Czwartek, 16 sierpnia 2018 r.   Imieniny: Joachima, Rocha, Domarada
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 90

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Wielkie w otwarcie MediaMarkt Lubinie Wielkie w otwarcie Med...
MediaMarkt zawitał do Lubina. Sklep tej popularnej sieci pojawił się w galerii handlowej Cuprum Arena. Z okazji otwarcia, od 17 sierpnia klienci ... »Z wizytą w dostojnego Jubilata w Miłoradzicach Z wizytą w dostojnego ...
Otoczony opieką i miłością najbliższych 95. urodziny obchodzi w tym roku pan Władysław Frydel z Miłoradzic. Szczęśliwy, bo ten wyjątkowy jubileus... »Kolejne monografie w Gminie Lubin Kolejne monografie w G...
Ukazały się już drukiem, opracowane przez Henryka Rusewicza, dwie nowe monografie  miejscowości Gminy Lubin. Są to Zimna Woda i Osiek. W opr... »21 października wybierzemy nowe władze samorządowe 21 października wybier...
- Podpisałem rozporządzenie o terminie wyborów samorządowych. 21.10.2018 Polacy zdecydują, kto będzie rządził w samorządach. Niech rozpocz... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...04.1997 uruchomiono oficjalny serwis WWW miasta Lubina (ok. 200 stron w trzech językach)

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

PeBeKa S.A. na Forum Gospodarczym w Dżakarcie
Data dodania: 18 kwietnia 2018 — Kategoria: Wiadomości

PeBeKa S.A. na Forum Gospodarczym w Dżakarcie

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. zaprezentowało swoją ofertę podczas Polsko-Indonezyjskiego Forum Gospodarczego w Dżakarcie.

 

W dniach 11-13 kwietnia br. w stolicy Indonezji Dżakarcie, przedstawiciele świata biznesu Polski i Indonezji wzięli udział w Polsko-Indonezyjskim Forum Gospodarczym. Forum zorganizowano pod przewodnictwem Wiceministra Spraw Zagranicznych Polski Marka Magierowskiego, Sekretarza Stanu w Ministerstwie Energii Grzegorza Tobiszowskiego oraz przedstawicieli rządu Indonezji.

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. od blisko 60 lat realizuje inwestycje budowlane na całym świecie, specjalizując się w projektach górniczych wyrobisk podziemnych: wiertniczych, tunelowych i infrastrukturalnych. Od 2017 roku realizuje również projekt dla PGNiG Termika S.A w zakresie budowy obiektów energetycznych. Dla Spółki udział w Forum jest etapem realizacji strategii przyjętej na lata 2018-2022, w której jednym z celów jest kontynuacja ekspansji zagranicznej Spółki.

„Udział w Forum to doskonała okazja do zaprezentowania działalności Spółki i omówienia możliwości współpracy z partnerami indonezyjskimi, szczególnie w sektorze wydobywczym i energetycznym. PeBeKa od dłuższego czasu uważnie monitoruje rynki zagraniczne i poważnie traktuje możliwość realizacji kontraktów dotyczących specjalistycznych robót górniczych, kompleksowej budowy szybów oraz realizacji i zarządzania inwestycji w obszarze wydobywczo - energetycznym” - powiedział Prezes PeBeKa S.A Mirosław Skowron, który reprezentuje Spółkę podczas Forum.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,17986.html
Ten artykuł był czytany 354 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.067 sek.Lubin 1.0