Sobota, 23 września 2017 r.   Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 89

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Kiedy podstawowa opieka medyczna za granicą nie wystarczy? Kiedy podstawowa opiek...
Wyjazd za granicę to bardzo ważne przedsięwzięcie, w którym udział może być prawdziwą przyjemnością i doskonałą zabawą. Jednak w pewnych... »Jakie  korzyści   dla pracodawcy wynikają z  zatrudniania  pracowników  po 50 roku życia? Jakie korzyści dla ...
Dla pracodawców, którzy coraz częściej zaczynają doceniać doświadczonych i dojrzałych pracowników, państwo przygotowało w... »KGHM z Certyfikatem Systemu Zarządzania Energią KGHM z Certyfikatem Sy...
KGHM jest największą firmą, której udało się uzyskać certyfikat Certyfikat Systemu Zarządzania Energią zgodnego z normą ISO 50001... »Waloryzacja rent i emerytur 2018. Ile wyniesie? Waloryzacja rent i eme...
Jak wynika z komunikatu Centrum Informacyjnego Rządu, Rada Ministrów „proponuje Radzie Dialogu Społecznego pozostawienie zwiększ... »

» archiwum wiadomości


Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...28.07.1993 Powstanie Telewizji Regionalnej Województwa Legnickiego w Lubinie

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Festyn rodzinny w Chróstniku i Karczowiskach
Data dodania: 11 września 2017 — Kategoria: Wiadomości

Festyn rodzinny w Chróstniku i Karczowiskach

Występ Zespołu „Przyjaciółki” z Niedźwiedzic, pokaz Krav Magi czyli samoobrony, przeprowadzony przez lubińskich policjantów, przeciąganie liny czy kręgle z kapustą – to tylko niektóre atrakcje festynu zorganizowanego w Chróstniku pod hasłem „Chruściaki” . Impreza była także sprawdzianem dla nowej pani sołtys Elżbiety Białosiewicz, które tę funkcję objęła w styczniu bieżącego roku. Zdała go celująco.

– To, że impreza udała się tak dobrze jest zasługą Rady Sołeckiej i mieszkańców, na których mogłam liczyć, którzy bardzo zaangażowali się w organizację festynu, za co serdecznie dziękuję – mówi sołtys  Elżbieta Białosiewicz.

Imprezie towarzyszył pokaz motocykli zorganizowany przez Lubińskie Stowarzyszenie Motocrossu „Bry-Tech” z Chróstnika. Swój motocykl zaprezentował także Wiesław Dąbrowski, który jak zwykle był również dobrym duchem imprezy.

Odbył się także konkurs na najlepiej upieczony chrust, który wygrała Urszula Miszczyk. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych.

Festyn Rodzinny w Karczowiskach

Festyn rozpoczął się o godz.15 częścią dla dzieci. Maluchy z radością i zaangażowaniem uczestniczyły w animacjach przygotowanych przez Fabrykę Urodzin. Był również czas na gry i konkursy, w których dzieci  brały udział wspólnie z rodzicami. Jednak jak zwykle najbardziej ucieszyła ich dmuchana zjeżdżalnia.

W trakcie występów gry, konkursy i zabawy dla dorosłych przeprowadzał radny Marcin Nyklewicz, a  że nazwa festynu zobowiązuje, robił to z małżonką.

Podczas imprezy można było również sprawdzić stan swojego zdrowia. Panie z MCZ mierzyły poziom cukru , ciśnienie i robiły spirometrię.

Na godz.1.00 zaplanowano rozpoczęcie koncertu Młodych Talentów. Okazało się, że było to bardzo trudne od strony technicznej przedsięwzięcie. Ale udało się. Dzięki staraniom Jerzego Stróżyckiego, który  odpowiadał za realizację koncertu i jeszcze kilku osób występy z niedużym poślizgiem ruszyły.

Organizatorem tej części festynu był Łukasz Podlipski, młody 18-letni mieszkaniec Karczowisk. W tym roku odbyła się już druga edycja imprezy pod nazwą Creative Space Festival w Legnicy, której Łukasz wraz z grupą kilku innych młodych ludzi jest pomysłodawcą i realizatorem. Właśnie uczestnicy tego przedsięwzięcia zapełnili scenę w Karczowiskach.

Zaprezentowali się: Zespół The Tiles , wokalistki Oliwia Opalska, Monika Hajdukiewicz i Julia Żądło, Konrad Lisowski który parodiował Zenka Martyniuka, Łukasz Kindel, Patryk Żydowicz, Bogumił Wójcik – gitara , Mateusz Andrzejewski – pianino. Występy zakończył efektownym fireshow – Bogumił Wójcik.

O doskonałą atmosferę zabawy pod chmurką zadbał zespół Oazis. Świetna muzyka, oprawa świetlna i wizualna sprawiły, że wszyscy bawili się doskonale.

źródło: Gmina Lubin

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,17041.html
Ten artykuł był czytany 106 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.028 sek.Lubin 1.0