Sobota, 15 grudnia 2018 r.   Imieniny: Niny, Celiny, Krystiany
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 87

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Na widok policjantów zmienił kierunek jazdy i zaczął uciekać Na widok policjantów z...
Lubińscy policjanci wydziału prewencji w czasie pościgu zatrzymali mężczyznę, który kierując samochodem osobowym, nie zatrzymał się do kon... »Betlejemskie Światło Pokoju zapłonie w Lubinie Betlejemskie Światło P...
Już po raz 28. zapłonie Betlejemskie Światło Pokoju. To znak braterstwa, jedności i pokoju, nieodłączny element adwentowego przygotowania do Boże... »KGHM Polska Miedź otrzymała nagrodę dla najlepszego polskiego eksportera do Francji za rok 2017 KGHM Polska Miedź otrz...
Odbywający się od 14 lat konkurs Prix du Meilleur Exportateur Polonais en France ma na celu wyróżnienie liderów polskiego eksportu ... »Helios Lubin - Kino Konesera Helios Lubin - Kino Ko...
Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetla... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.plsilesianseo.pll


Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...15.09.1999 VII edycja Miejskiego Konkursu Plastycznego pn. "Logo na wesoło dla miasta Lubina"

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Oświadczenie NSP SMS w sprawie braku rozpoczęcia działalności szkoły
Data dodania: 06 sierpnia 2018 — Kategoria: Wiadomości

Oświadczenie NSP SMS w sprawie braku rozpoczęcia działalności szkoły

Blisko 60 uczniów rozpoczęło w ubiegłym roku naukę w Szkole Mistrzostwa Sportowego, która działała  przy Zespole Szkół Sportowych w Lubinie. Teraz Klub wydaje oświadczenie odnośnie braku działalności szkoły w  roku szkolnym 2018/2019.

"W imieniu klubu sportowego MKS Zagłębie Lubin pragniemy poinformować, że „Niepubliczna Szkoła Podstawowa Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Piłce Ręcznej MKS Zagłębie Lubin” nie rozpocznie swojej działalności we wrześniu br. z powodu napotkanych, nieprzewidzianych trudności organizacyjnych.

Pragniemy Państwa zapewnić, że nie porzuciliśmy projektu organizacji Niepublicznej Szkoły Podstawowej o charakterze Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Prowadzimy już działania aby przed kolejnym rokiem szkolnym 2019/2020 wszystkie sprawy związane z działalnością szkoły były zakończone najpóźniej w czerwcu przyszłego roku. Już od lutego rozpoczniemy nabory kandydatów – uczniów do nowych klas wśród dzieci i młodzieży ze wszystkich szkół lubińskich i ościennych gmin. Chcemy aby nowe klasy miały zapewniony odpowiedni poziom nauczania, jak również były w pewnym stopniu elitarne pod względem sportowym. Planujemy zajęcia nie tylko z wybranej, kierunkowej dyscypliny sportu, ale też inne atrakcyjne formy aktywności, pozwalające na wszechstronny rozwój psycho-motoryczny i intelektualny.

Przepraszamy Państwa za niedogodności i rozczarowanie dzieci, które zgłosiły swój akces do szkoły. Prosimy jednak o wyrozumiałość i zaufanie nam w przyszłym roku szkolnym. My ze swej strony obiecujemy, że nie zawiedziemy Państwa oczekiwań."

zaglebie.lubin.pl

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18424.html
Ten artykuł był czytany 352 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.043 sek.Lubin 1.0