Piątek, 22 luty 2019 r.   Imieniny: Małgorzaty, Marty, Piotra
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 96

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Uwaga! Policjanci poszukują właściciela roweru Uwaga! Policjanci posz...
Policjanci z wydziału kryminalnego lubińskiej komendy prowadzą czynności związane z ustaleniem właściciela roweru, porzuconego w okolicy ... »KŁÓĆCIE SIĘ, ALE UCZCIWIE KŁÓĆCIE SIĘ, ALE UCZCI...
Kłótnia jest rzeczą naturalną, a nawet pożądaną. Wbrew pozorom, trudno jest bez niej stworzyć relację (romantyczną, przyjacielską czy zawo... »Zmiany w szkołach ponadgimnazjalnych w Lubinie Zmiany w szkołach pona...
Na sesji Rady Powiatu lubińskiego w dniu 28 lutego o godzinie 10, podjęte będzie szereg decyzji dotyczących szkół ponadgimnazjalnych w Lub... »„Kobiety mafii 2” na ekranach kin Helios! „Kobiety mafii 2...
W swoim najnowszym filmie Patryk Vega znów składa hołd twardym, bezkompromisowym kobietom. W głównych rolach widzowie zobaczą: Kata... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1975 Oddanie sztucznego lodowiska i toru jazdy szybkiej - OSiR

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Oświadczenie NSP SMS w sprawie braku rozpoczęcia działalności szkoły
Data dodania: 06 sierpnia 2018 — Kategoria: Wiadomości

Oświadczenie NSP SMS w sprawie braku rozpoczęcia działalności szkoły

Blisko 60 uczniów rozpoczęło w ubiegłym roku naukę w Szkole Mistrzostwa Sportowego, która działała  przy Zespole Szkół Sportowych w Lubinie. Teraz Klub wydaje oświadczenie odnośnie braku działalności szkoły w  roku szkolnym 2018/2019.

"W imieniu klubu sportowego MKS Zagłębie Lubin pragniemy poinformować, że „Niepubliczna Szkoła Podstawowa Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Piłce Ręcznej MKS Zagłębie Lubin” nie rozpocznie swojej działalności we wrześniu br. z powodu napotkanych, nieprzewidzianych trudności organizacyjnych.

Pragniemy Państwa zapewnić, że nie porzuciliśmy projektu organizacji Niepublicznej Szkoły Podstawowej o charakterze Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Prowadzimy już działania aby przed kolejnym rokiem szkolnym 2019/2020 wszystkie sprawy związane z działalnością szkoły były zakończone najpóźniej w czerwcu przyszłego roku. Już od lutego rozpoczniemy nabory kandydatów – uczniów do nowych klas wśród dzieci i młodzieży ze wszystkich szkół lubińskich i ościennych gmin. Chcemy aby nowe klasy miały zapewniony odpowiedni poziom nauczania, jak również były w pewnym stopniu elitarne pod względem sportowym. Planujemy zajęcia nie tylko z wybranej, kierunkowej dyscypliny sportu, ale też inne atrakcyjne formy aktywności, pozwalające na wszechstronny rozwój psycho-motoryczny i intelektualny.

Przepraszamy Państwa za niedogodności i rozczarowanie dzieci, które zgłosiły swój akces do szkoły. Prosimy jednak o wyrozumiałość i zaufanie nam w przyszłym roku szkolnym. My ze swej strony obiecujemy, że nie zawiedziemy Państwa oczekiwań."

zaglebie.lubin.pl

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18424.html
Ten artykuł był czytany 365 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.042 sek.Lubin 1.0