Piątek, 18 stycznia 2019 r.   Imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 107

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>




Wiadomości z Lubina
FEN 23: Bonusy za galę w Lubinie FEN 23: Bonusy za galę...
Federacja Fight Exclusive Night przyznała bonus za swoją 23. galę, która 12 stycznia odbyła się w Lubinie. Standardowo wybrano trzy katego... »Bezpłatne badania w kierunku tętniaka aorty brzusznej Bezpłatne badania w ki...
W Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Jana Mikulicza Radeckiego we Wrocławiu pacjenci mogą zbadać się pod kątem tętniaka aorty brzusznej. Bad... »Milionowe straty KGHM. 6 zatrzymanych Milionowe straty KGHM....
Ponad 4 mln zł strat spółki z Grupy KGHM na dostawach fałszowanego złomu miedzi. Zatrzymani biznesmeni i pracownicy miedziowej spół... »Co należy wiedzieć przed założeniem konta na LVbet? Co należy wiedzieć prz...
Po ścisłych regulacjach rynku bukmacherskiego w Polsce, znalezienie operatora, który będzie legalnie działał na terenie Polski, nie jest t... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl



silesianseo.pll








Magazyn elubin.pl




Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...komputerowa gra polskiego studia Metropolis Software Gorky 17 rozgrywa się w zniszczonym Lubinie?

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

PeBeKa S.A. na Forum Gospodarczym w Dżakarcie
Data dodania: 18 kwietnia 2018 — Kategoria: Wiadomości

PeBeKa S.A. na Forum Gospodarczym w Dżakarcie

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. zaprezentowało swoją ofertę podczas Polsko-Indonezyjskiego Forum Gospodarczego w Dżakarcie.

 

W dniach 11-13 kwietnia br. w stolicy Indonezji Dżakarcie, przedstawiciele świata biznesu Polski i Indonezji wzięli udział w Polsko-Indonezyjskim Forum Gospodarczym. Forum zorganizowano pod przewodnictwem Wiceministra Spraw Zagranicznych Polski Marka Magierowskiego, Sekretarza Stanu w Ministerstwie Energii Grzegorza Tobiszowskiego oraz przedstawicieli rządu Indonezji.

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. od blisko 60 lat realizuje inwestycje budowlane na całym świecie, specjalizując się w projektach górniczych wyrobisk podziemnych: wiertniczych, tunelowych i infrastrukturalnych. Od 2017 roku realizuje również projekt dla PGNiG Termika S.A w zakresie budowy obiektów energetycznych. Dla Spółki udział w Forum jest etapem realizacji strategii przyjętej na lata 2018-2022, w której jednym z celów jest kontynuacja ekspansji zagranicznej Spółki.

„Udział w Forum to doskonała okazja do zaprezentowania działalności Spółki i omówienia możliwości współpracy z partnerami indonezyjskimi, szczególnie w sektorze wydobywczym i energetycznym. PeBeKa od dłuższego czasu uważnie monitoruje rynki zagraniczne i poważnie traktuje możliwość realizacji kontraktów dotyczących specjalistycznych robót górniczych, kompleksowej budowy szybów oraz realizacji i zarządzania inwestycji w obszarze wydobywczo - energetycznym” - powiedział Prezes PeBeKa S.A Mirosław Skowron, który reprezentuje Spółkę podczas Forum.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,17986.html
Ten artykuł był czytany 415 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.



Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.069 sek.Lubin 1.0