Piątek, 22 luty 2019 r.   Imieniny: Małgorzaty, Marty, Piotra
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 96

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Uwaga! Policjanci poszukują właściciela roweru Uwaga! Policjanci posz...
Policjanci z wydziału kryminalnego lubińskiej komendy prowadzą czynności związane z ustaleniem właściciela roweru, porzuconego w okolicy ... »KŁÓĆCIE SIĘ, ALE UCZCIWIE KŁÓĆCIE SIĘ, ALE UCZCI...
Kłótnia jest rzeczą naturalną, a nawet pożądaną. Wbrew pozorom, trudno jest bez niej stworzyć relację (romantyczną, przyjacielską czy zawo... »Zmiany w szkołach ponadgimnazjalnych w Lubinie Zmiany w szkołach pona...
Na sesji Rady Powiatu lubińskiego w dniu 28 lutego o godzinie 10, podjęte będzie szereg decyzji dotyczących szkół ponadgimnazjalnych w Lub... »„Kobiety mafii 2” na ekranach kin Helios! „Kobiety mafii 2...
W swoim najnowszym filmie Patryk Vega znów składa hołd twardym, bezkompromisowym kobietom. W głównych rolach widzowie zobaczą: Kata... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.10.2002r. Powstała pierwsza szkoła wyższa – Uczelnia Zawodowa Zagłębia Miedziowego

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Wypadek na powiatowej drodze w Krzeczynie Wielkim
Data dodania: 07 sierpnia 2018 — Kategoria: Wiadomości

Wypadek na powiatowej drodze w Krzeczynie Wielkim

Na zamkniętej dziś dla ruchu drodze powiatowej relacji Krzeczyn Wielki – Lubin doszło do wypadku. Kierowca samochodu ciężarowego nie zauważył znaku zakazu ruchu, a chcąc w ostatniej chwili ominąć barierkę stracił panowanie nad samochodem, który przewrócił się wysypując na jezdnię 20 ton zboża.

Kierowca jechał od strony Chojnowa. Przejechał jednak wyznaczony ulicą Przemysłową objazd i wjechał w zamkniętą dla ruchu drogę. Efektem próby ominięcia bariery zakazu wjazdu był utrata kontroli na pojazdem, w efekcie czego przewróciło się auto i przyczepa. Znajdowały się tam pszenica, owies i żyto, które wysypały się na jezdnię. Z samochodu wyciekły także płyny eksploatacyjne. Zneutralizowała je za pomocą gaśniczej piany straż pożarna.

Utrudnienia na trasie z Krzeczyna Wielkiego do Lubina trwają od kilku tygodni. Budowany jest drogowy łącznik pomiędzy węzłem na drodze ekspresowej S-3 i obwodnicą gen. Maczka.

Dotychczas jednak ograniczały się one do wprowadzenia sygnalizacji świetlnej. Od dziś droga została całkowicie zamknięta.

– Zamknięcie ww. odcinka spowodowane jest awaria przepustu przebudowywanej drogi, który wymaga natychmiastowej wymiany, z uwagi na zagrożenie bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz możliwość wystąpienia szkód materialnych – czytamy w piśmie Starostwa Powiatowego w Lubinie wykonującego inwestycję.

Odcinek zamknięty będzie do czwartku.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18432.html
Ten artykuł był czytany 198 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.033 sek.Lubin 1.0