Piątek, 21 lipca 2017 r.   Imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 47

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Jak przygotować się na rozmowę o podwyżkę Jak przygotować się na...
Pensja, jaką otrzymujemy za pracę, może motywować lub demotywować do działania. Warto zdecydować się na rozmowę z pracodawcą, jeśli praca, jaką w... »Ponad 4000 zł po studiach? Sprawdź, gdzie tyle zarobisz Ponad 4000 zł po studi...
Istnieją kierunki studiów, których ukończenie jest równoznaczne z zyskaniem korzystnych perspektyw zawodowych. Zgodnie z dan... »Przepisy BHP w pracy Przepisy BHP w pracy
Nadrzędnym celem ustanawiania norm BHP jest zapewnienie bezpieczeństwa osobom przebywającym na terenie danego zakładu. Przestrzeganie przepis&oac... »W tych zawodach zarobisz najwięcej W tych zawodach zarobi...
Zdobycie zawodu wymaga wysiłku, często wieloletniego. Zanim zdecydujemy się podjąć konkretne decyzje, określmy jakie mamy predyspozycje i talenty... »

» archiwum wiadomości


Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?..."Kielich" to najwyższa w Polsce wieża wspinaczkowa, wysokości 32,5 m?

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Jak skutecznie rozwijać swoją firmę, aby dawała radość i duże zyski?
Data dodania: 12 maja 2017 — Kategoria: Wiadomości

Jak skutecznie rozwijać swoją firmę, aby dawała radość i duże zyski?

Zapewne zależy Ci na tym, aby jak najlepiej rozwijać swoją działalność i zarabiać jeszcze większe pieniądze. Niemniej jednak, nie uda się to, jeśli działalność nie będzie odpowiednio zarządzana i rozwijana. W jaki sposób możesz to zrobić i kto może w tym pomóc? 

Skuteczne szkolenia dla pracowników

W zasadzie nie da się bez nich obejść, bowiem z czasem przychodzi taki czas, że będziesz potrzebował wsparcia na różnych płaszczyznach. Przede wszystkim, w zakładzie produkcyjnym konieczne będzie wdrożenie odpowiednich rozwiązań, które pomogą Ci w skutecznym zarządzaniu logistyką, czy też produkcją. W ten sposób można zaoszczędzić niemało pieniędzy, które w kolejnych etapach można zainwestować w firmę i jeszcze bardziej ją usprawnić. 

Usługi doradcze

To również jest bardzo często praktykowane rozwiązanie i warto jest z niego korzystać, szczególnie wtedy, kiedy nie masz w firmie pracownika zajmującego się danym działem. Wtedy taki doradca od logistyki, czy też zwiększania przepływu pieniężnego może dać Ci szereg wskazówek na temat tego, co możesz zrobić, aby działalność lepiej funkcjonowała. 

Dobrym pomysłem będzie tutaj skorzystanie z pomocy firmy http://www.e-opex.pl/, która na rynku działa wiele lat i ma w swoich szeregach doświadczonych doradców i szkoleniowców. Jest to doskonała okazja, aby w końcu otworzyć się na nowoczesne rozwiązania i wdrożyć je do swojej działalności. Niestety, wiele osób, zwłaszcza tych, które prowadzą działalność od kilkunastu lat jest przyzwyczajonych do starych metod. Prawda jest jednak taka, że czasy się zmieniły i warto jest rozglądać się za coraz bardziej innowacyjnymi propozycjami w zakresie rozwoju działalności. 

Przez ostatnie lata opracowano wiele świetnych strategii, które po dopasowaniu do profilu danej działalności mogą naprawdę zdziałać prawdziwe cuda. 

Ile to kosztuje?

Wszystko będzie ostatecznie zależało od tego, na jaką konkretnie formę wsparcia się zdecydujesz. Im bardziej zaawansowane i dłuższe szkolenie, czy usługa doradcza, tym cena będzie wyższa. Niemniej jednak, należy takie coś potraktować jako inwestycję, która może naprawdę szybko się zwrócić i to z dużą nawiązką. Jeśli jednak nadal będziesz tkwić w swoich dotychczasowych przekonaniach na temat prowadzenia biznesu, to niestety może się okazać, iż konkurencja dawno Cię wyprzedziła i sukcesywnie przejmuje Twoich klientów. Wtedy będzie już stanowczo za późno na jakiekolwiek zmiany. 

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,16629.html
Ten artykuł był czytany 154 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 2.093 sek.Lubin 1.0