Piątek, 23 marca 2018 r.   Imieniny: Oktawiana, Pelagii, Zbisława
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 71

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Sukces Artura Trubickiego w Niemczech Sukces Artura Trubicki...
Ścinawianin Artur Trubicki wywalczył dwa złote medale w karate kumite w Międzynarodowych Zawodach Karate WKF w Burkhardtsdorf w Niemcze... »Najnowsze oferty pracy z PUP Lubin Najnowsze oferty pracy...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 23 marca 2018 r. STOLARZ- ... »Unijny projekt w szkołach Unijny projekt w szkoł...
Każdego dnia w szkołach podstawowych w Krzeczynie Wielkim, Raszówce, Siedlcach, Niemstowie i Osieku, w grupach maksymalnie 8-osobowych, ch... »Noc Zakupów – 24 Marca 2018 Noc Zakupów – 24...
Nadchodzi wielka noc, noc na którą wszyscy czekamy… To noc zakupów w Cuprum Arena, pełna niecodziennych rabatów! &bd... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.09.1948 Otwarcie liceum przy ul. M. Kopernika

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Festyn rodzinny w Chróstniku i Karczowiskach
Data dodania: 11 września 2017 — Kategoria: Wiadomości

Festyn rodzinny w Chróstniku i Karczowiskach

Występ Zespołu „Przyjaciółki” z Niedźwiedzic, pokaz Krav Magi czyli samoobrony, przeprowadzony przez lubińskich policjantów, przeciąganie liny czy kręgle z kapustą – to tylko niektóre atrakcje festynu zorganizowanego w Chróstniku pod hasłem „Chruściaki” . Impreza była także sprawdzianem dla nowej pani sołtys Elżbiety Białosiewicz, które tę funkcję objęła w styczniu bieżącego roku. Zdała go celująco.

– To, że impreza udała się tak dobrze jest zasługą Rady Sołeckiej i mieszkańców, na których mogłam liczyć, którzy bardzo zaangażowali się w organizację festynu, za co serdecznie dziękuję – mówi sołtys  Elżbieta Białosiewicz.

Imprezie towarzyszył pokaz motocykli zorganizowany przez Lubińskie Stowarzyszenie Motocrossu „Bry-Tech” z Chróstnika. Swój motocykl zaprezentował także Wiesław Dąbrowski, który jak zwykle był również dobrym duchem imprezy.

Odbył się także konkurs na najlepiej upieczony chrust, który wygrała Urszula Miszczyk. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych.

Festyn Rodzinny w Karczowiskach

Festyn rozpoczął się o godz.15 częścią dla dzieci. Maluchy z radością i zaangażowaniem uczestniczyły w animacjach przygotowanych przez Fabrykę Urodzin. Był również czas na gry i konkursy, w których dzieci  brały udział wspólnie z rodzicami. Jednak jak zwykle najbardziej ucieszyła ich dmuchana zjeżdżalnia.

W trakcie występów gry, konkursy i zabawy dla dorosłych przeprowadzał radny Marcin Nyklewicz, a  że nazwa festynu zobowiązuje, robił to z małżonką.

Podczas imprezy można było również sprawdzić stan swojego zdrowia. Panie z MCZ mierzyły poziom cukru , ciśnienie i robiły spirometrię.

Na godz.1.00 zaplanowano rozpoczęcie koncertu Młodych Talentów. Okazało się, że było to bardzo trudne od strony technicznej przedsięwzięcie. Ale udało się. Dzięki staraniom Jerzego Stróżyckiego, który  odpowiadał za realizację koncertu i jeszcze kilku osób występy z niedużym poślizgiem ruszyły.

Organizatorem tej części festynu był Łukasz Podlipski, młody 18-letni mieszkaniec Karczowisk. W tym roku odbyła się już druga edycja imprezy pod nazwą Creative Space Festival w Legnicy, której Łukasz wraz z grupą kilku innych młodych ludzi jest pomysłodawcą i realizatorem. Właśnie uczestnicy tego przedsięwzięcia zapełnili scenę w Karczowiskach.

Zaprezentowali się: Zespół The Tiles , wokalistki Oliwia Opalska, Monika Hajdukiewicz i Julia Żądło, Konrad Lisowski który parodiował Zenka Martyniuka, Łukasz Kindel, Patryk Żydowicz, Bogumił Wójcik – gitara , Mateusz Andrzejewski – pianino. Występy zakończył efektownym fireshow – Bogumił Wójcik.

O doskonałą atmosferę zabawy pod chmurką zadbał zespół Oazis. Świetna muzyka, oprawa świetlna i wizualna sprawiły, że wszyscy bawili się doskonale.

źródło: Gmina Lubin

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,17041.html
Ten artykuł był czytany 199 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.038 sek.Lubin 1.0