Czwartek, 24 maja 2018 r.   Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 80

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Po Lubinie pełzają groźne żmije Po Lubinie pełzają gro...
- Uwaga, dzisiaj widziano żmiję przy wjeździe do salonu Switoń - Paczkowski. W tym roku mamy plagę tych zwierzątek. Ugryzienie szczegó... »Dawid Kwiatkowski i V Festyn Rodzinny z okazji Dnia Strażaka Dawid Kwiatkowski i V ...
W dniu 25 maja o godzinie 15:00 w lubińskim Rynku odbędzie się uroczysty Apel z okazji Dnia Strażaka. W dniu 26 maja o godzinie 15:00 na lubiński... »Zapisy na III Gminny Rajd Rowerowy Zapisy na III Gminny R...
Zachęcamy wszystkich mieszkańców do zapisów i udziału w trzecim już Rajdzie Rowerowym przez Gminę Lubin.  Rajd odbędzie się 17... »KGHM planuje przeznaczyć ponad 11 miliardów złotych na realizację inwestycji krajowych KGHM planuje przeznacz...
KGHM planuje przeznaczyć ponad 11 miliardów złotych na realizację inwestycji krajowych w Spółce KGHM Polska Miedź w latach 2018 &nd... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Miasto leży na Wysoczyźnie Lubińskiej, nad rzeką Zimnicą.

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

PeBeKa S.A. na Forum Gospodarczym w Dżakarcie
Data dodania: 18 kwietnia 2018 — Kategoria: Wiadomości

PeBeKa S.A. na Forum Gospodarczym w Dżakarcie

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. zaprezentowało swoją ofertę podczas Polsko-Indonezyjskiego Forum Gospodarczego w Dżakarcie.

 

W dniach 11-13 kwietnia br. w stolicy Indonezji Dżakarcie, przedstawiciele świata biznesu Polski i Indonezji wzięli udział w Polsko-Indonezyjskim Forum Gospodarczym. Forum zorganizowano pod przewodnictwem Wiceministra Spraw Zagranicznych Polski Marka Magierowskiego, Sekretarza Stanu w Ministerstwie Energii Grzegorza Tobiszowskiego oraz przedstawicieli rządu Indonezji.

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. od blisko 60 lat realizuje inwestycje budowlane na całym świecie, specjalizując się w projektach górniczych wyrobisk podziemnych: wiertniczych, tunelowych i infrastrukturalnych. Od 2017 roku realizuje również projekt dla PGNiG Termika S.A w zakresie budowy obiektów energetycznych. Dla Spółki udział w Forum jest etapem realizacji strategii przyjętej na lata 2018-2022, w której jednym z celów jest kontynuacja ekspansji zagranicznej Spółki.

„Udział w Forum to doskonała okazja do zaprezentowania działalności Spółki i omówienia możliwości współpracy z partnerami indonezyjskimi, szczególnie w sektorze wydobywczym i energetycznym. PeBeKa od dłuższego czasu uważnie monitoruje rynki zagraniczne i poważnie traktuje możliwość realizacji kontraktów dotyczących specjalistycznych robót górniczych, kompleksowej budowy szybów oraz realizacji i zarządzania inwestycji w obszarze wydobywczo - energetycznym” - powiedział Prezes PeBeKa S.A Mirosław Skowron, który reprezentuje Spółkę podczas Forum.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,17986.html
Ten artykuł był czytany 312 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.074 sek.Lubin 1.0