Niedziela, 26 maja 2019 r.   Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 75

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Helios Lubin - Maraton Matrix Helios Lubin - Maraton...
31 maja kina Helios zapraszają na wyjątkową ucztę filmową. Świętuj z Nocnymi Maratonami Filmowymi 20. rocznicę pojawienia się na srebrnym ekranie... »ZOO Lubin i Muzeum Historyczne w Lubinie - Baśniowy Dzień Dziecka ZOO Lubin i Muzeum His...
ZOO Lubin - Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie oraz Muzeum Historyczne w Lubinie zapraszają do udziału w Baśniowym Dniu Dziecka, organizowa... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 24 maja 2019 r.  KIEROWCA... »Weekend Dnia Dziecka w kinach Helios Weekend Dnia Dziecka w...
Weekend Dnia Dziecka w kinach Helios to specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku! W ramach licznych atrakcji zapraszamy na bogaty repertuar fil... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...30.06.2000r Rozporządzeniem Rady Ministrów do Legnickiej Specjalnej Sterfy Ekonomicznej włączono nowy obszar lubiński obszar 27, 83 ha.

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Film Lubinianina Marcina Lesisza na waszyngtońskim Festiwalu filmowym
Data dodania: 29 maja 2017 — Kategoria: Wiadomości

Film Lubinianina Marcina Lesisza na waszyngtońskim Festiwalu filmowym

Film dokumentalny „Goran the Camel Man” Marcina Lesisza został oficjalnie zaproszony do udziału w festiwalu AFI DOCS w Waszyngtonie  i będzie pokazany w konkursie organizowanym przez Amerykański Instytut Filmowy.

Tegoroczna edycja waszyngtońskiego festiwalu AFI Docs będzie dla Polaków szczególnie udana. Z około 40 filmów biorących udział w sekcji konkursowej Short Films Selections cztery to polskie produkcje dokumentalne.

Po USA i Wielkiej Brytanii Polska to najczęściej pojawiający się kraj w tej sekcji. W ramach AFI Docs pokazane zostaną: „Więzi” Zofii Kowalewskiej, „Goran the Camel Man” Marcina Lesisza, „Nauka” Emi Buchwald i „Pierwszy Polak na Marsie” Agnieszki Elbanowskiej.

AFI DOCS (wcześniej Silver Docs) to odbywający się w Waszyngtonie, trwający pięć dni festiwal filmu dokumentalnego organizowany przez American Film Institute.

Organizatorzy podkreślają fakt, że publicznością festiwalu są często kongresmeni, senatorzy i inne wpływowe osoby, więc pokazywane na AFI DOCS dokumenty dotrzeć do politycznej elity USA. W tym roku festiwal odbędzie się w dniach od 14 do 18 czerwca.

GRATULACJE!

Foto.wff.pl

Słowa kluczowe: lubin Marcin Lesisz
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,16694.html
Ten artykuł był czytany 370 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.036 sek.Lubin 1.0