Czwartek, 17 stycznia 2019 r.   Imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 79

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>




Wiadomości z Lubina
ZUS – wrzuć akta do sieci ZUS – wrzuć akta...
Wraz z początkiem roku ruszył projekt e-Akta, który pozwala na skrócenie czasu przechowywania akt pracowniczych. Łatwa obsługa i ob... »Sesja Rady Powiatu Lubińskiego. Porządek obrad Sesja Rady Powiatu Lub...
W dniu 17 stycznia 2019 roku o godz. 11.00 w siedzibie starostwa powiatowego w Lubinie odbedzie się kolejna Sesja Rady Powiatu Lubińskiego. Jedny... »Sesja Rady Powiatu Lubińskiego. Porządek obrad Sesja Rady Powiatu Lub...
W dniu 17 stycznia 2019 roku o godz. 11.00 w siedzibie starostwa powiatowego w Lubinie odbedzie się kolejna Sesja Rady Powiatu Lubińskiego. Jedny... »Zamienił jej życie w koszmar... Zamienił jej życie w k...
Lubińscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoją żoną. Dramat kobiety rozgrywał się w... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl



silesianseo.pll










Magazyn elubin.pl




Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.09.1948 Otwarcie liceum przy ul. M. Kopernika

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Zapisy na turnieje i rozgrywki sportowe
Data dodania: 19 stycznia 2018 — Kategoria: Wiadomości

Zapisy na turnieje i rozgrywki sportowe

Przed nami kilka emocjonujących turniejów i rozgrywek sportowych. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Gminy Lubin, do aktywnego uczestnictwa w nich, zarówno w charakterze zawodników, jak i kibiców.

 

Ścianka wspinaczkowa

Dzisiaj (19 stycznia) zapraszamy mieszkańców Gminy Lubin, zarówno dorosłych, młodzież jak i dzieci na Turniej gminny na ścianie wspinaczkowej.  Taki turniej rozegrany zostanie po raz drugi.  Zawody prowadzone będą w kategorii indywidualnej i drużynowej, w której liczone będą punkty trzech osób z danej miejscowości. Początek o godzinie 17.00, serdecznie zapraszamy do hala RSC w Lubinie przy  ul. Norwida 10 (Szkoła Podstawowa nr 14).

Liga Siatkowa

Na początku lutego wystartuje Gminna  Liga  Piłki Siatkowej. Zapisy chętnych drużyn przyjmowane będą do 30 stycznia w Urzędzie Gminy Lubin pok. 8 (Referat oświaty), mailowo: pilch@ug.lubin.pl) lub telefonicznie 76/8403135 i  502 837 822. Pierwsze rozgrywki w siatkówce odbędą się 4 lutego w sali  Szkoły Podstawowej w Szklarach Górnych od godz. 9.30.

Halowa piłka nożna

Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Lubin to już impreza z tradycjami, rozgrywana rokrocznie. Odbędzie się 3 lutego w Lubinie, w hali RCS  przy ul. Norwida. Początek o godzinie 9.30.  Mecze finałowe będą rozgrywane około godz. 13.00, więc gorąco zachęcamy mieszkańców do aktywnego kibicowania. Nadal można zgłaszać drużyny do turnieju, wymaganych jest pięciu zawodników, plus jeden w rezerwie.  Zapisy prowadzi gminny instruktor do spraw sportu  Jerzy Tadla ( 502837822).

Szachy

18 lutego w naszej gminie królować  będą szachy za sprawą dwóch imprez.  W Osieku rozegrany zostanie Powiatowo – Gminny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Lubin oraz Gminna Liga Szkół Podstawowych i Gimnazjum. Turnieje odbywają się cyklicznie, po raz pierwszy wystartuje jednak Liga. Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w rozgrywkach. Szczegóły można będzie uzyskać w szkołach. Warto przy tej okazji przypomnieć,  że już trzeci rok szkolny w Gminie Lubin w klasach I- III prowadzone są specjalne zajęcia, na których uczniowie poznają arkana szachów.  Prowadzący je nauczyciele przeszli specjalne szkolenia i otrzymali certyfikaty potwierdzające ich umiejętności w tym zakresie.

(SR)

źródło: Gmina Lubin

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,17592.html
Ten artykuł był czytany 301 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.



Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.050 sek.Lubin 1.0