Piątek, 19 pazdziernika 2018 r.   Imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 89

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Ptaki Powiatu Lubińskiego – nowa wystawa w plenerze Ptaki Powiatu Lubiński...
Na alei głównej Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie, w sąsiedztwie budynku edukacyjnego, obejrzeć można wystawę fotografii pt.: "Ptak... »Policjantka i harcerze z wizytą u przedszkolaków Policjantka i harcerze...
Policjantka z lubińskiej komendy wspólnie z harcerzami spotkała się z dziećmi z Przedszkola Miejskiego nr 12. Funkcjonariuszka uczyła i uś... »Powstali „dzięki” władzom miasta, teraz startują w wyborach ze swoim programem wyborczym Powstali „dzięki...
Stowarzyszenie Miasto dla Mieszkańców od początku swojego istnienia było spontanicznym oddolnym ruchem zwykłych mieszkańców Lubina,... »Superliga mężczyzn: MKS Zagłębie Lubin vs Piotrkowianin Superliga mężczyzn: MK...
W kolejnej kolejce PGNiG Superligi Mężczyzn Zagłębie Lubin podejmować będzie Piotrkowianina Piotrków Trybunalski. Odmłodzony skład Miedzio... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...6.04.1996 uroczystość wręczenia dowodu osobistego oraz poświadczenia obywatelstwa polskiego pani Halinie Brodowskiej z Kazachstanu, która została zaproszona do osiedlenia się na stałe na terenie miasta

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Kolejny kandydat do fotela prezydenta Lubina
Data dodania: 19 września 2018 — Kategoria: Wiadomości

Kolejny kandydat do fotela prezydenta Lubina

Wyłonił się kolejny kandydat do fotela prezydenta Lubina. Obecny prezydent Robert Raczyński potwierdził dzisiaj oficjalnie swój start w wyborach samorządowych.

Zwlokę z podjęciem decyzji tłumaczył swoją chorobą i czekaniem na wyniki badań - Parę miesięcy temu wykryto u mnie chorobę nowotworową. Okazało się, że jest ona nietrwała więc została wyleczona. Choć lekarze zawsze twierdzą, że nie ma zdrowych jest tylko zła diagnoza. Są tylko słabo zdiagnozowani. Przeszedłem szereg badań i wynika z nich, że jestem jednym ze zdrowszych ludzi w mieście bo zostałem przebadany z góry na dół.

Raczyński podziękował za słowa otuchy i troskę. Poinformował, że wchodzi do kampanii zdrowy, silny, gotowy do nowych wyzwań. - Okazuje się, że jestem najzdrowszym człowiekiem w mieście. - mówił Raczyński.

Przedstawił też kandydata do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. Jest nim Tymoteusz Myrda.

Kandydat, a obecny prezydent poinformował też, że nie chce nadużywać swego stanowiska i we wszystkich sprawach dotyczących urzędu będzie wypowiadał tylko sekretarz i rzecznik prasowy aby nie było oburzenia, że korzysta z nadmiernej władzy jako prezydent miasta.

Prezydent nie chciał odnieść się do sprawy cen wody w mieście i sponsoringu prowadzonego przez tę spółkę MPWiK - budowy Hali Tenisowej.- Nie wypowiadam się o programach moich konkurentów, niech się mieszkańcy Lubina wypowiedzą. Ja dziękuję za to, że w imieniu pracowników wodociągów Tymoteusz Myrda wystąpił do sądu dlatego, że szukanie oszczędności wśród płacy pracowników wodociągów jest chyba nie tym kierunkiem. Należałoby poszukać gdzie indziej. To, że wodociągi są ekstra drogie bo pracownicy za dużo zarabiają wydaje mi się nieetyczne.  (...) Rząd zatwierdził te stawki na najbliższe trzy lata (...)  Nie będę wchodził w szczegóły bo państwo próbujecie mnie wepchnąć do sporu, który jest nieistotny kompletnie na przyszłe pięć lat dla mieszkańców Lubina.

Kandydat poinformował też, że w kolejnych tygodniach będzie prezentował swoje pomysły na Lubin.

Foto: Fb

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18606.html
Ten artykuł był czytany 314 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.054 sek.Lubin 1.0