Sobota, 15 grudnia 2018 r.   Imieniny: Niny, Celiny, Krystiany
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 90

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Na widok policjantów zmienił kierunek jazdy i zaczął uciekać Na widok policjantów z...
Lubińscy policjanci wydziału prewencji w czasie pościgu zatrzymali mężczyznę, który kierując samochodem osobowym, nie zatrzymał się do kon... »Betlejemskie Światło Pokoju zapłonie w Lubinie Betlejemskie Światło P...
Już po raz 28. zapłonie Betlejemskie Światło Pokoju. To znak braterstwa, jedności i pokoju, nieodłączny element adwentowego przygotowania do Boże... »KGHM Polska Miedź otrzymała nagrodę dla najlepszego polskiego eksportera do Francji za rok 2017 KGHM Polska Miedź otrz...
Odbywający się od 14 lat konkurs Prix du Meilleur Exportateur Polonais en France ma na celu wyróżnienie liderów polskiego eksportu ... »Helios Lubin - Kino Konesera Helios Lubin - Kino Ko...
Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetla... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.plsilesianseo.pll


Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1995 Lubin otrzymał nagrodę i tytuł "Miasta bez barier"

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Kolejny kandydat do fotela prezydenta Lubina
Data dodania: 19 września 2018 — Kategoria: Wiadomości

Kolejny kandydat do fotela prezydenta Lubina

Wyłonił się kolejny kandydat do fotela prezydenta Lubina. Obecny prezydent Robert Raczyński potwierdził dzisiaj oficjalnie swój start w wyborach samorządowych.

Zwlokę z podjęciem decyzji tłumaczył swoją chorobą i czekaniem na wyniki badań - Parę miesięcy temu wykryto u mnie chorobę nowotworową. Okazało się, że jest ona nietrwała więc została wyleczona. Choć lekarze zawsze twierdzą, że nie ma zdrowych jest tylko zła diagnoza. Są tylko słabo zdiagnozowani. Przeszedłem szereg badań i wynika z nich, że jestem jednym ze zdrowszych ludzi w mieście bo zostałem przebadany z góry na dół.

Raczyński podziękował za słowa otuchy i troskę. Poinformował, że wchodzi do kampanii zdrowy, silny, gotowy do nowych wyzwań. - Okazuje się, że jestem najzdrowszym człowiekiem w mieście. - mówił Raczyński.

Przedstawił też kandydata do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. Jest nim Tymoteusz Myrda.

Kandydat, a obecny prezydent poinformował też, że nie chce nadużywać swego stanowiska i we wszystkich sprawach dotyczących urzędu będzie wypowiadał tylko sekretarz i rzecznik prasowy aby nie było oburzenia, że korzysta z nadmiernej władzy jako prezydent miasta.

Prezydent nie chciał odnieść się do sprawy cen wody w mieście i sponsoringu prowadzonego przez tę spółkę MPWiK - budowy Hali Tenisowej.- Nie wypowiadam się o programach moich konkurentów, niech się mieszkańcy Lubina wypowiedzą. Ja dziękuję za to, że w imieniu pracowników wodociągów Tymoteusz Myrda wystąpił do sądu dlatego, że szukanie oszczędności wśród płacy pracowników wodociągów jest chyba nie tym kierunkiem. Należałoby poszukać gdzie indziej. To, że wodociągi są ekstra drogie bo pracownicy za dużo zarabiają wydaje mi się nieetyczne.  (...) Rząd zatwierdził te stawki na najbliższe trzy lata (...)  Nie będę wchodził w szczegóły bo państwo próbujecie mnie wepchnąć do sporu, który jest nieistotny kompletnie na przyszłe pięć lat dla mieszkańców Lubina.

Kandydat poinformował też, że w kolejnych tygodniach będzie prezentował swoje pomysły na Lubin.

Foto: Fb

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18606.html
Ten artykuł był czytany 340 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.115 sek.Lubin 1.0