Środa, 17 pazdziernika 2018 r.   Imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 90

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Plebiscyt „Wolontariusz Roku Gminy Lubin” Plebiscyt „Wolon...
Do 31 października można składać kandydatury osób do tytułu Wolontariusz Roku Gminy Lubin. Tytuł ten jest wyróżnieniem honorowym, n... »Pięć procent podatku od wydobycia kopalin wróci do samorządów Zagłębia Miedziowego Pięć procent podatku o...
Dziś w samo południe odbyla się konferencja prasowa premiera Mateusza Morawieckiego, posła Krzysztofa Kubowa i prezesa zarządu KGHM Marcina Chlud... »Lubin. Wycięli skwer przy Reja.. pozostał zaniedbany plac Lubin. Wycięli skwer p...
Stowarzyszenie Miasto dla Mieszkańców postanowiło przypomnieć jaka jest obecna sytuacja skweru przy Reja, gdzie urzędnicy miejscy postanow... »(Nie) pierwsza ofiara płotu w Parku Leśnym (Nie) pierwsza ofiara ...
To było w zeszłym tygodniu. (...) Ulica Kwiatowa. Tuż obok Park Leśny. Ogrodzony. Na ulicy pojawia się sarenka. Płoszą ją samochody. Miota się. B... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.12.1969 Otwarcie Młodzieżowego Domu Kultury

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Pijani, bez kasków i bez ważnych dokumentów zatrzymani na motorowerze.
Data dodania: 02 sierpnia 2018 — Kategoria: Wiadomości

Pijani, bez kasków i bez ważnych dokumentów zatrzymani na motorowerze.

Policjanci z SPPP Legnica zatrzymali na terenie gminy Lubin kierowcę motoroweru. Ani on ani jego pasażer nie korzystali z kasków ochronnych na głowach. Dodatkowo jednoślad nie miał tablicy rejestracyjnej. Funkcjonariusze sprawdzając dokumenty ustalili, że pojazd nie posiada aktualnych badań technicznych oraz polisy OC. Jakby tego było mało od obu podróżujących policjanci wyczuli silną woń alkoholu. Po przebadaniu na jego zawartość okazało się, że kierujący ma ponad 0,7 promila alkoholu w organizmie, a jego pasażer blisko promil. Obaj panowie zostali zatrzymani. Pasażer odpowie dodatkowo za znieważenie policjanta podczas wykonywania przez niego czynności służbowych.

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy pełniąc służbę na drogach gminy Lubin, zauważyli dwóch mężczyzn jadących na motorowerze bez kasków ochronnych na głowach. Na widok radiowozu zaczęli się nerwowo zachowywać. Kierujący gwałtownie zatrzymał pojazd. Podczas legitymowania obu panów  funkcjonariusze wyczuli silną woń alkoholu. Badanie wykazało u 22 -  letniego kierowcy ponad 0,7 promila alkoholu w organizmie, natomiast u jego pasażera – 17-latka, blisko promil.

To jednak nie był koniec problemów zatrzymanych.  Policjanci  sprawdzili dokumenty pojazdu. Okazało się, że motorower nie posiada aktualnych badań technicznych oraz polisy OC. Nie miał także tablic rejestracyjnych.

Podczas przeprowadzanych czynności przez policjantów 17 – latek był bardzo agresywny. Przez cały czas utrudniał funkcjonariuszom wykonywanie czynności. Dopuścił się również znieważenia jednego z policjantów.

Teraz mężczyźni odpowiedzą przed sądem. Obaj przyznali się do swoich czynów, tłumacząc się zbyt dużą ilością spożytego alkoholu.

za KPP w Lubinie

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18412.html
Ten artykuł był czytany 240 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.036 sek.Lubin 1.0