Czwartek, 22 marca 2018 r.   Imieniny: Katarzyny, Bogusława, Kazimierza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 87

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Naturalna pielęgnacja skóry Naturalna pielęgnacja ...
  Moda na kosmetyki, które wykorzystują przede wszystkim składniki bio, jest coraz większa. Polki chcą używać sprawdzonych i bezpiec... »Zwołano 59. Sesję Rady Gminy Lubin Zwołano 59. Sesję Rady...
W najbliższy poniedziałek 26 marca odbędzie się kolejna sesja Rady Gminy Lubin. Obrady rozpoczną się o godzinie 15.00 w sali konferencyjnej na I ... »Weekend zniżek w Cuprum Arena Weekend zniżek w Cupru...
Już 23 -25 marca galeria Cuprum Arena w Lubinie zaprasza na weekend zniżek z magazynami AVANTI (03/2018) oraz LOGO (marzec 2018). „Weekend ... »Będzie Kiermasz wielkanocny w Lubinie Będzie Kiermasz wielka...
Po raz pierwszy lubiński Rynek będzie miał zaszczyt ugościć Jarmark wielkanocny w dniach 24 i 25 marca. Stoiska handlowe będą czynne od godziny 1... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...11.07.1994 Prezydentem Miasta Lubina zostaje Tadeusz Maćkała a wiceprezydentami Dariusz Milka i Mirosław Gojdź

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Sportowy weekend z RCS
Data dodania: 18 listopada 2017 — Kategoria: Wiadomości

Sportowy weekend z RCS

Kolejny pełny sportowych emocji weekend z Regionalnym Centrum Sportowym. Sobotnie przedpołudnie spędzimy w Pielgrzymce na drugim biegu w ramach IX Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego, natomiast niedzielny poranek to spotkanie podczas trzeciej kolejki Lubińskiej Ligi Squasha.

19 listopada o godz. 10.00 rozpocznie się 3. kolejka Lubińskiej Ligi Squasha, która odbędzie się w Centrum Squash w Hali RCS w Lubinie przy ul. Odrodzenia 28b.Stworzona została po to aby doświadczenie zawodnicy oraz początkujący mogli sprawdzić swoją formę na tle przeciwników. Dobór przeciwników dostosowany jest do poziomu zaawansowania gry, dlatego to jest liga dla każdego. Listy są nadal otwarte, Aby się zgłosić wystarczy pobrać formularz zgłoszeniowy wypełnić go i dostarczyć osobiście do Centrum Squash w hali widowiskowo – sportowej lub zeskanować i wysłać mailowo na adres squash@rcslubin.pl. Jak co roku wpisowe na każdą kolejkę to 50 zł (akceptujemy kartę Multisport!!!) – na każdego czeka poczęstunek oraz rozlosowywane nagrody.18 listopada odbędzie się drugi bieg z cyklu IX Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego, tym razem widzimy się w Pielgrzymce. Tak jak w latach poprzednich biuro zawodów będzie znajdowało się w Szkole Podstawowej w Pielgrzymce, start (godz.11:00) i meta usytuowane będą na przyległym boisku sportowym LKS „Fenix”. Trasa biegu pozostaje taka sama jak w poprzedniej edycji. Całkowita długość trasy to 7,6 km. Przed biegiem głównym o godz. 10.00 startujemy z biegami dla dzieci. Trasa będzie poprowadzona na terenie przyległym do boiska sportowego. Dla wszystkich dzieci przewidujemy pamiątkowe dyplomy, medale a dla zwycięzców poszczególnych kategorii puchary. Po biegu głównym na biegaczy będzie czekać pyszna grochówka oraz ciepła herbata.

Uwaga!!! Każdy z uczestników, który już brał udział w 1 i 2 kolejce dostanie zniżkę, gdy przyprowadzi ze sobąuczestnika, którego jeszcze nie gościliśmy w tej edycji Ligi. Zniżkę dostanie również ten przyprowadzony. Cena promocyjna to 25 zł z kartą multisport.

W pierwszej i drugiej kolejce kilkunastu zawodników rozegrało w sumie kilkadziesiąt meczów w ramach I i II Ligi. Nie ma podziałów na kategorie ze względu na płeć, kobiety i mężczyźni rywalizują ze sobą konfrontując swoje umiejętności.

Słowa kluczowe: lubin RCS
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,17339.html
Ten artykuł był czytany 229 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.040 sek.Lubin 1.0