Poniedzialek, 27 maja 2019 r.   Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 89

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
VII REGIONALNY KONKURS WOKALNY DZIECI I MŁODZIEŻY „ŚPIEWOWISKO II” VII REGIONALNY KONKURS...
25.05.2019r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie odbył się VII REGIONALNY KONKURS WOKALNY DZIECI I MŁODZIEŻY „ŚPIEWOWISKO II” ... »Żółty pył na samochodach. Skąd się bierze… Żółty pył na samochoda...
Żółty pył na samochodach? Od kliku dni kierowcy widzą co rano żółtą maź lub pył, który pokrywa karoserię ich aut. Nie jest t... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 24 maja 2019 r.  KIEROWCA... »Helios Lubin - Maraton Matrix Helios Lubin - Maraton...
31 maja kina Helios zapraszają na wyjątkową ucztę filmową. Świętuj z Nocnymi Maratonami Filmowymi 20. rocznicę pojawienia się na srebrnym ekranie... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...2.05.1945 Przejęcie miasta przez administrację polską, czynna była komenda milicji a od 15.05.1945 w ratuszu zaczął funkcjonować Zarząd Miejski

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Projektują gazową sieć w Ścinawie
Data dodania: 27 kwietnia 2017 — Kategoria: Wiadomości

Projektują gazową sieć w Ścinawie

Informujemy, iż firma G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o. z Tarnowa Podgórnego rozpoczęła proces projektowania sieci gazowej ś/c wraz z przyłączami w miejscowości Ścinawa. Prace projektowe pierwszego etapu, na zlecenie G.EN. GAZ ENERGIA prowadzi: LOKGAZ Sp. z o.o. z siedzibą w Lusówku, gmina Tarnowo Podgórne, tel. kontaktowy: 061 8147 419, e-mail: biuro@lokgaz.pl.

Aktualnie przedstawiciele firmy projektowej zbierają oświadczenia od właścicieli nieruchomości, zainteresowanych przyłączeniem do sieci gazowej. Podpisanie takiego oświadczenia jest niezbędne w celu opracowania projektu przyłącza gazowego.

Jednocześnie informujemy, iż oświadczenia te wymagane są wyłącznie do celów projektowych i nie stanowią zobowiązania do podpisania umowy przyłączeniowej oraz umowy na dostawę gazu.

Pytania związane z kwestiami kosztów i opłat za przyłączenie prosimy kierować do: G.EN. GAZ ENERGIA S.A. Oddział w Twardogórze, tel. kontaktowy: 071 399 64 03, e-mail: twardogora@gen.com.pl.

– Rozmowy, które prowadziliśmy w sprawie gazyfikacji jeszcze w 2015 roku dzisiaj przekładają się na konkretne działania. Uzyskane wówczas pisemne deklaracje dużych odbiorców gazu, firm i instytucji oraz zaangażowanie gminy spowodowały, że firma G.EN. GAZ ENERGIA zdecydowała, iż ostatecznie wchodzi w projekt Ścinawa- mówi burmistrz Krystian Kosztyła. – Obecnie projektowana jest sieć dystrybucyjna w naszym mieście do zadeklarowanych wcześniej odbiorców gazu, w sąsiedztwie planowanych przebiegów rurociągów istnieje możliwość, w pierwszym etapie zrealizowania przyłącza do domostw, gospodarstw, stąd też zbieranie deklaracji od mieszkańców przez projektantów- dopowiada burmistrz.

źródło: scinawa.pl

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,16571.html
Ten artykuł był czytany 221 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.026 sek.Lubin 1.0