Czwartek, 18 stycznia 2018 r.   Imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 93

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
IMGW ostrzega. Silny wiatr, zamiecie śnieżne i intensywne opady śniegu IMGW ostrzega. Silny w...
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia dla 14 województw. Zaczną one obowiązywać od jutrzejszego poranka i potrwają p... »Włamał się i poszedł na zakupy Włamał się i poszedł n...
26-letni mężczyzna włamał się do pomieszczenia gospodarczego, skąd ukradł portfel z zawartością, były w nim dokumenty i karty do bankomatu. Mężcz... »VI Ogólnopolskie Mistrzostwa Strażaków OSP w narciarstwie alpejskim i snowboardzie VI Ogólnopolskie Mistr...
Indywidualne i Drużynowe odbędą się w dniach 10 -11.02.2018 r. na stoku Stacji Narciarskiej Polana Sosny w Niedzicy gm. Łapsze Niżne, p. nowotars... »Obraduje komisja konkursowa Obraduje komisja konku...
Na zimową edycję konkursu na  „Najpiękniejszą posesję w Gminie Lubin”  wpłynęło 30 zgłoszeń. Komisja konkursowa odwiedziła ... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Według danych z roku 2008 średni dochód na mieszkańca powiatu lubińskiego wynosił 5432,4 zł brutto. Jest to najwyższy wynik w Polsce

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Wakacje w/z lubińskim MDK - foto
Data dodania: 21 sierpnia 2017 — Kategoria: Wiadomości

Wakacje w/z lubińskim MDK - foto

Jak co roku Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie organizował na czas wakacji letnich zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat. Przed nami trzeci tydzień półkolonii.

Dzieci będą brały udział w następujących formach zajęć – warsztaty plastyczne, warsztaty teatralne, warsztaty komputerowe, warsztaty ceramiczne, gry i zabawy.

Dodatkowo zostaną zorganizowane inne różnorodne atrakcje takie jak: wyjście do kręgielni i kina, wyjścia na basen, organizacja przedstawień teatralnych w grupach oraz całodniowa wycieczka do na zamek Czocha.

Gry i zabawy

Warsztaty będą miały na celu integrację grupy, ćwiczenie koncentracji, rozwój osobowości, poszerzenie słownictwa, poznawanie lektur szkolnych, zdrową rywalizację. W czasie zabaw zakłada się aktywność i zaangażowanie wszystkich dzieci.

Warsztaty komputerowe

Warsztaty mają na celu pokazać jak bezpiecznie bawić się przy użyciu komputera. Dzieci zapoznają się lepiej z obsługą myszy, klawiatury oraz poznają sposoby wyszukiwania w Internecie przydatnych w nauce wiadomości.

Warsztaty teatralne

Są okazją inspirowania do twórczości teatralnej, stwarzają szansę wypowiedzi każdemu uczestnikowi i dają możliwości pokonania własnej nieśmiałości. Podczas zajęć w formie twórczej, nieskrępowanej zabawy dzieci odbywają wyprawę do krainy fantazji, uczą się prostego ruchu scenicznego, rozwijają wyobraźnię i pomysłowość, a przede wszystkim świetnie się bawią. Powstaną etiudy teatralne i krótkie spektakle autorskie, a także układy taneczne, które będą prezentowane przed publicznością. Zajęcia te staną się etapem poznawania sztuki autorskiej przez praktyczne działanie na scenie w zespole i przed publicznością.

Warsztaty plastyczne

Zajęcia prowadzone będą w prawdziwej pracowni plastycznej, stworzą okazję do poznania nowych środków autoekspresji oraz rozwijania zdolności plastycznych. Od strony plastycznej wykorzystany zostanie szeroki zakres technik plastycznych – farby, kredki, szkic, collage (z użyciem kolorowych papierów) – dostosowany do wieku i możliwości dziecka. Uczestnicy zdobędą umiejętność wyrażania własnych emocji w procesie twórczym, rozwiną też te cechy osobowości, które będą przydatne w życiu społecznym.

Warsztaty ceramiczne

Uczestnicy zajęć poznają właściwości plastyczne i strukturę gliny, będą brali czynny udział w procesie tworzenia. Zachowując kolejność od przygotowania gliny do uformowania i nadania kształtu palcami dzieci otrzymają gotowe prace, być może pierwsze w życiu prawdziwe rzeźby.

Dodatkowo w MDK organizowane będą dla chętnych warsztaty gitarowe, których celem jest zaznajamianie uczestników z podstawami gry na gitarze klasycznej oraz rozwijanie techniki gry solowej/akordowej na gitarze popularnej i elektrycznej.

Słowa kluczowe: lubin mdk wakacje
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,16969.html
Ten artykuł był czytany 208 razy.


1 komentarz

Napisz komentarz!

~andros

Gość serwisu
#43795 | 22.08.17 13:56:14Zgłoś naruszenie netykiety/regulaminu.

W wakacyjnych zajęciach gitarowych trwających do 31 sierpnia, spotykamy się codziennie (od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 14:00). <br /> W naszych zajęciach mogą wziąć udział również zainteresowane osoby spoza MDK &#8211; wystarczy zgłosić się do placówki od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 &#8211; 14:00. Oprócz ww zajęć wakacyjnych można już także zapisywać się na całoroczne zajęcia w nowym roku szkolnym 2017/2018, które rozpoczynamy od 4 września.
Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.044 sek.Lubin 1.0