Wtorek, 21 sierpnia 2018 r.   Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 87

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Policyjne działania „Niebezpieczne ProMile” Policyjne działania &#...
 Lubińscy policjanci prowadzą na terenie powiatu lubińskiego działania pn. „Niebezpieczne ProMile”. Podstawowym celem jest zmnie... »Kierując bez butów, pijany spowodował kolizję Kierując bez butów, pi...
Letnie upały, dały się we znaki 48-letniemu mieszkańcowi Lubina, więc postanowił się trochę orzeźwić trunkiem, zapomniał założyć obuwie i... »Sprawdź czy dostałes list z ZUS Sprawdź czy dostałes l...
Aż 19 dni przed wyznaczonym terminem Zakład Ubezpieczeń Społecznych zakończył wysyłkę ponad 20 mln listów z Informacją o Stanie Konta Ubez... »Ważne informacje dla osób udających się na festiwal „Hip Hop Kemp 2018” w Hradec Kralove Ważne informacje dla o...
W Hradec Kralove od 23 do 25 sierpnia 2018 roku odbędzie się festiwal „Hip Hop Kemp 2018”. Z przekazanych informacji przez cz... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...3.11.1998 Prezydentem Miasta Lubina zostaje Dariusz Milka a wiceprezydentami Mariusz Duży i Zdzisław Kozicki.

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Oświadczenie NSP SMS w sprawie braku rozpoczęcia działalności szkoły
Data dodania: 06 sierpnia 2018 — Kategoria: Wiadomości

Oświadczenie NSP SMS w sprawie braku rozpoczęcia działalności szkoły

Blisko 60 uczniów rozpoczęło w ubiegłym roku naukę w Szkole Mistrzostwa Sportowego, która działała  przy Zespole Szkół Sportowych w Lubinie. Teraz Klub wydaje oświadczenie odnośnie braku działalności szkoły w  roku szkolnym 2018/2019.

"W imieniu klubu sportowego MKS Zagłębie Lubin pragniemy poinformować, że „Niepubliczna Szkoła Podstawowa Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Piłce Ręcznej MKS Zagłębie Lubin” nie rozpocznie swojej działalności we wrześniu br. z powodu napotkanych, nieprzewidzianych trudności organizacyjnych.

Pragniemy Państwa zapewnić, że nie porzuciliśmy projektu organizacji Niepublicznej Szkoły Podstawowej o charakterze Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Prowadzimy już działania aby przed kolejnym rokiem szkolnym 2019/2020 wszystkie sprawy związane z działalnością szkoły były zakończone najpóźniej w czerwcu przyszłego roku. Już od lutego rozpoczniemy nabory kandydatów – uczniów do nowych klas wśród dzieci i młodzieży ze wszystkich szkół lubińskich i ościennych gmin. Chcemy aby nowe klasy miały zapewniony odpowiedni poziom nauczania, jak również były w pewnym stopniu elitarne pod względem sportowym. Planujemy zajęcia nie tylko z wybranej, kierunkowej dyscypliny sportu, ale też inne atrakcyjne formy aktywności, pozwalające na wszechstronny rozwój psycho-motoryczny i intelektualny.

Przepraszamy Państwa za niedogodności i rozczarowanie dzieci, które zgłosiły swój akces do szkoły. Prosimy jednak o wyrozumiałość i zaufanie nam w przyszłym roku szkolnym. My ze swej strony obiecujemy, że nie zawiedziemy Państwa oczekiwań."

zaglebie.lubin.pl

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18424.html
Ten artykuł był czytany 327 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.060 sek.Lubin 1.0