Sobota, 23 luty 2019 r.   Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 119

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Skarby znalezione podczas budowy drogi S 3 Skarby znalezione podc...
Wystawa Drogą S3 w przeszłość to odkrycia archeologiczne z lat 2015-2017 związanych z budową drogi ekspresowej S3 na odcinku między Bolkowem, Jaw... »Leśne Echo reprezentował nas we Francji Leśne Echo reprezentow...
Na zaproszenie naszej partnerskiej gminy i stowarzyszenia POLSATH, zespół LEŚNE ECHO z Raszówki gościł we Francji. Prezentujący pol... »Zaproszenie na koncert w Niemstowie Zaproszenie na koncert...
Gminna Biblioteka w Niemstowie, sołtys, radny oraz rada sołecka wsi Niemstów zapraszają wszystkich chętnych na międzypokoleniowy koncert p... »Wstępne wyniki produkcyjne i sprzedażowe Grupy KGHM Polska Miedź S.A. Wstępne wyniki produkc...
Produkcja miedzi płatnej w grupie kapitałowej KGHM Polska Miedź wyniosła 58,7 tys. ton w styczniu 2019 r. i była o 21% wyższa niż przed rokiem, p... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Lubin Górniczy (ruch pociągów pasażerskich do 31 VIII 2010 i zawieszenie z powodu źle utrzymanej przez PKP infrastruktury kolejowej, wprowadzenie zastępczej komunikacji autobusowej do 11 XII 2010. Planowana budowa węzła przesiadkowego – połączenie komunikacji autobusowej PKS z komunikacją kolejową PKP i KD do 2012 r.)

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Kolejny kandydat do fotela prezydenta Lubina
Data dodania: 19 września 2018 — Kategoria: Wiadomości

Kolejny kandydat do fotela prezydenta Lubina

Wyłonił się kolejny kandydat do fotela prezydenta Lubina. Obecny prezydent Robert Raczyński potwierdził dzisiaj oficjalnie swój start w wyborach samorządowych.

Zwlokę z podjęciem decyzji tłumaczył swoją chorobą i czekaniem na wyniki badań - Parę miesięcy temu wykryto u mnie chorobę nowotworową. Okazało się, że jest ona nietrwała więc została wyleczona. Choć lekarze zawsze twierdzą, że nie ma zdrowych jest tylko zła diagnoza. Są tylko słabo zdiagnozowani. Przeszedłem szereg badań i wynika z nich, że jestem jednym ze zdrowszych ludzi w mieście bo zostałem przebadany z góry na dół.

Raczyński podziękował za słowa otuchy i troskę. Poinformował, że wchodzi do kampanii zdrowy, silny, gotowy do nowych wyzwań. - Okazuje się, że jestem najzdrowszym człowiekiem w mieście. - mówił Raczyński.

Przedstawił też kandydata do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. Jest nim Tymoteusz Myrda.

Kandydat, a obecny prezydent poinformował też, że nie chce nadużywać swego stanowiska i we wszystkich sprawach dotyczących urzędu będzie wypowiadał tylko sekretarz i rzecznik prasowy aby nie było oburzenia, że korzysta z nadmiernej władzy jako prezydent miasta.

Prezydent nie chciał odnieść się do sprawy cen wody w mieście i sponsoringu prowadzonego przez tę spółkę MPWiK - budowy Hali Tenisowej.- Nie wypowiadam się o programach moich konkurentów, niech się mieszkańcy Lubina wypowiedzą. Ja dziękuję za to, że w imieniu pracowników wodociągów Tymoteusz Myrda wystąpił do sądu dlatego, że szukanie oszczędności wśród płacy pracowników wodociągów jest chyba nie tym kierunkiem. Należałoby poszukać gdzie indziej. To, że wodociągi są ekstra drogie bo pracownicy za dużo zarabiają wydaje mi się nieetyczne.  (...) Rząd zatwierdził te stawki na najbliższe trzy lata (...)  Nie będę wchodził w szczegóły bo państwo próbujecie mnie wepchnąć do sporu, który jest nieistotny kompletnie na przyszłe pięć lat dla mieszkańców Lubina.

Kandydat poinformował też, że w kolejnych tygodniach będzie prezentował swoje pomysły na Lubin.

Foto: Fb

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18606.html
Ten artykuł był czytany 354 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.030 sek.Lubin 1.0