Niedziela, 24 luty 2019 r.   Imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 114

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Skarby znalezione podczas budowy drogi S 3 Skarby znalezione podc...
Wystawa Drogą S3 w przeszłość to odkrycia archeologiczne z lat 2015-2017 związanych z budową drogi ekspresowej S3 na odcinku między Bolkowem, Jaw... »Leśne Echo reprezentował nas we Francji Leśne Echo reprezentow...
Na zaproszenie naszej partnerskiej gminy i stowarzyszenia POLSATH, zespół LEŚNE ECHO z Raszówki gościł we Francji. Prezentujący pol... »Zaproszenie na koncert w Niemstowie Zaproszenie na koncert...
Gminna Biblioteka w Niemstowie, sołtys, radny oraz rada sołecka wsi Niemstów zapraszają wszystkich chętnych na międzypokoleniowy koncert p... »Wstępne wyniki produkcyjne i sprzedażowe Grupy KGHM Polska Miedź S.A. Wstępne wyniki produkc...
Produkcja miedzi płatnej w grupie kapitałowej KGHM Polska Miedź wyniosła 58,7 tys. ton w styczniu 2019 r. i była o 21% wyższa niż przed rokiem, p... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...30.06.2000r Rozporządzeniem Rady Ministrów do Legnickiej Specjalnej Sterfy Ekonomicznej włączono nowy obszar lubiński obszar 27, 83 ha.

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Konsultacje ZUS na Targach Pracy w Złotoryi
Data dodania: 09 kwietnia 2018 — Kategoria: Wiadomości

Konsultacje ZUS na Targach Pracy w Złotoryi

Już w piątek 20 kwietnia wszyscy odwiedzający Targi Pracy w Złotoryi będą mieli okazję skorzystać z porad ekspertów ZUS.

Pracownicy legnickiego Oddziału ZUS będą dyżurowali w firmowym punkcie konsultacyjnym w godzinach 10:00-13:00. Eksperci Zakładu będą udzielać porad na temat ubezpieczeń społecznych, ubezpieczenia zdrowotnego, opłacania składek, prowadzenia firmy i różnych form zatrudnienia oraz elektronicznych zwolnień lekarskich.

W punkcie konsultacyjnym ZUS będą mogli Państwo również założyć własne konto na Platformie Usług Elektronicznych, serwisie elektronicznym Zakładu.

Miejsce Targów Pracy: Dom Spotkań i Integracji Społecznej i Pulsnitz przy Szkole Podstawowej nr 1 w Złotoryi, Pl. Niepodległości 7.

Czas: 20 kwietnia 2018 r., w godzinach 10:00-13:00.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,17947.html
Ten artykuł był czytany 289 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.031 sek.Lubin 1.0