Piątek, 25 maja 2018 r.   Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 85

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Czwarty rok ZOO Lubin Czwarty rok ZOO Lubin
ZOO Lubin - Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie otwarte zostało 1 czerwca 2014 r., a więc niedługo obchodzić będziemy CZWARTE urodziny! Z t... »Aż 90 proc. dolnośląskich przedsiębiorców regularnie płaci do ZUS Aż 90 proc. dolnośląsk...
Dolnośląscy przedsiębiorcy chwalą sobie indywidualne konta bankowe, na które od stycznia wpłacają pieniądze do ZUS. Pół roku funkcj... »Gminne „Mini-Muzeum” na finiszu Gminne „Mini-Muz...
Przypominamy, że nadal trwa akcja poszukiwania i zbierania eksponatów, które wzbogacą kolekcję przygotowywanej wystawy pn. „G... »Po Lubinie pełzają groźne żmije Po Lubinie pełzają gro...
- Uwaga, dzisiaj widziano żmiję przy wjeździe do salonu Switoń - Paczkowski. W tym roku mamy plagę tych zwierzątek. Ugryzienie szczegó... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Według danych z roku 2008 średni dochód na mieszkańca powiatu lubińskiego wynosił 5432,4 zł brutto. Jest to najwyższy wynik w Polsce

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Nieletni amatorzy rowerów namierzeni, a rower odzyskany
Data dodania: 15 maja 2018 — Kategoria: Wiadomości

Nieletni amatorzy rowerów namierzeni, a rower odzyskany

Lubińscy policjanci zatrzymali nieletnich, którzy w majowy weekend dokonali kradzieży dwóch rowerów spod centrum handlowego w Lubinie.

Jednoślady zostały pozostawione na stojakach, a ich właściciele na chwilę weszli do sklepu. Niestety z okazji, że rowery nie miały żadnego zabezpieczenia, skorzystali dwaj nieletni Lubinianie. Jeden rower zdążyli sprzedać, drugi odzyskali policjanci i trafił do właściciela. Teraz rowerowi złodzieje odpowiedzą przed sądem.

Dnia 2 maja br. roku, lubińscy policjanci zostali poinformowani o kradzieży dwóch rowerów o wartości ok.3 tys. zł. Sprawą zajęli się funkcjonariusze z wydziału kryminalnego . Dzięki pracy operacyjnej i własnym ustaleniom dotarli do sprawców tego przestępstwa. Jak ustalili policjanci, tego dnia dwóch chłopców zostawiło swoje jednoślady pod centrum handlowym w Lubinie, bez zabezpieczenia.

Z tej okazji skorzystało dwóch sprawców - 13 i 15 letni mieszkańcy Lubina. Zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy zajmujących się nieletnimi. Jak ustalili kryminalni, jeden rower został sprzedany przypadkowej osobie. Natomiast drugi został ujawniony przez policjantów podczas przeszukania w mieszkaniu u jednego z chłopców. Wrócił do właściciela.

Teraz sprawą nieletnich zajmie się sąd, który zdecyduje o ich dalszym losie.
KPP Lubin

foto. archiwum

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18090.html
Ten artykuł był czytany 259 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.040 sek.Lubin 1.0