Poniedzialek, 23 lipca 2018 r.   Imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 41

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Pod wpływem narkotyków wsiadł do samochodu Pod wpływem narkotyków...
Kolejny nieodpowiedzialny kierowca został wyeliminowany z drogi przez lubińskich policjantów. Jak się okazało mieszkaniec gminy Śc... »Wsparcie rodzin – 300 i 500 PLUS Wsparcie rodzin –...
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubinie informuje, iż od miesiąca lipca 2018r. przyjmowane są wnioski tylko drogą elektronicznąna&nb... »W Chocianowie nie zatankujesz benzyny W Chocianowie nie zata...
Problemy z paliwem w Chocianowie. Jak informuje chocianowski portal internetowy od kilku dni mieszkańcy Chocianowa mają problem z zatankowaniem s... »Akcja Lato 2018 – Poniedziałek na basenie Akcja Lato 2018 –...
RCS w Lubinie zaprasza na czwarte już zajęcia z cyklu Poniedziałek na basenie - zabawy i nauka pływania. Zajęcia odbędą się 23 lipca o ... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.12.1969 Otwarcie Młodzieżowego Domu Kultury

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

ZOO Lubin w Radzie Dyrektorów
Data dodania: 28 marca 2018 — Kategoria: Wiadomości

ZOO Lubin w Radzie Dyrektorów

Ogród zoologiczny w Lubinie reprezentowany przez dyrektor Agatę Bończak dołączył do prestiżowego grona ogrodów zrzeszonych w Radzie Dyrektorów Polskich Ogrodów Zoologicznych i Akwariów.

Rada Dyrektorów POZiA jest stowarzyszeniem, którego podstawowym celem działalności jest przyczynianie się do rozwoju ogrodów zoologicznych, wspieranie zadań, jakie spełniają ogrody zoologiczne w dziedzinie ochrony przyrody, w szczególności różnorodności biologicznej, edukacji, a także popieranie wzajemnej współpracy oraz wymiany doświadczeń.
 
Cele realizowane są między innymi poprzez działania na rzecz ogólnych i specyficznych zadań statutowych ogrodów zoologicznych, przygotowywanie stanowisk w sprawach wydawanych przepisów legislacyjnych, utrzymywanie współpracy pomiędzy ogrodami zoologicznymi na wielu płaszczyznach działalności czy wydawanie i kolportaż materiałów, organizowanie sympozjów i spotkań związanych z problematyką ogrodów zoologicznych, a także szeroko rozumianą ochroną przyrody.
 
Zjazd, na którym przegłosowano członkostwo Lubina odbył się w dniach 26-27 marca 2018 r. w Ogrodzie Zoologicznym we Wrocławiu. Lubin jest 14 ogrodem zrzeszonym w stowarzyszeniu, obok ogrodów w Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gdyni, Kadzidłowie, Krakowie, Łodzi, Opolu, Płocku, Toruniu, Warszawie, Wrocławiu i Zamościu.
Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,17902.html
Ten artykuł był czytany 389 razy.


1 komentarz

Napisz komentarz!

~Gość

Gość serwisu
#43834 | 28.03.18 22:29:19Zgłoś naruszenie netykiety/regulaminu.

I co nam to daje ? Trzeba będzie znowu jakieś składki płacić ? Podobnie jak w Związku Miast Polskich ?
Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 2.984 sek.Lubin 1.0