Niedziela, 20 maja 2018 r.   Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 75

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Czekają na kolejne zlecenia Czekają na kolejne zle...
Pracownicy gminnej spółdzielni socjalnej LUX  mają już za sobą pierwsze zlecenia i czekają na kolejne.  Zachęcamy mieszkańc&oacu... »Super Anioły przyznane! Super Anioły przyznane...
19 zgłoszeń wpłynęło do tegorocznej edycji plebiscytu ANIOŁY KULTURY GMINY LUBIN, nagrody przyznawanej za twórczość artystyczną, wyjątkowy... »Lubinianin był strażnikiem, handlował na Allegro, zbankrutował na giełdzie. Teraz jego auta są na każdej ulicy Lubinianin był strażni...
Życiorysem tego biznesmena można by obdarować kilka osób. Żadna nie narzekałaby na to, że ma nudne życie, ale kilka z pewnością kompletnie... »Stary, kopsnij szluga. Stary, kopsnij szluga....
Spotkałem niedawno kolesia, z którym przesiedziałem dwa lata w tej samej klasie. Wspomnień mieliśmy mnóstwo. Buzie nam się nie mogł... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1975 Otwarcie Szkoły Muzycznej I stopnia

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Zapisy na turnieje i rozgrywki sportowe
Data dodania: 19 stycznia 2018 — Kategoria: Wiadomości

Zapisy na turnieje i rozgrywki sportowe

Przed nami kilka emocjonujących turniejów i rozgrywek sportowych. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Gminy Lubin, do aktywnego uczestnictwa w nich, zarówno w charakterze zawodników, jak i kibiców.

 

Ścianka wspinaczkowa

Dzisiaj (19 stycznia) zapraszamy mieszkańców Gminy Lubin, zarówno dorosłych, młodzież jak i dzieci na Turniej gminny na ścianie wspinaczkowej.  Taki turniej rozegrany zostanie po raz drugi.  Zawody prowadzone będą w kategorii indywidualnej i drużynowej, w której liczone będą punkty trzech osób z danej miejscowości. Początek o godzinie 17.00, serdecznie zapraszamy do hala RSC w Lubinie przy  ul. Norwida 10 (Szkoła Podstawowa nr 14).

Liga Siatkowa

Na początku lutego wystartuje Gminna  Liga  Piłki Siatkowej. Zapisy chętnych drużyn przyjmowane będą do 30 stycznia w Urzędzie Gminy Lubin pok. 8 (Referat oświaty), mailowo: pilch@ug.lubin.pl) lub telefonicznie 76/8403135 i  502 837 822. Pierwsze rozgrywki w siatkówce odbędą się 4 lutego w sali  Szkoły Podstawowej w Szklarach Górnych od godz. 9.30.

Halowa piłka nożna

Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Lubin to już impreza z tradycjami, rozgrywana rokrocznie. Odbędzie się 3 lutego w Lubinie, w hali RCS  przy ul. Norwida. Początek o godzinie 9.30.  Mecze finałowe będą rozgrywane około godz. 13.00, więc gorąco zachęcamy mieszkańców do aktywnego kibicowania. Nadal można zgłaszać drużyny do turnieju, wymaganych jest pięciu zawodników, plus jeden w rezerwie.  Zapisy prowadzi gminny instruktor do spraw sportu  Jerzy Tadla ( 502837822).

Szachy

18 lutego w naszej gminie królować  będą szachy za sprawą dwóch imprez.  W Osieku rozegrany zostanie Powiatowo – Gminny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Lubin oraz Gminna Liga Szkół Podstawowych i Gimnazjum. Turnieje odbywają się cyklicznie, po raz pierwszy wystartuje jednak Liga. Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w rozgrywkach. Szczegóły można będzie uzyskać w szkołach. Warto przy tej okazji przypomnieć,  że już trzeci rok szkolny w Gminie Lubin w klasach I- III prowadzone są specjalne zajęcia, na których uczniowie poznają arkana szachów.  Prowadzący je nauczyciele przeszli specjalne szkolenia i otrzymali certyfikaty potwierdzające ich umiejętności w tym zakresie.

(SR)

źródło: Gmina Lubin

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,17592.html
Ten artykuł był czytany 243 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.037 sek.Lubin 1.0