Środa, 21 listopada 2018 r.   Imieniny: Janusza, Marii, Konrada
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 82

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Dopełnienie trylogii na FEN 23 w Lubinie Dopełnienie trylogii n...
Eliasz Jankowski (19-7-1) skrzyżuje rękawice z Rafałem Niestrzębą (8-3) podczas gali Fight Exclusive Night 23, która 12 stycznia odbędzie ... »Zagłębie miedziowe się trzęsie. Kolejny wstrząs (Aktualizacja) Zagłębie miedziowe się...
Silny wstrząs odczuwalny w całym w Zagłębiu Miedziowym. Dzisiaj o godzinie 07:15 sejsmografy zarejestrowały wstrząs o sile 4.1 stopnia w ska... »Specjalistka z KGHM Polska Miedź laureatką międzynarodowego plebiscytu „Women in Minning” Specjalistka z KGHM Po...
Z Lubina na światowe TOP 100. Kamilla Słowikowska z Departamentu Hutnictwa w KGHM Polska Miedź S.A. trafiła na prestiżową listę Top 100 Global In... »Nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Kierowca i jego pasażerowie są już w policyjnej celi Nie zatrzymał się do k...
18-latek uciekał przed lubińskimi policjantami. Policjanci dogonili uciekiniera, który jak się okazało, miał wiele na sumieniu. Podobnie j... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...28.07.1993 Powstanie Telewizji Regionalnej Województwa Legnickiego w Lubinie

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

ZOO Lubin w Radzie Dyrektorów
Data dodania: 28 marca 2018 — Kategoria: Wiadomości

ZOO Lubin w Radzie Dyrektorów

Ogród zoologiczny w Lubinie reprezentowany przez dyrektor Agatę Bończak dołączył do prestiżowego grona ogrodów zrzeszonych w Radzie Dyrektorów Polskich Ogrodów Zoologicznych i Akwariów.

Rada Dyrektorów POZiA jest stowarzyszeniem, którego podstawowym celem działalności jest przyczynianie się do rozwoju ogrodów zoologicznych, wspieranie zadań, jakie spełniają ogrody zoologiczne w dziedzinie ochrony przyrody, w szczególności różnorodności biologicznej, edukacji, a także popieranie wzajemnej współpracy oraz wymiany doświadczeń.
 
Cele realizowane są między innymi poprzez działania na rzecz ogólnych i specyficznych zadań statutowych ogrodów zoologicznych, przygotowywanie stanowisk w sprawach wydawanych przepisów legislacyjnych, utrzymywanie współpracy pomiędzy ogrodami zoologicznymi na wielu płaszczyznach działalności czy wydawanie i kolportaż materiałów, organizowanie sympozjów i spotkań związanych z problematyką ogrodów zoologicznych, a także szeroko rozumianą ochroną przyrody.
 
Zjazd, na którym przegłosowano członkostwo Lubina odbył się w dniach 26-27 marca 2018 r. w Ogrodzie Zoologicznym we Wrocławiu. Lubin jest 14 ogrodem zrzeszonym w stowarzyszeniu, obok ogrodów w Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gdyni, Kadzidłowie, Krakowie, Łodzi, Opolu, Płocku, Toruniu, Warszawie, Wrocławiu i Zamościu.
Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,17902.html
Ten artykuł był czytany 440 razy.


1 komentarz

Napisz komentarz!

~Gość

Gość serwisu
#43834 | 28.03.18 22:29:19Zgłoś naruszenie netykiety/regulaminu.

I co nam to daje ? Trzeba będzie znowu jakieś składki płacić ? Podobnie jak w Związku Miast Polskich ?
Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.044 sek.Lubin 1.0