Niedziela, 24 luty 2019 r.   Imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 95

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Skarby znalezione podczas budowy drogi S 3 Skarby znalezione podc...
Wystawa Drogą S3 w przeszłość to odkrycia archeologiczne z lat 2015-2017 związanych z budową drogi ekspresowej S3 na odcinku między Bolkowem, Jaw... »Leśne Echo reprezentował nas we Francji Leśne Echo reprezentow...
Na zaproszenie naszej partnerskiej gminy i stowarzyszenia POLSATH, zespół LEŚNE ECHO z Raszówki gościł we Francji. Prezentujący pol... »Zaproszenie na koncert w Niemstowie Zaproszenie na koncert...
Gminna Biblioteka w Niemstowie, sołtys, radny oraz rada sołecka wsi Niemstów zapraszają wszystkich chętnych na międzypokoleniowy koncert p... »Wstępne wyniki produkcyjne i sprzedażowe Grupy KGHM Polska Miedź S.A. Wstępne wyniki produkc...
Produkcja miedzi płatnej w grupie kapitałowej KGHM Polska Miedź wyniosła 58,7 tys. ton w styczniu 2019 r. i była o 21% wyższa niż przed rokiem, p... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...29.10.1998 Na stanowisko Przewodniczącego Rady Miejskiej wybrano Romana Jasińskiego

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

#MIEDZIOWATOŻSAMOŚĆ – razem tworzymy potęgę Zagłębia Lubin!
Data dodania: 24 czerwca 2018 — Kategoria: Wiadomości

#MIEDZIOWATOŻSAMOŚĆ – razem tworzymy potęgę Zagłębia Lubin!

Przez ostatnie trzy dni punktualnie o 19:46 w naszych mediach społecznościowych odkrywaliśmy kolejne elementy naszego symbolu oraz hasła, które będą promowały zbliżający się sezon. #MiedziowaTożsamość to docenienie naszej historii, górniczych korzeni, etosu pracy i codziennego trudu wielu tysięcy osób zatrudnionych w całej Grupie Kapitałowej, których ciężka praca pozwala na nieustanny rozwój naszego klubu.

W najbliższym czasie na naszej stronie, kanale Youtube oraz profilach w mediach społecznościowych znajdzie się wiele materiałów nawiązujących do historii Zagłębia Lubin. Damy Wam, drodzy kibice, możliwość wirtualnego spotkania się z wieloma osobami, dla których Zagłębie to coś więcej niż klub.

Nie regulujcie odbiorników, zostańcie z nami – niebawem pierwsze materiały!

#MIEDZIOWATOŻSAMOŚĆ

^^^

Kup karnet i buduj Miedziową Tożsamość!

Rozpoczęliśmy sprzedaż karnetów na rundę jesienną sezonu 2018/2019. Zachęcamy wszystkich sympatyków Zagłębia Lubin do skorzystania z naszej oferty i wspólnego budowania Miedziowej Tożsamości!

W rundzie jesiennej zbliżającego się sezonu Stadion Zagłębia odwiedzi wiele bardzo dobrych drużyn. "Miedziowi" na własnym obiekcie zagrają między innymi z Jagiellonią Białystok, Śląskiem Wrocław, Lechem Poznań czy Legią Warszawa. Dodatkowo kibice kupujący karnet będą mogli zobaczyć mecze Pucharu Polski już w cenie karnetu. Zgodnie z tradycją, w pierwszej kolejności rozpoczniemy sprzedaż dla posiadaczy karnetów Wiosna 2018, aby mieli możliwość zachowania swojego miejsca. Od 9 lipca za pośrednictwem punktów przedsprzedaży oraz systemu online ruszymy z otwartą sprzedażą dla wszystkich chętnych.

Sprzedaż karnetów i wymiana voucherów dla kibiców w rundzie jesiennej 2018/2019:

 • Sklep Klubowy w Cuprum Arena – w godzinach otwarcia galerii,
 • Drogą elektroniczną pod adresem e-mail: bilety@zaglebie.com– podając imię, nazwisko, PESEL oraz numer telefonu kontaktowego,
 • Wszystkie informacje dotyczące sprzedaży karnetów można uzyskać pod numerem telefonu: 76 746 96 29 – w godz. 8:00 – 15:00

Plan sprzedaży karnetów:

 • Do 8 lipca – sprzedaż karnetów dla kibiców chcących zachować swoje miejsce.
 • Od 9 lipca – otwarta sprzedaż karnetów w punktach przedsprzedaży oraz online na wszystkie sektory dostępne w sprzedaży karnetowej.

Ważna informacja dla posiadaczy voucherów:

Posiadacz vouchera może również skorzystać z oferty karnetów rodzinnych. Przy zakupie karnetu będzie jednak zobligowany do zapłacenia różnicy pomiędzy ceną karnetu dla 3 lub 4-osobowej rodzin, a kwotą jaka widnieje na voucherze zakupionym w zakładzie pracy.

Do kupienia karnetu niezbędne jest:

 • dla osób pełnoletnich: podanie danych: imię, nazwisko i numer PESEL
 • dla osób niepełnoletnich: obecność opiekuna prawnego wraz z podaniem danych małoletniego: imię, nazwisko i numer PESEL

 

^^^

Zapraszamy na nowy sektor rodzinny na Stadionie Zagłębia!

Ruszyła sprzedaż karnetów na nowy Sektor Rodzinny na Stadionie Zagłębia, który od sezonu 2018/2019 będzie się mieścił na trybunie B! Zachęcamy wszystkich zainteresowanych kibiców do zakupu karnetów w atrakcyjnych cenach właśnie na ten sektor!

Zakup karnetu na sektor rodzinny niesie za sobą wiele korzyści:

 • karnety od 70 zł za osobę
 • specjalny animator
 • atrakcje tematyczne
 • malowanie twarzy dla najmłodszych podczas meczu
 • strefa wolna od alkoholu i tytoniu
 • ... i wiele innych!

#MIEDZIOWATOŻSAMOŚĆ

https://www.youtube.com/watch?v=yv3ntXTEXSQ

https://www.youtube.com/watch?v=dBlpKQNyNKs

 

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18257.html
Ten artykuł był czytany 307 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.030 sek.Lubin 1.0