Wtorek, 17 lipca 2018 r.   Imieniny: Anety, Aleksego, Julietty
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 80

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Oszuści podają się za wolontariuszy i nielegalnie zbierają pieniądze Oszuści podają się za ...
Do Polskiego Związku Głuchych zgłaszają się świadkowie nielegalnych zbiórek pieniędzy. Oszuści podający się m.in. za wolontariuszy Stowarz... »Sprawdź ważność swojego dowodu Sprawdź ważność swojeg...
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji apeluje, aby mieszkańcy sprawdzili ważność dowodu osobistego. W ubiegłym roku ponad czterem milio... »Wnioski 500+ i Dobry Strat można już składać drogą elektroniczną Wnioski 500+ i Dobry S...
Gminy Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubinie informuje, że drogą elektroniczną w lipcu można już składać wnioski o ustalenie prawa do świadczenia wy... »Wzajemne poparcie w wyborach samorządowych Wzajemne poparcie w wy...
Wójt Gminy wiejskiej Lubin, Tadeusz Kielan udzielił swojego poparcia Posłowi PIS, Krzysztofowi Kubów w wyborach samorządowych na pr... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Trzech gen. Maczków w Lubinie?

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Sportowy weekend z RCS
Data dodania: 18 listopada 2017 — Kategoria: Wiadomości

Sportowy weekend z RCS

Kolejny pełny sportowych emocji weekend z Regionalnym Centrum Sportowym. Sobotnie przedpołudnie spędzimy w Pielgrzymce na drugim biegu w ramach IX Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego, natomiast niedzielny poranek to spotkanie podczas trzeciej kolejki Lubińskiej Ligi Squasha.

19 listopada o godz. 10.00 rozpocznie się 3. kolejka Lubińskiej Ligi Squasha, która odbędzie się w Centrum Squash w Hali RCS w Lubinie przy ul. Odrodzenia 28b.Stworzona została po to aby doświadczenie zawodnicy oraz początkujący mogli sprawdzić swoją formę na tle przeciwników. Dobór przeciwników dostosowany jest do poziomu zaawansowania gry, dlatego to jest liga dla każdego. Listy są nadal otwarte, Aby się zgłosić wystarczy pobrać formularz zgłoszeniowy wypełnić go i dostarczyć osobiście do Centrum Squash w hali widowiskowo – sportowej lub zeskanować i wysłać mailowo na adres squash@rcslubin.pl. Jak co roku wpisowe na każdą kolejkę to 50 zł (akceptujemy kartę Multisport!!!) – na każdego czeka poczęstunek oraz rozlosowywane nagrody.18 listopada odbędzie się drugi bieg z cyklu IX Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego, tym razem widzimy się w Pielgrzymce. Tak jak w latach poprzednich biuro zawodów będzie znajdowało się w Szkole Podstawowej w Pielgrzymce, start (godz.11:00) i meta usytuowane będą na przyległym boisku sportowym LKS „Fenix”. Trasa biegu pozostaje taka sama jak w poprzedniej edycji. Całkowita długość trasy to 7,6 km. Przed biegiem głównym o godz. 10.00 startujemy z biegami dla dzieci. Trasa będzie poprowadzona na terenie przyległym do boiska sportowego. Dla wszystkich dzieci przewidujemy pamiątkowe dyplomy, medale a dla zwycięzców poszczególnych kategorii puchary. Po biegu głównym na biegaczy będzie czekać pyszna grochówka oraz ciepła herbata.

Uwaga!!! Każdy z uczestników, który już brał udział w 1 i 2 kolejce dostanie zniżkę, gdy przyprowadzi ze sobąuczestnika, którego jeszcze nie gościliśmy w tej edycji Ligi. Zniżkę dostanie również ten przyprowadzony. Cena promocyjna to 25 zł z kartą multisport.

W pierwszej i drugiej kolejce kilkunastu zawodników rozegrało w sumie kilkadziesiąt meczów w ramach I i II Ligi. Nie ma podziałów na kategorie ze względu na płeć, kobiety i mężczyźni rywalizują ze sobą konfrontując swoje umiejętności.

Słowa kluczowe: lubin RCS
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,17339.html
Ten artykuł był czytany 258 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.029 sek.Lubin 1.0