Sobota, 15 grudnia 2018 r.   Imieniny: Niny, Celiny, Krystiany
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 94

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Na widok policjantów zmienił kierunek jazdy i zaczął uciekać Na widok policjantów z...
Lubińscy policjanci wydziału prewencji w czasie pościgu zatrzymali mężczyznę, który kierując samochodem osobowym, nie zatrzymał się do kon... »Betlejemskie Światło Pokoju zapłonie w Lubinie Betlejemskie Światło P...
Już po raz 28. zapłonie Betlejemskie Światło Pokoju. To znak braterstwa, jedności i pokoju, nieodłączny element adwentowego przygotowania do Boże... »KGHM Polska Miedź otrzymała nagrodę dla najlepszego polskiego eksportera do Francji za rok 2017 KGHM Polska Miedź otrz...
Odbywający się od 14 lat konkurs Prix du Meilleur Exportateur Polonais en France ma na celu wyróżnienie liderów polskiego eksportu ... »Helios Lubin - Kino Konesera Helios Lubin - Kino Ko...
Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetla... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.plsilesianseo.pll


Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1-8.09.1996 Obchody pierwszych DNI LUBINA

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Wypadek na powiatowej drodze w Krzeczynie Wielkim
Data dodania: 07 sierpnia 2018 — Kategoria: Wiadomości

Wypadek na powiatowej drodze w Krzeczynie Wielkim

Na zamkniętej dziś dla ruchu drodze powiatowej relacji Krzeczyn Wielki – Lubin doszło do wypadku. Kierowca samochodu ciężarowego nie zauważył znaku zakazu ruchu, a chcąc w ostatniej chwili ominąć barierkę stracił panowanie nad samochodem, który przewrócił się wysypując na jezdnię 20 ton zboża.

Kierowca jechał od strony Chojnowa. Przejechał jednak wyznaczony ulicą Przemysłową objazd i wjechał w zamkniętą dla ruchu drogę. Efektem próby ominięcia bariery zakazu wjazdu był utrata kontroli na pojazdem, w efekcie czego przewróciło się auto i przyczepa. Znajdowały się tam pszenica, owies i żyto, które wysypały się na jezdnię. Z samochodu wyciekły także płyny eksploatacyjne. Zneutralizowała je za pomocą gaśniczej piany straż pożarna.

Utrudnienia na trasie z Krzeczyna Wielkiego do Lubina trwają od kilku tygodni. Budowany jest drogowy łącznik pomiędzy węzłem na drodze ekspresowej S-3 i obwodnicą gen. Maczka.

Dotychczas jednak ograniczały się one do wprowadzenia sygnalizacji świetlnej. Od dziś droga została całkowicie zamknięta.

– Zamknięcie ww. odcinka spowodowane jest awaria przepustu przebudowywanej drogi, który wymaga natychmiastowej wymiany, z uwagi na zagrożenie bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz możliwość wystąpienia szkód materialnych – czytamy w piśmie Starostwa Powiatowego w Lubinie wykonującego inwestycję.

Odcinek zamknięty będzie do czwartku.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18432.html
Ten artykuł był czytany 192 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.043 sek.Lubin 1.0