Poniedzialek, 25 września 2023 r.   Imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 28

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
KGHM – Oferty pracy – Rekrutacja KGHM – Oferty pr...
KGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wy... »Rekordowa liczba stypendiów sportowych od KGHM w ramach programu „Miedziane Rywalizacje” Rekordowa liczba stype...
KGHM zainaugurował nową edycję programu stypendialnego dla sportowców „Miedziane Rywalizacje”. Finansowe wsparcie otrzyma aż 3... »Jechał motocyklem bez liczników i wskaźników… Jechał motocyklem bez ...
Policjanci ruchu drogowego zatrzymali 47-latka, który kierował motocyklem mając niezalegalizowaną tablicę rejestracyjną. Okazało się r&oac... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawc... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...17-20.10.2002r. Odbył się XIX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Francuskiej

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa zloza spośród 21703 artykułów.

KGHM porozumiał się co do złoża w Kanadzie
Kategoria: WNP — Data dodania: 05 maja 2010 — komentarze: brak komentarzy

KGHM porozumiał się co do złoża w KanadzieKGHM Polska Miedź podpisał z Abacus Mining & Exploration Corporation umowę w sprawie wspólnej realizacji projektu górniczego miedzi i złota Afton - Ajax, położonego w Kanadzie. KGHM kupi 51 proc. udziałów we wspólnie tworzonej spółce joint - venture, za 37 mln USD oraz nabędzie prawo opcji na zakup dalszych 29... »


Amerykańskie złoże KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 maja 2010 — komentarze: brak komentarzy

Amerykańskie złoże KGHMPolski koncern miedziowy kupuje udziały w zagranicznym złożu miedzi - informują "Parkiet" i "Puls Biznesu". Szczegóły inwestycji KGHM ma zaprezentować na środowej konferencji prasowej. Z przecieków wynika, że spółką, w która zainwestował polski koncern jest notowana w Toronto Frontera Copper Corporation. Spółka t... »


KGHM ogłosi zakup kanadyjskiego złoża rudy miedzi
Kategoria: WNP — Data dodania: 19 kwietnia 2010 — komentarze: 2 komentarze

KGHM ogłosi zakup kanadyjskiego złoża rudy miedziWszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie KGHM ogłosi oczekiwany od dawna zakup zagranicznego złoża rudy miedzi, zapowiada "Parkiet". Wprawdzie prezes Polskiej Miedzi Herbert Wirth nie chce jeszcze ujawniać szczegółów, to jednak wiadomo, że chodzi o kupno udziałów w złożu w Kanadzie oraz pakietu mniejszościowego akcji k... »


KGHM bliski porozumienia ws. przejęcia zagranicznego złoża
Kategoria: WNP — Data dodania: 01 marca 2010 — komentarze: brak komentarzy

KGHM bliski porozumienia ws. przejęcia zagranicznego złożaKGHM jest blisko porozumienia w sprawie przejęcia zagranicznego złoża. Jeśli do akwizycji dojdzie w tym roku, w ciągu 2-3 lat zostałoby uruchomione wydobycie - powiedział przed konferencją Herbert Wirth, prezes KGHM. "Porozumienie jest blisko. Jest to na dobrej drodze. Jeśli się dogadamy w tym roku, w przeciągu dwóch trzech lat mogłoby zost... »


KGHM: bez podwyżek i bez złoża
Kategoria: WNP — Data dodania: 03 grudnia 2009 — komentarze: brak komentarzy

KGHM: bez podwyżek i bez złożaHerbert Wirth, prezes KGHM Polska Miedź, deklaruje, że nie zgodzi się na podwyżki płac dla załogi w tym roku, o co walczą związkowcy - czytamy w "Parkiecie". Dziennik pisze również, że KGHM nie dotrzyma obietnicy i dopiero w przyszłym roku uzyska dostęp do zagranicznego złoża - najprawdopodobniej w USA. Spółka rozważa też zwiększeni... »


Polska Miedź: Przełom w eksploatacji złóż cienkich
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 września 2009 — komentarze: brak komentarzy

Polska Miedź: Przełom w eksploatacji złóż cienkichBlisko 40 mln złotych z unijnych funduszy otrzyma KGHM. Projekt dotyczący opracowania technologii mechanicznego urabiania skał w kopalniach Polskiej Miedzi znalazł się wśród 206 rekomendowanych do dofinansowania przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Spółka otrzyma dofinansowanie w wysokości ponad 39 mln zł z Programu ... »


KGHM bada złoża miedzi pod Bolesławcem
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 06 czerwca 2009 — komentarze: 1 komentarz

KGHM bada złoża miedzi pod BolesławcemPrędzej czy później znów ruszą tu kopalnie. KGHM wystąpiło do Ministerstwa Środowiska o koncesję na rozpoznanie złóż w tzw. starym zagłębiu miedziowym. W kręgu zainteresowania lubińskiego koncernu są dwa obszary. Pierwszy - Wartowice - ciągnie się od rogatek Bolesławca po Raciborowice Górne i sąsiaduje z eksploatowa... »


KGHM: Zagraniczne złoża receptą na kryzys
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 kwietnia 2009 — komentarze: 2 komentarze

KGHM: Zagraniczne złoża receptą na kryzysJednym z najważniejszych działań, podejmowanych przez KGHM Polska Miedź w ramach przeciwdziałania kryzysowi i planowania rozwoju, jest pozyskanie złóż rud miedzi za granicą - ocenia prezes firmy, Mirosław Krutin.- Jest absolutnie konieczne, by pozyskać złoża na świecie - już nie po atrakcyjnej cenie, bo taka była 2-3 miesiące temu. Dziś mamy... »


KGHM rusza na podbój świata
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 03 marca 2009 — komentarze: 2 komentarze

KGHM rusza na podbój świataPrezes Mirosław Krutin ujawnił we wtorek, że Polska Miedź zamierza - być może jeszcze w tym roku - kupić atrakcyjne złoże górnicze za granicą. Inwestycja ma być sfinansowana z ubiegłorocznego zysku, dlatego firma nie zaproponuje akcjonariuszom wypłaty dywidendy. W przyszłości KGHM liczy się z koniecznością zaciągnięcia kredytu, by konty... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1
Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.520 sek.Lubin 1.0