Niedziela, 29 stycznia 2023 r.   Imieniny: Franciszka, Zdzisława, Walerego
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 39

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Wpadł w ręce policjantów, gdy jechał na kradzionym rowerze. Oprócz tego miał wiele na sumieniu Wpadł w ręce policjant...
Patrol prewencji pełniąc służbę na ul. Bieszczadzkiej zauważył mężczyznę jadącego rowerem. Z uwagi na to, że funkcjonariusze wiedzieli, że 33-lat... »Helios prezentuje film „Pokusa” Helios prezentuje film...
Najnowsza produkcja w reżyserii Marii Sadowskiej to ekranizacja bestsellera Edyty Folwarskiej. Autorka jak nikt zna tajemnice polskiego establish... »Sportowe Ferie 2023 Sportowe Ferie 2023
Każdego roku staramy się przekonać najmłodszych mieszkańców Lubina, że zimą również można spędzić czas wolny aktywnie i przede wszy... »Startuje organizowany przez KGHM maraton programowania CuValley Hac 2023 Startuje organizowany ...
Zaczynamy – dziś startuje organizowany przez KGHM maraton programowania CuValley Hac 2023 Ponad 330 uczestników, ciekawe tematy i a... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...7.06.1990 Po pierwszych wolnych wyborach do samorządu Lubina prezydentem miasta zostaje Robert Raczyński a przewodniczącym rady miejskiej Paweł Niewodniczański

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa zloza spośród 20936 artykułów.

KGHM porozumiał się co do złoża w Kanadzie
Kategoria: WNP — Data dodania: 05 maja 2010 — komentarze: brak komentarzy

KGHM porozumiał się co do złoża w KanadzieKGHM Polska Miedź podpisał z Abacus Mining & Exploration Corporation umowę w sprawie wspólnej realizacji projektu górniczego miedzi i złota Afton - Ajax, położonego w Kanadzie. KGHM kupi 51 proc. udziałów we wspólnie tworzonej spółce joint - venture, za 37 mln USD oraz nabędzie prawo opcji na zakup dalszych 29... »


Amerykańskie złoże KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 maja 2010 — komentarze: brak komentarzy

Amerykańskie złoże KGHMPolski koncern miedziowy kupuje udziały w zagranicznym złożu miedzi - informują "Parkiet" i "Puls Biznesu". Szczegóły inwestycji KGHM ma zaprezentować na środowej konferencji prasowej. Z przecieków wynika, że spółką, w która zainwestował polski koncern jest notowana w Toronto Frontera Copper Corporation. Spółka t... »


KGHM ogłosi zakup kanadyjskiego złoża rudy miedzi
Kategoria: WNP — Data dodania: 19 kwietnia 2010 — komentarze: 2 komentarze

KGHM ogłosi zakup kanadyjskiego złoża rudy miedziWszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie KGHM ogłosi oczekiwany od dawna zakup zagranicznego złoża rudy miedzi, zapowiada "Parkiet". Wprawdzie prezes Polskiej Miedzi Herbert Wirth nie chce jeszcze ujawniać szczegółów, to jednak wiadomo, że chodzi o kupno udziałów w złożu w Kanadzie oraz pakietu mniejszościowego akcji k... »


KGHM bliski porozumienia ws. przejęcia zagranicznego złoża
Kategoria: WNP — Data dodania: 01 marca 2010 — komentarze: brak komentarzy

KGHM bliski porozumienia ws. przejęcia zagranicznego złożaKGHM jest blisko porozumienia w sprawie przejęcia zagranicznego złoża. Jeśli do akwizycji dojdzie w tym roku, w ciągu 2-3 lat zostałoby uruchomione wydobycie - powiedział przed konferencją Herbert Wirth, prezes KGHM. "Porozumienie jest blisko. Jest to na dobrej drodze. Jeśli się dogadamy w tym roku, w przeciągu dwóch trzech lat mogłoby zost... »


KGHM: bez podwyżek i bez złoża
Kategoria: WNP — Data dodania: 03 grudnia 2009 — komentarze: brak komentarzy

KGHM: bez podwyżek i bez złożaHerbert Wirth, prezes KGHM Polska Miedź, deklaruje, że nie zgodzi się na podwyżki płac dla załogi w tym roku, o co walczą związkowcy - czytamy w "Parkiecie". Dziennik pisze również, że KGHM nie dotrzyma obietnicy i dopiero w przyszłym roku uzyska dostęp do zagranicznego złoża - najprawdopodobniej w USA. Spółka rozważa też zwiększeni... »


Polska Miedź: Przełom w eksploatacji złóż cienkich
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 września 2009 — komentarze: brak komentarzy

Polska Miedź: Przełom w eksploatacji złóż cienkichBlisko 40 mln złotych z unijnych funduszy otrzyma KGHM. Projekt dotyczący opracowania technologii mechanicznego urabiania skał w kopalniach Polskiej Miedzi znalazł się wśród 206 rekomendowanych do dofinansowania przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Spółka otrzyma dofinansowanie w wysokości ponad 39 mln zł z Programu ... »


KGHM bada złoża miedzi pod Bolesławcem
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 06 czerwca 2009 — komentarze: 1 komentarz

KGHM bada złoża miedzi pod BolesławcemPrędzej czy później znów ruszą tu kopalnie. KGHM wystąpiło do Ministerstwa Środowiska o koncesję na rozpoznanie złóż w tzw. starym zagłębiu miedziowym. W kręgu zainteresowania lubińskiego koncernu są dwa obszary. Pierwszy - Wartowice - ciągnie się od rogatek Bolesławca po Raciborowice Górne i sąsiaduje z eksploatowa... »


KGHM: Zagraniczne złoża receptą na kryzys
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 kwietnia 2009 — komentarze: 2 komentarze

KGHM: Zagraniczne złoża receptą na kryzysJednym z najważniejszych działań, podejmowanych przez KGHM Polska Miedź w ramach przeciwdziałania kryzysowi i planowania rozwoju, jest pozyskanie złóż rud miedzi za granicą - ocenia prezes firmy, Mirosław Krutin.- Jest absolutnie konieczne, by pozyskać złoża na świecie - już nie po atrakcyjnej cenie, bo taka była 2-3 miesiące temu. Dziś mamy... »


KGHM rusza na podbój świata
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 03 marca 2009 — komentarze: 2 komentarze

KGHM rusza na podbój świataPrezes Mirosław Krutin ujawnił we wtorek, że Polska Miedź zamierza - być może jeszcze w tym roku - kupić atrakcyjne złoże górnicze za granicą. Inwestycja ma być sfinansowana z ubiegłorocznego zysku, dlatego firma nie zaproponuje akcjonariuszom wypłaty dywidendy. W przyszłości KGHM liczy się z koniecznością zaciągnięcia kredytu, by konty... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1
Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.517 sek.Lubin 1.0