Poniedzialek, 10 grudnia 2018 r.   Imieniny: Danieli, Julii, Eulalii
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 94

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Kieszonkowcy nie próżnują – wykorzystają każdą okazję – Kieszonkowcy nie próżn...
Okres przedświąteczny to między innymi czas zakupów zarówno w sklepach znajdujących w pobliżu naszego miejsca zamieszkania jak i w ... »,,Wolność bez nałogu” – Policja wspólnie z MOPS przeciwko narkotykom i dopalaczom ,,Wolność bez nałogu&#...
Funkcjonariusze KPP w Lubinie wspólnie z terapeutkami z Sekcji Profilaktyki Uzależnień Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubinie w ra... »Z PIASTEM NA REMIS
 Z PIASTEM NA REMISR...
W 18. kolejce LOTTO Ekstraklasy KGHM Zagłębie Lubin zremisowało przed własną publicznością z Piastem Gliwice 2:2. Bramki dla lubinian strzel... »Nowa inwestycja powstanie w Gminie Żukowice Nowa inwestycja powsta...
KGHM Polska miedź S.A. i Gmina Żukowice zawarły porozumienie dotyczące realizacji kolejnej inwestycji Polskiej Miedzi. Trwają prace przygotowawcz... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.plsilesianseo.pll


Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Zagłębie Lubin w piłce noznej zdobyło dwa tytuły Mistrza Polski w sezonach 1990/1991 i 2006/2007?

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Sesja Rady Miejskiej w Lubinie
Data dodania: 22 lutego 2018 — Kategoria: Wiadomości

Sesja Rady Miejskiej w Lubinie

W dniu 27 lutego  2018r. o godz. 14.00 odbędzie się XXXVII sesja  Rady Miejskiej w Lubinie w Sali Konferencyjnej  Nr 106 w Ratuszu w Lubinie, Rynek 23.

Porządek posiedzenia:

  1. Informacje Przewodniczącego Rady.
  2. Uchwała zmieniająca uchwałę nr VIII/79/15 Rady Miejskiej w Lubinie z dnia 23 czerwca 2015r. w sprawie powierzenia Regionalnemu Centrum Sportowemu Spółka z o.o. w Lubinie zadań własnych Gminy Miejskiej Lubin z zakresu tworzenia organizacyjnych warunków sprzyjających rozwojowi sportu – inicjatywa uchwałodawcza Prezydenta Miasta – PROJEKT NR 12/2018.
  3. Uchwała w sprawie pozbawienia kategorii drogi gminnej części dróg na terenie Gminy Miejskiej Lubin poprzez wyłączenia ich z użytkowania – inicjatywa uchwałodawcza Prezydenta Miasta – PROJEKT NR 13/2018.
  4. Uchwała w sprawie ustalenia harmonogramu pracy Komisji Rewizyjnej – inicjatywa uchwałodawcza Przewodniczącego Rady – PROJEKT NR 14/2018
  5. Uchwała w sprawie przyjęcia gminnego programu wspierania rodziny dla miasta Lubina – inicjatywa uchwałodawcza Prezydenta Miasta – PROJEKT   NR 15/2018.
  6. Uchwała w sprawie przyjęcia gminnego programu przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz ochrony ofiar przemocy – inicjatywa uchwałodawcza Przewodniczącego Rady – PROJEKT  NR 16/2018.
  7. Wnioski, interpelacje i zapytania radnych.
Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,17760.html
Ten artykuł był czytany 406 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.057 sek.Lubin 1.0