Piątek, 25 maja 2018 r.   Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 65

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Czwarty rok ZOO Lubin Czwarty rok ZOO Lubin
ZOO Lubin - Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie otwarte zostało 1 czerwca 2014 r., a więc niedługo obchodzić będziemy CZWARTE urodziny! Z t... »Aż 90 proc. dolnośląskich przedsiębiorców regularnie płaci do ZUS Aż 90 proc. dolnośląsk...
Dolnośląscy przedsiębiorcy chwalą sobie indywidualne konta bankowe, na które od stycznia wpłacają pieniądze do ZUS. Pół roku funkcj... »Gminne „Mini-Muzeum” na finiszu Gminne „Mini-Muz...
Przypominamy, że nadal trwa akcja poszukiwania i zbierania eksponatów, które wzbogacą kolekcję przygotowywanej wystawy pn. „G... »Po Lubinie pełzają groźne żmije Po Lubinie pełzają gro...
- Uwaga, dzisiaj widziano żmiję przy wjeździe do salonu Switoń - Paczkowski. W tym roku mamy plagę tych zwierzątek. Ugryzienie szczegó... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...02-08.09.1999 Podpisanie z miastami Böblingen, Hof, powiatem Rhain-Lahn listów intencyjnych dotyczących przyszłego partnerstwa

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Czterolatek latek trafił w ręce mamy, a starsza pani do domu…
Data dodania: 09 maja 2018 — Kategoria: Wiadomości

Czterolatek latek trafił w ręce mamy, a starsza pani do domu…

W pierwsze dni majowego weekendu, lubińscy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem mieszkańców naszego powiatu. Oprócz ujawniania przestępstw i wykroczeń pomagali zmartwionej mamie szukać jej 4-letniego dziecka, a starszej kobiecie, która nie była w stanie o własnych siłach dojść do domu, bezpiecznie dotrzeć do miejsca zamieszkania.

 

W sobotę 5 maja br. oficer dyżurny lubińskiej policji otrzymał zgłoszenie, iż na placu zabaw zaginęło 4 – letnie dziecko. Jak oświadczyła mama chłopca, na kilka sekund straciła go z oczu. Kiedy  się odwróciła, malca już koło niej nie było. Do poszukiwań chłopca włączyły się wszystkie patrole będące w służbie. W trakcie penetracji terenu dziecko zostało zauważone przez personel jednego ze sklepów na osiedlu Ustronie. Na miejsce niezwłocznie udali się funkcjonariusze, którzy potwierdzili tożsamość chłopca.  Maluch cały i zdrowy trafił w ręce wystraszonej mamy - informuje st. asp. Sylwia Serafin z lubińskiej policji.

Kolejnego dnia, 6 maja br. dyżurny lubińskiej policji otrzymał informację od pracownicy sklepu, iż kobieta, która zrobiła zakupy, z powodu choroby nie jest w stanie o własnych siłach dojść do miejsca zamieszkania. Jak ustalili policjanci, 64- latka wybrała się na zakupy poruszając się za pomocą kul. Niestety do domu nie miała już sił wrócić. Policjanci z wydziału prewencji szybko ruszyli z pomocą. Wypożyczyli wózek inwalidzki i bezpiecznie przetransportowali kobietę do miejsca zamieszkania. Lubinianka została oddana pod opiekę syna.

Dla policji zawsze cenne są informacje, dzięki którym funkcjonariusze mogą szybko podjąć interwencję i dzięki temu pomóc drugiemu człowiekowi.

za KPP w Lubinie

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18065.html
Ten artykuł był czytany 276 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.031 sek.Lubin 1.0