Niedziela, 24 luty 2019 r.   Imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 111

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Skarby znalezione podczas budowy drogi S 3 Skarby znalezione podc...
Wystawa Drogą S3 w przeszłość to odkrycia archeologiczne z lat 2015-2017 związanych z budową drogi ekspresowej S3 na odcinku między Bolkowem, Jaw... »Leśne Echo reprezentował nas we Francji Leśne Echo reprezentow...
Na zaproszenie naszej partnerskiej gminy i stowarzyszenia POLSATH, zespół LEŚNE ECHO z Raszówki gościł we Francji. Prezentujący pol... »Zaproszenie na koncert w Niemstowie Zaproszenie na koncert...
Gminna Biblioteka w Niemstowie, sołtys, radny oraz rada sołecka wsi Niemstów zapraszają wszystkich chętnych na międzypokoleniowy koncert p... »Wstępne wyniki produkcyjne i sprzedażowe Grupy KGHM Polska Miedź S.A. Wstępne wyniki produkc...
Produkcja miedzi płatnej w grupie kapitałowej KGHM Polska Miedź wyniosła 58,7 tys. ton w styczniu 2019 r. i była o 21% wyższa niż przed rokiem, p... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...30.06.2000r Rozporządzeniem Rady Ministrów do Legnickiej Specjalnej Sterfy Ekonomicznej włączono nowy obszar lubiński obszar 27, 83 ha.

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

ZOO Lubin w Radzie Dyrektorów
Data dodania: 28 marca 2018 — Kategoria: Wiadomości

ZOO Lubin w Radzie Dyrektorów

Ogród zoologiczny w Lubinie reprezentowany przez dyrektor Agatę Bończak dołączył do prestiżowego grona ogrodów zrzeszonych w Radzie Dyrektorów Polskich Ogrodów Zoologicznych i Akwariów.

Rada Dyrektorów POZiA jest stowarzyszeniem, którego podstawowym celem działalności jest przyczynianie się do rozwoju ogrodów zoologicznych, wspieranie zadań, jakie spełniają ogrody zoologiczne w dziedzinie ochrony przyrody, w szczególności różnorodności biologicznej, edukacji, a także popieranie wzajemnej współpracy oraz wymiany doświadczeń.
 
Cele realizowane są między innymi poprzez działania na rzecz ogólnych i specyficznych zadań statutowych ogrodów zoologicznych, przygotowywanie stanowisk w sprawach wydawanych przepisów legislacyjnych, utrzymywanie współpracy pomiędzy ogrodami zoologicznymi na wielu płaszczyznach działalności czy wydawanie i kolportaż materiałów, organizowanie sympozjów i spotkań związanych z problematyką ogrodów zoologicznych, a także szeroko rozumianą ochroną przyrody.
 
Zjazd, na którym przegłosowano członkostwo Lubina odbył się w dniach 26-27 marca 2018 r. w Ogrodzie Zoologicznym we Wrocławiu. Lubin jest 14 ogrodem zrzeszonym w stowarzyszeniu, obok ogrodów w Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gdyni, Kadzidłowie, Krakowie, Łodzi, Opolu, Płocku, Toruniu, Warszawie, Wrocławiu i Zamościu.
Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,17902.html
Ten artykuł był czytany 459 razy.


1 komentarz

Napisz komentarz!

~Gość

Gość serwisu
#43834 | 28.03.18 22:29:19Zgłoś naruszenie netykiety/regulaminu.

I co nam to daje ? Trzeba będzie znowu jakieś składki płacić ? Podobnie jak w Związku Miast Polskich ?
Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.028 sek.Lubin 1.0