Piątek, 23 sierpnia 2019 r.   Imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 19

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Bank czy listonosz? Co wybierają seniorzy. Bank czy listonosz? Co...
Każdego miesiąca ZUS na Dolnym Śląsku wypłaca 697 106 emerytur i rent. Większość emerytów i rencistów woli dostawać świadczenia z Z... »IPLA - codzienna porcja doskonałej rozrywki IPLA - codzienna porcj...
Współczesna telewizja często nie spełnia już naszych oczekiwań. Żyjemy w ciągłym biegu i chcemy otrzymywać takie treści jakich akurat sz... »Nowe stawki wynagrodzenia zasadniczego nauczycieli już oficjalnie Nowe stawki wynagrodze...
Od 2782 do 3817 zł będzie wynosić od września minimalne wynagrodzenie zasadnicze nauczycieli. Rozporządzenie płacowe ukazało się w Dzienniku Usta... »Zajęcia gitarowe w MDK - zapisy Zajęcia gitarowe w MDK...
Z dniem 2 września 2019 r. Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie rozpoczyna zapisy na stałe zajęcia w ramach koła gitarowego. Oferta zajęć adresowan... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...08.02.1999 Powołano na stanowisko III wiceprezydenta Krzysztofa Szczepaniaka

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Jakie warunki musisz spełniać zanim weźmiesz kredyt gotówkowy?
Data dodania: 13 czerwca 2018 — Kategoria: Wiadomości

Jakie warunki musisz spełniać zanim weźmiesz kredyt gotówkowy?

Tak! Zdecydowałeś się i chcesz wziąć kredyt gotówkowy. Już oczyma wyobraźni realizujesz swoje pierwsze zakupy i cieszysz się z nich jak dziecko. Jednak zanim zaczniesz świętować warto wiedzieć, co musisz zrobić, żeby taki kredyt otrzymać.

Jak można w jednym zdaniu określić staranie się o kredyt gotówkowy – jest go znacznie łatwiej dostać niż kredyt hipoteczny, niejednokrotnie bez zbędnych formalności. Kuszące prawda? Warto w takim razie usystematyzować wiedzę, jaką musisz mieć.

 

Prześledź wszystkie opcje
 

Mimo, iż kredyt gotówkowy nie jest taki angażujący i nie wiąże nas z bankiem na kilkadziesiąt lat i tak warto wybrać ten najlepszy. Oczywiście możesz prześledzić większość ofert sam i wchodzić do każdej placówki na wszystkie strony, jakie znasz. Ale sam przyznaj – jest to bez sensu.

Z pomocą przychodzą porównywarki, które w jednym miejscu gromadzą oferty z zaproponowanymi przez Ciebie parametrami. Pokazują jak będzie rata, oprocentowanie, czas spłaty. Dowiedz się więcej na ekredyt24.com.pl

 

Jestem zdolny?
 

Każda mama powtarza swojemu dziecku, że jest zdolne. Ale tutaj nie o tym. Tym razem to bank ma Cię zapewnić, że posiadasz zdolność kredytową, czyli że w określonym terminie jesteś w stanie uregulować należność wraz z odsetkami w określonym czasie. Musisz także być wiarygodny – bank sprawdzi czy dotychczasowe pożyczki zaciągnięte przez Ciebie były spłacane.

Jeśli zastanawiasz się czy Twoje konto jest czyste sprawdź swoją historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej, tam znajdziesz bezpłatny raport, który upewni Cię o swojej lojalności.

Z czym do banku?

 

Sprawdzone wszystko, wiem gdzie chce wziąć kredyt, i jestem pewny, że nie zalegam ze spłatą innego zadłużenia. To co teraz? Przede wszystkim, przy kredycie gotówkowym nie ma dużych formalności, coraz częściej banki chwalą się tym, że u nich dostaniesz gotówkę bez wypełniania i dostarczania papierów i faktycznie, coraz częściej to prawda.

 

Mimo to bądź przygotowany na to, że konsultant może oczekiwać od Ciebie dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz zaświadczenia o dochodach. Ten drugi dokument jest podstawą do ustalenia kwoty, jaka zdaniem banku będzie dla Ciebie najłatwiejsza do spłaty. Zdarza się, że niektóre placówki wymagają jedynie oświadczenia o dochodach – czyli Ty sam deklarujesz ile zarabiasz, a bank ufa w Twoją prawdomówność.

Mogę być za biedny?

 

Tak naprawdę nie da się odpowiedzieć na pytanie: ile mam zarabiać, żeby dostać kredyt? Jest to spowodowane tym, że każdy bank indywidualnie ustala czy udzieli Ci kredytu czy nie. Jeśli np. w jednym nie dostaniesz pieniędzy, nie jest powiedziane, że w drugim będzie dokładnie tak samo. Najlepiej sprawdzić to na początek w rankingu kredytów gotówkowych.


Tak naprawdę duże znaczenie ma nasza historia dotychczasowych spłat. Czasem warto wziąć na raty małą rzecz i spłacać ją systematycznie i w taki sposób budować swoją historię spłat. Ponieważ niejednokrotnie osoba z mniejszymi dochodami a czystą kartą ma większe szanse niż ta, co zarabia więcej, ale posiada jakieś zaległości.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18211.html
Ten artykuł był czytany 3314 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.027 sek.Lubin 1.0