Piątek, 19 pazdziernika 2018 r.   Imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 91

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 19 października 2018 r. ROZLI... »Ptaki Powiatu Lubińskiego – nowa wystawa w plenerze Ptaki Powiatu Lubiński...
Na alei głównej Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie, w sąsiedztwie budynku edukacyjnego, obejrzeć można wystawę fotografii pt.: "Ptak... »Policjantka i harcerze z wizytą u przedszkolaków Policjantka i harcerze...
Policjantka z lubińskiej komendy wspólnie z harcerzami spotkała się z dziećmi z Przedszkola Miejskiego nr 12. Funkcjonariuszka uczyła i uś... »Powstali „dzięki” władzom miasta, teraz startują w wyborach ze swoim programem wyborczym Powstali „dzięki...
Stowarzyszenie Miasto dla Mieszkańców od początku swojego istnienia było spontanicznym oddolnym ruchem zwykłych mieszkańców Lubina,... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...17-20.10.2002r. Odbył się XIX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Francuskiej

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Sportowy weekend z RCS
Data dodania: 18 listopada 2017 — Kategoria: Wiadomości

Sportowy weekend z RCS

Kolejny pełny sportowych emocji weekend z Regionalnym Centrum Sportowym. Sobotnie przedpołudnie spędzimy w Pielgrzymce na drugim biegu w ramach IX Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego, natomiast niedzielny poranek to spotkanie podczas trzeciej kolejki Lubińskiej Ligi Squasha.

19 listopada o godz. 10.00 rozpocznie się 3. kolejka Lubińskiej Ligi Squasha, która odbędzie się w Centrum Squash w Hali RCS w Lubinie przy ul. Odrodzenia 28b.Stworzona została po to aby doświadczenie zawodnicy oraz początkujący mogli sprawdzić swoją formę na tle przeciwników. Dobór przeciwników dostosowany jest do poziomu zaawansowania gry, dlatego to jest liga dla każdego. Listy są nadal otwarte, Aby się zgłosić wystarczy pobrać formularz zgłoszeniowy wypełnić go i dostarczyć osobiście do Centrum Squash w hali widowiskowo – sportowej lub zeskanować i wysłać mailowo na adres squash@rcslubin.pl. Jak co roku wpisowe na każdą kolejkę to 50 zł (akceptujemy kartę Multisport!!!) – na każdego czeka poczęstunek oraz rozlosowywane nagrody.18 listopada odbędzie się drugi bieg z cyklu IX Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego, tym razem widzimy się w Pielgrzymce. Tak jak w latach poprzednich biuro zawodów będzie znajdowało się w Szkole Podstawowej w Pielgrzymce, start (godz.11:00) i meta usytuowane będą na przyległym boisku sportowym LKS „Fenix”. Trasa biegu pozostaje taka sama jak w poprzedniej edycji. Całkowita długość trasy to 7,6 km. Przed biegiem głównym o godz. 10.00 startujemy z biegami dla dzieci. Trasa będzie poprowadzona na terenie przyległym do boiska sportowego. Dla wszystkich dzieci przewidujemy pamiątkowe dyplomy, medale a dla zwycięzców poszczególnych kategorii puchary. Po biegu głównym na biegaczy będzie czekać pyszna grochówka oraz ciepła herbata.

Uwaga!!! Każdy z uczestników, który już brał udział w 1 i 2 kolejce dostanie zniżkę, gdy przyprowadzi ze sobąuczestnika, którego jeszcze nie gościliśmy w tej edycji Ligi. Zniżkę dostanie również ten przyprowadzony. Cena promocyjna to 25 zł z kartą multisport.

W pierwszej i drugiej kolejce kilkunastu zawodników rozegrało w sumie kilkadziesiąt meczów w ramach I i II Ligi. Nie ma podziałów na kategorie ze względu na płeć, kobiety i mężczyźni rywalizują ze sobą konfrontując swoje umiejętności.

Słowa kluczowe: lubin RCS
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,17339.html
Ten artykuł był czytany 302 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.042 sek.Lubin 1.0