Czwartek, 01 grudnia 2022 r.   Imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 16

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Nowe limity już od 1 grudnia Nowe limity już od 1 g...
Przez najbliższe 3 miesiące, licząc od grudnia 2022 r. będą obowiązywały nowe limity dorabiania dla emerytów i rencistów. Pracujący... »22-latek z Lubina kradł rowery. Został zatrzymany. Usłyszał także zarzut za kradzież rozbójniczą. 22-latek z Lubina krad...
Kryminalni z Lubina zatrzymali 22-latka, który podejrzany jest o kradzież kilku rowerów z terenu miasta, a także kradzież rozb&oacu... »Auto w rowie, kierowca w szpitalu. Auto w rowie, kierowca...
Lubińscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj na drodze relacji Jurcz-Zaborów. Kierujący ... »MIKOŁAJKOWY MARATON HORRORÓW MIKOŁAJKOWY MARATON HO...
Już 9 grudnia zagramy Mikołajkowy Maraton Horrorów z trzema przedpremierami, w tym najmocniejszym horrorem tego roku - TERRIFIER 2. MASAKR... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...19.11.2002r. Prezydentem Miasta zostaje Robert Raczyński a Przewodniczącym Rady Miejskiej Paweł Niewodniczański

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa zlotoryja spośród 20770 artykułów.

Złotoryja inwestycyjnym eldorado? Firma Borgers Polska zatrudnia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 lutego 2016 — komentarze: brak komentarzy

Złotoryja inwestycyjnym eldorado? Firma Borgers Polska zatrudnia 141 zezwolenie na prowadzenie działalności na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wydane. Werner Borgers, szef koncernu Borgers AG odebrał w środę, 3 lutego br. dokument, na mocy którego w Złotoryi powstanie fabryka niemieckiego producenta tekstyliów dla branży automotive. W praktyce oznacza to początkowo 150 ... »


Gdzie bije serce Lubina?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 sierpnia 2011 — komentarze: 10 komentarzy

Gdzie bije serce Lubina?To rynek zazwyczaj jest punktem, gdzie grupują się ludzie, staje się miejscem, gdzie zaczyna bić serce miasta. Jednym z problemów Lubina jest brak centrum miasta. Nie brakuje centrum jako takiego, ale miejsca, które nazwalibyśmy sercem miasta. Nie potrafię rozumieć, jak można bezowocnie przez kilka lat, planować przebudowę obskurnego... »


Zabójcy Maćka Witkowskiego ze Złotoryi
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 28 lipca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Zabójcy Maćka Witkowskiego ze ZłotoryiSąd Apelacyjny we Wrocławiu, który rozpatrywał prośby o złagodzenie wyroku dla Michała Piwońskiego, Marka Andrzejewskiego i Mateusza Skrzypińskiego, nie miał wątpliwości, że współdziałali, mordując kolegę z Liceum Wojskowego w Złotoryi, siedemnastoletniego Maćka Witkowskiego. Za zdradę zakonu - tajnej organizacji, którą za... »


Niewinni, ale wyrzuceni na bruk
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 14 maja 2009 — komentarze: brak komentarzy

Niewinni, ale wyrzuceni na brukDwa ruchy koparki zrujnowały życie kilku rodzin i odsłoniły znieczulicę urzędników ze Złotoryi.Jeden z mieszkańców kamienicy w Złotoryi samowolnie próbował zlikwidować zagrzybienie w budynku i odsłonił zbyt głęboko fundament. Doprowadził do pęknięcia ścian i groźby zawalenia. Mieszkańców ewakuowano z domu na bruk lub... »


25 lat więzienia dla nastoletnich zabójców ze Złotoryi
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 13 marca 2009 — komentarze: brak komentarzy

25 lat więzienia dla nastoletnich zabójców ze Złotoryi Sąd Okręgowy w Legnicy wydał dziś wyrok w głośnym procesie trzech byłych uczniów Liceum Wojskowego w Złotoryi, którzy w 2007 roku z zimną krwią zamordowali kolegę z klasy.Mateusz S., Marek A. i Michał P. zostali skazani na 25 lat pozbawienia wolności. Sąd zastrzegł jednocześnie, że Michał P. będzie mógł się ubiegać o prze... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1
Copyright © 2006-2022 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.395 sek.Lubin 1.0