Poniedzialek, 19 sierpnia 2019 r.   Imieniny: Bolesława, Juliana, Jana
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 79

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Uwaga! Zmiana organizacji ruchu na ul. Jana Pawła II Lubin Uwaga! Zmiana organiza...
21.08.2019 (środa) zostanie wprowadzony ETAP 2 tymczasowej organizacji ruchu na zadaniu przebudowy ul. Jana Pawła II. Wiąże się to ze zmianami i ... »Konkurs KGHM. I TY możesz zostać Ambasadorem Polski Konkurs KGHM. I TY moż...
KGHM, miedziowy potentat,  ogłasza konkurs "Ambasador Polski" w którym każdy może wziąć udział i zgłosić własnych faworytów. Z... »Oferty pracy KGHM Oferty pracy KGHM
MERCUS Logistyka sp. z o.o.Specjalista ds. Postępowań Przetargowych KGHM Polska Miedź S.A. O/Centralny Ośrodek Przetwarzania InformacjiMłodszy S... »„Na bank się uda” - komedia kryminalna w kinach Helios! „Na bank się uda...
Maciej Stuhr jako prokurator oraz Marian Dziędziel, Adam Ferency i Lech Dyblik jako trzej starsi panowie napadający na bank to gwiazdy nowej, prz... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.08.1954 Zaczęła ukazywać się Gazeta Lubińska (do 1956)

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa zwolnienia spośród 16409 artykułów.

1 300 000 złotych wróciło do ZUS po kontroli zwolnień lekarskich na Dolnym Śląsku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

1 300 000 złotych wróciło do ZUS po kontroli zwolnień lekarskich na Dolnym ŚląskuPrawie 1 300 000 złotych wróciło do ZUS po kontroli zwolnień lekarskich na Dolnym Śląsku w pierwszym półroczu tego roku. W tym czasie po kontroli 27 tys. zwolnień lekarskich 638 osób zostało pozbawionych zasiłku w wyniku niewłaściwego wykorzystywania zwolnienia lekarskiego a 1159 osobom lekarze orzecznicy skrócili z... »


Sesja Rady miejskiej Lubina
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 czerwca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Sesja Rady miejskiej LubinaW dniu 11 czerwca 2019r. o godz. 14.00 odbędzie się VIII sesja Rady Miejskiej w Lubinie w Sali Konferencyjnej Nr 106 w Ratuszu w Lubinie, Rynek 23. Porządek posiedzenia: 1. Informacje Przewodniczącej Rady 2. Przedstawienie raportu o stanie Gminy Miejskiej Lubin za 2018 rok 3. Debata nad raportem o stanie Gminy Miejskiej Lubin 4. Uchwała w spra... »


Sesja Rady miejskiej Lubina
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 czerwca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Sesja Rady miejskiej LubinaW dniu 11 czerwca 2019r. o godz. 14.00 odbędzie się VIII sesja Rady Miejskiej w Lubinie w Sali Konferencyjnej Nr 106 w Ratuszu w Lubinie, Rynek 23. Porządek posiedzenia: 1. Informacje Przewodniczącej Rady 2. Przedstawienie raportu o stanie Gminy Miejskiej Lubin za 2018 rok 3. Debata nad raportem o stanie Gminy Miejskiej Lubin 4. Uchwała w spra... »


Jesteś na zwolnieniu? ZUS cię skontroluje
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 31 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Jesteś na zwolnieniu? ZUS cię skontrolujePrawie milion siedemset tysięcy złotych wróciło na konta ZUS na Dolnym Śląsku po kontroli zwolnień lekarskich w 2018 roku. Pacjenci byli kontrolowani zarówno przez lekarzy orzeczników jak i inspektorów ZUS, którzy sprawdzali, w jaki sposób wykorzystują swoje zwolnienie.   W wyniku kontroli do ZUS wr&... »


Rusza mały ZUS . Przedsiębiorcy zapłacą mniej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 grudnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Rusza mały ZUS . Przedsiębiorcy zapłacą mniejOd 1 stycznia 2019 r. przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z nowej ulgi, tzw. „małego ZUS”. Osoby, które prowadzą działalność na niewielką skalę, będą mogły opłacać składki na ubezpieczenia społeczne w niższej wysokości. To propozycja dla tych, którzy prowadzili działalność gospodarczą w poprzednim roku przez co najmniej 6... »


Lubin. Finał rodzinnej tragedii
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 grudnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Finał rodzinnej tragediiLubin. Kara dożywotniego pozbawienia wolności dla kobiety, która dokonała zabójstwa dwóch małoletnich córek. Takiej kary domagał się dla oskarżonej prokurator.   Zakończył się proces przed Sądem Okręgowym w Legnicy przeciwko Natalii W., którą Prokuratura Rejonowa w Lubinie oskarżyła o to, że: w dniu 23 styc... »


Polska jedną strefą inwestycyjną – Nowe formy wsparcia polskich i zagranicznych inwestorów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 grudnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Polska jedną strefą inwestycyjną – Nowe formy wsparcia polskich i zagranicznych inwestorów– Uchwalona w maju br. Ustawa o wspieraniu nowych inwestycji ma szansę pobudzić innowacyjność firm i zachęcić krajowych i zagranicznych inwestorów do inwestowania w Polsce. Obszar, na którym firmy mogą uzyskać ulgi podatkowe, objął blisko 100% terenów inwestycyjnych w Polsce. To zasadnicza zmiana w stosunku do poprzednich... »


ZUS uruchamia specjalną infolinię dla personelu medycznego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 listopada 2018 — komentarze: brak komentarzy

ZUS uruchamia specjalną infolinię dla personelu medycznegoWprawdzie już prawie 60 proc. zaświadczeń jest wystawiana w naszym regionie online, ale ponieważ lekarze mają niewiele czasu na uzyskanie pomocy specjalisty Zakładu w założeniu konta, ściągnięciu bezpłatnego podpisu oraz instrukcji jak wypisać zwolnienie w sieci - ZUS otwiera specjalną infolinię i otwiera wszystkie swoje placówki specjalnie ... »


Uwaga oszustki badają emerytów!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 listopada 2018 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga oszustki badają emerytów!Na terenie wałbrzyskiego Oddziału ZUS dwie kobiety odwiedzają seniorów w mieszkaniach i proponują badanie lekarskie, którego celem jest rzekome zwiększenie kwoty wypłacanej przez Zakład emerytury. Oszustki proszą także o udostępnienie dokumentów oraz odcinka wypłaty emerytury.   - O tym incydencie dowiedzieliśmy się od ... »


Co pacjent powinien wiedzieć o e-ZLA?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 września 2018 — komentarze: brak komentarzy

Co pacjent powinien wiedzieć o e-ZLA?Na Dolnym Śląsku, w każdym tygodniu ponad 13 tysięcy elektronicznych zwolnień trafia na komputery ZUS. Od 1 grudnia to będzie jedyna, honorowana przez Zakład forma zwolnienia lekarskiego. E-ZLA to korzystne rozwiązanie przede wszystkim dla chorych. Już prawie połowa zaświadczeń jest wystawiana w naszym regionie online. We Wrocławiu w sieci wystawi... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.118 sek.Lubin 1.0