Sobota, 20 stycznia 2018 r.   Imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 104

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Pies i koty czekają na dom Pies i koty czekają na...
Siedem kotów z terenu gminy Rudna oraz pies wyłapany w Chełmie, szukają swojego właściciela lub nowego domu. Koty są przebadane przez leka... »Wykazy nieruchomości do sprzedaży Wykazy nieruchomości d...
Urząd Gminy Lubin publikuje dwa wykazu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.   Wykazy obej... »Wyborco – sprawdź, czy jesteś w rejestrze wyborców! Wyborco – sprawd...
Wyborco przeprowadzałeś się lub wyjeżdżałeś z Polski? Wyjechałeś ze swojej miejscowości na studia lub do pracy? Zmieniałeś adres zamieszkania alb... »Niedopałkiem papierosa zniszczył dziecięcy wózek i rower Niedopałkiem papierosa...
Szybka reakcja policjantów oraz straży pożarnej być może zapobiegła tragedii do jakiej mogło dojść na jednym z bloków na te... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1980 W kaplicy zamkowej powstaje "Galeria Zamkowa"

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Amerykański sen we Wrocławiu, czyli jak zarobić 400 tysięcy złotych nie wychodząc z domu
Data dodania: 18 sierpnia 2017 — Kategoria: Wiadomości

Amerykański sen we Wrocławiu, czyli jak zarobić 400 tysięcy złotych nie wychodząc z domu

Amerykańska firma Crossover już 19 sierpnia zorganizuje wrocławski turniej rekrutacyjny dla pracowników branży IT. Każdy z kandydatów ma szansę na zdalne stanowisko pracy w amerykańskiej firmie z listy Fortune 1000 z wynagrodzeniem sięgającym 400 tysięcy złotych rocznie.

Już 19 sierpnia w Starym Klasztorze we Wrocławiu odbędzie się turniej, który wyłoni pracowników na stanowiska programistyczne. Zazwyczaj rekrutacje kandydatów branży IT trwają wiele tygodni i często wiążą się z koniecznością wyjazdów. Crossover znalazł na to sposób i swoje rekrutacje prowadzi w formie testów trwających tylko jeden dzień. Do tej pory firma przeprowadziła turnieje już w 6 polskich miastach. We Wrocławiu firma poszukuje specjalistów na stanowiska: Chief Architectow z Java, .NET oraz Ruby on Rails.

Polscy specjaliści poszukiwani

Polscy specjaliści od lat są łakomym kąskiem dla wielkich zagranicznych korporacji. Wyróżnia ich doświadczenie, wiedza i wysokie kwalifikacje. Chcemy znaleźć tych najlepszych, dlatego testujemy kandydatów na kilka sposobów: testy programistyczne, logicznego myślenia, językowe oraz wiedzy technicznej. Testy są trudne, ale polscy programiści radzą sobie z nimi świetnie i cały czas są w światowej czołówce zwycięzców. – mówi Per Markus Törnberg, Country General Manager w firmie Crossover Poland.

Jak mówią sami pracownicy największą zaletą takiej formy zatrudnienia jest wolność miejsca zamieszkania, a także system płacowy, który opiera się na zasadzie standaryzacji wysokości pensji. Pracując w polskich warunkach, albo podróżując po świecie, otrzymujemy amerykańską pensję, która w przypadku wrocławskiego turnieju wynosi blisko 400 tysięcy złotych rocznie. Dzięki temu specjaliści mają możliwość pełnoprawnego, długoterminowego zatrudnienia, w przeciwieństwie do freelancingu.

1000 miejsc pracy czeka

Crossover, jako pierwsza firma na świecie oferuje nowoczesny tryb pracy zdalnej dla wiodących amerykańskich przedsiębiorstw. Kandydaci mają możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca na ziemi, w zakresie 40 godzin tygodniowo, bez konieczności chodzenia do biura. Pracownik otrzymuje 100 procent swojego wynagrodzenia, a Crossover nie pobiera od tego żadnych świadczeń. Dochody firmy stanowią wynegocjowane 10 procent zarobków pracownika, które nie są odejmowane od pensji zatrudnionej osoby, a stanowią dodatkową kwotę, którą pokrywa pracodawca w ramach umowy z Crossover.

Do tej pory turnieje rekrutacyjne odbyły się już w 6 polskich miastach, a najbliższy daje szanse również mieszkańcom Wrocławia. Jak dodaje Per Markus Törnberg firma chce zatrudnić jeszcze przynajmniej 1000 polskich specjalistów.

Bezpłatna rejestracja dla kandydatów na turniej we Wrocławiu: www.XOTurniej.pl

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,16963.html
Ten artykuł był czytany 223 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.041 sek.Lubin 1.0