Piątek, 18 stycznia 2019 r.   Imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 101

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
FEN 23: Bonusy za galę w Lubinie FEN 23: Bonusy za galę...
Federacja Fight Exclusive Night przyznała bonus za swoją 23. galę, która 12 stycznia odbyła się w Lubinie. Standardowo wybrano trzy katego... »Bezpłatne badania w kierunku tętniaka aorty brzusznej Bezpłatne badania w ki...
W Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Jana Mikulicza Radeckiego we Wrocławiu pacjenci mogą zbadać się pod kątem tętniaka aorty brzusznej. Bad... »Milionowe straty KGHM. 6 zatrzymanych Milionowe straty KGHM....
Ponad 4 mln zł strat spółki z Grupy KGHM na dostawach fałszowanego złomu miedzi. Zatrzymani biznesmeni i pracownicy miedziowej spół... »Co należy wiedzieć przed założeniem konta na LVbet? Co należy wiedzieć prz...
Po ścisłych regulacjach rynku bukmacherskiego w Polsce, znalezienie operatora, który będzie legalnie działał na terenie Polski, nie jest t... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...19.11.2002r. Prezydentem Miasta zostaje Robert Raczyński a Przewodniczącym Rady Miejskiej Paweł Niewodniczański

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Gdy nie ma kota, myszy harcują. Gdy nie ma szefa…
Data dodania: 24 maja 2016 — Kategoria: Wiadomości

Gdy nie ma kota, myszy harcują. Gdy nie ma szefa…

Gdy nie ma kota, myszy harcują. Gdy nie ma szefa…

…a w samochodzie służbowym, przecież nie ma, pracownicy czują zew wolności. A wtedy cały szereg niekontrolowanych zachowań, przejazdów i zastanawiające zużycie paliwa. A gdybyś tak, jako szef, mógł być w każdym służbowym samochodzie? Każdego dnia zajmował miejsce obok kierowcy. Cóż, to zapewne zmieniłoby sytuację. I właśnie dzięki nadajnikom GPS możesz tę sytuację dzisiaj zmienić.

Sprawy prywatne w godzinach pracy

Ta kwestia, to chyba najczęstszy proceder praktykowany przez pracowników użytkujących samochody służbowe, który jednocześnie wydłuża trasę dotarcia do klienta nawet o 25%. A w praktyce, to do Ciebie, jako szefa, spływają pretensje np. o opóźnienia w dostawie. Tego typu zachowania to także wzrost kosztów przedsiębiorstwa, miedzy innymi kosztów zużycia paliwa, czy też kosztów nadgodzin zatrudnionych kierowców.

System GPS jako strażnik czasu pracy kierowców

Poprzez monitorowanie trasy przejazdu i miejsc postoju, lokalizator GPS staje się doskonałym narzędziem kontroli pracowników. System pozwala miedzy innymi na identyfikację i kontrolę czasu pracy kierowców, zliczanie i kontrolę jazd służbowych i prywatnych, a także wysyłanie powiadomień o przekroczonym czasie pracy prowadzących pojazd.

Ewidencja i rozliczanie pracy użytkowników pojazdów, zwłaszcza w sytuacji, gdy dysponujesz liczną i zróżnicowaną flotą (zarówno samochody osobowe, jak i ciężarowe plus dodatkowo pojazdy specjalistyczne) nie jest kwestią łatwą. Bez dobrego systemu kontroli pracownik zawsze może usprawiedliwić swoje spóźnienie korkiem na trasie lub usterką w samochodzie. Śledząc to, jak i gdzie pojazd się porusza, mając wiedzę o natężeniu ruchu i występujących na trasie zatorach, dysponujesz narzędziem kontroli i optymalizacji (kierowca także dysponuje informacją o natężeniu ruchu i korkach, a system pozwala wyznaczyć trasę alternatywną). Ponad to będziesz zawsze wiedział, czy Twój pojazd nie bywa czasami prywatnym przewoźnikiem. Wiesz ile i które drzwi zostały otwarte w samochodzie – wiesz ile osób w nim jedzie.

Motywacyjny wymiar monitoringu GPS

Mimo że jakakolwiek kontrola i permanentny monitoring budzi zazwyczaj opór i obawy pracowników, wdrożenie systemu GPS wcale nie musi mieć takiego charakteru. Rzetelne poinformowanie kierowców o wprowadzonych zmianach to podstawa. Poza tym obietnica premiowania pracowników wykazujących najmniejsze miesięczne zużycie paliwa lub najbardziej optymalną, z punktu widzenia kosztów i eksploatacji pojazdu, jazdę może pomóc w bezbolesnym przyjęciu nowych rozwiązań i wzbudzeniu zaangażowania w system wdrażania nowości.

Wygoda i oszczędność czasu kierowcy i szefa

System monitoringu GPS pozwala na oszczędność czasu niezbędnego do wypisywania na przykład kart drogowych, czy kart godzin pracy kierowców. Poza tym ręczne, samodzielne wypisywanie tego typu dokumentów zawsze niesie ze sobą ryzyko nierzetelności. Wdrożony system monitoringu to ryzyko wyklucza. A cała kontrola i analiza, wraz z dostępem do szeregu raportów, odbywa się zza biurka. I nie ma Cię w każdym samochodzie służbowym, a w gruncie rzeczy, jakbyś był.

Kontroluj swój pojazd i pracę zatrudnionych kierowców – jako to zrobić sprawdź na https://www.gpsguardian.pl/

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,15099.html
Ten artykuł był czytany 1209 razy.


2 komentarze

Napisz komentarz!

~Darek

Gość serwisu
#43661 | 06.09.16 10:56:10Zgłoś naruszenie netykiety/regulaminu.

Taka ciągła kontrola pracownika jest przerażająca. Wydaje mi się, że pracodawca powinien darzyć większym zaufaniem swoich pracowników.
~Gość

Gość serwisu
#43846 | 17.05.18 11:34:46Zgłoś naruszenie netykiety/regulaminu.

Warto również skorzystać z lokalizatora gps dla dziecka [url=http://sklep.hertzsystems.com/lokalizator-gps-dla-dziecka]sklep.hertzsystems.com[/url]
Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.058 sek.Lubin 1.0