Wtorek, 23 pazdziernika 2018 r.   Imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 38

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Najlepszy z najlepszych – Raport KGHM Najlepszy z najlepszyc...
Instytut Rachunkowości i Podatków ogłosił wyniki konkursu "The Best Annual Report" na najlepszy raport roczny. KGHM po raz szósty z... »17-latek kradł co popadnie. Usłyszał już zarzuty 17-latek kradł co popa...
Lubińscy policjanci zatrzymali w bezpośrednim pościgu 17-letniego mężczyznę, podejrzanego o szereg kradzieży w sklepach na terenie Lubina, a takż... »Lubin. Oficjalny skład Rady Miejskiej i statystyki Lubin. Oficjalny skład...
Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej Lubina. Zmiany w radzie są duże w porównaniu do poprze... »Władysław Bigus wygrał w Gminie Rudna Władysław Bigus wygrał...
Wybory w gminie Rudna w pierwszej turze wygrał Władysław Bigus  z poparciem 60,48 procent oddanych głosów.  Waldemar Latos z wy... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...02-08.09.1999 Podpisanie z miastami Böblingen, Hof, powiatem Rhain-Lahn listów intencyjnych dotyczących przyszłego partnerstwa

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

PeBeKa S.A. na Forum Gospodarczym w Dżakarcie
Data dodania: 18 kwietnia 2018 — Kategoria: Wiadomości

PeBeKa S.A. na Forum Gospodarczym w Dżakarcie

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. zaprezentowało swoją ofertę podczas Polsko-Indonezyjskiego Forum Gospodarczego w Dżakarcie.

 

W dniach 11-13 kwietnia br. w stolicy Indonezji Dżakarcie, przedstawiciele świata biznesu Polski i Indonezji wzięli udział w Polsko-Indonezyjskim Forum Gospodarczym. Forum zorganizowano pod przewodnictwem Wiceministra Spraw Zagranicznych Polski Marka Magierowskiego, Sekretarza Stanu w Ministerstwie Energii Grzegorza Tobiszowskiego oraz przedstawicieli rządu Indonezji.

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. od blisko 60 lat realizuje inwestycje budowlane na całym świecie, specjalizując się w projektach górniczych wyrobisk podziemnych: wiertniczych, tunelowych i infrastrukturalnych. Od 2017 roku realizuje również projekt dla PGNiG Termika S.A w zakresie budowy obiektów energetycznych. Dla Spółki udział w Forum jest etapem realizacji strategii przyjętej na lata 2018-2022, w której jednym z celów jest kontynuacja ekspansji zagranicznej Spółki.

„Udział w Forum to doskonała okazja do zaprezentowania działalności Spółki i omówienia możliwości współpracy z partnerami indonezyjskimi, szczególnie w sektorze wydobywczym i energetycznym. PeBeKa od dłuższego czasu uważnie monitoruje rynki zagraniczne i poważnie traktuje możliwość realizacji kontraktów dotyczących specjalistycznych robót górniczych, kompleksowej budowy szybów oraz realizacji i zarządzania inwestycji w obszarze wydobywczo - energetycznym” - powiedział Prezes PeBeKa S.A Mirosław Skowron, który reprezentuje Spółkę podczas Forum.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,17986.html
Ten artykuł był czytany 378 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.039 sek.Lubin 1.0