Poniedzialek, 18 czerwca 2018 r.   Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 67

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
DOPALACZE – Apel Policji do rodziców i opiekunów DOPALACZE – Apel...
Okres letni, w tym głównie wakacje, i związana z tym duża ilość czasu wolnego sprzyja eksperymentowaniu przez dzieci i młodzież z ró... »Za włamania i kradzieże na 2 lata do więzienia Za włamania i kradzież...
Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 17-letniego mieszkańca Lubina, który na terenie całego miasta od grudnia do czerwca ... »KGHM będzie stosować tzw. split payment KGHM będzie stosować t...
KGHM będzie dokonywać płatności na rzecz dostawców przy zastosowaniu mechanizmu podzielonej płatności od 1 lipca – poinformowała ost... »Dwa odcinki z trzech dolnośląskiej trasy S3 na finiszu Dwa odcinki z trzech d...
Zgodnie z kontraktem prace budowlane przy budowie trasy S3 na 2 z 3 dolnośląskich odcinkach zakończyły się zgodnie z założonym harmonogramem. Są ... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...30.06.2000 Nagrodę Miasta Lubina otrzymał ks. Kazimierz Pracownik - czek na kwotę 10000 zł

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Sesja Rady Miejskiej w Lubinie
Data dodania: 22 lutego 2018 — Kategoria: Wiadomości

Sesja Rady Miejskiej w Lubinie

W dniu 27 lutego  2018r. o godz. 14.00 odbędzie się XXXVII sesja  Rady Miejskiej w Lubinie w Sali Konferencyjnej  Nr 106 w Ratuszu w Lubinie, Rynek 23.

Porządek posiedzenia:

  1. Informacje Przewodniczącego Rady.
  2. Uchwała zmieniająca uchwałę nr VIII/79/15 Rady Miejskiej w Lubinie z dnia 23 czerwca 2015r. w sprawie powierzenia Regionalnemu Centrum Sportowemu Spółka z o.o. w Lubinie zadań własnych Gminy Miejskiej Lubin z zakresu tworzenia organizacyjnych warunków sprzyjających rozwojowi sportu – inicjatywa uchwałodawcza Prezydenta Miasta – PROJEKT NR 12/2018.
  3. Uchwała w sprawie pozbawienia kategorii drogi gminnej części dróg na terenie Gminy Miejskiej Lubin poprzez wyłączenia ich z użytkowania – inicjatywa uchwałodawcza Prezydenta Miasta – PROJEKT NR 13/2018.
  4. Uchwała w sprawie ustalenia harmonogramu pracy Komisji Rewizyjnej – inicjatywa uchwałodawcza Przewodniczącego Rady – PROJEKT NR 14/2018
  5. Uchwała w sprawie przyjęcia gminnego programu wspierania rodziny dla miasta Lubina – inicjatywa uchwałodawcza Prezydenta Miasta – PROJEKT   NR 15/2018.
  6. Uchwała w sprawie przyjęcia gminnego programu przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz ochrony ofiar przemocy – inicjatywa uchwałodawcza Przewodniczącego Rady – PROJEKT  NR 16/2018.
  7. Wnioski, interpelacje i zapytania radnych.
Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,17760.html
Ten artykuł był czytany 384 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.040 sek.Lubin 1.0