Poniedzialek, 27 maja 2019 r.   Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 73

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
VII REGIONALNY KONKURS WOKALNY DZIECI I MŁODZIEŻY „ŚPIEWOWISKO II” VII REGIONALNY KONKURS...
25.05.2019r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie odbył się VII REGIONALNY KONKURS WOKALNY DZIECI I MŁODZIEŻY „ŚPIEWOWISKO II” ... »Żółty pył na samochodach. Skąd się bierze… Żółty pył na samochoda...
Żółty pył na samochodach? Od kliku dni kierowcy widzą co rano żółtą maź lub pył, który pokrywa karoserię ich aut. Nie jest t... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 24 maja 2019 r.  KIEROWCA... »Helios Lubin - Maraton Matrix Helios Lubin - Maraton...
31 maja kina Helios zapraszają na wyjątkową ucztę filmową. Świętuj z Nocnymi Maratonami Filmowymi 20. rocznicę pojawienia się na srebrnym ekranie... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Miasto leży na Wysoczyźnie Lubińskiej, nad rzeką Zimnicą.

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa zwolnienia spośród 16099 artykułów.

Jesteś na zwolnieniu? ZUS cię skontroluje
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 31 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Jesteś na zwolnieniu? ZUS cię skontrolujePrawie milion siedemset tysięcy złotych wróciło na konta ZUS na Dolnym Śląsku po kontroli zwolnień lekarskich w 2018 roku. Pacjenci byli kontrolowani zarówno przez lekarzy orzeczników jak i inspektorów ZUS, którzy sprawdzali, w jaki sposób wykorzystują swoje zwolnienie.   W wyniku kontroli do ZUS wr&... »


Rusza mały ZUS . Przedsiębiorcy zapłacą mniej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 grudnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Rusza mały ZUS . Przedsiębiorcy zapłacą mniejOd 1 stycznia 2019 r. przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z nowej ulgi, tzw. „małego ZUS”. Osoby, które prowadzą działalność na niewielką skalę, będą mogły opłacać składki na ubezpieczenia społeczne w niższej wysokości. To propozycja dla tych, którzy prowadzili działalność gospodarczą w poprzednim roku przez co najmniej 6... »


Lubin. Finał rodzinnej tragedii
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 grudnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Finał rodzinnej tragediiLubin. Kara dożywotniego pozbawienia wolności dla kobiety, która dokonała zabójstwa dwóch małoletnich córek. Takiej kary domagał się dla oskarżonej prokurator.   Zakończył się proces przed Sądem Okręgowym w Legnicy przeciwko Natalii W., którą Prokuratura Rejonowa w Lubinie oskarżyła o to, że: w dniu 23 styc... »


Polska jedną strefą inwestycyjną – Nowe formy wsparcia polskich i zagranicznych inwestorów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 grudnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Polska jedną strefą inwestycyjną – Nowe formy wsparcia polskich i zagranicznych inwestorów– Uchwalona w maju br. Ustawa o wspieraniu nowych inwestycji ma szansę pobudzić innowacyjność firm i zachęcić krajowych i zagranicznych inwestorów do inwestowania w Polsce. Obszar, na którym firmy mogą uzyskać ulgi podatkowe, objął blisko 100% terenów inwestycyjnych w Polsce. To zasadnicza zmiana w stosunku do poprzednich... »


ZUS uruchamia specjalną infolinię dla personelu medycznego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 listopada 2018 — komentarze: brak komentarzy

ZUS uruchamia specjalną infolinię dla personelu medycznegoWprawdzie już prawie 60 proc. zaświadczeń jest wystawiana w naszym regionie online, ale ponieważ lekarze mają niewiele czasu na uzyskanie pomocy specjalisty Zakładu w założeniu konta, ściągnięciu bezpłatnego podpisu oraz instrukcji jak wypisać zwolnienie w sieci - ZUS otwiera specjalną infolinię i otwiera wszystkie swoje placówki specjalnie ... »


Uwaga oszustki badają emerytów!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 listopada 2018 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga oszustki badają emerytów!Na terenie wałbrzyskiego Oddziału ZUS dwie kobiety odwiedzają seniorów w mieszkaniach i proponują badanie lekarskie, którego celem jest rzekome zwiększenie kwoty wypłacanej przez Zakład emerytury. Oszustki proszą także o udostępnienie dokumentów oraz odcinka wypłaty emerytury.   - O tym incydencie dowiedzieliśmy się od ... »


Co pacjent powinien wiedzieć o e-ZLA?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 września 2018 — komentarze: brak komentarzy

Co pacjent powinien wiedzieć o e-ZLA?Na Dolnym Śląsku, w każdym tygodniu ponad 13 tysięcy elektronicznych zwolnień trafia na komputery ZUS. Od 1 grudnia to będzie jedyna, honorowana przez Zakład forma zwolnienia lekarskiego. E-ZLA to korzystne rozwiązanie przede wszystkim dla chorych. Już prawie połowa zaświadczeń jest wystawiana w naszym regionie online. We Wrocławiu w sieci wystawi... »


Lekarze ZUS skuteczniejsi. Astronomiczne kwoty odzyskuje ZUS po kontroli zwolnień lekarskich
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lekarze ZUS skuteczniejsi. Astronomiczne kwoty odzyskuje ZUS po kontroli zwolnień lekarskichJesteś na zwolnieniu lekarskim? Nie powinna, więc cię zdziwić ani wizyta kontrolera z ZUS ani zaproszenie na badanie do lekarza orzecznika. Ponad 700 000 wróciło do kasy ZUS na Dolnym Śląsku po kontroli zwolnień lekarskich w pierwszym półroczu 2018 roku. Dolnoślązacy byli kontrolowani zarówno przez lekarzy orzeczników ja... »


Kultura Dostępna z filmem Pitbull. Ostatni pies
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Kultura Dostępna z filmem Pitbull. Ostatni piesKultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana została jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów. Pitbull. Ostatni pies. 16.08.2018 czwartek godz. 13.00 i 18.00 Reżyseria: Władysław Pasikowski Sce... »


Mam zwolnienie lekarskie ale nie mam pieniędzy z ZUS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Mam zwolnienie lekarskie ale nie mam pieniędzy z ZUSLekarze, którzy wystawiają zwolnienie lekarskie w formie elektronicznej mówią swoim pacjentom, że informacja o tym trafi do pracodawcy i ZUS online. Jednak w kilku przypadkach chory nadal musi przyjść do Zakładu gdyż inaczej nie dostanie pieniędzy z ZUS. Jeśli pacjent ma swoje konto na platformie elektronicznej PUE ZUS wniosek może w... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.113 sek.Lubin 1.0