezpłatne zajęcia gimnastyki rekreacyjnej z użyciem specjalistycznych hamaków oraz innych rekwizytó... »KGHM – Oferty pracy – Rekrutacja KGHM – Oferty pr...
KGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wy... »Złap Jesienną Aurę w Butelce: 4 najpiękniejszych perfum na jesień Złap Jesienną Aurę w B...
Jesień to pora roku, która kojarzy się z wieloma zapachami: od wilgotnej ziemi po świeże jabłka i korzenne przyprawy. Dlatego właśnie jesi... »Październik należy do Dolnego Śląska. Rusza Święto Województwa! Październik należy do ...
W sobotę 30 września po raz pierwszy na tory wyjechał pociąg z wizerunkiem świętej Jadwigi, patronki Dolnego Śląska. Tym samym symbolicznie rozpo... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...31.08.1992 Uroczyste odsłonięcie pomnika ku czci ofiar demonstracji Solidarności w dziesiątą rocznicę tragicznych wydarzeń

Magazyn elubin.plTanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa zarzad spośród 21732 artykułów.

Zmiany w zasiłkach - bezpłatne webinarium ZUS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 czerwca 2023 — komentarze: brak komentarzy

Zmiany w zasiłkach - bezpłatne webinarium ZUSZmiany w Kodeksie Pracy i zasiłkach z ubezpieczenia chorobowego są tematem bezpłatnego webinarium. Spotkanie odbędzie się 20 czerwca 2023 r. (wtorek), godz. 9.00-12.00 Szkolenie organizowane jest przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział we Wrocławiu oraz Państwową Inspekcję Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy we Wrocławiu.   Podczas spotk... »


Program Wsparcia Rad Seniorów na Dolnym Śląsku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 lutego 2023 — komentarze: brak komentarzy

Program Wsparcia Rad Seniorów na Dolnym ŚląskuSamorząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił Program Wsparcia Rad Seniorów na Dolnym Śląsku. Wsparcie finansowe w ramach Programu jest przeznaczone dla gmin i powiatów z terenu województwa dolnośląskiego, przy których została powołana rada seniorów. Pula wsparcia, którą Samorząd Województwa prz... »


Planowanie produkcji nie musi być skomplikowane. Miej pełną kontrolę nad swoją firmą
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 stycznia 2022 — komentarze: brak komentarzy

Planowanie produkcji nie musi być skomplikowane. Miej pełną kontrolę nad swoją firmą  Szczegółowe planowanie produkcji w firmie zajmuje Ci długie godziny i masz już go dość? Nie przejmuj się, proces planistyczny jest niezwykle uciążliwy i jest problemem wielu przedsiębiorców. Jest czasochłonny, a mnogość zmiennych wprowadza chaos, przez co proces ustalania potrzeb materiałowych jest o wiele trudni... »


Gotowi do zimowego utrzymania dróg w sezonie 2021/2022
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 października 2021 — komentarze: brak komentarzy

Gotowi do zimowego utrzymania dróg w sezonie 2021/2022Kilka tysięcy osób będzie pracować w trakcie sezonu zimowego przy zwalczaniu śliskości i odśnieżaniu dróg krajowych, za które odpowiada GDDKiA. Do ich dyspozycji będzie około 2500 pojazdów, m.in. pługi, pługosolarki czy pługi wirnikowe, a także 292 magazyny soli.   Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autost... »


Konkurs fotograficzny “PROW 2014-2020 w obiektywie”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 lipca 2021 — komentarze: brak komentarzy

Konkurs fotograficzny “PROW 2014-2020 w obiektywie”Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym promującym dobre praktyki PROW 2014-2020 pn. „PROW 2014-2020 w obiektywie”. Konkurs organizowany jest w II kategoriach wiekowych, tj. dla osób w wieku 13-18 lat oraz powyżej 18 lat. Cele konkursu:1. Identyfikacja, gromadzenie i rozpowszechnianie przykładów operacji zrealizo... »


Wybory uzupełniające do Rady Gminy Rudna wyznaczone na 13 czerwca 2021 r.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 kwietnia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Rudna wyznaczone na 13 czerwca 2021 r.Decyzją Wojewody Dolnośląskiego  zmieniony został termin wyborów uzupełniających do rady Gminy Rudna. Mieszkańcy Kliszowa, Olszan i Radomiłowa mają wybrać swojego radnego dopiero 13 czerwca. Kolejne przesunięcia spowodowane są sytuacją epidemiczną w kraju i opinią Głównego Inspektora Sanitarnego. W związku nowym terminem głosow... »


Akcja promocyjna „Policzmy niską emisję”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Akcja promocyjna „Policzmy niską emisję”Chcąc zachęcić mieszkańców Gminy Lubin do udziału w badaniu ankietowym, na podstawie którego zostaną pozyskane dane dotyczące źródeł ogrzewania gospodarstw domowych, niezbędne do sporządzenia inwentaryzacji na potrzeby Gminnego Programu Niskoemisyjnego, wójt ogłosił akcję promocyjną. Może w niej wziąć udział każdy d... »


Oferty pracy KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 grudnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy KGHM„Energetyka” sp. z o.o.Specjalista ds. księgowości „Energetyka” sp. z o.o.Starszy specjalista ds. podatków i sprawozdawczości INOVA Spółka z o.o.Główny specjalista ds. podatków i rozliczenia kosztów KGHM ZANAM S.A.Specjalista ds. umów - praca w Polkowicach MERCUS Logistyka sp. z ... »


Górniczy sojusz po nowoczesność
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 lutego 2019 — komentarze: brak komentarzy

Górniczy sojusz po nowoczesnośćJastrzębska Spółka Węglowa, KGHM Polska Miedź oraz LW Bogdanka nawiązały współpracę. 26 lutego w Krakowie, podczas XXVIII Szkoły Eksploatacji Podziemnej, firmy podpisały list intencyjny, który zakłada ich współpracę przy wprowadzaniu do procesu produkcji najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i informatycznych. To p... »


Nabór wniosków na likwidację pieców węglowych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 kwietnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Nabór wniosków na likwidację pieców węglowychWójt Gminy Lubin ogłasza nabór wniosków na dotację w celu likwidacji wysokoemisyjnych pieców węglowych na terenie Gminy Lubin. Wnioski w tej sprawie będą przyjmowane od 7 maja do 31 lipca. Dotacja może być udzielona na dofinansowanie kosztów inwestycji obejmujących trwała zmianę systemu ogrzewania polegającą na l... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6
Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.351 sek.Lubin 1.0