Poniedzialek, 02 pazdziernika 2023 r.   Imieniny: Teofila, Dionizego, Trofima
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 41

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
KGHM zaprasza seniorów na bezpłatne zajęcia gimnastyki rekreacyjnej KGHM zaprasza seniorów...
KGHM zaprasza seniorów na bezpłatne zajęcia gimnastyki rekreacyjnej z użyciem specjalistycznych hamaków oraz innych rekwizytó... »KGHM – Oferty pracy – Rekrutacja KGHM – Oferty pr...
KGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wy... »Złap Jesienną Aurę w Butelce: 4 najpiękniejszych perfum na jesień Złap Jesienną Aurę w B...
Jesień to pora roku, która kojarzy się z wieloma zapachami: od wilgotnej ziemi po świeże jabłka i korzenne przyprawy. Dlatego właśnie jesi... »Październik należy do Dolnego Śląska. Rusza Święto Województwa! Październik należy do ...
W sobotę 30 września po raz pierwszy na tory wyjechał pociąg z wizerunkiem świętej Jadwigi, patronki Dolnego Śląska. Tym samym symbolicznie rozpo... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.10.2002r. Powstała pierwsza szkoła wyższa – Uczelnia Zawodowa Zagłębia Miedziowego

Magazyn elubin.plTanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa zwiazkowcy spośród 21732 artykułów.

Tesco rzuca 50 zł brutto podwyżek płac. Pracownicy: „To dodatek na waciki!”, związkowcy grożą protestami
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Tesco rzuca 50 zł brutto podwyżek płac. Pracownicy: „To dodatek na waciki!”, związkowcy grożą protestamiTesco zaproponowało „podwyżkę” w kwocie 50 zł brutto na etat pracowniczy. Jest to jawna kpina mówią pracownicy! Pracownicy tej sieci handlowej już nazwali tę jakże hojną ofertę spółki „dodatkiem na waciki” i ochłapami.   Już dziś sygnatariusze przesyłanego Państwu oświadczenia rozpoczną... »


Związkowcy z KGHM chcą prześwietlenia Abcusa
Kategoria: WNP — Data dodania: 01 lipca 2010 — komentarze: brak komentarzy

Związkowcy z KGHM chcą prześwietlenia AbcusaZwiązkowcy z KGHM chcą szczegółowych informacji w sprawie kanadyjskiej spółki Abcus z którą KGHM nawiązał szeroką współpracę. - Chcemy dokładnych wyjaśnień, dlaczego KGHM wchodzi w ten interes. Spodziewana roczna produkcja na poziomie 50 tys. ton to zaledwie około 10 proc. naszej produkcji. Chcielibyśmy się dokładnie do... »


Zarząd KGHM o żądaniach związkowców
Kategoria: WNP — Data dodania: 29 czerwca 2010 — komentarze: brak komentarzy

Zarząd KGHM o żądaniach związkowcówSzefowie miedziowego potentata odmawiają spełnienia związkowych żądań dotyczących gwarancji zatrudnienia. Oto jak argumentują spełnienie pracowniczych postulatów. Postulat przewidujący podpisanie „pakietu pracowniczego", wszedłby w życie w przypadku utraty kontroli Skarbu Państwa nad spółką. Związkowcy chcieliby aby przez 10 la... »


Związkowcy z KGHM: przyglądamy się Abacusowi
Kategoria: WNP — Data dodania: 28 czerwca 2010 — komentarze: brak komentarzy

Związkowcy z KGHM: przyglądamy się AbacusowiAkcjonariusze kanadyjskiej spółki Abacus Mining & Exploration Corporation zaakceptowali warunki transakcji z KGHM Polska Miedź dotyczące wspólnej realizacji projektu górniczego miedzi i złota Afton-Ajax, położonego w Kanadzie. Tymczasem współpracę wciąż kontestują związki zawodowe miedziowego potentata. - Uważamy, ż... »


Prezes KGHM twardo odpiera żądania związkowców
Kategoria: WNP — Data dodania: 28 czerwca 2010 — komentarze: 5 komentarzy

Prezes KGHM twardo odpiera żądania związkowcówNie zamierzamy spełniać żądań związkowców dotyczących gwarancji wieloletniego zatrudnienia, bo są po prostu nieetyczne - mówi Herbert Wirth, prezes KGHM, cytowany przez wrocławską "Gazetę Wyborczą". Przypomnijmy, że w KGHM narasta irytacja związków zawodowych. Działacze domagają się gwarancji zatrudnienia na 20 lat i podwyżki ... »


Związkowcy w KGHM planują referendum strajkowe w Polkowicach-Sieroszowicach
Kategoria: WNP — Data dodania: 22 czerwca 2010 — komentarze: brak komentarzy

Związkowcy w KGHM planują referendum strajkowe w Polkowicach-SieroszowicachZwiązek Zawodowy Pracowników Przemysłu Miedziowego oraz Solidarność, związki działające w spółce KGHM, organizują referenda strajkowe w oddziale Polkowice-Sieroszowice w dniach 28 czerwca - 2 lipca. W miarę podpisywania przez Solidarność protokołów rozbieżności w kolejnych oddziałach, planowane są kolejne referenda. "Uznaliśmy... »


KGHM podpisał ze związkowcami protokół rozbieżności
Kategoria: WNP — Data dodania: 16 czerwca 2010 — komentarze: brak komentarzy

KGHM podpisał ze związkowcami protokół rozbieżnościPodpisaniem protokołu rozbieżności zakończyło się 15 czerwca kolejne spotkanie w ramach sporu zbiorowego pomiędzy Zarządem KGHM, a Związkiem Zawodowym Pracowników Przemysłu Miedziowego. "Czterech z sześciu postulatów zgłoszonych przez organizację związkową, zgodnie z ustawą, nie można rozpatrywać w ramach sporu zbiorowego" - informuj... »


Związkom z KGHM nie podoba się planowane wejście spółki do Tauronu
Kategoria: WNP — Data dodania: 25 maja 2010 — komentarze: 1 komentarz

Związkom z KGHM nie podoba się planowane wejście spółki do TauronuMiedziowy potentat chce uczestniczyć w ofercie publicznej grupy energetycznej Tauron. Budzi to wątpliwości związkowców.- Spółka powinna się angażować w swój główny biznes jakim jest wydobycie rud i produkcja miedzi. Energetyka to coś na czym się spółka nie zna - uważa poseł lewicy, od lat związany z KGHM Ryszard Z... »


Związkowcy KGHM krytykują inwestycję spółki w Kanadzie
Kategoria: WNP — Data dodania: 07 maja 2010 — komentarze: 2 komentarze

Związkowcy KGHM krytykują inwestycję spółki w Kanadzie- Dla mnie ta inwestycja jest całkowicie niezrozumiała, no chyba że zarząd chciał pokazać, że coś robi - mówi Ryszard Zbrzyzny, poseł lewicy od lat związany z KGHM. Jak poinformowała spółka KGHM uruchomi produkcję miedzi i złota w pobliżu miasta Kamloops w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. Miedziowa spółka podpisała umowę inwes... »


Tłuste pensje związkowców KGHM
Kategoria: WNP — Data dodania: 01 kwietnia 2010 — komentarze: 1 komentarz

Tłuste pensje związkowców KGHMTrzech liderów związkowych w KGHM zarobiło w 2009 roku ponad 700 tys. zł - wylicza „Gazeta Wyborcza". Rekordzista zainkasował ponad 280 tys. zł. Dziennik powołuje się na roczny raport za 2009 r., w którym opublikowane zostały zarobki dziewięciu członków rady nadzorczej, w tym trzech pochodzących z wyboru załogi. Według t... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5
Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.351 sek.Lubin 1.0