Środa, 17 pazdziernika 2018 r.   Imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 89

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Plebiscyt „Wolontariusz Roku Gminy Lubin” Plebiscyt „Wolon...
Do 31 października można składać kandydatury osób do tytułu Wolontariusz Roku Gminy Lubin. Tytuł ten jest wyróżnieniem honorowym, n... »Pięć procent podatku od wydobycia kopalin wróci do samorządów Zagłębia Miedziowego Pięć procent podatku o...
Dziś w samo południe odbyla się konferencja prasowa premiera Mateusza Morawieckiego, posła Krzysztofa Kubowa i prezesa zarządu KGHM Marcina Chlud... »Lubin. Wycięli skwer przy Reja.. pozostał zaniedbany plac Lubin. Wycięli skwer p...
Stowarzyszenie Miasto dla Mieszkańców postanowiło przypomnieć jaka jest obecna sytuacja skweru przy Reja, gdzie urzędnicy miejscy postanow... »(Nie) pierwsza ofiara płotu w Parku Leśnym (Nie) pierwsza ofiara ...
To było w zeszłym tygodniu. (...) Ulica Kwiatowa. Tuż obok Park Leśny. Ogrodzony. Na ulicy pojawia się sarenka. Płoszą ją samochody. Miota się. B... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...z Lubinem związane są takie znane osoby jak m.in.: Andrzej Chyra, Renata Dancewicz, Edyta Olszówka czy Kasia Wilk?

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Wypadek na powiatowej drodze w Krzeczynie Wielkim
Data dodania: 07 sierpnia 2018 — Kategoria: Wiadomości

Wypadek na powiatowej drodze w Krzeczynie Wielkim

Na zamkniętej dziś dla ruchu drodze powiatowej relacji Krzeczyn Wielki – Lubin doszło do wypadku. Kierowca samochodu ciężarowego nie zauważył znaku zakazu ruchu, a chcąc w ostatniej chwili ominąć barierkę stracił panowanie nad samochodem, który przewrócił się wysypując na jezdnię 20 ton zboża.

Kierowca jechał od strony Chojnowa. Przejechał jednak wyznaczony ulicą Przemysłową objazd i wjechał w zamkniętą dla ruchu drogę. Efektem próby ominięcia bariery zakazu wjazdu był utrata kontroli na pojazdem, w efekcie czego przewróciło się auto i przyczepa. Znajdowały się tam pszenica, owies i żyto, które wysypały się na jezdnię. Z samochodu wyciekły także płyny eksploatacyjne. Zneutralizowała je za pomocą gaśniczej piany straż pożarna.

Utrudnienia na trasie z Krzeczyna Wielkiego do Lubina trwają od kilku tygodni. Budowany jest drogowy łącznik pomiędzy węzłem na drodze ekspresowej S-3 i obwodnicą gen. Maczka.

Dotychczas jednak ograniczały się one do wprowadzenia sygnalizacji świetlnej. Od dziś droga została całkowicie zamknięta.

– Zamknięcie ww. odcinka spowodowane jest awaria przepustu przebudowywanej drogi, który wymaga natychmiastowej wymiany, z uwagi na zagrożenie bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz możliwość wystąpienia szkód materialnych – czytamy w piśmie Starostwa Powiatowego w Lubinie wykonującego inwestycję.

Odcinek zamknięty będzie do czwartku.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18432.html
Ten artykuł był czytany 184 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.043 sek.Lubin 1.0