Środa, 21 luty 2024 r.   Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 25

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
UWAGA NA FAŁSZYWE E-MAILE UWAGA NA FAŁSZYWE E-MA...
Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości informuje o kolejnej kampanii, która polega na rozsyłaniu przez cyberprzestępców w... »LSSE i Fundacja LSSE dbają o środowisko. W szkołach z regionu rusza akcja „Rośnij razem z nami” LSSE i Fundacja LSSE d...
W otoczeniu partnerskich szkół Dolnośląskiego Klastra Edukacyjnego, którego liderem jest Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, będ... »Konsultacje społeczne dotyczące terenów przy Hucie Miedzi „Głogów” Konsultacje społeczne ...
KGHM Polska Miedź S.A. oddział Huta Miedzi Głogów, w związku z rozpoczęciem procedury sporządzenie planu urządzenia lasu dla lasów ... »Repertuar Kina Muza w Lubinie (22.02.2024 – 29.02.2024) Repertuar Kina Muza w ...
    22.02 Czwartek 14:45, 17:00, 19:15 > Sami swoi. Początek > Pol / ds 15:00, 17:15, 19:30 > Priscilla > USA / ms &n... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...25.01.1947 Uruchomienie produkcji w Fabryce Mechanizmów Pianinowych - obecnie Dolnośląska Fabryka Instrumentów Lutniczych DEFIL

Magazyn elubin.plTanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa zlodzieje spośród 22123 artykułów.

Okradali obiekty handlowe – wpadli w ręce policji
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 stycznia 2010 — komentarze: brak komentarzy

Okradali obiekty handlowe – wpadli w ręce policjiLegniccy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, podejrzanych o liczne włamania do obiektów handlowych na terenie miasta. Sprawcy kradli głównie papierosy, elektronarzędzia oraz karty doładowujące do telefonów. Troje z zatrzymanych wpadło na gorącym uczynku. Teraz za włamania i kradzieże grozi im kara nawet do 10 lat pozba... »


Sklepowi złodzieje zatrzymani.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 października 2009 — komentarze: brak komentarzy

Sklepowi złodzieje zatrzymani.Do policyjnego aresztu trafiła 21 letnia kobieta i 50 letni mężczyzna. Oboje w jednym z pasaży handlowych w Legnicy dokonali kradzieży artykułów odzieżowych na łączną kwotę 274 zł. Złodzieje zatrzymani zostali przez pracowników ochrony sklepu. Skradziony towar odzyskano. W toku dalszych czynności przy zatrzymanych ujawniono inne a... »


Złodzieje zatrzymani w toalecie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 września 2009 — komentarze: brak komentarzy

Złodzieje zatrzymani w toalecieLegniccy policjanci zatrzymali po pościgu trzech młodych mężczyzn, podejrzanych o kradzież torby z laptopem, książkami i portfelem. Sprawcy wpadli na gorącym uczynku przestępstwa. Nie pomogła im nawet barykada w toalecie. Skradzione mienie wróciło do właścicielki, która wcześniej próbowała sama gonić sprawców. Poli... »


Skradzione telefony
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 września 2009 — komentarze: brak komentarzy

Skradzione telefonyPolkowiccy policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o kradzieże telefonów. Skradzione mienie odzyskano. Funkcjonariusze ustalili również paserów. Za kradzież i paserstwo grozi odpowiedzialność karna pozbawienia wolności do lat pięciu. 9 września 2009 roku, policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji ... »


Złodzieje bezkarnie okradają klientów giełdy
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 12 sierpnia 2009 — komentarze: 3 komentarze

Złodzieje bezkarnie okradają klientów giełdyLatem na lubińskiej giełdzie rośnie liczba kradzieży. Rekordziści stracili po 15-20 tys. zł. Na największe w południowo-zachodniej części Polski targowisko przyjeżdża co sobotę ok. 20 tysięcy ludzi.Co najmniej kilku z nich wraca bez pieniędzy. Mieszkaniec Wschowy w ostatnią sobotę stracił 1500 zł. - Zauważyłem, że chodzi za mną jeden facet - o... »


Plaga kradzieży tablic rejestracyjnych
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 04 sierpnia 2009 — komentarze: 1 komentarz

Plaga kradzieży tablic rejestracyjnychTo może spotkać każdego właściciela pojazdu. Złodzieje zazwyczaj okradają kilka zaparkowanych obok siebie aut. Ostatnio do takiej kradzieży doszło w miniony weekend na ulicy Pijarskiej w Jeleniej Górze. A brak tablicy rejestracyjnej może słono kosztować. Policja nakłada za to mandat - 200 zł. O połowę mniej wydasz na komplet nowych. ... »


Biegli … bo ukradli buty
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 maja 2009 — komentarze: brak komentarzy

Biegli … bo ukradli butyNawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyznom podejrzanym o kradzież butów ze sklepu obuwniczego. Policjanci po pościgu dogonili i zatrzymali sprawców. 6 maja 2009 r. patrol legnickiego oddziału prewencji zauważył na ul. Fabrycznej trzech młodych mężczyzn, którzy biegli chodnikiem trzymając w rękach pudełka kartono... »


Nocny rajd bandytów
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 22 kwietnia 2009 — komentarze: 1 komentarz

Nocny rajd bandytówWe wtorek ok. pierwszej w nocy w Piechowicach nieustaleni dotychczas sprawcy zniszczyli 15 samochodów.Urządzili sobie rajd po ulicy Kościuszki i przyległych uliczkach. W autach wybili szyby, a większość także okradli. Zginęły samochodowe radia i nadajniki CB-radia. Przestępcy zabrali jedynie bardziej wartościową elektronikę, starsze mode... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1
Copyright © 2006-2024 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.415 sek.Lubin 1.0