Środa, 21 listopada 2018 r.   Imieniny: Janusza, Marii, Konrada
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 45

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu „Laboratoria XXI wieku” Uroczyste ogłoszenie w...
„Laboratoria XXI wieku” to konkurs edukacyjny Fundacji KGHM Polska Miedź, którego laureaci otrzymają wsparcie finansowe na utw... »Wykorzystał kartę płatniczą innej osoby i płacił nią za zakupy Wykorzystał kartę płat...
Do przestępstwa doszło na terenie Lubina. Policjanci zatrzymali 18-letniego mężczyznę, który posłużył się kartą płatniczą innej osoby. 8 r... »Ptaki Powiatu Lubińskiego – wystawa do obejrzenia w Rynku Ptaki Powiatu Lubiński...
Do 3 grudnia 2018 r., wystawę fotografii pt.: "Ptaki Powiatu Lubińskiego" obejrzeć można w Rynku w Lubinie. Wystawa składa się z 30 plansz, a ... »Black Friday i Cyber Monday – twoje prawa na wyprzedażach Black Friday i Cyber M...
Black Friday i Cyber Monday – to dni, w których możesz zrobić korzystnie zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych w kraju i z... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.01.1969 Otwarcie Domu Kultury Zagłębia Miedziowego (obecnie Centrum Kultury "MUZA")

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

#MIEDZIOWATOŻSAMOŚĆ – razem tworzymy potęgę Zagłębia Lubin!
Data dodania: 24 czerwca 2018 — Kategoria: Wiadomości

#MIEDZIOWATOŻSAMOŚĆ – razem tworzymy potęgę Zagłębia Lubin!

Przez ostatnie trzy dni punktualnie o 19:46 w naszych mediach społecznościowych odkrywaliśmy kolejne elementy naszego symbolu oraz hasła, które będą promowały zbliżający się sezon. #MiedziowaTożsamość to docenienie naszej historii, górniczych korzeni, etosu pracy i codziennego trudu wielu tysięcy osób zatrudnionych w całej Grupie Kapitałowej, których ciężka praca pozwala na nieustanny rozwój naszego klubu.

W najbliższym czasie na naszej stronie, kanale Youtube oraz profilach w mediach społecznościowych znajdzie się wiele materiałów nawiązujących do historii Zagłębia Lubin. Damy Wam, drodzy kibice, możliwość wirtualnego spotkania się z wieloma osobami, dla których Zagłębie to coś więcej niż klub.

Nie regulujcie odbiorników, zostańcie z nami – niebawem pierwsze materiały!

#MIEDZIOWATOŻSAMOŚĆ

^^^

Kup karnet i buduj Miedziową Tożsamość!

Rozpoczęliśmy sprzedaż karnetów na rundę jesienną sezonu 2018/2019. Zachęcamy wszystkich sympatyków Zagłębia Lubin do skorzystania z naszej oferty i wspólnego budowania Miedziowej Tożsamości!

W rundzie jesiennej zbliżającego się sezonu Stadion Zagłębia odwiedzi wiele bardzo dobrych drużyn. "Miedziowi" na własnym obiekcie zagrają między innymi z Jagiellonią Białystok, Śląskiem Wrocław, Lechem Poznań czy Legią Warszawa. Dodatkowo kibice kupujący karnet będą mogli zobaczyć mecze Pucharu Polski już w cenie karnetu. Zgodnie z tradycją, w pierwszej kolejności rozpoczniemy sprzedaż dla posiadaczy karnetów Wiosna 2018, aby mieli możliwość zachowania swojego miejsca. Od 9 lipca za pośrednictwem punktów przedsprzedaży oraz systemu online ruszymy z otwartą sprzedażą dla wszystkich chętnych.

Sprzedaż karnetów i wymiana voucherów dla kibiców w rundzie jesiennej 2018/2019:

 • Sklep Klubowy w Cuprum Arena – w godzinach otwarcia galerii,
 • Drogą elektroniczną pod adresem e-mail: bilety@zaglebie.com– podając imię, nazwisko, PESEL oraz numer telefonu kontaktowego,
 • Wszystkie informacje dotyczące sprzedaży karnetów można uzyskać pod numerem telefonu: 76 746 96 29 – w godz. 8:00 – 15:00

Plan sprzedaży karnetów:

 • Do 8 lipca – sprzedaż karnetów dla kibiców chcących zachować swoje miejsce.
 • Od 9 lipca – otwarta sprzedaż karnetów w punktach przedsprzedaży oraz online na wszystkie sektory dostępne w sprzedaży karnetowej.

Ważna informacja dla posiadaczy voucherów:

Posiadacz vouchera może również skorzystać z oferty karnetów rodzinnych. Przy zakupie karnetu będzie jednak zobligowany do zapłacenia różnicy pomiędzy ceną karnetu dla 3 lub 4-osobowej rodzin, a kwotą jaka widnieje na voucherze zakupionym w zakładzie pracy.

Do kupienia karnetu niezbędne jest:

 • dla osób pełnoletnich: podanie danych: imię, nazwisko i numer PESEL
 • dla osób niepełnoletnich: obecność opiekuna prawnego wraz z podaniem danych małoletniego: imię, nazwisko i numer PESEL

 

^^^

Zapraszamy na nowy sektor rodzinny na Stadionie Zagłębia!

Ruszyła sprzedaż karnetów na nowy Sektor Rodzinny na Stadionie Zagłębia, który od sezonu 2018/2019 będzie się mieścił na trybunie B! Zachęcamy wszystkich zainteresowanych kibiców do zakupu karnetów w atrakcyjnych cenach właśnie na ten sektor!

Zakup karnetu na sektor rodzinny niesie za sobą wiele korzyści:

 • karnety od 70 zł za osobę
 • specjalny animator
 • atrakcje tematyczne
 • malowanie twarzy dla najmłodszych podczas meczu
 • strefa wolna od alkoholu i tytoniu
 • ... i wiele innych!

#MIEDZIOWATOŻSAMOŚĆ

https://www.youtube.com/watch?v=yv3ntXTEXSQ

https://www.youtube.com/watch?v=dBlpKQNyNKs

 

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18257.html
Ten artykuł był czytany 273 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.416 sek.Lubin 1.0