Poniedzialek, 19 sierpnia 2019 r.   Imieniny: Bolesława, Juliana, Jana
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 89

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
„Na bank się uda” - komedia kryminalna w kinach Helios! „Na bank się uda...
Maciej Stuhr jako prokurator oraz Marian Dziędziel, Adam Ferency i Lech Dyblik jako trzej starsi panowie napadający na bank to gwiazdy nowej, prz... »Wehikuł czasu w Osieku Wehikuł czasu w Osieku...
To fantastyczna propozycja dla młodzieży oraz dzieci w wieku od 12 lat. Ośrodek Kultury Gminy Lubin zaprasza w dniach 19 – 23 sierpnia 2019... »Czterech kierowców w jeden dzień straciło prawo jazdy. Zostali zatrzymani przez policjantów z grupy „Speed” Czterech kierowców w j...
Policjanci wydziału ruchu drogowego lubińskiej komendy, zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami czterem mężczyznom, którzy ... »Pracowałeś lub pracujesz w Niemczech lub Czechach? Dowiedz się, co ci przysługuje Pracowałeś lub pracuje...
Pracowałeś u naszych sąsiadów i zbliżasz się do wieku emerytalnego? Byłeś oddelegowany z Polski do pracy za granicą? A może sam prowadzisz... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Po przeprowadzonej w 2000 roku inwentaryzacji przyrodniczej na terenie Lubina stwierdzono występowanie 8 gatunków roślin, grzybów i porostów podlegających ochronie ścisłej, 8 gatunków roślin podlegających ochronie częsciowej oraz 26 gatunków roślin rzadkich, 8 gatunków chronionych i 17 gatunków rzadkich bezkręgowców, wśród ryb 1 gatunek chroniony i 1 rzadki, 5 gatunków chronionych płazów (wszystkie występujące w Polsce gatunki płazów znajdują się pod ochroną) 4 gatunki chronionych gadów (wszystkie występujące w Polsce gatunki gatunki gadów znajdują się pod ochroną_, 92 gatunki chronionych ptaków, 9 gatunków chronionych nietoperzy( wszystkie występujące w Polsce gatunki nietoperzy znajdują się pod ochroną) oraz 6 gatunków chronionych ssaków. Główne zasoby naturalne Lubina to: ruda miedzi, srebro, pokłady żwiru i piasku.

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Projektują gazową sieć w Ścinawie
Data dodania: 27 kwietnia 2017 — Kategoria: Wiadomości

Projektują gazową sieć w Ścinawie

Informujemy, iż firma G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o. z Tarnowa Podgórnego rozpoczęła proces projektowania sieci gazowej ś/c wraz z przyłączami w miejscowości Ścinawa. Prace projektowe pierwszego etapu, na zlecenie G.EN. GAZ ENERGIA prowadzi: LOKGAZ Sp. z o.o. z siedzibą w Lusówku, gmina Tarnowo Podgórne, tel. kontaktowy: 061 8147 419, e-mail: biuro@lokgaz.pl.

Aktualnie przedstawiciele firmy projektowej zbierają oświadczenia od właścicieli nieruchomości, zainteresowanych przyłączeniem do sieci gazowej. Podpisanie takiego oświadczenia jest niezbędne w celu opracowania projektu przyłącza gazowego.

Jednocześnie informujemy, iż oświadczenia te wymagane są wyłącznie do celów projektowych i nie stanowią zobowiązania do podpisania umowy przyłączeniowej oraz umowy na dostawę gazu.

Pytania związane z kwestiami kosztów i opłat za przyłączenie prosimy kierować do: G.EN. GAZ ENERGIA S.A. Oddział w Twardogórze, tel. kontaktowy: 071 399 64 03, e-mail: twardogora@gen.com.pl.

– Rozmowy, które prowadziliśmy w sprawie gazyfikacji jeszcze w 2015 roku dzisiaj przekładają się na konkretne działania. Uzyskane wówczas pisemne deklaracje dużych odbiorców gazu, firm i instytucji oraz zaangażowanie gminy spowodowały, że firma G.EN. GAZ ENERGIA zdecydowała, iż ostatecznie wchodzi w projekt Ścinawa- mówi burmistrz Krystian Kosztyła. – Obecnie projektowana jest sieć dystrybucyjna w naszym mieście do zadeklarowanych wcześniej odbiorców gazu, w sąsiedztwie planowanych przebiegów rurociągów istnieje możliwość, w pierwszym etapie zrealizowania przyłącza do domostw, gospodarstw, stąd też zbieranie deklaracji od mieszkańców przez projektantów- dopowiada burmistrz.

źródło: scinawa.pl

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,16571.html
Ten artykuł był czytany 226 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.031 sek.Lubin 1.0