Wtorek, 21 sierpnia 2018 r.   Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 98

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Policyjne działania „Niebezpieczne ProMile” Policyjne działania &#...
 Lubińscy policjanci prowadzą na terenie powiatu lubińskiego działania pn. „Niebezpieczne ProMile”. Podstawowym celem jest zmnie... »Kierując bez butów, pijany spowodował kolizję Kierując bez butów, pi...
Letnie upały, dały się we znaki 48-letniemu mieszkańcowi Lubina, więc postanowił się trochę orzeźwić trunkiem, zapomniał założyć obuwie i... »Sprawdź czy dostałes list z ZUS Sprawdź czy dostałes l...
Aż 19 dni przed wyznaczonym terminem Zakład Ubezpieczeń Społecznych zakończył wysyłkę ponad 20 mln listów z Informacją o Stanie Konta Ubez... »Ważne informacje dla osób udających się na festiwal „Hip Hop Kemp 2018” w Hradec Kralove Ważne informacje dla o...
W Hradec Kralove od 23 do 25 sierpnia 2018 roku odbędzie się festiwal „Hip Hop Kemp 2018”. Z przekazanych informacji przez cz... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1974 Powstają przedsiębiorstwa ELPO (obecnie "LUBINEX") i PGO

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Wypadek na powiatowej drodze w Krzeczynie Wielkim
Data dodania: 07 sierpnia 2018 — Kategoria: Wiadomości

Wypadek na powiatowej drodze w Krzeczynie Wielkim

Na zamkniętej dziś dla ruchu drodze powiatowej relacji Krzeczyn Wielki – Lubin doszło do wypadku. Kierowca samochodu ciężarowego nie zauważył znaku zakazu ruchu, a chcąc w ostatniej chwili ominąć barierkę stracił panowanie nad samochodem, który przewrócił się wysypując na jezdnię 20 ton zboża.

Kierowca jechał od strony Chojnowa. Przejechał jednak wyznaczony ulicą Przemysłową objazd i wjechał w zamkniętą dla ruchu drogę. Efektem próby ominięcia bariery zakazu wjazdu był utrata kontroli na pojazdem, w efekcie czego przewróciło się auto i przyczepa. Znajdowały się tam pszenica, owies i żyto, które wysypały się na jezdnię. Z samochodu wyciekły także płyny eksploatacyjne. Zneutralizowała je za pomocą gaśniczej piany straż pożarna.

Utrudnienia na trasie z Krzeczyna Wielkiego do Lubina trwają od kilku tygodni. Budowany jest drogowy łącznik pomiędzy węzłem na drodze ekspresowej S-3 i obwodnicą gen. Maczka.

Dotychczas jednak ograniczały się one do wprowadzenia sygnalizacji świetlnej. Od dziś droga została całkowicie zamknięta.

– Zamknięcie ww. odcinka spowodowane jest awaria przepustu przebudowywanej drogi, który wymaga natychmiastowej wymiany, z uwagi na zagrożenie bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz możliwość wystąpienia szkód materialnych – czytamy w piśmie Starostwa Powiatowego w Lubinie wykonującego inwestycję.

Odcinek zamknięty będzie do czwartku.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18432.html
Ten artykuł był czytany 172 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.058 sek.Lubin 1.0