Piątek, 18 stycznia 2019 r.   Imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 118

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
FEN 23: Bonusy za galę w Lubinie FEN 23: Bonusy za galę...
Federacja Fight Exclusive Night przyznała bonus za swoją 23. galę, która 12 stycznia odbyła się w Lubinie. Standardowo wybrano trzy katego... »Bezpłatne badania w kierunku tętniaka aorty brzusznej Bezpłatne badania w ki...
W Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Jana Mikulicza Radeckiego we Wrocławiu pacjenci mogą zbadać się pod kątem tętniaka aorty brzusznej. Bad... »Milionowe straty KGHM. 6 zatrzymanych Milionowe straty KGHM....
Ponad 4 mln zł strat spółki z Grupy KGHM na dostawach fałszowanego złomu miedzi. Zatrzymani biznesmeni i pracownicy miedziowej spół... »Co należy wiedzieć przed założeniem konta na LVbet? Co należy wiedzieć prz...
Po ścisłych regulacjach rynku bukmacherskiego w Polsce, znalezienie operatora, który będzie legalnie działał na terenie Polski, nie jest t... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...11.07.1994 Prezydentem Miasta Lubina zostaje Tadeusz Maćkała a wiceprezydentami Dariusz Milka i Mirosław Gojdź

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Koncert, biegi, eventy dla Walecznego serduszka Oli Janiszewskiej. Ludzi dobrej woli jest więcej…
Data dodania: 19 kwietnia 2018 — Kategoria: Wiadomości

Koncert, biegi, eventy dla Walecznego serduszka Oli Janiszewskiej. Ludzi dobrej woli jest więcej…

Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich oraz Schola parafialna z Tymowej zapraszają na koncert ze zbiórką funduszy na operację serca dla małej Oleńki Janiszewskiej. Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie także włącza się w pomoc dla chorej Oleńki. Do akcji przyłączyła się również Legnica, która pobiegnie dla serduszka Oli.

"Witajcie Kochani,
Jestem Oleńka, dziewczynka, która w swoim krótki życiu przeszła tak dużo. Zastanawiacie się za pewne z czym się zmagam. Chciałabym opowiedzieć Wam moją małą a jednak bardzo długą historię, którą poznacie śledząc mój fun page.

Moja mamusia razem z tatusiem na badaniach połówkowych w 20 tyg ciąży dowiedzieli się, że z moim serduszkiem jest coś nie tak. Lekarze poinformowali ich, że nie mam lewej części serduszka, co oznacza, że mam tylko połowę mojego małego serduszka. Mamusia bardzo się o mnie bała i bardzo płakała. Tatuś próbował być dzielny, ale nie umiał ukryć emocji. Lekarze nie dawali im złudzeń i od razu powiedzieli, że nie przeżyje po porodzie. Nie ma takich szans, żebym żyła normalnie.
Rodzice nie chcieli tego przyjąć do wiadomości i postanowili o mnie walczyć za wszelką cenę. Nie poddali się... Walczą o mnie do dziś..."

- W tym roku, inaczej niż w latach poprzednich, wszystkie Wasze nakrętki, które gromadziłam w garażu, przekazałam dla tej cudownej niebieskookiej dziewczynki. To zdjęcie skruszyło mi serce... - informuje Renata Jędrak na portalu społecznościowym. To przecież Pani Renata wie jak nikt inny jak bardzo liczy się każda pomoc i zdrowie. I pomaga.

Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę, 22.04.2018 r., o godzinie 17:00 w Świetlicy Wiejskiej w Tymowej.

- Kochani Ola potrzebuje Waszej pomocy, tylko razem możemy osiągnąć cel. Ola ma chore serce (Zespół hipoplazji lewego serca ang. Hypoplastic Left Heart Syndrome, HLHS), które wymaga kosztownych zabiegów medycznych, jednak przy Waszej pomocy możemy uratować życie. - informuje Andrew Wheelwright.

Dzieci z takim schorzeniem mogą po leczeniu żyć normalnie jak inne zdrowe, ale tylko dzięki skomplikowanym operacjom można wyeliminować wady, które obarczają organizm małej Oli!!

Dołączajcie do charytatywnej społeczności i nieście pomoc małej mieszkance naszej gminy. Ola z Tymowej bardzo liczy na WAS!!

Prócz biegu charytatywnego pomagać można również na inne sposoby:
1) BIORĄC UDZIAŁ W DEDYKOWANYCH LICYTACJACH: https://www.facebook.com/groups/546751185700229/?ref=bookmarks

2) UCZESTNICZĄC W OKOLICZNOŚCIOWYCH WYDARZENIACH: https://www.facebook.com/events/272875569919937/
https://www.facebook.com/events/167371490593838/
https://www.facebook.com/events/590220024677475/

Legnica pobiegnie w sobotę 22.04. o godz. 10.00 w Parku Miejskim dla Serduszka Oleńki

W Legnicy odbędzie się impreza charytatywna o charakterze pikniku rodzinnego. Udział w imprezie jest dobrowolny i nieodpłatny. Podczas imprezy zbierane będą środki pieniężne potrzebne na sfinansowanie operacji serduszka Oli Janiszewskiej. Ola urodziła się z połową serduszka. Jest olbrzymia szansa na zoperowanie chorego serduszka dziewczynki, jednakże koszt zabiegu znacznie przekracza możliwości finansowe jej najbliższych. Możemy pomóc, dla nas to tylko gest, a dla Oleńki i jej najbliższych to całe życie. W programie imprezy wiele atrakcji dla najmłodszych i tych trochę starszych oraz spotkania z wieloma ciekawymi i znanymi ludźmi. Wiele animacji, degustacji oraz licytacji. Zapisy do biegu w biurze zawodów od godziny 10:00. Bieg w tempie dostosowanym do wszystkich uczestników na dystansie około 2 km oraz Nordic Walking o godzinie 13:00. Serdecznie zapraszamy.

Pomóc można też:

WPŁACAJĄC PIENIĄDZE bezpośrednio na konto Oleńki:
Fundacja na rzecz dzieci z wadami serca COR INFANTIS
ul. Nałęczowska 24, 20-701 Lublin
86 1600 1101 0003 0502 1175 2150
z dopiskiem: "Aleksandra Janiszewska"

Dla wpłat zagranicznych:
USD PL93 1600 1101 0003 0502 1175 2024
EUR PL50 1600 1101 0003 0502 1175 2022
Kod SWIFT dla przelewów z zagranicy: ppabplpk
Bank: BGŻ BNP PARIBAS oddział w Lublinie
ul. Probostwo 6A
20-089 Lublin

Fundacja Cor Infantis nie pobiera prowizji ani żadnych dodatkowych opłat. Całość zebranych środków przeznaczona jest na leczenie dziecka.

Niedługo również zostanie utworzona zbiórka na portalu siepomaga.pl

Czytaj też: http://magazyn.elubin.pl/tata-policjant-walczy-o-zycie-swojej-coreczki/

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,17992.html
Ten artykuł był czytany 406 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.047 sek.Lubin 1.0